Skoči na vsebino

Winter party MK Raubritter, v Besnici 22. novembra 08


Zdrawc

Priporočene objave

Sovražim smrekovčkaaaaaaaaaa in podobne zmešnave (cimetovčka :whistle: :whistle:) pol je pa use na gvavo :drunk: :wacko:

Zekko :naughty: :naughty: Preveč podlage je blo... :whistle: :whistle:

(ne morš na prazen želodec jest...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa star pregovor... Naj eden drži in naj dva vlivata he he :drunk: :drunk: :drunk:

Bl zih bi blo da te dva držita....lohk še kšn duhc zleti :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja enkrat v pradavnini je skoraj zaradi pomankanja zanimanja odpadu, ampak se je s prijateljskim dialogom, polnim duha po sodelovanju med staro in novo vlado vse gladko uredilo!

:eek: pa je mogl bit res u pradavnin :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sovražim smrekovčkaaaaaaaaaa in podobne zmešnave (cimetovčka :whistle: :whistle: ) pol je pa use na gvavo :drunk: :wacko:

Iz preverjenih virov sem izvedel, da bo v Besnici tudi Jack Daniel`s. Boš pa tega pil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz preverjenih virov sem izvedel, da bo v Besnici tudi Jack Daniel`s. Boš pa tega pil!

Nč nimam proti pjatlu Jack Danielsu :worship: problem pride pol z dvem šestečkim pira...ko se to

fajn premeša u mojmu vampku :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč nimam proti pjatlu Jack Danielsu :worship: problem pride pol z dvem šestečkim pira...ko se to

fajn premeša u mojmu vampku :lol1:

Pa nauš pil tiste sklompane piksne?

Nič čudnega, da so potem težave!

Bo v Besnici lepo na primerno temperaturo ohlajeno ustekleničeno pivo, tega pij in bo vse v redu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no uglavnm zame pršparite kej brezalkoholnga

k do takrat bom najbrž glih lepo k seb pršla,no sej pol bi pa tud lahko najbrž nadaljevala :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no uglavnm zame pršparite kej brezalkoholnga

k do takrat bom najbrž glih lepo k seb pršla,no sej pol bi pa tud lahko najbrž nadaljevala :wacko:

Vsi Raubritterji bomo brezalkoholni, predvsem redarji!

Se priporočamo! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bom jest žrtvoval za vse redarje in delavce :naughty: :naughty: Tko da brez panike :whistle: :whistle: :whistle:

Se vidimo :kva2: :kva2: :kva2:

(pa šefica pride baje tud z mano... spet bo bolela glava nasledn dan)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nauš pil tiste sklompane piksne?

Nič čudnega, da so potem težave!

Bo v Besnici lepo na primerno temperaturo ohlajeno ustekleničeno pivo, tega pij in bo vse v redu!

A pol pravš če bom piv per iz flaše in poplakoval z Đekom nav tk hdo kot če bi piv iz piksne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridemo za gvišnu :naughty: aaaakcijaaaaaaaa :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: .prjatli ki ste :unsure: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridemo za gvišnu :naughty: aaaakcijaaaaaaaa :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: .prjatli ki ste :unsure: .

Tuki :naughty: :naughty: :naughty:

Zeblu bo ku prasica, :headbang: :headbang: sam tebe ne, :whistle: :whistle: k buš jmu nuve čeule :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sovražim smrekovčkaaaaaaaaaa in podobne zmešnave (cimetovčka :whistle: :whistle:) pol je pa use na gvavo :drunk: :wacko:

dobra alternativna medicina za po preveč popitih pirčkih :krneki: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po temeljiti inventuri smo prežagal 6 kubikov ta bukovih :yea2: :yea2: :yea2: tko da mi frej nedelja kar paše :zzz: :zzz: :zzz: ... UPam, da so Roubriterji uspeli pospravit vse žaganje. (drgač so ga nekej prdelal tud Deep sea fish, da ne bomo vsega krivi Ladys first in Mit). Drgač bi blo fino, da bi mladi muskontarji dobil tud kakega basista in ker jih baje ni na pretek, je pomoje glede na mladost članov še vedno čas da se še kakega spočne :inlove: :inlove: :evilgrin: Če bodo geni dobri bo hitr znov he he :kva2:

Lp

Yoldi

Ps!

Še enkrat hvala folku za dober žur. :drunk: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo je super........ :worship: :worship: :worship:

brane hvala za borovniče, seveda Swisch....tudi tebi hvala za smrekovec in še kaj........ :naughty: :rolleyes: :worship:

družbi.....lepo vas je bilo videti in z vami do 6 ure žurati :winkiss: :naughty: :worship:

drugače pa en lep pozdravček iz ta prave urgence, vaši pacienti so preživeli brez posledic, preverjeno.....le glava jih

boli :headbang: :evilgrin: :naughty: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... bilo je super........ :worship: :worship: :worship:

... lepo vas je bilo videti in z vami do 6 ure žurati :winkiss: :naughty: :worship:

Ja, bilo je 'prima'.

Kot ponavadi sem spet naredil kardinalno napako: preden se je dogajanje zares začelo, sem šel za eno urico eno kitico odmižat, pa sem se žal zbudil šele naslednjega dne ob petih zjutraj.

Pa sem spet vse zamudil !!! :zzz: :headbang: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bilo je 'prima'.

Pa sem spet vse zamudil !!! :zzz: :headbang: :slap:

kaj si zamudil???

srečal si mene in še ene par vztrajnih........... :winkiss: :winkiss:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!