Skoči na vsebino

Harley-Davidson Museum Milwaukee, Wisconsin USA


ChgoTom

Priporočene objave

Letos poleti je odprl vrata Harley-Davidson muzej, nahaja se nedalec od maticne tovarne v Milwaukee-ju, Wisconsin, kaksni dve uri voznji gor na sever od mene.

Prikazan je 105-letni prerez modelov te slavne tovarne, vkljucno s prvim modelom iz leta 1903.

Raj na zemlji za vse HD obozevalce - uzivajte!

Ce koga zanima originalni HD direktno iz ZDA, pa naj poslje PM...

http://cardem-enterprises.com/photos/displ...um=17&pos=0

LP iz Chicaga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno bom moral naslednje leto na obisk k teti in stricu v Milwaukee, si pogledat ta muzej, pa še drugo največjo pivovarno na svetu, pa k sestrični v Chickago in vmes še na Six flags (mislim, da je to zabavišče) nekje vmes. Bo prav zanimivo.

Koliko časa potrebuješ za ogled tega muzeja? Je en dan dovolj ali je bolje kaj več?

LP Darko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašate,ne rabte hodit v muzeje gledat Harleye,ker tud tisti novi ,ki jih vidmo po cest niso nič drgačn al pa boljši kot tist pred 100 leti,isto sranje z isto tehnologijo prodajajo butastemu narodu kot so američani,ki mislijo da s tem ko vozjo tiste zetorje krepijo svoj nacionalni ego.Evropejci s temi kantami se mi pa prov smiljo-vikend bajkerji z preveč gnarja,ki se grejo born to be wild sceno,čez teden pa z mercedesi ml in bmw-ji x5,v dobre službe kjer se hvaljo kok so bajkal in žrl mušice. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!