Skoči na vsebino

Moto zbor Avstrija Faaker See


TenereOffroader

Priporočene objave

tu je ona slikica od tete v premalih bikinkah

auuuu, grem popoldne harlija kupit pa v avstrijo. če so take tete kot na tvoji slikici ne smem manjkat...

šljaf-šljaf-šljaf

Popravljeno . Popravil ELO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemaram nepismenih, vsaaj datum objave bi pogledu, nemaram prepotentnih in nemaram tepcev ki ščijejo po grobovih.

ti si to združil v eno osebo.

Extreme je mel lani za božič karambol, in je pokojni, ne po svoji krivdi.

@Robopanik: čez udine-tarvisio. . . je 30 km daljša, po izkušnjah sodeč je vožnja po italiji manj stresna kot slovenske ceste.

Hmmm...po Italiji pa si mi pa res ne da voziti!

Bi se izogibal avtoceste,tako da bi preiskusil motoralo...dokoncujem streetfighterja, s tem po avtocesti ni pa najboludobno.

Mislima da bom sel:

Sezana

Nova Gorica

Tolmin

Vrsic

Kranjska Gora

Korensko sedlo

Beljak

Sem kaj izpustil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, no, nevem kaj druzga ti sploh ostane.

mene pa tale napoved mal jezi.

Upajmo da bo vreme drzalo...

baje da bo v soboto "le" oblacno, brez padavin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mi smo planirali it v soboto zjutraj direkt na Grosglockner, pa pol nazaj na Faak, tam prespat, pa v nedeljo domov...

zdaj bo pa tale Gross... kar se vremena tiče najbrž mal vprašljiv... pa bomo šli kar do FAAKA...

Lani nisem na Faku prespal, me pa zanima... ma kdo kake izkušnje kje šotor postavit? Da te ravno ne "ganjajo"? Pa da si kolikotoliko še v "lajfu"?:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mi smo planirali it v soboto zjutraj direkt na Grosglockner, pa pol nazaj na Faak, tam prespat, pa v nedeljo domov...

zdaj bo pa tale Gross... kar se vremena tiče najbrž mal vprašljiv... pa bomo šli kar do FAAKA...

Lani nisem na Faku prespal, me pa zanima... ma kdo kake izkušnje kje šotor postavit? Da te ravno ne "ganjajo"? Pa da si kolikotoliko še v "lajfu"?:winkiss:

Mi ponavadi prespimo kar na drugi strani glavnega dogajanja..tam kjer so "plesni" šotori :010:whistle: ...je dokaj mirno..nobeden ne teži..do glavnega dogajanja se pa itak lahko odpelješ z busom ki nonoštop vozi...res pa da nikol ne postavljamo šotorov...spalka pa kakšna šotorka cez motor pa je ..za eno noč ni problema!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schani, to so male tajne velikih mojstrov,da nas nebo letos za cel kamp :whistle: :naughty:

Nas bo..ampak glede na to da so "tafajani" šotori v neposredni bližini, sploh ni bojazni da bi kdo spav ..torej plac bo! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bilo kaj moralno oporečnega, če vzamem s seboj mularijo. Sta še precej mlada (9 in 4), da bi opazovala premajhne kopalke........za razliko od očeta :trance_33_sleep:.

Ali se že kaj ve koliko je vstopnina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta še precej mlada (9 in 4), da bi opazovala premajhne kopalke........za razliko od očeta :trance_33_sleep:.

nikoli ni prepozno !

o vstopnini pa nimam podatka !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani ni bila !

pešake pa so itak z posebnimi avtobusi in taxiji not spravljali !

kdo bo letos namesto heiderja kolovođa in zastavonoša ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!