Skoči na vsebino

Temu se pa lahko reče moto pogreb :)


strom

Priporočene objave

Fak sam tole je pa SICK... sam nekaj me pa zanima, Strom... kako si ti zvohal tole bedarijo na netu? Kaksni cudni fetisi pa to?

LP

Hej stari ne seri zakaj sick?! :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne? Meni bi pa to čist pasal (glih vedel bi. :twisted: ). Še bolj simpel varianta je pa žara, in kdor si želi, bi ga popeljali v kovčku z motorjem na željeno destinacijo, tam pa v veter, reko, morje, gozd. Zakaj sick, če je le namesto avta v igri motor? :?: Čisto normalna stvar in hvala bogu razširitev ponudbe. Jaz bi si že zaželel nekaj takega, samo bi rabili enduro, ker želim odleteti v veter v gozdu vrh našega lovišča! Resno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahhahhaa A si kdo predstavlja, da se na srečanje prpelješ s takole kapelco, pol se pa čist pijan not uležeš in zaspiš? :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in zdaj vem, zakaj mi pamet solijo, da sem z motorjem z eno nogo že v grobu :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol te pa zjutraj vsi gledajo, ti se pa premakneš... hahhahahha

Začne rulja tulit: Čudež! Čudež!... :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To nebi blo najbol pametno! Če umre kaki avtomobilist noben ne reče: uf, avto je nevarn, ampak se jim zdi to vsakdanje. Če bi vidli recimo vsaki dan eno tako mototrugo na cesti, bi si mi s tem delali še večjo antipropagando. Samo pomislite, kak bi se en (bodoči?) motorist počuto v taki situaciji: foter, mati in sin v avtu. Sin totalno nor na motorje, lih se s fotrom menita o njih, mimo pa pridrvi mototruga! Mati postane histerična in problemi so tu... :roll: :? :x No, enako velja za vse punce - motoristke:D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je to še bolj neokusno kot moje smetenje po forumu

totalno strinjam, takele fore so pa že mal preveč :? :? :?

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa kr mal šokira, ne morem se še prav odločit. Sicer vizija mojega pogreba tudi predvideva motorje.

Sicer pa, če se celo življenje vozim z motorjem, zakaj se nebi pa še pet minut po njem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pa tlele tolk sick al pa neokusnega? Če bojo mulčki pa fotri pa mamice vidl trugo tkole, ja motorist pa nevaren pa to... prov. Bojo vsaj vedl mulčki da se lahko fentaš z motorjem, očki pa mamice pa ne bojo dal dnarja za ninjo. Ker če bi se pol mulček fentu, bi ga mogl lepo stlačit v trugo, pa v avto, odpeljat do pokopališča, met mašo, spustit v lukno, pa jokat pa rošce pa par žalostnih pesmc, pa spet zafilat lukno, par vencov gor pa križ al pa angelčka gor zatlačit pa adijo. Men se zdi pa to sick pa bolno pa do konca butasto.

Dylankuža... sej sem napisal naslov, a nisem?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strom zaj te pa sploh ne razumem... :?:

A jebiga, ne maram pogrebov, še najmanj pa klasičnih... tipično krščanskih. Ko so zagrebl kolega so se šli neko mašo pa nevemkajvse. Tip niti enkrat ni stopil v cerkev. Ko pa kdo predlaga kakšno alternativo, ga pa hočte sežgat na grmadi. Pa ne pozabit pomolt prej biblije pod nos pa vprašat če se odpove hudiču, da ga bojo prej zadavl, pa ne živga skurl.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nene strom meni je tak vseeno kake vrstep ogreb je ker na pogreb ne dam NIČ. Samo mučenje živih je to. Meni je čisto vseeno al bom mel pogreb al pa ne, pogreba se itak noben nebo rad spominjal, pa še metanje dnarja proč, samo kaj ko drugač ne gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nene strom meni je tak vseeno kake vrstep ogreb je ker na pogreb ne dam NIČ. Samo mučenje živih je to. Meni je čisto vseeno al bom mel pogreb al pa ne, pogreba se itak noben nebo rad spominjal, pa še metanje dnarja proč, samo kaj ko drugač ne gre...

Saj zato je pa treba v bistvu naštimat tako, da ko odletiš, za tabo malo pofeštajo in se te spomnijo v dobrem. Fino se mi zdi, da zagarantiraš slovo na način, ki je blizu tistim, s katerimi si bil najraje. In če je družina živela tvoj način življenja , ali ga odobravala, bo odobravala tudi take vrste slovo. Za to "kaj bojo pa sosedje rekli" se mi pa že sedaj zvižga, kaj šele potem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAKOR GALEBI

IN VALOVI

SE SREČUJEMO,

GALEBI ODLETE,

VALOVI ODPLUJEJO,

IN MI

ODHAJAMO...

(JONATHAN LIVINGSTON GALEB)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strom zaj te pa sploh ne razumem... :?:

A jebiga, ne maram pogrebov, še najmanj pa klasičnih... tipično krščanskih. Ko so zagrebl kolega so se šli neko mašo pa nevemkajvse. Tip niti enkrat ni stopil v cerkev. Ko pa kdo predlaga kakšno alternativo, ga pa hočte sežgat na grmadi. Pa ne pozabit pomolt prej biblije pod nos pa vprašat če se odpove hudiču, da ga bojo prej zadavl, pa ne živga skurl.

LP

100 % istega mnenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takega motorja pa nebi imela pa če mi ga plačaja.Full slab občutek.Čeprav pa bi se peljala na zadnjo pot v njem ali na njem pa lahko tudi v givi kufru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Hehe, s kje ste pa tole temo potegnl... :D

Men se še zmer fensi zdi :OK:

Dejte se no še mal zgražat. :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!