Skoči na vsebino

NI PESKA NA CESTI, NEVARNA JE NEPRILAGOJENA HITROST


maggio

Priporočene objave

Berem, berem, pa vse manj mi je jasno ... pa ne spadam ravno med butalce.

:unsure:

Kolikor sem uspela razbrati, je nekdo začel novo temo, drugi so pridali komentarje, tretji so le-te demantirali, ker so oni z drugimi besedami povedali enako ampak definitivno mnogo bolje, potem so četrti planili po drugih, češ, kako lahko sploh kaj takega izustijo, nato so se pojavili peti, ki so mnogo bolj pametno in argumentirano ugotovili, da so tretji navadni luzerji, saj pojma nimajo, kaj je pesek, nato so drugi ugotovili, da je polovica slovenskih motoristov itak ne razume poante pogumnega lika motorista v usnju, sedečega na svojem statusnem simbolu, bodisi v škornjih ali copatkih, nato so se pojavili še šesti, ki pa so se pojavili le zato, da bi vsem ostalim dokazali, kako so pa šele oni pametni! :eek:

:slap:

Saj se že vsaka debata sprevrže v prepucavanje, kdo kaj zmore in kdo je boljši motorist, pa tako naprej v stilu:"A sploh veš, koliko motorjev sem pa jaz že vozil, si lahko, ti pussy ti, kaj takega sploh predstavljaš?"

Mene je peska na cesti dovolj strah, da čutim rešpekt!

Motorji in pesek pač ne gredo skupaj.

In varno lahko pelješ po takšni plazeči se podlagi le, če imaš v glavi razčiščeno, koliko obvladaš in česa si zmožen ti, pa tvoj motor.

Pika.

No, ali ni to osnova?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem, berem, pa vse manj mi je jasno ... pa ne spadam ravno med butalce.

:unsure:

Kolikor sem uspela razbrati, je nekdo začel novo temo, drugi so pridali komentarje, tretji so le-te demantirali, ker so oni z drugimi besedami povedali enako ampak definitivno mnogo bolje, potem so četrti planili po drugih, češ, kako lahko sploh kaj takega izustijo, nato so se pojavili peti, ki so mnogo bolj pametno in argumentirano ugotovili, da so tretji navadni luzerji, saj pojma nimajo, kaj je pesek, nato so drugi ugotovili, da je polovica slovenskih motoristov itak ne razume poante pogumnega lika motorista v usnju, sedečega na svojem statusnem simbolu, bodisi v škornjih ali copatkih, nato so se pojavili še šesti, ki pa so se pojavili le zato, da bi vsem ostalim dokazali, kako so pa šele oni pametni! :eek:

:slap:

Saj se že vsaka debata sprevrže v prepucavanje, kdo kaj zmore in kdo je boljši motorist, pa tako naprej v stilu:"A sploh veš, koliko motorjev sem pa jaz že vozil, si lahko, ti pussy ti, kaj takega sploh predstavljaš?"

Mene je peska na cesti dovolj strah, da čutim rešpekt!

Motorji in pesek pač ne gredo skupaj.

In varno lahko pelješ po takšni plazeči se podlagi le, če imaš v glavi razčiščeno, koliko obvladaš in česa si zmožen ti, pa tvoj motor.

Pika.

in ti si povedala isto..sam da si vse popljuvala in se uvrstila v sedmo skupino ki je ultra najbl brihtna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ti si povedala isto..sam da si vse popljuvala in se uvrstila v sedmo skupino ki je ultra najbl brihtna :D

He, he, ... za razliko od mnogih, ki poante tvojega pisanja niso dojeli, pa si ti dojel mojo.

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ti si povedala isto..sam da si vse popljuvala in se uvrstila v sedmo skupino ki je ultra najbl brihtna :D

ne, to sem jest in samo jest...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, ... za razliko od mnogih, ki poante tvojega pisanja niso dojeli, pa si ti dojel mojo.

:P

sej eni nikol nič ne dojamejo..al pa sam jest ne znam povedat..je pa res da sm bil mal razpizden :D

ne, to sem jest in samo jest...

to pa itak..oziroma aber eetaq :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@fritz

@bmw

@galus

dam za pir :beer2:

Pir pa se pesek? tc tc tc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojstri, smo danes malo testiral.. če je v (desnem) ovinku pesek na cesti, je lažje po bankini zvozit.. testirano preverjeno :D Sicer je filing da malo odnaša.. ma važno da je samo filing :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Achtung!

Dones, če znese cajt, grem spet na Krim medvede pregajnat. Z ATVjem. Pot me seveda nese po Rakitniških ridah. Se pa še ne znam dobr furat, zato se ponavadi z enim kolesom po bankini trajbam. Pa mal pesek po asfalti leti. :blush: da ne bo spet CPL uržeh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no samo da te ne bo kdo z avtom čisto po pomoti spregledal ko se boš v zeleni opravi vlekel kot megla do lovišča, pa če greš z ATVjem se malo zadrži in ga samo pol litra zlij vase ko boš čakal brundača, da ne bo potem kakih problemov z plavimi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no samo da te ne bo kdo z avtom čisto po pomoti spregledal ko se boš v zeleni opravi vlekel kot megla do lovišča, pa če greš z ATVjem se malo zadrži in ga samo pol litra zlij vase ko boš čakal brundača, da ne bo potem kakih problemov z plavimi ;)

Kdo je pa rekel, da ga bom čakal? :unsure: Probal vam ga bom naterat na cesto, da vidim če res zmore skoraj tolk letet kot moj delavčk.

Tako da če koga zanese na pesku v njegov topli objem, bili ste opozorjeni! Previdno, da vam ne zapaše!

medo.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neprilagojena hitrost.......... kdaj ves kaj je to ? pred ali po odletu ?

in kaksen mora biti "odlet" ? samo zdrs ali salto mortale z dvojnim axlom ?!

pesek je. fact of life. prej se navadis manj tezav bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi vas rad dražil(tiste ki to obvladate brez ABS),ampak pesek pred ovinkom :whistle: sem se že videl na njivi :headbang: zelo pomaga ABS sprobano na spremstvu kolesarske dirke pred kratkim LJ-Zg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi vas rad dražil(tiste ki to obvladate brez ABS),ampak pesek pred ovinkom :whistle: sem se že videl na njivi :headbang: zelo pomaga ABS sprobano na spremstvu kolesarske dirke pred kratkim LJ-Zg.

se popolnoma strinjam..

predvsem pa tako kot je rekel HHV..če se ustrašiš si zajebal vse..če si trd, rata tudi motor trd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se popolnoma strinjam..

predvsem pa tako kot je rekel HHV..če se ustrašiš si zajebal vse..če si trd, rata tudi motor trd..

Imaš prav jaz sem se znašel nekje v SREDINI k sreči se je lepo izšlo - lepa pa še poceni šola!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se trinjam z vašimi posti. Ampak če pogledaš logično če pridrviš v ovinek in nasredi zagledaš pesek se boš logično ustršil ker ves da ce bos sel v istem slogu naprej bo po vsej verjetnosti sledil padec :rolleyes: zato ponavadi zravnaš rataš rahlo trd in moliš k bogu da znese. Sicer je pa tudi res da je vse odvisno od hitrosti in količine peska ki je na cesti. Meni se je recimo zgodilo da je bil sredi nepreglednega ovinka kjer je hitrost 90kmh cca 3kg kravjega dreka....če nebi bil nasprotni pas prazen bi vejretno sedajle :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi, da bi večina vas krepko potrebovala šolo in trening varne vožnje, ne pa računalnik.

3 ali pa 5 kg kravjega dreka na ovinku ne pomeni NIČ! prav tako ne crknjena mačka in podobna mrhovina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi, da bi večina vas krepko potrebovala šolo in trening varne vožnje, ne pa računalnik.

3 ali pa 5 kg kravjega dreka na ovinku ne pomeni NIČ! prav tako ne crknjena mačka in podobna mrhovina.

Povej kdaj nam praktično pokažeš to tvoje znanje na pesku-pridem pogledat,računalnika na motorju pa sigurno nimaš sicer nebi pljuval po njemu. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej kdaj nam praktično pokažeš to tvoje znanje na pesku-pridem pogledat,računalnika na motorju pa sigurno nimaš sicer nebi pljuval po njemu. :lol1:

Za take prikaze in vaje obstajajo šole varne vožnje. Jaz sem se z vožnjo čez ovire v ovinku seznanjal v šoli Braneta Legana. Poskusiti je bilo mogoče tudi v Maksijevih delavnicah. Priliko vam daje tudi dovolj na cesti ležeče crkovine. Bodisi za manever izogibanja ali preizkus kako se obnaša motor, ko kaj takega povozite. To vas pripravi na nenadejane situacije. Na lastni vaji in na lastni koži. Gledati drugega ni dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pesek je pizdarija itak, še večja vsaj zame pa so famozne bitumenske zalivke, ko lepo nagnjen s sto ali kaj malega več na urco točno po sredi idealne linije nagaziš nanje, pol pa imaš zastonj šolo "varne" vožnje oziroma spoznaš v živo kako odnaša motor... hvala bogu do zdaj se mi je še vedno izšlo ampak se je najmanj enkrat na gatah malček poznalo... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pesek je pizdarija itak, še večja vsaj zame pa so famozne bitumenske zalivke, ... :krneki:

Zalivke so zoprne, vendar še nisem videl več kot 5cm široke. Če ti semering spusti pri tolikšnem zanašanju, potem ...

Čakam samo še, da se javijo tisti, ki se userjejo zaradi frezanega asfalta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zalivke so zoprne, vendar še nisem videl več kot 5cm široke. Če ti semering spusti pri tolikšnem zanašanju, potem ...

Čakam samo še, da se javijo tisti, ki se userjejo zaradi frezanega asfalta.

HHV ti si zame čista legenda!!! Na vse se spoznaš... od peska do gnoja do zalivk do sfrezanega asfalta... :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zalivke so zoprne, vendar še nisem videl več kot 5cm široke. Če ti semering spusti pri tolikšnem zanašanju, potem ...

Čakam samo še, da se javijo tisti, ki se userjejo zaradi frezanega asfalta.

zalivke so lahko zajebane, če so prečno na smer vožnje, in če orenk prletiš nanjo . . je isto k s peskom....se mi zdi no. frezan asfalt je drugačna zadeva. takoj ko zapeleš nanj se stil vožnje en mal spremeni. in skor nikoli ga ni ena flika nekje v nepreglednem ovinku (ampak sm tud to že doživu, med Buzetom in Bartoniglo. . . )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!