Skoči na vsebino

Moto zbor Avstrija Faaker See


TenereOffroader

Priporočene objave

Tudi jaz sem bil. Od doma šli ob šestih zjutraj, prispeli okoli osme zvečer nazaj. Fenomenalno. Vreme super, motorji lepi, babe pa tudi niso bile slabe...

http://pic-167.jpg

Še roka pravice....

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil tam cca 20 minut :D zame je to kr mal prehudo. cel cirkus. za udeležćene zelo resna zadeva, zame, ob strani čudečega se, pa groteska. sm vesel de sm bil. žal mi je, de se na ljubelju, kjer so dirkali za hrastov memorial, nism ustavil dlje. Faakrseeja nebom pogrešal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minut...? A si z reaktivcem letel čez? Saj razumem, ni za vsakega zanimivo. Saj meni tudi niso dirke nevemkako zanimive. Tako pač je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja...tele naše vremenkone bo treba na dodatno izobraževanje poslat...celo pot je sijalo sonce..gor pa itak vročina, da sem se skoraj skuhal, glede na to da sem se zjutraj oblekel kot sredi zime...

Blo je kot vsako leto..za oke past...po par neuspešnih letih mi je letos uspelo pelat electra glida...potujoči fotelj na katerem sem se prav prijetno spočil med vožnjo...moja se je malenkost pritoževala nad ljubkimi vibracijami pred samo vožnjo, sam sem si verjetno za par stopinj povečal temparaturo mednožja, ko sem se po polže prestavljal v koloni..na splošno pa je bil pravi užitek! :naughty:

kapo dol pred damami v zrelih letih, ki ponosno razkazujejo svoje atribute na zadnjih sedežih!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil tam cca 20 minut :D zame je to kr mal prehudo. cel cirkus. za udeležćene zelo resna zadeva, zame, ob strani čudečega se, pa groteska. sm vesel de sm bil. žal mi je, de se na ljubelju, kjer so dirkali za hrastov memorial, nism ustavil dlje. Faakrseeja nebom pogrešal.

Dvomim, da si v 20 min kam prilezel, kamoli, da prideš okoli celega jezera...:grrr Edino, če si mislil parking in 20 min šnofanja po prizorišču, to bi še šlo... Pol pa spet na mopi in gužvat naprej, like us..

V glavnem, podobno kot prejšnja leta, še mopedi se mi zdijo znani, kokr, da bi jih že kje videl. Qrc, pa te novosti B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naša skupina je bila doli iz petka na soboto, bil sem prvič in bilo mi je všeč, za videt ni da ni, motorji, štanti, koncerti, razni friki na še bolj odštekanih motorjih, vožnja okoli jezera skratka šov za nekoga lahko tudi spektakelj, organizacija in redarska služba kapo dol, jodlarji vedo kako se stvari streže, drugo leto bom šel zopet

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi človek dejal drugega kot................ :worship: :naughty: :OK::P

p9124285.jpg

p9113787.jpg

Popravljeno . Popravil HONDAMANIA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim, da si v 20 min kam prilezel, kamoli, da prideš okoli celega jezera...:grrr Edino, če si mislil parking in 20 min šnofanja po prizorišču, to bi še šlo... Pol pa spet na mopi in gužvat naprej, like us..

V glavnem, podobno kot prejšnja leta, še mopedi se mi zdijo znani, kokr, da bi jih že kje videl. Qrc, pa te novosti B)

e ja točno tako. al pa 2o minut stat pr kraju in se čudit mimovozu taf-taf-taf-taf-taf-tafajočih motorjev. Moram parečt, de sm bil mal presenečen, glede na to kolk je blo motorjev, sem jih med Ferlachom in FaakamSeejem srečal fuuul malo. morde tud nobenga. pol pa . . . cela norišnica.

@Motofrik: meni je blo zelo zanimivo in zabavno. But it's not my style.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do danes sem imel HD za nagravžne, glasne gajbe. Današnji obisk Faaker See-a mi je odprl oči. Imel bi ga.....bi jih....

tole je yamaha 1600 ccm

wildstar če se ne motm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera Yamaha je to ?

Po moje XV 1900 Midnight Star , rahlo predelana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bilo na Faaku kar nekaj japoncev tako predelanih, da se je lahko veliko Harleyev skrilo..

Sploh pa, za Harleya (pa tudi japonske izdelke te vrste) je skoraj žalitev, če ostane v originalni izvedbi, brez personalizacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa včeraj malo gledal slike, me je ena nekako zbodla v oči. Harley-riderji so vsi imeli čelade, eden mimovozeči je pa nekako izstopal... No, to mi ni jasno, -zakaj se na tako vozijo brez čelade. Kdor te pozna, tako ve da imaš motor. Kdor te pa prvič vidi, je pa itak vseeno, če imaš čelado gor ali pa ne. Pozna te tako ne. Če se tako vozi zato, da ljudje vedo, da ima motor.

pic-061.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tud jest vidu enga pacienta brez čelade, pa so ga policajčki pohopsali ven iz kolone. Se je hotu neki zgovarjat pa ga niso j.... pet posto. Jim dam čist prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem videl tisto, bljak ...

ej, vsak zbor ima lahko svojo ciljno publiko ! tukaj na koroškem so zgleda bolj za take over 50 ! :naughty: :evilgrin: , ki imajo že nekaj gub in malo težji "konto" ! :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to mišljena tista teta, ko jo je oni brko vozil sem in tja... Saj sprva je zanimiva, potem pa že zvelčana. Skoraj odveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!