Skoči na vsebino

HALLOWEEN PARTY


ixs

Priporočene objave

Za presenečenje, ki nam ga sponzoritra MOTO CENTER LABA lahko povem, da gre za skupino, ki bo poskrbela za "zvočno kuliso" in sicer gre za blues band v živo!

Ljubitelji blueza, zabluzimo skupaj na Halloween party, ki bo v graščini Ponoviče(bivša diskoteka JJ) pri Litiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: halloween :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

post-4697-1225180602_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blues band, ki nam ga je sponzoriral Moto center Laba se imenuje Mestni Postopači, s seboj pa bodo imeli verjetno tudi presenečenje iz U.S.A.!!!

Koncert se bo predvidoma pričel med 20:00 in 21:00 uro, med posameznimi nastopi pa bo za glasbo poskrbel DJ UZZYZAVER :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncert se bo predvidoma pričel med 20:00 in 21:00 uro, med posameznimi nastopi pa bo za glasbo poskrbel DJ UZZY :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IXS

sej nism tok star,

res da sem sem siv pa plešast, ampak ne pozabi da sem tud čupast, tko da razlika obstaja :-)

aja pa njih ni več JAZ PA SEEEEEEEEEEM ! :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil uzzy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-11838-1225355235_thumb.jpg

Še ena od placa.Res dobra zadeva.Upam,da bo vreme zdržalo,da motorje zalavfamo.Parking placa bo dovolj,pa še varovan bo. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp! Dober ste tole uštimal, ni kaj. Skor ne bi smel zamudit. Zgleda, da bo šou moj prvotni plan za enaintrideseti u franže. Grem u akcijo, da še ktero čarovnico nagovorim, da gre zraven-da me ne bo strah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-11838-1225355915_thumb.jpg

Parking plac,dovolj za vse. :beer2: :beer2:

malo morgen ga je zmankal sem ga komi v hosto stlaču avto namreč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja takole je bilo.Folka ogromno(hvala za vloženi trud)muzka uredu kostanj dober glede na drva s katrimi se je kurilo slike pa sledijo. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za obisk, ki ste prostor v Ponovičah zapolnili do zadnjega kotička. Če ima kdo kakšne pripombe glede pomankljivosti organizacije bi prosil na PM da jih v prihodnje odpravimo! Pripombe zaželjene saj želimo, da se pri nas počutite varno, sproščeno in da dogaja!

GREMIUM POWER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!