Skoči na vsebino

Novoletno dirkanje v Španiji 2008


suzuki

Priporočene objave

Zakon, lepo da tako uživate :OK: No srečno še naprej, brez nezgod pa še do kakšne zmage :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno ODPRAVI 2009 pa še take vesti drugo leto! Caca+ Ludi Dolenček! Nimam besed zaradi občudovanja! No,pa tudi ostalim vse čestitke! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, uživači!

Čakam(o) na izčrpno poročilo, P&R predstavnik Suzuki, najprej se dobro naspi, potem pa nabrusi pero (tipke)!

Potrudi se za vse nas, lačne novic in dobrih :photo: !

BRAVO, Janezi! :worship: :worship: :worship:

Pokazali ste, da smo prava moto-nacija ... !

Ko bi le naši poglavarji končno zapopadli, da Slovenija potrebuje ne le dobre ceste, ampak vsaj kakšno izpeljano varianto Valencije ... bi veliko cekinčkov tukaj ostalo :whistle: ...

Predvsem pa mnoga življenja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo mene, tokrat že od doma; nisem se glih naspal, ker to se ne dela med prazniki, bom raje počakal na ponedeljek :)

torej še poročilce iz zadnjega dne: kot ste že prebrali, čača in JP na 4-urni Endurance dirki zasedla prvo mesto; mislim kako sta letela, pa to nobenmu ni blo nč jasn :worship: , harmonikar Klemen in moja malenkost sva bila 14, Danči in Tamau pa 15; je blo pa kar malo divje, zbudili smo se namreč v rosenje in čist mokro pisto, tko da smo takoj zjutraj maxbrzinsko preobuli naše motorčke v dežne gume, a že po prvi menjavi (po slabi uri) smo videli da bi bilo bolje imet slicke gor, saj je hitro sušeča pista dobesedno žrla dežne gume, vse je šlo pošrek, se guncalo ko čoln na razburkanem morju, tko da smo za drugi session spet hiteli menjavat gume, matr jedva se je izšlo s časom!! tako za (zasluženi!!) počitek ali požirek vode sploh ni blo časa!!! pa še nekaj minut totalne panike, ko je JP (ko sta bila z Gašperjem na prvem mestu!!) pri menjavi zadnje gume opazil, da se mu je ena od zadnjih ploščic razklala na pol :headbang: moral pa bi peljati še en session... in smo skor do zadnje minute iskal novo - definitivno skor tolk adrenalinsko kot dirkanje, pišuka :naughty: no pol smo jo pa le dobili :worship:

ja zdaj pa še o slikcah... od mene bodo žal samo črkice, saj :blush: in ponižno sklanjam glavo pred vami, kajti stotine fulemgafenomenalnokrasnih slikc je šlo v maloro, ko sem izgubil fotič :headbang: , nimam niti ene same samcate slikce: headbang: tko da slikce zagotovo bodo, a žal boste morali počakati na dobro voljo in čas koga od ostale ekipe... ali pa če nam bo un Italijan, ki nas je baje slikal na pisti, kaj poslal (za kupit, seveda)

še enkrat vsem SREĆNO in hvala da ste držali pesti za nas, vsaj meni je res pomagalo - letos sem odvozil celo 4-urno Endurance dirko, kar je dobrodošla sprememba v primerjavi z lani :whistle: :OK:

saj ne vem če je sploh treba napisat, ampak drugo leto grem spet (če bodo le finance dopuščale!) kljub letošnjemu malo slabšemu vremenu, treba spravit čas pod 1:50; če se pa to ne bo dalo pa naučit se bolje vozit z dežnimi gumam :naughty: Viva Valencia :OK:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tapravi uživači, ni kej. :whistle: :worship:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tapravi uživači, ni kej. :whistle: :worship:

ja uživat je pa treba ane...sploh pa za novo leto :), pa v taki družbi že ne more biti drugače, kot pa da uživaš :)

p.s. Še en član odpave, ki smo bili u Valenciji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preživela še eno Valencijo....sj je blo, na trenutke sicer mal hudo, sm smo zdržal. Čestitke vsem nosilcem kovin (JP....naše trte list.... :worship: :worship: :worship: .....Dolenjci smo še posebi ponosni d te mamo), pa zahvala Suzukiju d mi je posodu kobilco za v unmu ovinkastmu krogu divjat, vsem ostalim pa za družbo, aja pa Danči je car :worship: :worship: :worship: ...endurance po endurancu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še moj izkupiček treh dirk.

Čestitke tud od mene. Vidm, da je bla "ta nova" v igri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat čestitam za odlične uvrstitve. :worship: A ste sploh kej pleha za uboge nemce pustili? :lol1:

Joj, kok sm vam fouš. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat čestitam za odlične uvrstitve. :worship: A ste sploh kej pleha za uboge nemce pustili? :lol1:

Heh, veš da. Čeprav sem jim tudi jaz uspel 'sunit' eno vazo... :hooray:

Joj, kok sm vam fouš. :D

Zakaj le? To je blo eno samo trpljenje... :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj mojih slikc:

post-8560-1231073981_thumb.jpg

pogled na jutrajno mokro pisto!! :(

post-8560-1231074054_thumb.jpg

pogled na boks še brez peharjev

post-8560-1231074145_thumb.jpg

pogled že z peharji :)

post-8560-1231074255_thumb.jpg

prvaka pa sta dirko nadaljevala tudi zvečer :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, veš da. Čeprav sem jim tudi jaz uspel 'sunit' eno vazo... :hooray:

Zakaj le? To je blo eno samo trpljenje... :whistle:

D.

laž leta :lol: ........ četitke vsem tut z moje strani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!