Skoči na vsebino

Vinjeta ni potrebna


Vinjetka

Priporočene objave

Mislim, da vsi ki imajo nakede, endure, motorje <kot 125 ipd ne potrbujejo vinjete in se samo preseravajo po avtocestah! (sploh VARE)

Moja jajca od 125-ke v dobrih pogojih vidi komaj 100+, pa še vedno kdaj ko je res sila zapeljem na avtocesto. Imam vinjeto. So what?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vsak način markanten vstop v Motosvet s prvo objavo.

Če le ne gre spet za kakšno kloniranje. :naughty:

Bi reku, da je to ta drugo... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vsi!

Vlada Republike Slovenije lahko določi, da se cestnina ne plačuje za prevoze z intervencijskimi in vojaškimi vozili, prevoze humanitarne pomoči in prevoze upravljavca cestninske ceste oziroma cestninskega cestnega objekta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Bernardek, res je. Pa še nekaj v zvezi s težo vozil je tu zraven, kajne?

Za v hosto jo ti res ne rabis! :naughty:

Post, na katerega sem repliciral je govoril o avtocesti. Kapiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vlada Republike Slovenije lahko določi, da se cestnina ne plačuje za prevoze z intervencijskimi in vojaškimi vozili, prevoze humanitarne pomoči...

Prokleta banda hudičova, spet so eni več ko pa drugi!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaki, moja žena jo nima, pa trpim sam jest k se moram z njo vozit naokrog prov počas.

Aha zato sta zamudla na strudl k sta se po Lj ulcah vozila !Jap pametno je prsparala 17 eur porabla pa vec bencina cajta in zivcev !Tole tvojo boljs polovico mormo mal v roke vzet predusem zarad unga prvega posta cist na konc v oklepaju :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte jo fajn, da jo men nov treba!

:D ne pretiravat na koncu le vozi Hondo :)

Neumna torej ni. Hmm ma pametni pa naj bi za svoje izjave odgovarjali in ona je...

Ah kr dejte jo po riti :devil: .

Popravljeno . Popravil Scottie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če si dolžan ustavit Darsovcam, al te lahko ustavijo sam uradne osebe - Policija, VP, Carina

Ja si dolžan saj je uradna oseba!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Citiram:

Lajtas sm se pa prevozu po avto cajst tulku , ku se prajt najsm u desjath lajth . Ta naj tabule je blu pa tu , da najsm rabu bt zvečir , ku sm prut dum prodirou nč več tulku u strah , da bom kej na kašno divjat nljatu. Praj se m je tu kar ridnu dogajalu in sm imu ene parkat žvali že mau mn , ku u naročji . Močnu upam , da nam th piltku ne bojo še podražl , saj tu je pa rajs edina stvar , k so jo dobru naredl . Saj tujcam b pa lhku prodajal tut take za štrnajst dni , am pak z iste soude , kukr z pu lajta , če jih že tist majsc ( 6 ) toku motjo . Kaj nam dajlajo t evropejc zadne cajte , pa saj tu naj rajs . Zdaj pa imamo , ku smo u E U rinl , tle jih je enu murje novih držau , k b rade komandirale , pol pa vidš ,da še take , k sploh u E uniji najso z dobrm lobirajnam vse mal čez glavco snimajo . Včash smo u BRATSK SKUPNOST s šjastm republikam žvajl , pa so en n suje rinl , zdaj ku smo u Evrop , kjir jih je pa n vajm kulk več , zdaj se naj imamo pa fajn ( benti orgle ) ! A se kom že kaj kouca po naš bivš jugi ? Ma sm mau zrajdou ,b djau ,skrjanu s prvotne teme . Kaj sm že mislu reč , a ja , molimo , da bojo vinjete še dolgu tok pocajn , kokr so zdaj . D b se pa kdu uprašou , kulk živlajn so u tm kratkm cajt rajšile , tu se pa nobedn ne . Pa mislm , da so jih kar dost . Kulku motoristu se je v slabm vremen , al pa u mgli al pa ponoč odločilu zajno , s m zdi , da kar ogromnu . Avto cajsta je le avto cajsta , če ne druzga , se po n vsaj bl varnu in hitraj pela . živele VINJETE po isti cajn še na MNOGA LETA. Pa l p od LUČKE in imite potrplajne z mano ............saj bo saaj booooo ......

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiram:

Lajtas sm se pa prevozu po avto cajst tulku , ku se prajt najsm u desjath lajth . Ta naj tabule je blu pa tu , da najsm rabu bt zvečir , ku sm prut dum prodirou nč več tulku u strah , da bom kej na kašno divjat nljatu. Praj se m je tu kar ridnu dogajalu in sm imu ene parkat žvali že mau mn , ku u naročji . Močnu upam , da nam th piltku ne bojo še podražl , saj tu je pa rajs edina stvar , k so jo dobru naredl . Saj tujcam b pa lhku prodajal tut take za štrnajst dni , am pak z iste soude , kukr z pu lajta , če jih že tist majsc ( 6 ) toku motjo . Kaj nam dajlajo t evropejc zadne cajte , pa saj tu naj rajs . Zdaj pa imamo , ku smo u E U rinl , tle jih je enu murje novih držau , k b rade komandirale , pol pa vidš ,da še take , k sploh u E uniji najso z dobrm lobirajnam vse mal čez glavco snimajo . Včash smo u BRATSK SKUPNOST s šjastm republikam žvajl , pa so en n suje rinl , zdaj ku smo u Evrop , kjir jih je pa n vajm kulk več , zdaj se naj imamo pa fajn ( benti orgle ) ! A se kom že kaj kouca po naš bivš jugi ? Ma sm mau zrajdou ,b djau ,skrjanu s prvotne teme . Kaj sm že mislu reč , a ja , molimo , da bojo vinjete še dolgu tok pocajn , kokr so zdaj . D b se pa kdu uprašou , kulk živlajn so u tm kratkm cajt rajšile , tu se pa nobedn ne . Pa mislm , da so jih kar dost . Kulku motoristu se je v slabm vremen , al pa u mgli al pa ponoč odločilu zajno , s m zdi , da kar ogromnu . Avto cajsta je le avto cajsta , če ne druzga , se po n vsaj bl varnu in hitraj pela . živele VINJETE po isti cajn še na MNOGA LETA. Pa l p od LUČKE in imite potrplajne z mano ............saj bo saaj booooo ......

:grim :grim :grim

Hud naglas tm iz cerkne al pa okolica!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha sem rabil vsaj 10 min, da sem lepo prebral zgornji post :D

A se samo meni zdi al je izginla una druga tema o vinjetah?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiram:

Lajtas sm se pa prevozu po avto cajst tulku , ku se prajt najsm u desjath lajth . Ta naj tabule je blu pa tu , da najsm rabu bt zvečir , ku sm prut dum prodirou nč več tulku u strah , da bom kej na kašno divjat nljatu. Praj se m je tu kar ridnu dogajalu in sm imu ene parkat žvali že mau mn , ku u naročji . Močnu upam , da nam th piltku ne bojo še podražl , saj tu je pa rajs edina stvar , k so jo dobru naredl . Saj tujcam b pa lhku prodajal tut take za štrnajst dni , am pak z iste soude , kukr z pu lajta , če jih že tist majsc ( 6 ) toku motjo . Kaj nam dajlajo t evropejc zadne cajte , pa saj tu naj rajs . Zdaj pa imamo , ku smo u E U rinl , tle jih je enu murje novih držau , k b rade komandirale , pol pa vidš ,da še take , k sploh u E uniji najso z dobrm lobirajnam vse mal čez glavco snimajo . Včash smo u BRATSK SKUPNOST s šjastm republikam žvajl , pa so en n suje rinl , zdaj ku smo u Evrop , kjir jih je pa n vajm kulk več , zdaj se naj imamo pa fajn ( benti orgle ) ! A se kom že kaj kouca po naš bivš jugi ? Ma sm mau zrajdou ,b djau ,skrjanu s prvotne teme . Kaj sm že mislu reč , a ja , molimo , da bojo vinjete še dolgu tok pocajn , kokr so zdaj . D b se pa kdu uprašou , kulk živlajn so u tm kratkm cajt rajšile , tu se pa nobedn ne . Pa mislm , da so jih kar dost . Kulku motoristu se je v slabm vremen , al pa u mgli al pa ponoč odločilu zajno , s m zdi , da kar ogromnu . Avto cajsta je le avto cajsta , če ne druzga , se po n vsaj bl varnu in hitraj pela . živele VINJETE po isti cajn še na MNOGA LETA. Pa l p od LUČKE in imite potrplajne z mano ............saj bo saaj booooo ......

:grim :grim :grim

Dobru s tu'le nepisou , čist rajs je toku ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobru s tu'le nepisou , čist rajs je toku ! :OK:

Ja , sam tu sm u afektu , pa čist na en drug forum , sm biu kar mau presenečen , ku sm suj člank tukaj najdu . Pa kaj , do zdaj smo imajl lahku pulajtne , zdaj bomo mogl' imt pa cajlulajtne . In če jo grem jutr kupt , pol sm že tri majsce zajebou , bo velala samu devet majscu , a ne . Pa kaj zatu , ni blema , važnu je namreč tu , de bo imu zdaj že majnde vsak kontrolor na autocajst pendrek pa souziuc , de bojo lahku nas neposlušneže pretajpal pa po očajh šprical s popram u sprayu . Pa spet naj blema , s' pa čelade ne bom dol snemou . Sicer pa vi bajkerji , kater' ne živite u dežel' zakona sploh ne vajste , kaj je tu ta prau teror , k' ga izvajajo nad nam' MOŽJE POSTAVE , MuM mafija (maafija u modrm) u našm kraju (RIBNCA n' dolajnskm). Tukaj je ratala zadna postaja za use tiste policaje , k se more u šul' najso prou dobru odrajzal' , al so jih pa po kazn' U TA NAŠ LAJP' KRAJ PREMAJSTL' . Je Ribnca ratala enu skladišče policaju , še sami ne vajo kulk jih je , mnogo Z E L O , ki terorizirajo vse pouprek nas ta navadne državlane . Stare ldi je zdaj že kar strah tut pajš po majst' hodt , saj nkul ne vajš , kej boš zebro za pu metra faliu , pa pol fajn kazn plačou . Pa naj muj namen , de bom zdaj po policajih pluvou , saj so itak že taku dovol štrafan :headbang: mislu sm samu tu povajdat , de če vas že pot prpela u ta naš lajp' kraj , pol vozite po predpish , pa trajzn' morste bt' , dobru je , če imate pa tut vinjeto , ta novo , sevajde , prlimano na moped , kaj pa policaji pr nas vajo , kaj je tu avto cajsta :? . Pa prou L P in imite potrplajne z menoj , saj bo , saj bo .. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja , sam tu sm u afektu , pa čist na en drug forum , sm biu kar mau presenečen , ku sm suj člank tukaj najdu . Pa kaj , do zdaj smo imajl lahku pulajtne , zdaj bomo mogl' imt pa cajlulajtne . In če jo grem jutr kupt , pol sm že tri majsce zajebou , bo velala samu devet majscu , a ne . Pa kaj zatu , ni blema , važnu je namreč tu , de bo imu zdaj že majnde vsak kontrolor na autocajst pendrek pa souziuc , de bojo lahku nas neposlušneže pretajpal pa po očajh šprical s popram u sprayu . Pa spet naj blema , s' pa čelade ne bom dol snemou . Sicer pa vi bajkerji , kater' ne živite u dežel' zakona sploh ne vajste , kaj je tu ta prau teror , k' ga izvajajo nad nam' MOŽJE POSTAVE , MuM mafija (maafija u modrm) u našm kraju (RIBNCA n' dolajnskm). Tukaj je ratala zadna postaja za use tiste policaje , k se more u šul' najso prou dobru odrajzal' , al so jih pa po kazn' U TA NAŠ LAJP' KRAJ PREMAJSTL' . Je Ribnca ratala enu skladišče policaju , še sami ne vajo kulk jih je , mnogo Z E L O , ki terorizirajo vse pouprek nas ta navadne državlane . Stare ldi je zdaj že kar strah tut pajš po majst' hodt , saj nkul ne vajš , kej boš zebro za pu metra faliu , pa pol fajn kazn plačou . Pa naj muj namen , de bom zdaj po policajih pluvou , saj so itak že taku dovol štrafan :headbang: mislu sm samu tu povajdat , de če vas že pot prpela u ta naš lajp' kraj , pol vozite po predpish , pa trajzn' morste bt' , dobru je , če imate pa tut vinjeto , ta novo , sevajde , prlimano na moped , kaj pa policaji pr nas vajo , kaj je tu avto cajsta :? . Pa prou L P in imite potrplajne z menoj , saj bo , saj bo .. :krneki:

Upam da nisi jezen ker sem ga skopiral :unsure: ? Mater dobr si tole napisu. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no ja , kaj čm bt pa jezn , sm prou veseu , de kdu take stvari še prebjare . B) O , pa b' imu še marskaj za napisat , sam se bojim , de me njab pršli pol možje postave kar domu iskat , z čuzo sm že mau prestar , pa še na igl' sm , tu pa ne paše skupaj , a ne . :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!