Skoči na vsebino

Novoletno dirkanje v Španiji 2008


suzuki

Priporočene objave

Alo Španci :)

a se lahko priporočim za domače pomaranče iz pumpe :D ??? ... če bo še kaj placa v portapakih :whistle: ... kar najbrž bo, ker boste par kompletov gum ziher znucal :P

Sm mela u mislih, menda dobite usaj tak pozdravček :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Kako vam kaj gre, naši španski borci?

Kolikor so meni sporočili:

- Vreme dež

- Vozijo se po pisti

- Dovoz bil precej naporen (sneg, dež pa še daleč je).

Več pa ko še kaj zvemo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz zaupnih virov sporočajo, da se ga ulivajo :grim , kot se uliva dež.

Plani ostajajo enaki vse 4 dni :lol1: .

No, se pa menda med pavzami učijo vozit z dežnimi gumami ... spešl lekcije ... mislim, kakšni privilegiji :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobila dovoljenje, da še kaj napišem (oz. si še kaj izmislim :whistle: ).

Danes padla prva slovenska dvojna zmaga (padel žal tudi Berto :( , drugače bi bila trojna).

Vse kaže, da so si vsaj nekateri dali duška :bounce: .

Ampak no, Španke in Španci ... pazite nase :winkiss: in na svoje motorčke.

Popravljeno . Popravil She
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobila dovoljenje, da še kaj napišem (oz. si še kaj izmislim :whistle: ).

Danes padla prva slovenska dvojna zmaga (padel žal tudi Berto :( , drugače bi bila trojna).

Vse kaže, da so si vsaj nekateri dali duška :bounce: .

Ampak no, Španke in Španci ... pazite nase :winkiss: in na svoje motorčke.

A lahko kej bl konkretnega napišeš prosm? kdo sta tadva slovenca npr bi blo čist super :)

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko kej bl konkretnega napišeš prosm? kdo sta tadva slovenca npr bi blo čist super :)

Hvala :)

Kakor vem, zmaga Čarman drugi Janez Prosenik Bertec po tleh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola dirkači,

en lep pozdravček iz zmerno do pretežno deževne Valencije :-( sneg sicer ni prišel do nas (samo na meji F/E), zato pa vztrajno dežuje, a mi se ne damo in smo pač kupili dežne gume - u bistvu je fascinantno kako hitro se da peljati po mokrem (in spolzkem!!) asfaltu, včeraj sem jih prvič vozil in sem bil prijetno presenečen - z dežnimi gumami naredil skoraj za minuto (56 sekund!!) boljši čas kot prej s slicki (Danči pa sporoča da M3 v dežju na pisti ne delajo spljoh, oz še slabše kot slicki!!)

tko kot je She napisala, bili sta prvi dve dirki in dvojna slovenska zmaga: v Free klasi, v A dirki (tahudi) sta naša dr G (caca) in JP (a.k.a. "ludi Dolenček") zasedla odlično prvo in drugo mesto :worship: :worship: Berto je na žalost padel, v B dirki (malo manj hudi :P ) pa je bila SN 11, bravo, (tudi jst sem se uvrstil na B dirko, a ker imava s SN samo en motor sem ji ga prepustil za dirko, k sem tko dobra duša :) ) dvojno slovensko zmago smo seveda primerno proslavili :beer2: (zato zdele pišem, hehe)

vozila sta tudi Klemen (A) in Tamau (B), a sem pozabil list z rezultati v boksu in ne vem točno kako sta se uvrstila, sorry :blush: crusty pa ni peljal

popoldne je nehalo deževati, tako da se je pista začela sušit in so tudi časi začeli rapidno padat, za danes pa še ne vemo kako bo, zaenkrat ne pada, tko da zna bit da bo čez nekaj uric (ali pa morda popoldne?) vrsta za menjavo dežnih gum z slicki, zato bomo zelo zgodaj štartali iz hotela v bokse

evo toliko je novic, pa zvečer kaj več - danes bo cela gora dirk, do 600, do 750, Lady's Cup, Open klasa, Old Man Race, pa kvalifikacije za jutrišnjo Endurance (4 urno) dirko, tko da bo kar zabavno :) držite pesti da bo suho!! zvečer pa morda dobite še kaj slikc, če bo zneslo in če boste pridni :P (povezava na Net tle v hotelu ne dela čist glih tko kot bi si želel)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prihajajo čisto frišne novičke :yes: (punce in fantje nimajo neta na pisti :hmm: al kako že).

Suzuki, te bom kar citirala :P :

" ... danes tu prvič vidimo sonček in nebo brez oblakov, hura! .... "

in še " ... prišli na pisto in sonček je, sonček!! Že odšraufal kolesa .... se nam ful smeje že, ko čakamo v vrsti na menjavo gum!!!

Če ne bodo v vsesplošni evforiji zvečer, ko zaključijo s preganjanjem po pisti, pozabili na nas, bodo pa fotke ... jupiiiiii :bounce: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

danes ne samo sonček in toplota, ampak tudi pravi slovenski dan v Valenciji, slovenska himna špilala kar naprej :OK: mamo prvo (JP) in drugo (čača)mesto v Open dirki (tokrat v obratnem vrstnem redu, JP prvi in dr G drugi :worship: :worship: ), pa prvo (SharpNinja :worship: )in tretje (Tamau :worship: ) mesto med bejbami, Crusty je bil 8 v klasi do 600, Danči četrti v klasi do 750 - čeprav bi lahko bil četrti jst, a nisem mogel nastopiti v klasi do 750 ker je bila ta dirka hkrati z Lady's Cupom, pa sem mojo Seven dal moji najboljši učenki da je zmagala :worship:

sem pa namesto tega vozil Open klaso, edini s 750 ccm, vsi ostali 1000, pa sem kljub temu prehitel 6 buhteljnov, hehehe... pol sem vozil pa še Crazy Old Men Race in bil krvavi boj celo dirko za 24 mesto (ja, teli starci so res odpuljeni, čist, prvih osem je vozilo če se prav spomnim 1:42 do 1:45, matr...

jutri je še nekaj free practica, mislim da ene tri ure, vmes pa 4-urna Endurance dirka, ki jo bom vozil skupaj z Malarjem (Honda CBR 1000 RR), to bo žur, do onemoglosti, jao... že danes me vse boli, kaj bo šele jutri, pismo... itak da bo to sladka bolečina :blush: največ pričakujemo od našega prvega para, čača in JP :worship: mamo pa še en mešani par, Tamau in Danči :OK: - janez in čača sta že bila vsak enkrat prva, in če bosta jutri tud skupaj zmagala pol Slovencev pri Rehmu ne bodo zlepa pozabili :naughty: jutrišnja Endurance dirka je ekipna, 2 motorja, 2 dirkača (ali 1 motor 2 dirkača, ampak je treba potem vmes tankat in menjat gume, kar je seveda kriza, je pa dovoljeno)

slikc pa danes žal ne bo, tale Net ves čas meče ven, tole pišem že skoraj 1 uro, tko da ni šans da bi poslal kako slikco - bom poskusil jutri, če ne pa ko se vrnemo domov; mamo vse dokumentirno, nč bat :)

še en sončen in topel pozdravček iz Valencije, pa držite pesti za nas, jst grem pa zdej dol na žur :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti je reportaža :worship: :worship: :worship:

No vidm da se mate fajn, držim pesti da še jutr poberete čimveč pokalov. Pa celi ostante.

Lp, Bizi B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da se mate super fajn, poleg tega tudi dobro vozite :grupni: .

Čeprav vam vremenska napoved ni nič kaj naklonjena oz. vam mal vreme nagaja, se lahko tolažite, da moramo eni še jutri bit na šihtu, pol pa že počas pride na vrsto prebračanje :drunk: .

Lp in čim manj plomljene plastike in nič polomljenih kosti, pa seveda

SREČNO 2009

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. . . pozdrav v Španijo :yea1: . . .

. . . huda reportaža, še boljši rezultati . . . :yea1:

. . . kot sta že predhodnika omenila, celi ostante pa srečno v naslednjih dneh, pa itak Happy NY 2009 :yea1:

lp

PF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola še enkrat,

žura je konec, ubogim domorodcem (tle v hotelu) se je zdelo da jim je blo do nekaj litrov vina tinta in vrčkov sangrie še jasno kaj dogaja, ko pa je Klemen potegnil ven harmoniko in začel nažigat od Golice vse po vrsti, mi pa pet in plesat, so počasi le dojeli, da jim nič ni jasno :whistle: :lol1:

ja nč, zdej je treba IT spat, danes je huda dirka na sporedu :naughty:

bizi, bikez in PF: hvala za lepe želje, se trudimo in delamo na tem in tudi (vsem) vam želimo srečno 2009 :OK: GASAAAAAAAAAAAAA V NOVO LETO!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

danes ne samo sonček in toplota, ampak tudi pravi slovenski dan v Valenciji, slovenska himna špilala kar naprej :OK: mamo prvo (JP) in drugo (čača)mesto v Open dirki (tokrat v obratnem vrstnem redu, JP prvi in dr G drugi :worship: :worship: ), pa prvo (SharpNinja :worship: )in tretje (Tamau :worship: ) mesto med bejbami, Crusty je bil 8 v klasi do 600, Danči četrti v klasi do 750 - čeprav bi lahko bil četrti jst, a nisem mogel nastopiti v klasi do 750 ker je bila ta dirka hkrati z Lady's Cupom, pa sem mojo Seven dal moji najboljši učenki da je zmagala :worship:

... Slovencev pri Rehmu ne bodo zlepa pozabili :naughty:

:worship: :worship: :worship:

Hvala, Suzuki, za izčrpno poročilo!

BRAVO; iskreno se veselim z vami, to mora biti doživetje!

Punce, tak se dela!!! :naughty: :worship: :winkiss:

In držimo pesti še naprej.

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš tiskovni predstavnik Suzuki,

najtoplejša ti hvala za izčrpna valencijska poročila :worship:

verjemi, da nas prav fino pogrejejo v naših premraženih krajih (čez dan 3 do 4 minusa).

Kompletni odpravi pa vse čestitke :worship: :worship: :worship: :photo:

in najboljše želje za današnje nastope :hooray: :hooray: :whistle:

ZDRAVO in SREČNOOOO s fulgasom v 2009 :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!