Skoči na vsebino

NI PESKA NA CESTI, NEVARNA JE NEPRILAGOJENA HITROST


maggio

Priporočene objave

Motorist sem že nekaj česa in na pesku še nisem padel, sm pa ke me mal zanese ampak to je več al mn vse

***Pesek me sploh ne moti***

no zdej pa naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj prvi padec je bil na pesku..posledica: drobna luknjica v pokrovu sklopke :slap: ,men nc... uglavnem,mam se zj respekt pred peskom :rolleyes:

Popravljeno . Popravil v3sn4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse ok, dokler gre za normalne količine peska, ki jih je ponavadi zaslediti po cesti. Če pripelješ s prilagojeno hitrostjo in znaš reagirat, sploh ni problema. Problem pa nastane, ko kdaj pripelješ kam kjer je peska ogromno, kakšen uvoz/izvoz na kakšno novo neoznačeno gradbišče, če pade iz tovornjaka, ipd.. Takrat pa lahko 100x pripelješ previdno, prilagojeno in po omejitvah, pa te lahko sname.. Jaz sem enkrat pripeljal na relaciji Cerknica-Rakek v enem relativno hitrem ovinku, se da it 120km/h zlahka in je očitno se mogel pesek strest iz enega kamijona, ker ga je bil cel kup čez cel pas. K sreči sem takrat pripeljal počasi cca 80km/h in k sreči je bil nasprotni pas prost, ker me je tako odneslo, da sem komaj zvozil po robu nasprotnega pasu. V tem primeru pa pač nimaš kaj dosti naredit, 40km/h se ne moreš skozi vozit, na promet nasprotne strani pa tudi nimaš vpliva. V mojem primeru in podobnih je večinoma odvisno samo od sreče.

Tako, da deloma se strinjam z naslovom teme, ampak še vedno pa pridejo situacije, kjer tudi prilagojena hitrost ne pomaga, če ni še ene konkretne porcije sreče zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse ok, dokler gre za normalne količine peska, ki jih je ponavadi zaslediti po cesti. Če pripelješ s prilagojeno hitrostjo in znaš reagirat, sploh ni problema. Problem pa nastane, ko kdaj pripelješ kam kjer je peska ogromno, kakšen uvoz/izvoz na kakšno novo neoznačeno gradbišče, če pade iz tovornjaka, ipd.. Takrat pa lahko 100x pripelješ previdno, prilagojeno in po omejitvah, pa te lahko sname.. Jaz sem enkrat pripeljal na relaciji Cerknica-Rakek v enem relativno hitrem ovinku, se da it 120km/h zlahka in je očitno se mogel pesek strest iz enega kamijona, ker ga je bil cel kup čez cel pas. K sreči sem takrat pripeljal počasi cca 80km/h in k sreči je bil nasprotni pas prost, ker me je tako odneslo, da sem komaj zvozil po robu nasprotnega pasu. V tem primeru pa pač nimaš kaj dosti naredit, 40km/h se ne moreš skozi vozit, na promet nasprotne strani pa tudi nimaš vpliva. V mojem primeru in podobnih je večinoma odvisno samo od sreče.

Tako, da deloma se strinjam z naslovom teme, ampak še vedno pa pridejo situacije, kjer tudi prilagojena hitrost ne pomaga, če ni še ene konkretne porcije sreče zraven.

Dost je tudi odvisno od okretnosti motorja. SS niso lih med najbol okretnimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse ok, dokler gre za normalne količine peska, ki jih je ponavadi zaslediti po cesti. Če pripelješ s prilagojeno hitrostjo in znaš reagirat, sploh ni problema. Problem pa nastane, ko kdaj pripelješ kam kjer je peska ogromno, kakšen uvoz/izvoz na kakšno novo neoznačeno gradbišče, če pade iz tovornjaka, ipd.. Takrat pa lahko 100x pripelješ previdno, prilagojeno in po omejitvah, pa te lahko sname.. Jaz sem enkrat pripeljal na relaciji Cerknica-Rakek v enem relativno hitrem ovinku, se da it 120km/h zlahka in je očitno se mogel pesek strest iz enega kamijona, ker ga je bil cel kup čez cel pas. K sreči sem takrat pripeljal počasi cca 80km/h in k sreči je bil nasprotni pas prost, ker me je tako odneslo, da sem komaj zvozil po robu nasprotnega pasu. V tem primeru pa pač nimaš kaj dosti naredit, 40km/h se ne moreš skozi vozit, na promet nasprotne strani pa tudi nimaš vpliva. V mojem primeru in podobnih je večinoma odvisno samo od sreče.

Tako, da deloma se strinjam z naslovom teme, ampak še vedno pa pridejo situacije, kjer tudi prilagojena hitrost ne pomaga, če ni še ene konkretne porcije sreče zraven.

pismu ej..jest sm se enkrat peljal z avtom, pa je kr naenkrat sneg začel padat, pa brez zimskih gum, pol je bla pa štala..

nehejte že živet v popolnem svetu..

take stvari se dogajajo..

če pa koga tako zelo moti tist pesek ki ga z bankine sem in tja nanesejo tovornjaki in avtomobili na cesto pa naj takoj zdaj, brez kakršnegakoli čakanja proda motor ali se spoka na dirkališča..

a je treba vsak ovinek na cesti odpeljat po robu gume?

a je treba iz vsakega ovinka maksimum vn potegnt?

a se da kdaj na izlet odpravit z motorjem al je pomembno samo da se zalaga ovinke in se potem za faking šankom hvali kdo ga je bolj nagnil?

dejte odrast že enkrat, pa nehejte jokat za vsak fakintg kamenček na cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost je tudi odvisno od okretnosti motorja. SS niso lih med najbol okretnimi.

pa enduro gume tudi bolje grejo čez pesek na cesti kottista za SS motore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismu ej..jest sm se enkrat peljal z avtom, pa je kr naenkrat sneg začel padat, pa brez zimskih gum, pol je bla pa štala..

nehejte že živet v popolnem svetu..

take stvari se dogajajo..

če pa koga tako zelo moti tist pesek ki ga z bankine sem in tja nanesejo tovornjaki in avtomobili na cesto pa naj takoj zdaj, brez kakršnegakoli čakanja proda motor ali se spoka na dirkališča..

a je treba vsak ovinek na cesti odpeljat po robu gume?

a je treba iz vsakega ovinka maksimum vn potegnt?

a se da kdaj na izlet odpravit z motorjem al je pomembno samo da se zalaga ovinke in se potem za faking šankom hvali kdo ga je bolj nagnil?

dejte odrast že enkrat, pa nehejte jokat za vsak fakintg kamenček na cesti

tako je :D Naučit se vozt pa če se vozte po cestah se dejte po pameti. Relacija kalce - idrija je vedno pesek na cesti pa se ne sekiram. voziš se po kolesnicah od avta in je vse kul. Če ga pa zlagate s polno močjo v nepregledne ovinke pa kr prodajte motor.Jst namreč pesek že prej vidim in predvidim situacijo. V nepreglednem ovinku pa zmerm vidm traktor pa tut če ga ni. Se boste 1x zalimali pa boste skapirali kaj sm mislu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismu ej..jest sm se enkrat peljal z avtom, pa je kr naenkrat sneg začel padat, pa brez zimskih gum, pol je bla pa štala..

nehejte že živet v popolnem svetu..

take stvari se dogajajo..

če pa koga tako zelo moti tist pesek ki ga z bankine sem in tja nanesejo tovornjaki in avtomobili na cesto pa naj takoj zdaj, brez kakršnegakoli čakanja proda motor ali se spoka na dirkališča..

a je treba vsak ovinek na cesti odpeljat po robu gume?

a je treba iz vsakega ovinka maksimum vn potegnt?

a se da kdaj na izlet odpravit z motorjem al je pomembno samo da se zalaga ovinke in se potem za faking šankom hvali kdo ga je bolj nagnil?

dejte odrast že enkrat, pa nehejte jokat za vsak fakintg kamenček na cesti

tako je :D Naučit se vozt pa če se vozte po cestah se dejte po pameti. Relacija kalce - idrija je vedno pesek na cesti pa se ne sekiram. voziš se po kolesnicah od avta in je vse kul. Če ga pa zlagate s polno močjo v nepregledne ovinke pa kr prodajte motor.Jst namreč pesek že prej vidim in predvidim situacijo. V nepreglednem ovinku pa zmerm vidm traktor pa tut če ga ni. Se boste 1x zalimali pa boste skapirali kaj sm mislu :)

Včeraj sva se s Sando pelala in mi je v nepreglednem ovinku baba speljala na cesto. Je nič ne krivim ker se je stranska cesta priključila na glavno takoj za ovinkom. Z mislimi sm biu drugje in eto ti ga na baba je bla na sred ceste in jst sm zavijugal okoli avta. Če bi meu prejšnji motor k je biu xjr 1300- težka neokretna krava al pa enga SS-a bi se zalimal notr ko muha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismu ej..jest sm se enkrat peljal z avtom, pa je kr naenkrat sneg začel padat, pa brez zimskih gum, pol je bla pa štala..

nehejte že živet v popolnem svetu..

take stvari se dogajajo..

če pa koga tako zelo moti tist pesek ki ga z bankine sem in tja nanesejo tovornjaki in avtomobili na cesto pa naj takoj zdaj, brez kakršnegakoli čakanja proda motor ali se spoka na dirkališča..

a je treba vsak ovinek na cesti odpeljat po robu gume?

a je treba iz vsakega ovinka maksimum vn potegnt?

a se da kdaj na izlet odpravit z motorjem al je pomembno samo da se zalaga ovinke in se potem za faking šankom hvali kdo ga je bolj nagnil?

dejte odrast že enkrat, pa nehejte jokat za vsak fakintg kamenček na cesti

Ne razumem točno zakaj citiraš moj post? Sem omenjal pesek, ki ga nansejo z bankine tovornjaki, avtomobili, in podobne situacije? Sem govoril za situacijo ko se odpelje ovinek po robu gume in pospešuje na polno ven??

Jaz se čisto zavedam, da je pač to nekaj kar se dogaja in je potrebno vzet v zakup, če se pelješ po cesti in nisem nikoli jokal za vsak kamenček. In k sreči, do sedaj nisem imel še nikoli nobene resne panike zaradi takih situacij.

Ampak kdaj pa enostavno pride na cesti nekaj kar ne moreš predvidet pa si lahko še tako previden. Žal tako je in to je dejstvo, enako kakor tisto, kar si ti omenil. V mojem primeru je 100% padel pesek s kamijona, ker ga je bilo ogromno. Šel sem pod omejitvijo in konkretno počasneje, kot cesta dopušča, pa se lahko samo sreči zahvalim, da danes tule pišem, ker če bi takrat avto prišel z enako hitrostjo kot jaz nasproti, bi me samo še strgali z vetrobranskega stekla.

Nobenmu ne privoščim, da se kaj takega zgodi, k sreči so to zelo redki primeri, v 50k km na motorju doživel samo 1x, ampak dogaja pa se tudi to. Zato ni dobro bit preveč samozavesten kako se s pametno vožnjo da vse rešit. Pametna vožnja je ključnega pomena, da preživiš, ampak žal obstajajo situacije, ko ti tudi to ne pomaga, če imaš smolo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem točno zakaj citiraš moj post? Sem omenjal pesek, ki ga nansejo z bankine tovornjaki, avtomobili, in podobne situacije? Sem govoril za situacijo ko se odpelje ovinek po robu gume in pospešuje na polno ven??

Jaz se čisto zavedam, da je pač to nekaj kar se dogaja in je potrebno vzet v zakup, če se pelješ po cesti in nisem nikoli jokal za vsak kamenček. In k sreči, do sedaj nisem imel še nikoli nobene resne panike zaradi takih situacij.

Ampak kdaj pa enostavno pride na cesti nekaj kar ne moreš predvidet pa si lahko še tako previden. Žal tako je in to je dejstvo, enako kakor tisto, kar si ti omenil. V mojem primeru je 100% padel pesek s kamijona, ker ga je bilo ogromno. Šel sem pod omejitvijo in konkretno počasneje, kot cesta dopušča, pa se lahko samo sreči zahvalim, da danes tule pišem, ker če bi takrat avto prišel z enako hitrostjo kot jaz nasproti, bi me samo še strgali z vetrobranskega stekla.

Nobenmu ne privoščim, da se kaj takega zgodi, k sreči so to zelo redki primeri, v 50k km na motorju doživel samo 1x, ampak dogaja pa se tudi to. Zato ni dobro bit preveč samozavesten kako se s pametno vožnjo da vse rešit. Pametna vožnja je ključnega pomena, da preživiš, ampak žal obstajajo situacije, ko ti tudi to ne pomaga, če imaš smolo.

Si obvestil policijo o taki količini peska na cesti k ogroža varnost mopedinov ? oni bi kontaktirali cestarje in problem je rešen. Če kdaj vidiš kej tazga ti kr zavrti telefon nej mal delajo ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi meu prejšnji motor k je biu xjr 1300- težka neokretna krava al pa enga SS-a bi se zalimal notr ko muha.

glih tko se da..sam treba je narest..

Ne razumem točno zakaj citiraš moj post?

Pametna vožnja je ključnega pomena, da preživiš, ampak žal obstajajo situacije, ko ti tudi to ne pomaga, če imaš smolo.

tvoj post zarad tega ker tuki pišemo tisti ki jih tut tist pesek ki pade s kamiona ne moti tolk da bi mogl v 20 faking temah eno in isto ponovit

in če greš na cesto s tem občutkom, da je pač šansa da te sklatjo, je nujno (preden zdravilo za rak odkrijejo) da stručkoti izumjo uno tableto k jo požreš in te mine volja do motorizma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih tko se da..sam treba je narest..

Si jo pelal ? Dej nehi. Zdej boš reku da se da tko veselo vijugat na kratke razdalje kakor z endurcem lol. Sanjaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si obvestil policijo o taki količini peska na cesti k ogroža varnost mopedinov ? oni bi kontaktirali cestarje in problem je rešen. Če kdaj vidiš kej tazga ti kr zavrti telefon nej mal delajo ne.

Ja seveda sem poklical in na moje presenečenje je bilo v par urcah spucano, kar navadno ni praksa..

tvoj post zarad tega ker tuki pišemo tisti ki jih tut tist pesek ki pade s kamiona ne moti tolk da bi mogl v 20 faking temah eno in isto ponovit

in če greš na cesto s tem občutkom, da je pač šansa da te sklatjo, je nujno (preden zdravilo za rak odkrijejo) da stručkoti izumjo uno tableto k jo požreš in te mine volja do motorizma

Nono, ne bit preveč pameten, vsakemu se lahko pripeti kakšna neljuba situacija, na katero pač nima vpliva. Ne samo pesek, še kup drugih stvari.

Sploh pa kolikor razumem, je poanta foruma v tem, da uporabniki pač izmenjavamo mnenja in izkušnje in moja objava je bila povsem v skladu z naslovom tele teme.

In kot sem rekel, trditev načeloma ni napačna, ampak zagotovo pa ne drži v vseh primerih. Upam le, da ne bo nobenemu od tu potrebno preizkusit na lastni koži.

Drugače pa jaz mislim ravno obratno, ko greš na cesto brez občutka, da je šansa, da te sklatijo, takrat je čas za tako tabletko.. Ker zavedanje, da v prometu nisi sam in da nisi nepremagljiv je bistvenega pomena za predvidevanje, ki je ključnega pomena za preživetje. Včasih pa žal tudi to ni dovolj, se v temi črna kronika najde dovolj dokazov. Čisto vsi pa tudi niso bili divjaki pa objestneži..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist sem že nekaj česa in na pesku še nisem padel, sm pa ke me mal zanese ampak to je več al mn vse

***Pesek me sploh ne moti***

no zdej pa naprej

Pozdravljeni,

pa tukaj je z vsako temo isto; nekdo zastavi temo, tričetrt ljudi gor teži in filozofira kaj pa če bi blo to, pa ni to ampk je to, ampk ne če bi blo to bi blo pa uno, pa ne, pa ja .... in potem se odpre nova tema na približno obratno vižo, ne vem sicer zakaj, mogoče kot protiutež?... in potem jovo na novo,.....

a je res kdo tukaj ki si na to temo ne zna odgovort?, al pa razmislt, ali je potrebno spet 15 strani mlatenja prazne slame kot v 3/4 temah na motosvetu?

nnneeeeeee pa sigurno je ful dobr da je pesek na cestišču, to je res super!!!! ni bolšga!! glede hitrosti je že tema,..., glede peska je že tema, v njej je tudi pesek+ hitrost +...++++.....

no pa da še enkrat:

sm pa ke me mal zanese ampak to je več al mn vse

***Pesek me sploh ne moti***

.... kaj naj rečem! JA SUUPPEEERRR!!!!

Pardon za :topic:

Popravljeno . Popravil kachunter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si jo pelal ? Dej nehi. Zdej boš reku da se da tko veselo vijugat na kratke razdalje kakor z endurcem lol. Sanjaj :whistle:

drgač mam cb1300..ki tut nima nekih 120 kilogramov..pa najbrž sm kak moped več peljal kot ti..in ja..da se..če ne vrjameš pa si na youtubu najdi posnetek japonskih policistov na fjr yamahi..potem pa govori..

In zdej boš reku da so tele težke krave tolk okretne kot pou lažji motorji - SM, enduro razni 500 kubičniki. Ne nabijaj. tut naši policaji delajo čuda z Bmw-ji a to pomeni da zdej pa vsak posameznik isto odreagira kot letečeman k ga drkajo vsako leto po poligonih ? Za povprečnega motorista je 1300 neokretna krava. ti pa lahko salte z njo delaš pa me ne boš prepričal :D Sm jo meu 4 leta in zdej prešaltal na enduro in je kot dan in noč v okretnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zdej boš reku da so tele težke krave tolk okretne kot pou lažji motorji - SM, enduro razni 500 kubičniki. Ne nabijaj. tut naši policaji delajo čuda z Bmw-ji a to pomeni da zdej pa vsak posameznik isto odreagira kot letečeman k ga drkajo vsako leto po poligonih ? Za povprečnega motorista je 1300 neokretna krava. ti pa lahko salte z njo delaš pa me ne boš prepričal :D Sm jo meu 4 leta in zdej prešaltal na enduro in je kot dan in noč v okretnosti.

to je samo pokazatelj da se s tistim motorjem nisi upal ali pa se ti ni dalo probat..

in je čist prov da si šel na enduro..

je pa čist možn da svojo "napako" zdej "zdraviš" z izjavami kako so vsi ostali mopedi za en kurc..

in kaj je letečman več kot jaz? zakaj lahko on zna jest pa ne?

a nimam možnosti it na poligon ali dirkališče in probat?

v čem je poanta?

aja @dex

ja ...je isto..če greš na cesto z filingom "boli me za vse" ali pa "uu..pizda kaj sem danes jaz na vrsti"

nehejte jokat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je samo pokazatelj da se s tistim motorjem nisi upal ali pa se ti ni dalo probat..

in je čist prov da si šel na enduro..

je pa čist možn da svojo "napako" zdej "zdraviš" z izjavami kako so vsi ostali mopedi za en kurc..

in kaj je letečman več kot jaz? zakaj lahko on zna jest pa ne?

a nimam možnosti it na poligon ali dirkališče in probat?

v čem je poanta?

aja @dex

ja ...je isto..če greš na cesto z filingom "boli me za vse" ali pa "uu..pizda kaj sem danes jaz na vrsti"

nehejte jokat..

Svoje napake ne zdravim z izjavami ker jst vem zakaj sm šu na enduro. vsekakor ne da ga bom glancal pa poziral na cesti ker bi si v tem primeru kupu SM k se mi pa za moje pojme zdi zelo neuporaben. Kar se tiče enduro v primerjavi z xjr (prvo ni primerjave k sta dva različna motorja za različne namene. jst sm xjr tut v gozd zapelu mi ni blo panike ampak zdej se po gozdu pelem brez problema in tudi bol daleč v gozd. In čez ostale mopede nism nč reku ker je vsak narjen za določeno rabo. Zdej pa če SS-ovci jamrajo čez pesek pa nej grejo na dirkališče a ne ? Kar se tiče pa okretnosti me pa zdej xjr na kaki relaciji kalce- tolmin sam zadaj gleda. In ja če maš tolk cajta da se po dirkališčih goniš in po poligonih kaj nej ti rečm svaka čast na tebe bratko. Jaz sem naravnan na ture in mi ni treba hodt na poligone in dirkališča. In še vedno xjr ne bo bolj okretn ko pou lažji motor :) Aja jst sm meu tastarga še s tastarim vzmetenjem k so ga vsi kurcali ampak jebiga nimam vsako leto za nov motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih moti, včasih ne... a ne? :winkiss:

se pa strinjam, da je vsako skrajno polaganje ovinkov lahko dvorezen meč... nikoli ne veš, kaj je na asfaltu ovinka, ki si ga prevozil najmanj neštetokrat :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih moti, včasih ne... a ne? :winkiss:

se pa strinjam, da je vsako skrajno polaganje ovinkov lahko dvorezen meč... nikoli ne veš, kaj je na asfaltu ovinka, ki si ga prevozil najmanj neštetokrat :doze:

Še posebej v nepregledne ovinke k ne morš predvidet kaj se dogaja tam kjer oči ne vidijo :) Čeprou ih maš lahko v mezincu te vedno lahko kej zjebe. ekola temo smo predelali zdej se lahko zapre :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismu ej..jest sm se enkrat peljal z avtom, pa je kr naenkrat sneg začel padat, pa brez zimskih gum, pol je bla pa štala..

nehejte že živet v popolnem svetu..

take stvari se dogajajo..

če pa koga tako zelo moti tist pesek ki ga z bankine sem in tja nanesejo tovornjaki in avtomobili na cesto pa naj takoj zdaj, brez kakršnegakoli čakanja proda motor ali se spoka na dirkališča..

a je treba vsak ovinek na cesti odpeljat po robu gume?

a je treba iz vsakega ovinka maksimum vn potegnt?

a se da kdaj na izlet odpravit z motorjem al je pomembno samo da se zalaga ovinke in se potem za faking šankom hvali kdo ga je bolj nagnil?

dejte odrast že enkrat, pa nehejte jokat za vsak fakintg kamenček na cesti

k pa gre tebi tok v nos vse?..sj je sam debata....ne bos reku da se sam vozis po omejitvah? :blink: pa ne bos reku da ti se ni tazadnje stisnlo k ti je kje slo za las?

pesek pac JE na cestah,sam je pa ponavadi tko,da tist dan ko se bo clovek po turisticno puzal naokoli,ne bo na cesti nc kar bi ga ogrozal pa vsi udelezenci v prometu bojo pametni...potem te pa kak dan zagrab da bi se "spihal",bo pa na vsakem drugem ovinku pesek,vsak tretji k**** te bo izsilu pa na koncu bos mel se sreco da nisi nabasal traktorja z obracalnikom zadej... sreca pac..pa kancek pameti pr tem koko clovek odreagira...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k pa gre tebi tok v nos vse?..sj je sam debata....ne bos reku da se sam vozis po omejitvah? :blink: pa ne bos reku da ti se ni tazadnje stisnlo k ti je kje slo za las?

pesek pac JE na cestah,sam je pa ponavadi tko,da tist dan ko se bo clovek po turisticno puzal naokoli,ne bo na cesti nc kar bi ga ogrozal pa vsi udelezenci v prometu bojo pametni...potem te pa kak dan zagrab da bi se "spihal",bo pa na vsakem drugem ovinku pesek,vsak tretji k**** te bo izsilu pa na koncu bos mel se sreco da nisi nabasal traktorja z obracalnikom zadej... sreca pac..pa kancek pameti pr tem koko clovek odreagira...

On je nezmotljiv ker obvlada motor kot japonski policaji fjr-jke. Težko kaj ga preseneti ker je vozu več motorju kot pou motosveta in je prekaljen biker. Takih ne zmoti praktično nič in se iz vsake situacije zližejo ven :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja @dex

ja ...je isto..če greš na cesto z filingom "boli me za vse" ali pa "uu..pizda kaj sem danes jaz na vrsti"

nehejte jokat..

Ja, s tem, da jaz nikoli ne grem na cesto z mišljenjem, če sem danes jaz na vrsti. Ko bom to razmišljal, se ne bom vsedel več na motor. Se pa z motorjem vozim ob zavedanju, da obstajajo tudi situacije na katere nimaš nekega realnega vpliva in to enostavno sprejmem. Ampak ne bom pa kupil mišljenja iz naslova tele teme, ker se mi zdi preveč samovšečno. So situacije izven naše kontrole.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, s tem, da jaz nikoli ne grem na cesto z mišljenjem, če sem danes jaz na vrsti. Ko bom to razmišljal, se ne bom vsedel več na motor. Se pa z motorjem vozim ob zavedanju, da obstajajo tudi situacije na katere nimaš nekega realnega vpliva in to enostavno sprejmem. Ampak ne bom pa kupil mišljenja iz naslova tele teme, ker se mi zdi preveč samovšečno. So situacije izven naše kontrole.

Dex ne klamfaj neumnosti pejt na youtube gledat kaj policaji delajo z motorji. Vsaka situacija je rešljiva če prašaš ''ta pametne''. So pa tle taki motoristi kot sva naprimer jst pa ti k se zavedava da ni vsaka situacija rešljiva še posebej na takih cestah k ih mamo mi. V tem primeru voziš previdno in ga ne zlagaš v vsak ovinek ker se lahko konča tko kakor vidimo vsak vikend na 24ur. Je pa v večini primerov neprilagojena hitrost ta k ubija.

Sploh je ta tema brezvezna k itak vsak sam pr sebi vozi kakor vozi in ga ne boš spremenil da bo vozu drgač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!