Skoči na vsebino

NI PESKA NA CESTI, NEVARNA JE NEPRILAGOJENA HITROST


maggio

Priporočene objave

Pesek na cesti moti!

Če nimaš do konca zategnjenih čevljev, ti pri polaganju na koleno (noga je ravno pod neugodnim kotom) kamenčki letijo noter. Seveda potem nogo zravnaš, ker daš drugo koleno na tla in ti kamenčki spolzijo proti podplatu. Po nekaj peščeno-ovinkastih kilometrih imaš v čevljih cel kamnolom :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud men se marskej zdi pa sm tih..mogoce je bols da gres en cyber čik przgat :headbang:

rajs kej pametnga o pesku povej,da ne bos traparije klatu :lol1:

Ej, naušverjela - ne kadim, cyber pa sploh ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak - so pa zrihtal, a ne?

Sem kje napisal, da je praksa da sploh ne zrihtajo?

Ja seveda sem poklical in na moje presenečenje je bilo v par urcah spucano, kar navadno ni praksa..

Hvala bogu, da pospravijo, če pa na izrecno opozorilo ne bi, potem bi bila pa res kriza.. Fora je samo v tem, da je fajn it tisto pomest čimprej, ne pa čez 2 dni, ker lahko v tem času še toliko ostalih nabaše..

Hotel sem samo izpostaviti 'preudarnost' in podobne reči ...

Za mojo preudarnost ne skrbet, jo je čisto dovolj, zato sem še cel ;)

Pesek na cesti moti!

Če nimaš do konca zategnjenih čevljev, ti pri polaganju na koleno (noga je ravno pod neugodnim kotom) kamenčki letijo noter. Seveda potem nogo zravnaš, ker daš drugo koleno na tla in ti kamenčki spolzijo proti podplatu. Po nekaj peščeno-ovinkastih kilometrih imaš v čevljih cel kamnolom :angry:

Pa še čisto res je to :grim :whistle: Sploh če imaš Oxtarke, ker so še bolj široke pri vrhu kot ostale :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pesek na cesti moti!

Če nimaš do konca zategnjenih čevljev, ti pri polaganju na koleno (noga je ravno pod neugodnim kotom) kamenčki letijo noter. Seveda potem nogo zravnaš, ker daš drugo koleno na tla in ti kamenčki spolzijo proti podplatu. Po nekaj peščeno-ovinkastih kilometrih imaš v čevljih cel kamnolom :angry:

a zdej so že čevlji na vezalke popularni za polagat ovinke??? :whistle: :whistle: :whistle: :kva2: :kva2: :kva2:

Jest bom še zmer pr motorističnih škornih ostal, vsaj pol ne bom joku ko mi bo škorn sezulo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismu ej..jest sm se enkrat peljal z avtom, pa je kr naenkrat sneg začel padat, pa brez zimskih gum, pol je bla pa štala..

nehejte že živet v popolnem svetu..

take stvari se dogajajo..

če pa koga tako zelo moti tist pesek ki ga z bankine sem in tja nanesejo tovornjaki in avtomobili na cesto pa naj takoj zdaj, brez kakršnegakoli čakanja proda motor ali se spoka na dirkališča..

a je treba vsak ovinek na cesti odpeljat po robu gume?

a je treba iz vsakega ovinka maksimum vn potegnt?

a se da kdaj na izlet odpravit z motorjem al je pomembno samo da se zalaga ovinke in se potem za faking šankom hvali kdo ga je bolj nagnil?

dejte odrast že enkrat, pa nehejte jokat za vsak fakintg kamenček na cesti

dej biker77 ne nabijaj in nehaj pametovat!!! ne morem verjet, kaksne oslarije klobasas ej... pa ti ves,za koliko motoristov so bili ti FUCKING kamencki usodni??? saj res,ti si itak car in obvladas drsenje skozi ovinke na katerih je bil razsut FUCKING pesek (pa zraven se uzivas)!!?? predlagam, da se zmenimo na Rakitni, bom zrihtal 3 kubike peska, bomo razsul, pol nam bos pa pokazal svojo virtuozno uzivanje in drsenje! oprosti,ampak mi je pri prebiranju teh pametovanj, prislo na misel... kako enostavno clovek,v tako kratkem casu,postane taaako mojstrski motorist!! vsa cast! pa brez zamere! se priporocam za kaksen "peskovniski" nasvet! Lp Muki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej biker77 ne nabijaj in nehaj pametovat!!! ne morem verjet, kaksne oslarije klobasas ej... pa ti ves,za koliko motoristov so bili ti FUCKING kamencki usodni??? saj res,ti si itak car in obvladas drsenje skozi ovinke na katerih je bil razsut FUCKING pesek (pa zraven se uzivas)!!?? predlagam, da se zmenimo na Rakitni, bom zrihtal 3 kubike peska, bomo razsul, pol nam bos pa pokazal svojo virtuozno uzivanje in drsenje! oprosti,ampak mi je pri prebiranju teh pametovanj, prislo na misel... kako enostavno clovek,v tako kratkem casu,postane taaako mojstrski motorist!! vsa cast! pa brez zamere! se priporocam za kaksen "peskovniski" nasvet! Lp Muki

tole pa more fucking bolet....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še čisto res je to :grim :whistle: Sploh če imaš Oxtarke, ker so še bolj široke pri vrhu kot ostale :rolleyes:

zato sem jih pa moral še spodaj odpret, da pesek sproti ven leti :lol1:

a zdej so že čevlji na vezalke popularni za polagat ovinke??? :whistle: :whistle: :whistle: :kva2: :kva2: :kva2:

blablabla

lapsus, seveda so bili mišljeni škornji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole pa more fucking bolet....

koga? zgolj retorično vprašanje

citiran del je namreč nevreden komentarja

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kako enostavno clovek,v tako kratkem casu,postane taaako mojstrski motorist!! vsa cast! pa brez zamere! se priporocam za kaksen "peskovniski" nasvet! Lp Muki

zapelji se kdaj po makadamu... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Makedam je zakon :worship: Sem se nonstop vozil prej, celo raje kot po cesti, zdaj pa mi je škoda SS gum za razjahat po makedamu :krneki: Itak obvladam :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fakt: v sklopu neugodnih okoliščin pesek lahko usodno vpliva na situacijo. . .

fakt2: po Italiji tega pojava skoraj ne opazim.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fakt: v sklopu neugodnih okoliščin je pesek lahko usoden za motorista. fakt2: po Italiji tega pojava skoraj ne opazim.

Katere postavi vsak motorist sam, ali...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej biker77 ne nabijaj in nehaj pametovat!!! ne morem verjet, kaksne oslarije klobasas ej... pa ti ves,za koliko motoristov so bili ti FUCKING kamencki usodni??? saj res,ti si itak car in obvladas drsenje skozi ovinke na katerih je bil razsut FUCKING pesek (pa zraven se uzivas)!!?? predlagam, da se zmenimo na Rakitni, bom zrihtal 3 kubike peska, bomo razsul, pol nam bos pa pokazal svojo virtuozno uzivanje in drsenje! oprosti,ampak mi je pri prebiranju teh pametovanj, prislo na misel... kako enostavno clovek,v tako kratkem casu,postane taaako mojstrski motorist!! vsa cast! pa brez zamere! se priporocam za kaksen "peskovniski" nasvet! Lp Muki

ne bom komentiral..okej? si zgrešil poanto posta..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pesek na cestah je realnost ...

... ograje - zaščitne so realnost ...

... slabo vzdrževane cesta so realnost ...

... prevelike hitrosti velike večine motoristov so realnost ...

... pomanjkanja znanja motoristov so realnost ...

... pomanjkanje površin za učenje varne vožnje so realnost ...

... "kavbojski" promet in divjaki na cesti ter nestrpnost so realnost ...

... in kaj sedaj ... v jok in na drevo ... vsak naj pomete pred svojim pragom in če se vsaj malo pogledamo v ogledalo, bomo hitro ugotovili, da so žal nesreče motoristov realnost, ki so skupek vsega zgoraj naštetega ... pa še kaj bi se našlo ...

... treniraj, predvidevaj, vozi defenzivno ... pa ne bo potrebno samo jamrati in cviliti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pesek na cestah je realnost ...

... ograje - zaščitne so realnost ...

... slabo vzdrževane cesta so realnost ...

... prevelike hitrosti velike večine motoristov so realnost ...

... pomanjkanja znanja motoristov so realnost ...

... pomanjkanje površin za učenje varne vožnje so realnost ...

... "kavbojski" promet in divjaki na cesti ter nestrpnost so realnost ...

... in kaj sedaj ... v jok in na drevo ... vsak naj pomete pred svojim pragom in če se vsaj malo pogledamo v ogledalo, bomo hitro ugotovili, da so žal nesreče motoristov realnost, ki so skupek vsega zgoraj naštetega ... pa še kaj bi se našlo ...

... treniraj, predvidevaj, vozi defenzivno ... pa ne bo potrebno samo jamrati in cviliti ...

Gallus, kot vedno.... :worship: :worship:

Ravno to poskušam nekaterim dopovedati.....pa se jih ne prime

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rajs kej pametnga o pesku povej,da ne bos traparije klatu :lol1:

SSKJ:

pések -ska m (ẹ́) drobni,

nesprijeti delci kamnin, zlasti kremena:

kopati, sejati, voziti pesek; posipavati

poledenele ceste, blatne steze s

peskom; bel, grob, oster, sipek pesek;

ima denarja kot peska / puščavski,

rečni pesek / kremenov, marmorni

pesek / zrna peska // nav. ekspr.

peščena tla: zvleči čoln na pesek;

ležati, sončiti se na pesku; reka je

presahnila v pesku / otroci delajo rove

v pesek // geogr., v zvezi živi pesek

peščeni delci, navadno v večji količini,

ki se zaradi delovanja vetra, vode

premikajo z enega mesta na drugo:

kraje, polja ogroža živi pesek; zaustaviti

živi pesek z nasadi; sipine živega peska

/ močvirje in živi pesek

● ekspr. njegovo dejanje, govorjenje je

samo pesek v oči s svojim dejanjem,

govorjenjem si prizadeva prikriti, zamegliti

komu resnico, navadno zanj neprijetno;

ekspr. metati komu pesek v oči

prizadevati si prikriti, zamegliti komu

resnico; knjiž., ekspr. njegova zagnanost

se je iztekla v pesek je popustila, izginila;

ekspr. tišči glavo v pesek (kot noj) noče

videti neprijetne resnice, sprijazniti se z njo;

knjiž. svojo filozofijo, svoj načrt gradi na

pesku na osnovi, ki ni dovolj zanesljiva,

trdna

♦ med. ledvični pesek trde, pesku

podobne tvorbe iz snovi, ki so v seču;

metal. livarski pesek za izdelavo form,

navadno kremenov; mont. tekoči ali živi

pesek z vodo prepojen pesek v zemeljski

skorji, ki pod pritiskom zasipava rove,

jaške; petr. zlatonosni pesek ki vsebuje

zrna, drobce zlata; teh. steklarski pesek

kremenov pesek za izdelavo, obdelavo

stekla

Nekaj "pametnega" o pesku, da ne bo vse samo nabijanje in jokcanje, kok smo bogi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pesek na cestah je realnost ...

... ograje - zaščitne so realnost ...

... slabo vzdrževane cesta so realnost ...

... prevelike hitrosti velike večine motoristov so realnost ...

... pomanjkanja znanja motoristov so realnost ...

... pomanjkanje površin za učenje varne vožnje so realnost ...

... "kavbojski" promet in divjaki na cesti ter nestrpnost so realnost ...

... in kaj sedaj ... v jok in na drevo ... vsak naj pomete pred svojim pragom in če se vsaj malo pogledamo v ogledalo, bomo hitro ugotovili, da so žal nesreče motoristov realnost, ki so skupek vsega zgoraj naštetega ... pa še kaj bi se našlo ...

... treniraj, predvidevaj, vozi defenzivno ... pa ne bo potrebno samo jamrati in cviliti ...

:worship: :worship: :worship: :worship:

žal se enim ne da dopovedat, pa naj kar jokajo, samo upam, da ne bodo za sabo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pesek na cestah je realnost ...

... ograje - zaščitne so realnost ...

... slabo vzdrževane cesta so realnost ...

... prevelike hitrosti velike večine motoristov so realnost ...

... pomanjkanja znanja motoristov so realnost ...

... pomanjkanje površin za učenje varne vožnje so realnost ...

... "kavbojski" promet in divjaki na cesti ter nestrpnost so realnost ...

... in kaj sedaj ... v jok in na drevo ... vsak naj pomete pred svojim pragom in če se vsaj malo pogledamo v ogledalo, bomo hitro ugotovili, da so žal nesreče motoristov realnost, ki so skupek vsega zgoraj naštetega ... pa še kaj bi se našlo ...

... treniraj, predvidevaj, vozi defenzivno ... pa ne bo potrebno samo jamrati in cviliti ...

S tem se tudi jaz popolnoma in v celoti strinjam. In ravno zato je tale trditev iz naslova teme zgrešena, lahko si še toliko in previden in preudaren, pa te bodo neke razmere na cesti, na katere nimaš vpliva zjebale. Zato je trditi "NI PESKA NA CESTI, NEVARNA JE NEPRILAGOJENA HITROST" nesmiselno, ker na cesti je najti vse sorte pizdarij, ki lahko pokopljejo še najboljše in najbolj previdne. Je pa to pač potrebno sprejet in naredit čimveč, da minimaliziraš verjetnost za pizdarijo vsaj s tiste strani, s katere imaš vpliv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer OT,a ma kdo kej šodra za prodat :naughty:

ne rabiš kupovat..sam pomedeš na relaciji kalce-godovič pa je..

pa še cel kup ljudi se bo lažje potem vozilo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem, berem, pa vse manj mi je jasno ... pa ne spadam ravno med butalce.

:unsure:

Kolikor sem uspela razbrati, je nekdo začel novo temo, drugi so pridali komentarje, tretji so le-te demantirali, ker so oni z drugimi besedami povedali enako ampak definitivno mnogo bolje, potem so četrti planili po drugih, češ, kako lahko sploh kaj takega izustijo, nato so se pojavili peti, ki so mnogo bolj pametno in argumentirano ugotovili, da so tretji navadni luzerji, saj pojma nimajo, kaj je pesek, nato so drugi ugotovili, da je polovica slovenskih motoristov itak ne razume poante pogumnega lika motorista v usnju, sedečega na svojem statusnem simbolu, bodisi v škornjih ali copatkih, nato so se pojavili še šesti, ki pa so se pojavili le zato, da bi vsem ostalim dokazali, kako so pa šele oni pametni! :eek:

:slap:

Saj se že vsaka debata sprevrže v prepucavanje, kdo kaj zmore in kdo je boljši motorist, pa tako naprej v stilu:"A sploh veš, koliko motorjev sem pa jaz že vozil, si lahko, ti pussy ti, kaj takega sploh predstavljaš?"

Mene je peska na cesti dovolj strah, da čutim rešpekt!

Motorji in pesek pač ne gredo skupaj.

In varno lahko pelješ po takšni plazeči se podlagi le, če imaš v glavi razčiščeno, koliko obvladaš in česa si zmožen ti, pa tvoj motor.

Pika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!