Skoči na vsebino

Popravilo (poškodovanega) motorja


GT4turb0

Priporočene objave

Nikjer nisem zasledil teme kjer bi na kupu bile zbrane internetne strani (domače in tuje), nasveti glede popravil, uvozniki (rabljenih in konkurenčnih) delov ipd.

Torej: motosvet oglasi, bolha, avto_net, salomonov, ebay; potem je še par posameznikov in več jaz ne vem. Sprednja luč, števec, kanali airboxa, že narejeni kompleti nalepk ipd. (gsx k2) pa nikjer oz. ne pošiljajo v Slo ipd.

Prosim za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi dobil zgoraj omenjene dele po pametni ceni bi se še nekako izšlo, če pa bi moral kupiti nove oz. originalne pa absolutno ne...o tej opciji zaenkrat nočem razmišljati... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original luč ponavadi min. 350€, original števci ponavadi min. 550€...

...provaj na ebay.co.uk, se da večinoma zmenit da ti pošljejo v slovenijo, sam je potrebno vsakega posebej kontaktirat

npr: Števci

za iskanje napiši speedo ali clocks ali dash

Popravljeno . Popravil tombgo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi dobil zgoraj omenjene dele po pametni ceni bi se še nekako izšlo, če pa bi moral kupiti nove oz. originalne pa absolutno ne...o tej opciji zaenkrat nočem razmišljati... :(

a to si v minulih dneh enkrat pogrnil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi dobil zgoraj omenjene dele po pametni ceni bi se še nekako izšlo, če pa bi moral kupiti nove oz. originalne pa absolutno ne...o tej opciji zaenkrat nočem razmišljati... :(

tole z (ne)pošiljanjem v SLO, misliš z ebaya? men so še vse poslali, in trkam na les, nikol me niso najebali. ponavadi, če mu ponudiš plačilo poštnine, pošlje. ko dobi plačilo seveda. Drugače pa, vem za dva prodajalca rabljenih delov v Italiji, možno je tud plačilo po povzetju, moraš pa zato v trst. . . če te zanima pošlji PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer nisem zasledil teme kjer bi na kupu bile zbrane internetne strani (domače in tuje), nasveti glede popravil, uvozniki (rabljenih in konkurenčnih) delov ipd.

Torej: motosvet oglasi, bolha, avto_net, salomonov, ebay; potem je še par posameznikov in več jaz ne vem. Sprednja luč, števec, kanali airboxa, že narejeni kompleti nalepk ipd. (gsx k2) pa nikjer oz. ne pošiljajo v Slo ipd.

Prosim za pomoč

v austriji maš orginal nalepke. v roku enega dneva pa niso nekaj pretirano drage

jaz sem dal za komplet nalepk za gsx-r 600 k7 cca 45-50 eurov

res pa je da ta model ni pretirano polepljen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štrihanje in nalepke tako kot sem ti povedal v mailih...

Za števec kontaktiraj tegale tipa ima en cel kup delov z GSX750R K1 (031 / 280 - 507)

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm za svojega za popravilo dal več kot 50% vrednosti motorja.. pa se je splačal :worship: Je pa res da sem moral novo kupit vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm za svojega za popravilo dal več kot 50% vrednosti motorja.. pa se je splačal :worship: Je pa res da sem moral novo kupit vse.

pozabil si pripisat da je vse plačala zavarovalnica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shark357: nažalost nima več kar potrebujem

Kar se ebaya tiče pa mi je le eden odgovoril (glede pošiljanja v Slo): "Hi. sorry UK postage only. Cheers." :(

Bom videl če mi kaj italijani najdejo...vsekakor pa bom vesel še kakšnega predloga ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa o tem si mogoče razmišljal, da bi motor po delih prodal.... če je seveda precej razbit. NO samo ena opcija pač :) Drugače pa srečno pri iskanju :)

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uštimaš za pisto???

ali pa po delih..

kakorkoli že..vloženega denarja ne dobiš nikoli več nazaj..

al pa narediš street fighterja..

al pa tricikel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z It. tudi ni nič... upam kaj kje pojavi oz. da pade še tukaj kakšen nasvet.

Me pa še nekaj zanima: kako se lahko popravi rezervoar za choper ki pušča (prometna)?

Popravljeno . Popravil GT4turb0
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z It. tudi ni nič... upam kaj kje pojavi oz. da pade še tukaj kakšen nasvet.

Me pa še nekaj zanima: kako se lahko popravi rezervoar za choper ki pušča (prometna)?

Neseš k ličarju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z It. tudi ni nič... upam kaj kje pojavi oz. da pade še tukaj kakšen nasvet.

Me pa še nekaj zanima: kako se lahko popravi rezervoar za choper ki pušča (prometna)?

Pokličeš na tale Gsm:041/544929 (Toni Zbašnik) in se vse dogovoriš.Seveda tank boš moral dostavit v Nm,če ti ni predaleč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thnx za kontakt samo je res daleč zame (NG). Na kakšen način se to ponavadi popravi? Obstaja tudi kakšna posebna tekočina za čiščenje rezervoarjev (par let neuporabe z le minimalnim bencinom + udarec)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thnx za kontakt samo je res daleč zame (NG). Na kakšen način se to ponavadi popravi? Obstaja tudi kakšna posebna tekočina za čiščenje rezervoarjev (par let neuporabe z le minimalnim bencinom + udarec)?

Ker je tank verjetno iz pločevine ga lahko poprvš sam doma na star način s svincem. Tko so včasih popravljal, nekateri še zdej. Je čist u izi, rabš mal svinca, pa en prener, neki lesenga za gladit in pa kako pilo da odvečn svinec popilš. Je treba včasih tut Discovery gledat, se marsikaj naučiš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je manjša udrtinica rajš uporabi filer (kit)-ga je veliko laže obdelovat kot svinc, ki zahteva že kar mojstrski pristop. Svinc se uporabi samo za velike poškodbe na koncu pa zadevo lepo zgladiš še z kitom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thnx za kontakt samo je res daleč zame (NG). Na kakšen način se to ponavadi popravi? Obstaja tudi kakšna posebna tekočina za čiščenje rezervoarjev (par let neuporabe z le minimalnim bencinom + udarec)?

Daljava ni problem saj bi ga lahko poslal,ampak kot praviš,da je dolgo stal brez goriva in če ti je zarjavel potem bo res najbolje kupit novega.Nikakor pa se nespravi to popravljat sam,ker zna biti zelo nevarno namreč tudi če ga spereš je še vedno nevarnost,da ti expolodira.Pri vsakem posegu z odprtim ognjem je potrebno v tank,ko se vari ali lota vpihovat CO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!