Skoči na vsebino

Predelava izpuha pri Pegasu


AREA

Priporočene objave

Hja, zdaj sem ga zašmirglal in preden ga na novo prebarvam bi ga rad še malenkost predelal, v tej smeri, da bi bil zvok še bolj globok kot je itak že. Mogoče kak nasvet? Nekih hudih podvigov ne morem delat brez kakih načrtov, ki jih pa nikjer ne najdem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober nasvet: zanč sem govoril s prodajalcem v Aprilie v Mariboru (boštjan) ki mi je kazal tud slike od njhovega testnega Pegasa 650ie z arrow auspuhi (men se zdi da so bli tisti, lahko ga vprašaš ker je zlo prijazen in se zlo spozna na stvar). Govoru je da ma z njimi motor carski zvok in predvsem da hudo dobro tud potegne, kao da sploh ne pride velik $$$. Za več informacij pa raj na njega obrni (Avto Triglav MB).

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja če se ga da kje odprt ga odpri pa mu ven pober drobovje, če se ne da to ga navrtaj, če pa ne bi rad vrtav ti pa ne preostane nč druzga kot da zamenaš izpuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

650ie z arrow auspuhi (men se zdi da so bli tisti, lahko ga vprašaš ker je zlo prijazen in se zlo spozna na stvar). Govoru je da ma z njimi motor carski zvok in predvsem da hudo dobro tud potegne, kao da sploh ne pride velik $$$. Za več informacij pa raj na njega obrni (Avto Triglav MB).

Pri vsakem prodajalcu Arrow izpuhov. Mislim, da pridejo cca 120.000 SIT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

650ie z arrow auspuhi (men se zdi da so bli tisti, lahko ga vprašaš ker je zlo prijazen in se zlo spozna na stvar). Govoru je da ma z njimi motor carski zvok in predvsem da hudo dobro tud potegne, kao da sploh ne pride velik $$$. Za več informacij pa raj na njega obrni (Avto Triglav MB).

Pri vsakem prodajalcu Arrow izpuhov. Mislim, da pridejo cca 120.000 SIT!

120k?! To bi blo za dve XS-i :D

Ne vem no... sej se že akrapoviča za tolk dobi.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

650ie z arrow auspuhi (men se zdi da so bli tisti, lahko ga vprašaš ker je zlo prijazen in se zlo spozna na stvar). Govoru je da ma z njimi motor carski zvok in predvsem da hudo dobro tud potegne, kao da sploh ne pride velik $$$. Za več informacij pa raj na njega obrni (Avto Triglav MB).

Pri vsakem prodajalcu Arrow izpuhov. Mislim, da pridejo cca 120.000 SIT!

Ma ne vem lih, če mi je take številke govoru, zato sm raj reku, da na aprilii upraš, da se ne bom kej zmislu: :D :D :D

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil ta vikend na Aprilia srečanju pa je bil en tm z Pegasotom, ki je ven pobral drobovje iz auspuha..... :( in zadeva je ropotala kot :shock:

kul zvok za 600ccm, sam en manjši problemček :lol: , auspuh mu je na tistem delu, ki je srebrn (del konec auspuha-izhod) revež porumenel, vsekakor od previsoke temperature....no, če to ne moti nobenega potem veselo na delo :) :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

ZDRAVO!

Vem, da je tema stara malo manj kot bibljija a vseeno. Vprašal bi, kako bi najlažje prišel do močnejšega zvoka pri Hondi CB 500? Se da izpuh na kak lahek način predelat?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da je vprašanje čisto mimo in da bom popljuvan ampak zakaj za vraga potrebuje kdo močnejši zvok. Kaj postelje tudi predelujete, da med seksom bolj škripa? Razumem, da bi rad z drugim izpuhom pridobil kakšen KW ampak zakaj za vraga zvok? Ali s tem stimulirate svoje erogene cone?

Vsekakor zelo neobzirno do okolice in znak nizke tehnične kulture.

LP Darko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da je vprašanje čisto mimo in da bom popljuvan ampak zakaj za vraga potrebuje kdo močnejši zvok. Kaj postelje tudi predelujete, da med seksom bolj škripa? Razumem, da bi rad z drugim izpuhom pridobil kakšen KW ampak zakaj za vraga zvok? Ali s tem stimulirate svoje erogene cone?

Vsekakor zelo neobzirno do okolice in znak nizke tehnične kulture.

LP Darko

Vsakemu svoje! Zakaj pa rabiš ti motor? Tudi z avtom ali kolesom se daleč pride. :) Meni, npr., je všeč "gromoglasnost", najbrž pa tudi ni iz trte izvit ta izrek "loud pipes save lives"... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu bi izrazil rahlo nestrinjanje s tvojimi nazori: Vsakemu svoje že a ne na tujo škodo. Tudi strasten kadilec bi lahko rekel: meni pač paše kadit, drugi pa naj pač trpijo. In ljudje dejansko trpijo ko poslušajo to "gromoglasnost".

Če pa jaz uporabljam motor, ga za svoje veselje ampak, ko pridem domov ali na obisk, vsak reče: sploh nisem slišal, da si se pripeljal. In to mi je všeč, saj poskušam biti obziren do okolice.

Če pa že glasne cevi rešujejo življenja, bi si morda omislil sireno, ki bi tulila in opozarjala okolico na tvoj prihod. No resno si predstavljaš, da imaš čevlje, ki škripljejo ali pa kolo. Vsak bi rekel, kak dober zvok imajo ti čevlji. Še pri avtomobilih normalni vozniki poskušajo imeti čim tišji avto, le pri motoristih je ravno obratno (ne pri vseh).

Enostavna rešitev bi bila tih motor in slušalke, ki bi simulirale zvok po želji. Tako bi bila okolica mirna in motorist zadovoljen. Ali pa za popoln užitek potrebuje pozornost okolice, čeprav mu spominjajo familijo in ga pošiljajo k mehaniku, da mu nastavi vžig in popravi izpuh.

LP Darko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da je vprašanje čisto mimo in da bom popljuvan ampak zakaj za vraga potrebuje kdo močnejši zvok. Kaj postelje tudi predelujete, da med seksom bolj škripajo? Razumem, da bi rad z drugim izpuhom pridobil kakšen KW ampak zakaj za vraga zvok? Ali s tem stimulirate svoje erogene cone?

Vsekakor zelo neobzirno do okolice in znak nizke tehnične kulture.

LP Darko

Ko bi le bilo čim več tako mislečih!!! :worship:

In še to: ko je sosed vozil 200km za kolegom s takšnim izpuhom, ga je začela pošteno boleti glava!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!