Skoči na vsebino

Mat čelada? Izkušnje prosim ...


A_je_to

Priporočene objave

... sem jo že :yea2: ... glih zaradi tega :wacko: ... zdej pa nimam več lepe, čudovite in najlepšejše mat črne čelade ampak celo pisano :kva1:

pozdravljen _mustang_ ....... kdaj so pa tebi tisto "malenkost" med nogami odrezali?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen _mustang_ ....... kdaj so pa tebi tisto "malenkost" med nogami odrezali?!

:?

O čem, zaboga, ti govoriš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?

O čem, zaboga, ti govoriš?

O tem:

QUOTE (Mustang @ 16 Dec 2003 @ 03:17)

Drugače, pa ni panike: ko ti čelada še stotriinštiridesetič pade direktno na asfalt..... 

....zamenjaj celado.

in tem:

QUOTE (Ice @ 16 Dec 2003 @ 17:36)

....zamenjaj celado. 

... sem jo že  ... glih zaradi tega  ... zdej pa nimam več lepe, čudovite in najlepšejše mat črne čelade ampak celo pisano 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, samo še vedno mi je čuden preskok iz mat črnih čelad, ki letijo po tleh na mojo "malenkost" med nogami, ki so mi jo baje odrezali...

Ali to leti na Vale, ki je citirala odgovor na moj post, samo da je malo čudno izpadlo?

Če bi bil žleht, bi lahko rekel: pripelji mi svojo mamo, pa bom tebi in njej pokazal, kako je z mojim mednožjem :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil žleht, bi lahko rekel: pripelji mi svojo mamo, pa bom tebi in njej pokazal, kako je z mojim mednožjem  :lol1:

...in ker nisi žleht, tega seveda nisi napisal. O:-) :D

Ups, sorči: :topic: :ph34r:

Popravljeno . Popravil PEPE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil žleht, bi lahko rekel: pripelji mi svojo mamo, pa bom tebi in njej pokazal, kako je z mojim mednožjem :lol1:

to bi poskusil narediti tocno dvakrat - prvic in zadnjic. ker potem bi ti definitivno "nekaj" manjkalo med nogami.

.....bi ti jaz odgovoril, ce bi bil zleht.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da spucat al pa popravit. Če si jo želiš, si jo kupi. Pa še kaki airbrushi ful pašejo gor. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen _mustang_ ....... kdaj so pa tebi tisto "malenkost" med nogami odrezali?!

OK blond pramene mama, ne štekam pol kurca nič, aja nimam ga, so mi ga odrezali :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Jaz imam mat čelado. HJC

Mastno se vse pozna po čeladi, pa ko brišeš se ti vse razmaže.

Js uporablam sprej za čelade (dobiš v TC-ju in v vseh podobnih trgovinah) ki se uporablja za notranjost in zunanjost čelade, odličen je vse gre dol.

Tko da, če ti je všeč si jo kupi ker vse slabosti ki jih ima lahko odpraviš.

Drgač pa na moji še nism opazu belih risov spodaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam Sharkovo full mat in je kul ker ma neko gumijasto prevleko in se lepo obrišejo dol vse mušice in take packarije z vodo in robčekom :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fičo, zato imamo pa na motoreju špegle, al ti v njih kej drugega gleda? Ne mi rečt da kake avte ki peljejo za tabo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fičo, zato imamo pa na motoreju špegle, al ti v njih kej drugega gleda? Ne mi rečt da kake avte ki peljejo za tabo :blink:

:grrr Vsake tolk cajta preveri, če je bejba še na mopedu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fičo, zato imamo pa na motoreju špegle, al ti v njih kej drugega gleda? Ne mi rečt da kake avte ki peljejo za tabo :blink:

:grrr Vsake tolk cajta preveri, če je bejba še na mopedu. :D

Za to "špeglu" sploh ne potrebujem. :grrr Jaz jo zadaj "čutim", ker mi pol poti prespi! :grim

*

Se opravičujem "a je to"!

Morali bi se pogovarjati o mat čeladah, mar ne?

V bistvu pa je informacij že dovolj!

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!