Skoči na vsebino

II Moto Tura MARIOVO 2009, 22.24.05.2009 (Makedonija)


dvormak

Priporočene objave

:worship: :worship: :worship: :whistle: :whistle:

....in kje je tvoja prijava :eek: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....in kje je tvoja prijava :eek: :trance_33_sleep:

pusti se presenetiti :winkiss: :winkiss: :winkiss: da ne bom vsako leto zaj********** :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z malo sreče (potrebna zaradi dopusta) se bom tud letos potikala po Makedoniji (seveda v dobri družbi) :yea1: :OK: :yea1:

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z malo sreče (potrebna zaradi dopusta) se bom tud letos potikala po Makedoniji (seveda v dobri družbi) :yea1: :OK: :yea1:

M.

no lepo..................mogoče pa končno najdem trenutek, da se vam pridružim... :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim da Tati za trenutek odloži delo in Dopplerjev efekt, ter prisluhne naslednjemu besedilu:

Majčice, si fatil peperugata pred vrata. Vidi, kolku e ubava i bela. Taj ne pretaše kriljotima kao što pretat peperugata vo patkot, koga če gi fatat. Taj če biti mirnička. Majčice, neli nema da me karaš, deka je otepav? Ne, sine, jer si ga oživila.

pridruži se nam na zabavi, pingvini bodo nosili pijačo, natakarji pa metali pesek v oči !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim da Tati za trenutek odloži delo in Dopplerjev efekt, ter prisluhne naslednjemu besedilu:

Majčice, si fatil peperugata pred vrata. Vidi, kolku e ubava i bela. Taj ne pretaše kriljotima kao što pretat peperugata vo patkot, koga če gi fatat. Taj če biti mirnička. Majčice, neli nema da me karaš, deka je otepav? Ne, sine, jer si ga oživila.

pridruži se nam na zabavi, pingvini bodo nosili pijačo, natakarji pa metali pesek v oči !

veš kaj Rude. :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: .....tole pa mislim, boš videl, da bom šla....še ti zraven, potem pa še v Sarajevo, saj preveč pa ne smem biti z vami, ker ............ :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Mislim oz vem, da se bova z Laro! "pod prisilo" udeležila :D :D :D

Prisila :fight1: :fight1: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ekola.....tudi moja prijava je šla za Makedonijo.....v Solo Rider izvedbi dobesedno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da napomenim da se krajni rok prijavljivanja bliži.

Znam da još ima vremena, ali molim da i nas kao organizatore shvatite da nam je potreban broj zainteresiranih, kako bi blagovremeno obezbedili sve potrebne uvjete za nezaboravni prestoj...

Znaci u kratko da ponovim:

1. Datum dogagjaja: 5-7.06.2009

2. Lokacija: regija Mariovo, blizu grada Prilep

3. Krajni rok prijavljivanja sudionika: 30.04.2009

4. Kotizacija: 10 € za vozaca + 5 € za suvozaca,

5. Radi visine bankovih provizija, kotizacija stranih sudionika se placa na licu mjesta na sami start Moto Ture Mariovo 2009, prilikom podizanja sudionickog paketa.

6. Detalji, program i formular za prijavljivanje na www.mototouring-macedonia.co.nr

7. SVI STE DOBRODOŠLI icon_peace.gif

Vidimo se uskoro thumb_up.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ostalo jos manje od mesec dana. Jedva cekam da se opet malo voziti i druziti zajedno :drunk:

Pozz. Makedonac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostalo jos manje od mesec dana. Jedva cekam da se opet malo voziti i druziti zajedno :drunk:

Pozz. Makedonac

a šta ti znači............ :drunk: :drunk:

to nije vožnja i ........ :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a šta ti znači............ :drunk: :drunk:

to nije vožnja i ........ :winkiss: :winkiss:

ma ti ne razumeš... med vožnjo se itak ne pije.. edin pred ali po vožnji :whistle: ... raj po vožnji, ker, če pred vožnjo... te začne po nekaj deset kilometrov že scat tišat... preverjeno :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ti ne razumeš... med vožnjo se itak ne pije.. edin pred ali po vožnji :whistle: ... raj po vožnji, ker, če pred vožnjo... te začne po nekaj deset kilometrov že scat tišat... preverjeno :lol1:

Maus, lepo si to objasnio :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ako ne prodam motor,evo mene kod vas,prijavljen jesam i dogovoren sa Marjom,da idemo zajedno.poz.i tebi

Popravljeno . Popravil Pips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!