Skoči na vsebino

V zapor zaradi posnetka na YouTube


vrho1679

Priporočene objave

There is no God. There is only Me.

Kva pa ti veš, a ?

Bumbar ...

Pa namest kombinezona bi si iz smrečja naredu obleko? Motor pa sam oza to priložnost posul z bleščicami in namest tablice dal nalepko s plastenke od CocaCole ?... ma si brihtn .. .tist IP je še najmanj ...

Glede na tvoja odgovora bi se dalo menit kdo je kdo!Mene osebno to ne moti in si zelo rad pogledam take filmčke!Me bolj motijo modeli,ki si kupijo motor,da ga imajo,ter se brez izkušenj pribijajo poln gas mimo kafičev!Ti so nevarni!

A po novem se izkušenost meri z vožnjo po ta zadnjem in hitrostjo obračanja gas ročke?

Pri idiotih mogoče, pri ostalih je treba pa še kaj drugega pokazati.

Se strinjam,da je potrebno pokazat,še veliko več,kot to!Je pa zato potrebno dost občutka,ki pa ga nažalost nimajo(te) vsi!Ker,če bi ga imeli potem bi bilo sigurno manj nesreč!Sploh pa mislim,da je prekoračil hitrost za manj kot jo večina vas prekorači,ko se vsedete na motor!

Zarad takih ljudi kot sta vidva pa se zahvaljujem bogu,da nisem kdaj objavil lastnih posnetkov.Čeprav sem prepričan,da bi jih marsikateri navdušenec kot sem jaz nad takimi stvarmi z veseljem pogledal!

Slava ghostriderju :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na tvoja odgovora bi se dalo menit kdo je kdo!Mene osebno to ne moti in si zelo rad pogledam take filmčke!Me bolj motijo modeli,ki si kupijo motor,da ga imajo,ter se brez izkušenj pribijajo poln gas mimo kafičev!Ti so nevarni!

Se strinjam,da je potrebno pokazat,še veliko več,kot to!Je pa zato potrebno dost občutka,ki pa ga nažalost nimajo(te) vsi!Ker,če bi ga imeli potem bi bilo sigurno manj nesreč!Sploh pa mislim,da je prekoračil hitrost za manj kot jo večina vas prekorači,ko se vsedete na motor!

Zarad takih ljudi kot sta vidva pa se zahvaljujem bogu,da nisem kdaj objavil lastnih posnetkov.Čeprav sem prepričan,da bi jih marsikateri navdušenec kot sem jaz nad takimi stvarmi z veseljem pogledal!

Slava ghostriderju :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Čuj, če boldaš ti je dekl dvignilo, ha? Nisem vedel, da če se nekdo zna po zadnji peljat in ima po tvojem dosti občutka, to privede do manj nesreč....Zanimiva teorija, ni kaj :D :kva1:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, če boldaš ti je dekl dvignilo, ha? Nisem vedel, da če se nekdo zna po zadnji peljat in ima po tvojem dosti občutka, to privede do manj nesreč....Zanimiva teorija, ni kaj :D :kva1:

Kaj poznaš človeka,ki je začetnik in se tako pelje?So redki večina pa se jih-vas tud do konca življenja ne bo znala!Rekli boste to me ne zanima al pa kej takega a sami pri sebi dobro veste,da to ne zmorete,da nimate niti jajc probat ali pa ste pa ste skoraj padli itd... in se pol besedno spravljate na ljudi ki se znajo!Ko za čase na grobniku sami pametjakoviči kok to ni res pol vam pa tip pripopa čase pa vsi :worship: Sigurno da vsaka stvar,ki jo obladaš,natreniraš vodi do manj nesreč.Glej sem že vidu modele,ki jih pri 20km/h po tleh meče,ker nimajo ravnotežja ali pa ne znajo dozirat bremz!Pri vožnji po zadnjem si definitivno nabereš izkušnje,kot s vsako drugo stvarjo!Če ne druga te kdaj pretrese in potem,ko se ti to zgodi med vožnjo niti ne polagaš pozornosti nato.Se pravi pravilno odreagiraš.Naučiš se gledat kje je prostor ne pa kje ga ni!Kot npr.mi je enkrat en tip reku"glej kolk je peska v uvinku sem sam padu"a jz sem se normalno pripeljal mimo!Normalno,če je tip gledal pesek namesto,da bi gledal kje ga ni!Osebno mislil,da se z vsako stvarjo,ki jo počneš z motorjem naučiš kaj koristnega!Z avtom se tudi ne sučemo na ročno pa se to učiš v šoli varne vožje!Le zakaj?

V italiji se v šoli varne vožnje pelješ s supermoto tudi po zadnjem,spada pod del šole!Tko da....Ne kr neki nabijat v prazno!

Če vas taki posnetki motijo jih ne glejte!Enostavno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj poznaš človeka,ki je začetnik in se tako pelje?So redki večina pa se jih-vas tud do konca življenja ne bo znala!Rekli boste to me ne zanima al pa kej takega a sami pri sebi dobro veste,da to ne zmorete,da nimate niti jajc probat ali pa ste pa ste skoraj padli itd... in se pol besedno spravljate na ljudi ki se znajo!Ko za čase na grobniku sami pametjakoviči kok to ni res pol vam pa tip pripopa čase pa vsi :worship: Sigurno da vsaka stvar,ki jo obladaš,natreniraš vodi do manj nesreč.Glej sem že vidu modele,ki jih pri 20km/h po tleh meče,ker nimajo ravnotežja ali pa ne znajo dozirat bremz!Pri vožnji po zadnjem si definitivno nabereš izkušnje,kot s vsako drugo stvarjo!Če ne druga te kdaj pretrese in potem,ko se ti to zgodi med vožnjo niti ne polagaš pozornosti nato.Se pravi pravilno odreagiraš.Naučiš se gledat kje je prostor ne pa kje ga ni!Kot npr.mi je enkrat en tip reku"glej kolk je peska v uvinku sem sam padu"a jz sem se normalno pripeljal mimo!Normalno,če je tip gledal pesek namesto,da bi gledal kje ga ni!Osebno mislil,da se z vsako stvarjo,ki jo počneš z motorjem naučiš kaj koristnega!Z avtom se tudi ne sučemo na ročno pa se to učiš v šoli varne vožje!Le zakaj?

V italiji se v šoli varne vožnje pelješ s supermoto tudi po zadnjem,spada pod del šole!Tko da....Ne kr neki nabijat v prazno!

Če vas taki posnetki motijo jih ne glejte!Enostavno!

Ja nič, bo treba nekaj naredit za uvedbo obvezne vaje v obliki vožnje po zadnjem kolesu v avto šole :grim In kdo pravi da se ne znam peljat?? B)

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klabučk pravi. :grim

Zdaj pa bom lih štrik vzel pa na prvo drevo zaradi tega. :grim Ne, ne.....zdaj me je razp...do....bom kr na Youtube naložo en svoj filmčk...tak da bote vedli, da znam..... :slap:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj poznaš človeka,ki je začetnik in se tako pelje?So redki večina pa se jih-vas tud do konca življenja ne bo znala!Rekli boste to me ne zanima al pa kej takega a sami pri sebi dobro veste,da to ne zmorete,da nimate niti jajc probat ali pa ste pa ste skoraj padli itd... in se pol besedno spravljate na ljudi ki se znajo!Ko za čase na grobniku sami pametjakoviči kok to ni res pol vam pa tip pripopa čase pa vsi :worship: Sigurno da vsaka stvar,ki jo obladaš,natreniraš vodi do manj nesreč.Glej sem že vidu modele,ki jih pri 20km/h po tleh meče,ker nimajo ravnotežja ali pa ne znajo dozirat bremz!Pri vožnji po zadnjem si definitivno nabereš izkušnje,kot s vsako drugo stvarjo!Če ne druga te kdaj pretrese in potem,ko se ti to zgodi med vožnjo niti ne polagaš pozornosti nato.Se pravi pravilno odreagiraš.Naučiš se gledat kje je prostor ne pa kje ga ni!Kot npr.mi je enkrat en tip reku"glej kolk je peska v uvinku sem sam padu"a jz sem se normalno pripeljal mimo!Normalno,če je tip gledal pesek namesto,da bi gledal kje ga ni!Osebno mislil,da se z vsako stvarjo,ki jo počneš z motorjem naučiš kaj koristnega!Z avtom se tudi ne sučemo na ročno pa se to učiš v šoli varne vožje!Le zakaj?

V italiji se v šoli varne vožnje pelješ s supermoto tudi po zadnjem,spada pod del šole!Tko da....Ne kr neki nabijat v prazno!

Če vas taki posnetki motijo jih ne glejte!Enostavno!

Ja kolk si pa razburjen, noo ...

in ja, valjda se spet vse pripisuje faušiji ... ti znaš, jaz ne znam, jaz kritiziram? Kaj pa - ti znaš, ti počneš, jaz se znam (vsaj malo) brzdat, jaz kritiziram, ker se mi zdi, da to ne sodi na cesto?

Javna cesta - ni za pizdarije (tudi, ko mene ni tam).

Dirkališče - boli me, kaj počneš tam (tudi, ko mene ni tam).

Italjanska šola varne vožnje - boli me patka, kaj tam učijo. Kaj šele učijo na MotoGP šoli varne vožnje ...

Lej, stvar je simpl - zakaj ne bi gledal, če pa lahko gledam in potem kritiziram in mam občutek, da sem pametn? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grunf sej nisem glih zate reko ampak tko nasplošno,ne vem kaj moti folk,če nekdo zna pač zna in slava njim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja

Lej, stvar je simpl - zakaj ne bi gledal, če pa lahko gledam in potem kritiziram in mam občutek, da sem pametn? :)

ja,sam mors vedt da je to res sam obcutek :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj 'slava njim'?

In zakaj ne?Če so dobri so dobri!Cirkusantom tudi ploskaš al ne?Kaj ni lepo,da si si mel kaj ogledat oziroma,da imaš kaj zanimivega za pogledat in si s tem polepšaš "zimski čas"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj 'slava njim'?

Zato slava njim, ker se on sam ne zna, sicer bi napisal, slava nam

Kar pa se tiče diskusije o IP, pa ga niso dobili po njej, ampak ga je, kot piše v članku na motosvet.com prijavil voznik, ki ga je videl med snemanjem. Ko so ga policisti hoteli OPOZORITI, pa se je sam izdal.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slava njim ki so se objavili,da jih pol kritizirajo tipčki kot ste vi!Sam se po zadnjem peljem sede,stoje,z eno roko kratko razdaljo!Ne znam pa se peljati po zadnjem zelo počasi ali z eno nogo na sedežu,z nogami preko balance itd...Kot to obvada nas dolenc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slava njim ki so se objavili,da jih pol kritizirajo tipčki kot ste vi!Sam se po zadnjem peljem sede,stoje,z eno roko kratko razdaljo!Ne znam pa se peljati po zadnjem zelo počasi ali z eno nogo na sedežu,z nogami preko balance itd...Kot to obvada nas dolenc

In, je že bil v zaporu zaradi posnetka na youtubu? (to je namreč tema te debate .... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In, je že bil v zaporu zaradi posnetka na youtubu? (to je namreč tema te debate .... )

Ne, ni bil...

Naš "Dolenc" vseeno ne obvlada tolko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj ne?Če so dobri so dobri!Cirkusantom tudi ploskaš al ne?Kaj ni lepo,da si si mel kaj ogledat oziroma,da imaš kaj zanimivega za pogledat in si s tem polepšaš "zimski čas"?

kolega, če bi cirkusanti navezali trapez na ELESov daljnovod, al pa na cerkven zvonik, in tam telovadli bijih lih tako zaprli, a ne da? slava jim. tistim ki se upajo in znajo vozt po enem kolesu pa stoje pa nevem kaj še vse. svaka jim čast. dokler nastopajo na stunt eventih. če pozirajo in se vozikajo pa snemajo tako ko u ridah, pa si kazen zaslužijo.

Zato slava njim, ker se on sam ne zna, sicer bi napisal, slava nam

Kar pa se tiče diskusije o IP, pa ga niso dobili po njej, ampak ga je, kot piše v članku na motosvet.com prijavil voznik, ki ga je videl med snemanjem. Ko so ga policisti hoteli OPOZORITI, pa se je sam izdal.......

mal prej sm napisal, de zna bit, da ga niso zaprli zarad filmčka. folk si predstavla, de so policaji vidli film, najdli tipa in ga vrgli u keho. ja to ne gre tako. kar si napisal stvar čist spremeni. nekdo ga je prijavil ogoržanja varnosti. se pravi, de so prijeli do tistega trenutka neznanega storilca. najbrž to ni bil njegov prvi in edini prekršek, morda je bil celo na pogojni. . . . po IQju ki ga kaže s posnetkom ni lih Oxfordski diplomant. . .

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na tvoj podpis po posti (...take risks, push limits, life is for living.. .) , mas cudne odgovore :huh:

nisi razumela mojega posta....

nevem pa kaj ma moj podpis s tem....

ok,je že offtopic .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zapor je šel ker je bil pač preveč objesten do drugih na cesti. Če bi gumo kuru, ga sigurno ne bi zaprli. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cartman glede na tvoje druge komentarje (kolk sem čital mas neki soli)maš prav,da je le to za na evente!upam pa,da se strinjaš da taki ogrožajo manj druge kot ljudje,ki si pač lahko privoščijo motor in so kao bikerji :rolleyes: !?A gas dajo le ko jih kdo gleda!Ter ogrožajo oz.devajo slabo luč na vse....

Ni mi pa všeč,da nekdo tak pljuva po nas ali njih,ki smo morali neki skozi dati,da le to "znajo-znamo"

dajmo spoštovati sportnike tako ali drugače!Vsak od nas ma neki,ki nas veseli!Važno je da karkoli počnemo v tem uživamo!-al ne?

DAJMO ŽIVET IN UŽIVAT NE PA IGRAT!!!!!!!!!!!!!!!

P.s

Dolenc se kolk je videt zna peljat mal bolj ko vi!Pa čeprav mislite.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi razumela mojega posta....

nevem pa kaj ma moj podpis s tem....

ok,je že offtopic .)

??????????????????????Dihaj,al pa.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

??????????????????????Dihaj,al pa.....

Diham,diham...sej sm sam odgovorila na njen post :D .) v tem pa nevem kaj bi bilo narobe

Popravljeno . Popravil tejcha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!