Skoči na vsebino

Kateri motor naj kupim?!


Avatar

Priporočene objave

Heh, verjemi mi da sem pogledal tudi druge podatke, mam precejšn kup revij od slovenski,nemških in angleških, pa v vseh ima GPZ končno hitrost večjo za vsaj 10Kmh, pospeške pa ma XJ boljše za 0,3s.

Za tiste 0,3s sem ti hotel to povedat da je to tako malo, da se v realnem svetu ne pozna,ok.

Že pri speljevanju, šaltanju mi povprečni vozniki izgubimo nekaj časa, testirajo pa ponavadi profesionalni vozniki.

Glede tvojih izkušenj z tvojim kolegom, pa je saj veš kako, različna voznika!!!

Ma ne moreš rečt, da zdaj zato k si ti "boljši" voznik kot tvoj kolega, da je tvoj motor boljši. :wink:

Zaradi mene lahko ti verjameš svojiizkušnji in Tutomoto,sam realnost je drugačna. Pa brez zamere. :) :D :twisted:

Ja potemtakem je tudi tistih 10 km/h končne čist odvisno od vremenskih razmer in so potemtakem vsi podatki, ki jih prebiraš in primerjaš z drugimi motorji brezveze....

SEJ NI VAŽNO!Pozabi... :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gianni, sicer ne morem verjet, ampak se strinjam :D

LP

Hojj Strom !

Hmm...kuga ne morš vrjet...da so take cene. :shock: :lol: ..hmm, jst sm jih prepisal iz revije Motorist, zadaj ko so ceniki novih motornih koles...mogoče so še kakšni davki zraven, pa da niso všteti. :roll: .to ne bi vedel, :oops: nism tok podrobno preučeval zadevo. :lol: :D

Fajn bod... :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No hvala vsem tistim, ki ste povedali kaj koristnega. Hvala tudi vsem tistim, ki ste pokazali na kaj ste občutljivi :D

Tehtinca se je prevesila v prid Diversionu. Seveda če bo denar. V nasprotnem primeru se bom verjetno odločil za GPZja. Bom pa še vseeno malo pobrskal po netu za KLEjem.

Ko ste se glede stroškov razburjali naj povem naslednje. A je mogoče tule kdo študent, ki mu starši ne polnijo denarnice kr naprej in se mora za vsak cekin pošteno nagarati med počitnicami, po drugi strani bi pa rad z motorjem veliko vozil? Mislim da če je kdo tak in na leto naredi od 10000 - 20000 km z motorjem, mi lahko upravičeno teži, da se preveč obremenjujem s denarjem. Ampak če mi pa to slučajno govori nekdo, ki ima motor za tu in tam (predvsem do bližnjega lokala), poleg tega pa še službo, potem mi naj z izjavami o škrtosti prihrani.

Upam da nism koga slučajno užalil, ampak vseeno sem moral navesti konkreten razlog zakaj sm tko tečen glede stroškov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guma zadnja + zračnica vzdrži max. 80000 km Mitas.......ca 12.000

... ej :shock: ga, tole je pa dobro slišati ... koliko ti je pa zadnja guma dejansko vzdržala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guma zadnja + zračnica vzdrži max. 80000 km Mitas.......ca 12.000

... ejga, tole je pa dobro slišati ... koliko ti je pa zadnja guma dejansko vzdržala?

:shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No hvala vsem tistim, ki ste povedali kaj koristnega. Hvala tudi vsem tistim, ki ste pokazali na kaj ste občutljivi :D

Tehtinca se je prevesila v prid Diversionu. Seveda če bo denar. V nasprotnem primeru se bom verjetno odločil za GPZja. Bom pa še vseeno malo pobrskal po netu za KLEjem.

Ko ste se glede stroškov razburjali naj povem naslednje. A je mogoče tule kdo študent, ki mu starši ne polnijo denarnice kr naprej in se mora za vsak cekin pošteno nagarati med počitnicami, po drugi strani bi pa rad z motorjem veliko vozil? Mislim da če je kdo tak in na leto naredi od 10000 - 20000 km z motorjem, mi lahko upravičeno teži, da se preveč obremenjujem s denarjem. Ampak če mi pa to slučajno govori nekdo, ki ima motor za tu in tam (predvsem do bližnjega lokala), poleg tega pa še službo, potem mi naj z izjavami o škrtosti prihrani.

Upam da nism koga slučajno užalil, ampak vseeno sem moral navesti konkreten razlog zakaj sm tko tečen glede stroškov.

Hoj.....Avatar, jst sm eden od takšnih študentov, pa ti čist tko povem, da je vsak tolar dragocen in se popolnoma strinjam s tabo :wink: , da so še kako pomembni stroški vzdrževanja :D :wink: ....,sploh ko maš enkrat prazno denarnico in ko ti majhen denar ogromno veliko pomeni. :wink:

Veliko sreče pri nakupu, ko pa zajadraš v motoristične vode, pa kej sporoči, bomo šli na kakšno skupno furco :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guma zadnja + zračnica vzdrži max. 80000 km Mitas.......ca 12.000

... ejga, tole je pa dobro slišati ... koliko ti je pa zadnja guma dejansko vzdržala?

:shock:

Easy, vedno manj hudič vzdrži, vedno manj. Ta prva je vzdržala ful, vsaka naslednja manj, sedaj pa že od ca 5000 naprej se prepričujem, da je še dobra, čeprav je že gladka kot ritka. Tisto zgoraj je bolj povprečje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla!

Vem, da bom zdele cist mem udarla, pa me vseeno nekej hudo zanima...

A mi lahko kdo pove, ce se kateri od teh Husqinih modelov dobi v SLo. in ce se, po kaksni ceni (prblizni)...

Modeli: Husq. SM 125 S

SM 400 R

SM 570 R

Najlepsa hvala za odgovore in LP vsem!

Chris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Husqvarn v ceniku Motorista ni.

V Motokatalogu 2002 sem našel, da Husqvarne prodaja GILmotosport

gilmotosport@siol.net

031643025

017238062

Naprej se boš morala znajti sama.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kupi KLE 500?

Jst mam enga viska.

Letnik 99, prevozenih 18 000 km.

Perfektno ohranjen.

FLAYO

Dobr da si zdej dal oglas, ko sem motor pred 3 mesci kupil :D :D .

Če bi blo prej.... kaj veš.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri motor naj kupim?!

- tisti,kateri ti je vsec

- tistega,katerega si lahko privoscis

- tistega,s katerim se ne bos fental.

:roll: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri motor naj kupim?!

- tisti,kateri ti je vsec

- tistega,katerega si lahko privoscis

- tistega,s katerim se ne bos fental.

:roll:  :)

Ice tole je bilo pa zelo modro povedano :wink: :wink: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!