Skoči na vsebino

Mat čelada? Izkušnje prosim ...


A_je_to

Priporočene objave

Eno vprašanje mam ... ali ima kdo od vas ali pa pozna koga, ki ima črno mat čelado?

Ali so vse čelade spodaj bele barve, tako da, ko se odrgne izgleda ful grdo?

In pa če mi lahko poveste katere znamke imajo take čelade ... SHOEI vem da je ena od teh ... in ne ravno slaba ...

Hvala za mnenja in odgovore ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzameš šmirgl, pošmiglaš dol lak, pobrusiš s kakšnim bolj finim vodobrusnim (1000), kupiš sprej, preštrihaš....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imama mat črno Nolan N81 in je SUPER ZAKON za praske. Tam kjer bi morala biti prasak je čelada namesto da bi bla mat pač mal bol gladka ampak še zmeraj črna.

Torej črna mat čelada = zakon ker se ne poznajo praske. :lol: :lol: :lol:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thanks za odgovore ... hehe pol najbolj da schubert concept kupim in pošmirglam in poštriham :)))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PUPA.

Saj to je pa tista čelada, ki si mi jo posodila, ko me je na forumskem AK peljal ... !? A ne?

Povej mi kako si kaj zadovoljna z njo ... vroče v njej, rosenje itd.?

Zdajle je ravno 30% znižanje na Nolanke ... in bi N100 E prišla 41k ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K smo že pr barvanju. K topila v barvi ne zmanjšajo trdnost oz. varnost čelade. Jst sem slišu da ob padcu ni tako varna več.

It was kind of a joke ... ampak vseeno hvala na informaciji ... če drži seveda :lol: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K smo že pr barvanju. K topila v barvi ne zmanjšajo trdnost oz. varnost čelade. Jst sem slišu da ob padcu ni tako varna več.

Nja, pol pa zavije svizec čelado v folijo :D

Ne priporočam štrihanja vizirja pa notranjosti... spreji na blago ne delujejo lih nejboljš... :D

Sej tud pravjo da če ti na tla pade, ni več tolk varna... odvisno s kakšne višine. Ampak če se še skupej drži, ni panike. :D Ne vem, no... eni komplicirajo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst imam Nolan N100.. mat črno... pa še ne vem kak spodaj zgleda, je še nisem tak potleh zabrisala, padla pa tudi še nisem.....

Ohoj, Pupa,WB!! :D :D

Kar se pa tiče Nolanke N100, mene ful jezi, ker se odpira dvoročno. Obvezno nabaviti ta novo enoročno varianto! Drugače pa glede na to, da je to moja ta prva nova kibla, je še kar u redu. Je pa tudi mat, k'je fotr šu na pir! :lol:

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam AGV.....mat.....vsakič ko pojem kakšen burek......se poznajo gor prsti.....potem pa ni več mat :cry: :cry: :cry:

Tud jest sm mislu da bo kraca dala sjaj, pa ga kr ne :!:

Tko da je se vedno mat,... :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst jo mam tut šele ene mesec, ampak do zdej se je kr dobr obnesla. pa tud vsaka stvar se ne pozna gor tako da je ni treba skuz pucat. :D

mislim, da ne boš razočaran če jo boš kupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

k smo že pri mat in lakirungah...

če imam antracitno lakirano čelado (S1), pa bi rad mat črno in zraven še kakšen airbrush ... kakšen (ali sploh?) je postopek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej prebereš navodila ali je pleskanje sploh dovoljeno. Kolikor vem je Schuberth "verboten" v tej smeri.

Pač pa vem, da Arai dovoljuje vse žive pleskarije. In sem Arai pleskal, Schuberth (Concept) pa pustim na miru. Vprašal tudi v TC -ju. Strogo odsvetovali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje mam ... ali ima kdo od vas ali pa pozna koga, ki ima črno mat čelado?

Ali so vse čelade spodaj bele barve, tako da, ko se odrgne izgleda ful grdo?

In pa če mi lahko poveste katere znamke imajo take čelade ... SHOEI vem da je ena od teh ... in ne ravno slaba ...

Hvala za mnenja in odgovore ...

Mela mat črno ... če jo poškoduješ je spodaj bela, valjda ... drugač pa bla zadovoljna z njo, sam je dva crasha preživela pa sem jo menjala ... aja bla je SHOEI RAID ... kakršnokoli barvanje prepovedano

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastnost mat čelade je, da se bistveno manj sveti, kot normalna črna.

Ta matirani vtis se da popraviti z burekom, čevapčiči in bakljavami...

Mogoče tudi s čim drugim užitnim ....

domačaslaninapresss

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grše od mat črne čelade je samo še mat motor

Mater, kva me je pa tale cepu! Imam in mat črn motor in tri mat črne čelade! :blink:

Drugače, pa ni panike: ko ti čelada še stotriinštiridesetič pade direktno na asfalt in je polna tistih belih pikic, vzmeš črn flumaster, parkrat štocneš noter, pa je zadeva rešena... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....zamenjaj celado.

... sem jo že :yea2: ... glih zaradi tega :wacko: ... zdej pa nimam več lepe, čudovite in najlepšejše mat črne čelade ampak celo pisano :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!