Skoči na vsebino

Rolling Bones zbor 21.7.2001


pupa

Priporočene objave

kakor sem že napisala, imajo ta vikend Rolling Bonsi zbor, pa me zanima, ce je kdo zainteresiran iti pogledati, lahko tudi za en dan v soboto???

Ce bi koga zanimalo, pa bi šel z motorjem, pa bi mene s sabo vzel, naj se javi.

Vikend bo baje lep, pa me full matra, da bi se malo z motorjem peljala. No ce ima kdo boljšo idejo, lahko tudi izrazi to.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Baje v Notranjih goricah. To je ce greš po stari cesti iz Ljubljane proti Vrhniki, malo naprej od Brezovice.

kisses

Pupa

eeeeeeeeeeeeeeeeee. Wrong. Škofja Loka al tam nekje. Sem imel flyer in ga izgubil. Vprašaj Einherjerja, ker tam igrajo.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, vidim, da me noben ne mara!!!!

Prav, grem pa s prijateljico tja, pa z mojo Pikico!!!

Sicer pa, ce se bo kdo naknadno premislil, zdej sem dobila informacije, kje to je:

Prideš v Škofjo Loko, cez center, mimo avtobusne postaje, in ko zagledaš kapelco, zaviješ pred oz. po kapelci desno proti Križni gori. No od tam naprej bodo pa že table za zbor!!

Ce neha deževati, grem jaz že danes tja, ker Einherjer danes ob 9h tam igra.

Jutri grem pa zasigurno tudi tja!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bila na zboru in je bil kar malo brez veze. Sem pa spoznala AK-ja in je prijeten fant. Sem ga ujela ze na dovozu, ker je hotel domov, pa ko sem videla rdeco horneto, pa CE tablico, sem vedela, da je on. Pa je obrnil in sva šla še na eno, napaka na dve pijaci in malo poklepetala. Pa bila sta še Einherjer in Hotschko, ki pa sem mu po nesreci z nogo razbila ustnico, tako da je imel potem taka lepa polna, rdeca usta. Saj je bil kar seksi. No pa saj nisem bila jaz kriva, ce sem stegnila nogo in sem samo nakazovala, pa se je obrnil in sel poti šanku, pa se je direktno na buler nasadil.

Drugace pa razen enih hrvatov, ki so igrali izkljucno irsko glasbo (v škotskih krilih, kar ne gre ravno skupaj) je bil zbor malo brez veze. Pa še vlažno in mrzlo je bilo.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj o Bonesih, oz. zboru... Dosti motoristov se je izgubilo, pri iskanju zbora (Tudi sam sem se odpeljal mimo) in na koncu tudi obupalo...

DRUGIC BOLJE OZNACITE MESTO ZBORA !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!