Skoči na vsebino

Moto zbor Avstrija Faaker See


TenereOffroader

Priporočene objave

Kar se hrane tiče je bilo na voljo skoraj vse kar ti srce pozeli. Hamburgerji , krace, 100 razlicih vrst zrezko(steakov), raznorazne oblike krompirja, piscanci, SOLATE, ....lahko bi se nasteval.

In ta moja pripomba glede sl. zborov, ne leti na organizatorje, ampak na kvazi gostince, ki mislijo da je alfa in omega prehrane čevapčič, ki se cel dan kuha v neki vodi, suh kruh in ajver! Nasplosno pa v tuji res poskrbijo( vsaj kar sem do sedaj videl), za dobro in kvalitetno prehrano in nacin postrezbe.

Kar pa se glasbe tiče, za moje pojme spada na klasicni moto zbor rock, rock na roll, metal, country, blues in podobne zadeve. Pri nas pa sem slisal tudi pleh musko, rap, otroski zborcek, hrvaske narodne, itd.

Pa se nekaj, tukaj celo zadevo podpira dežela, občina, lokalna skupnost, vcasih je baje celo sodelovala vojska, pri nas pa vsi veste kako je!

Pa za info., nisem pri Lipi in tudi nimam namena nobenega kritizirat, samo povem svoje mnenje.

Hvala, sliši se res fajn ponudba hrane, pa zvrst glasbe tudi primerna :naughty: Upam, da drugo leto ne prekinejo tradicije...:whistle:(jst mam tut počasi že dovolj pleskavic pa čevapov :rolleyes:)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Abšlisanih :-)

Pa parada snobovskih custom motorjev.

Pa parada madžarskih narodnih noš na motorjih. Za bruhat so bli :)

Pri masi od 90 000 motorjev, res nič nenavadnega, da vidiš tudi nekaj zablujenih motorjev in motoristov. Sicer, kdo sploh bi šel gledati zgrešenega Ducatija kot je Multistrada? :headbang::headbang::headbang::headbang:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa čuj, ta komentar bi pričakoval od kakšnega najstnika, ne pa od take starine kot si ti... smile.gif

pa brez zamere, hehe

Kaj je zaj tu nejasno??trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri masi od 90 000 motorjev, res nič nenavadnega, da vidiš tudi nekaj zablujenih motorjev in motoristov. Sicer, kdo sploh bi šel gledati zgrešenega Ducatija kot je Multistrada? :headbang::headbang::headbang::headbang:

Multistrada = lean & mean heavy duty machine ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!