Skoči na vsebino

Moto zbor Avstrija Faaker See


TenereOffroader

Priporočene objave

Sem pa včeraj malo gledal slike, me je ena nekako zbodla v oči. Harley-riderji so vsi imeli čelade

Od tega jih je imelo 60% take "ful hude" a ne?! :whistle: sklede za puding ...

braincap-schwarz.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bil moto dogodek brez primere, za razliko od vecine slovenskih zborov, ki bolj spominjajo na gasilske veselice. S tem mislim na zvrst glasbe, ki se vrti ali igra, ponudba hrane in pijace,...

Drugo leto grem sigurno spet! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa saj avstrijci tudi niso izumili tople vode ! vso zadevo so lepo copy-paste od američanov ! nič pretresljivo novega, vse že videno !

je pa res da si verjetno že naveličan teh gasilsko slovenkih veselic, zato ker si prevečkrat na njih ! :grrr

se ti pa ponuja priložnost da letos "pred tušem" naredite kaj svojevrstnega ! itak da pridem gledat ! :grim pa idej mi tudi ne zmanjkuje ! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od tega jih je imelo 60% take "ful hude" a ne?! :whistle: sklede za puding ...

braincap-schwarz.jpg

...pozerji. Ostanek neke miselnosti ''če že moram imeti čelado, naj bo minimalna''...

Jaz imam raje zaprto čelado, da mi ne piha direkt v gofljo. Pa chopper gor ali dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grunf ! zakaj ne uporabljaš dvojine !

aja, očala ti slabo pirse kažejo ! trance_25_naughty.giftrance_43_wavetowel2.gif

Daj nea ga seri.....jaz pa sn mislo, da je en pirs in en vaserpinč....ja nič, te pa bo že tak kak je Rudek reko...trance_25_naughty.gifslap.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bil moto dogodek brez primere, za razliko od vecine slovenskih zborov, ki bolj spominjajo na gasilske veselice. S tem mislim na zvrst glasbe, ki se vrti ali igra, ponudba hrane in pijace,...

Drugo leto grem sigurno spet! :worship:

pač, klišejski hogfest. nič bistveno drugačen od taljanskih veledogodkov. ala san giorgio dii nogaro, zoncolan in pokojni motoraduno Stelvio.

kot mi je znano, obstaja tudi HOG chapter Lipa. na njih nej bi blo de organizira tak Dogodek. in kaj vam, harliyašem uspe spravit skupej? 4 izlete in družinski piknik. :worship:

za plunt po drugih pa se zmer najdeta najmanj dva. Korajžn pa Pametn.

...pozerji. Ostanek neke miselnosti ''če že moram imeti čelado, naj bo minimalna''...

Jaz imam raje zaprto čelado, da mi ne piha direkt v gofljo. Pa chopper gor ali dol.

DEJ GA LOMT? NA HARLIFEST PRIDEJO TUD POZERJI?????? :eek:

To je bil moto dogodek brez primere, za razliko od vecine slovenskih zborov, ki bolj spominjajo na gasilske veselice. S tem mislim na zvrst glasbe, ki se vrti ali igra, ponudba hrane in pijace,...

Drugo leto grem sigurno spet! :worship:

pač, klišejski hogfest. nič bistveno drugačen od taljanskih veledogodkov. ala san giorgio dii nogaro, zoncolan in pokojni motoraduno Stelvio.

kot mi je znano, obstaja tudi HOG chapter Lipa. na njih nej bi blo de organizira tak Dogodek. in kaj vam, harliyašem uspe spravit skupej? 4 izlete in družinski piknik. :worship:

za plunt po drugih pa se zmer najdeta najmanj dva. Korajžn pa Pametn.

...pozerji. Ostanek neke miselnosti ''če že moram imeti čelado, naj bo minimalna''...

Jaz imam raje zaprto čelado, da mi ne piha direkt v gofljo. Pa chopper gor ali dol.

DEJ GA LOMT? NA HARLIFEST PRIDEJO TUD POZERJI?????? :eek:

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bil moto dogodek brez primere, za razliko od vecine slovenskih zborov, ki bolj spominjajo na gasilske veselice. S tem mislim na zvrst glasbe, ki se vrti ali igra, ponudba hrane in pijace,...

Nisem bil, me pa zelo zanima bolj konkretno, kaksna je bla zvrst glasbe, in konkretno kaj so ponujali drugace glede hrane in pijače? :rolleyes: tnx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teta malo znucano deluje....je pa sicer res, da ima pirs na pravem mestutrance_25_naughty.gif

Ta je pa tak letnik, da se verjetno gospoda J. Pucha še v živo spomni.... :whistle:

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men ma pa dober telo. Marskera dvajstletnica se lahk skrije pred njo. V obraz mi ni glih neka lepotica. Sicer pa tut jst nism glih telo boga in obraz angela :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je bil od petka, lahk pove če je bil kak dež do nedelje ?

Ne, nič,....če odbijem par kapljic ki jih je palo zvečer.

.......petek, sobota,.......saj se ne spomnim... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bil, me pa zelo zanima bolj konkretno, kaksna je bla zvrst glasbe, in konkretno kaj so ponujali drugace glede hrane in pijače? :rolleyes: tnx.

Kar se hrane tiče je bilo na voljo skoraj vse kar ti srce pozeli. Hamburgerji , krace, 100 razlicih vrst zrezko(steakov), raznorazne oblike krompirja, piscanci, SOLATE, ....lahko bi se nasteval.

In ta moja pripomba glede sl. zborov, ne leti na organizatorje, ampak na kvazi gostince, ki mislijo da je alfa in omega prehrane čevapčič, ki se cel dan kuha v neki vodi, suh kruh in ajver! Nasplosno pa v tuji res poskrbijo( vsaj kar sem do sedaj videl), za dobro in kvalitetno prehrano in nacin postrezbe.

Kar pa se glasbe tiče, za moje pojme spada na klasicni moto zbor rock, rock na roll, metal, country, blues in podobne zadeve. Pri nas pa sem slisal tudi pleh musko, rap, otroski zborcek, hrvaske narodne, itd.

Pa se nekaj, tukaj celo zadevo podpira dežela, občina, lokalna skupnost, vcasih je baje celo sodelovala vojska, pri nas pa vsi veste kako je!

Pa za info., nisem pri Lipi in tudi nimam namena nobenega kritizirat, samo povem svoje mnenje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je bil od petka, lahk pove če je bil kak dež do nedelje ?

V četrtek zvečer nekaj pred deveto ga je bilo za majco zmočt, pa še to ne na vseh lokacijah. Največ ga je bilo na severozahodnem delu jezera, kjer pa tako ni kaj prida dogajanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in v njenemu cilindru bi marsikateri bat prisotnih omagal...

MILF...

Jebi ga, če ti je MILF fetiš pol zna bit čist OK....Se strinjam, kajti alko ne deluje lih stimulativno na tovrstno dejavnost...trance_25_naughty.gif

Samo za fuflo pa še po mojem ima obratovalno dovoljenje ...

trance_41_w00t2.gifgrim.gifgrim.giftrance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebi ga, če ti je MILF fetiš pol zna bit čist OK....

pa čuj, ta komentar bi pričakoval od kakšnega najstnika, ne pa od take starine kot si ti... :)

pa brez zamere, hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že lani je bila vredna greha...

faaker%20see%20045.jpg

Da ne bokaj narobe -ob njej nisem jaz.... Bil bi pa NA njej.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!