Skoči na vsebino

Motoristi in trajkerji na obisku


Moby

Priporočene objave

Tudi letos smo motoristi in trajkerji iz številnih Slovenskih klubov kot leta poprej obiskali in malce vozili naokrog varovance Centra za invalidno mladino iz Vipave . Lep sončnen dan in naš obisk sta gojence centra zelo razveselila in jim polepšala dan.Bilo jeizredno veliko veselja in emocij ter obilo rečnih in zadovoljih obrazov ko so sedli na motorje in trajke.

Lepo jim je bilo polepšati dan pa čeprav le za nekaj trenutkov

Slike so pa TUKAJ

Popravljeno . Popravil Moby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi letos smo motoristi in trajkerji iz številnih Slovenskih klubov kot leta poprej obiskali in malce vozili naokrog varovance Centra za invalidno mladino iz Vipave . Lep sončnen dan in naš obisk sta gojence centra zelo razveselila in jim polepšala dan.Bilo jeizredno veliko veselja in emocij ter obilo rečnih in zadovoljih obrazov ko so sedli na motorje in trajke.

Lepo jim je bilo polepšati dan pa čeprav le za nekaj trenutkov

Slike so pa TUKAJ

Zakaj se pa tega nisi tudi sam udeležil??? Če se ne motim sta bla od vaših le Erik in Zoki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu sm vas na poti proti vipavski dolini. jst sm se lih vračal iz gorice. Sej sm vas pozdravu in ste veselo odzdravljali nazaj. Lepo to kar ste nardili za te otroke. Salute !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ne bo zamere, ker se lastniki ATV-jev prištevamo med motoriste in trajkerja.

Tabor 50-ih otrok iz socialno ogroženih družin v Osilnici 19.julij 08, kjer smo te otročičke popeljali po deželi Petra Klepca z našimi mopedi. Verjamem, da smo doživeli iste poglede sreče in hvaležnosti v otroških očeh, kot vi.

post-8405-1221765878_thumb.jpg

post-8405-1221765926_thumb.jpg

post-8405-1221765966_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega se ne da opisati z besedami.To je treba naredit in dožvet,mi ni žal ne bencina ne cajta ne kreganja na šihtu,da so mi zamenjal izmeno,da sem sploh lahko šel.Drugo leto pa v akcijo pa ma da jih zasujem(mo) z sladkarijami.Pa še vremo smo imel,edini dan v tednu. :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega se ne da opisati z besedami.To je treba naredit in dožvet,mi ni žal ne bencina ne cajta ne kreganja na šihtu,da so mi zamenjal izmeno,da sem sploh lahko šel.Drugo leto pa v akcijo pa ma da jih zasujem(mo) z sladkarijami.Pa še vremo smo imel,edini dan v tednu. :worship: :worship: :worship:

Glih v vednost tistim, ki so bili prvič ali pa sploh še niso bili. Zadeva je tradicionalna, saj smo otroke obiskali že sedmič. (enkrat letno) Prepoved imamo nositi kakršnekoli sladkarije, tako, da se za vsako morebitno pobudo najprej posvetuj z organizatorjem, oziroma, če lepše povem z osebo katera je v kontaktu z zavodom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih v vednost tistim, ki so bili prvič ali pa sploh še niso bili. Zadeva je tradicionalna, saj smo otroke obiskali že sedmič. (enkrat letno) Prepoved imamo nositi kakršnekoli sladkarije, tako, da se za vsako morebitno pobudo najprej posvetuj z organizatorjem, oziroma, če lepše povem z osebo katera je v kontaktu z zavodom.

Ja sej glih v tem je stvar,da sem že letos to naredil in je bila direktorica zavoda zelo vesela.Smo se pa dogovorili,da se sladkarije dajo njej in jih bodo pozneje razdelili med otroke,ker se njim to naj nebi dajalo osebno. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!