Skoči na vsebino

V zapor zaradi posnetka na YouTube


vrho1679

Priporočene objave

V bistvu se mi ne da več ponavljat, ker so nekateri povedali kam zadeve sodijo.....Da pa bi nekoga, ki se zna po zadnji pelat, pa na koleno založit ovinek na Rajdah, še prav posebej spoštoval in se mu posebej priklanjal?? Komu naj dam veljavo? Raznim k...em smrkavim, ki so sposobni naklepat nekaj tisoč km na sezono po zadnji, na koleno (se menda razume, da zadeve popolnoma podpiram na Marofu in Grobniku), na določeni relaciji krajši od 10 km, se sigurno ne mislim priklanjat in jih spoštovat še prav posebej.......Imam jih prav lepo popredalčkane...Edini, kateremu se bom globoko priklonil je lahko človek s toliko in toliko deset leti vožnje brez nezgode, z letno prevoženimi toliko in toliko 10.000 km, človeku ki ga osebno poznam in sem se vozil z njim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu se mi ne da več ponavljat, ker so nekateri povedali kam zadeve sodijo.....Da pa bi nekoga, ki se zna po zadnji pelat, pa na koleno založit ovinek na Rajdah, še prav posebej spoštoval in se mu posebej priklanjal?? Komu naj dam veljavo? Raznim k...em smrkavim, ki so sposobni naklepat nekaj tisoč km na sezono po zadnji, na koleno (se menda razume, da zadeve popolnoma podpiram na Marofu in Grobniku), na določeni relaciji krajši od 10 km, se sigurno ne mislim priklanjat in jih spoštovat še prav posebej.......Imam jih prav lepo popredalčkane...Edini, kateremu se bom globoko priklonil je lahko človek s toliko in toliko deset leti vožnje brez nezgode, z letno prevoženimi toliko in toliko 10.000 km, človeku ki ga osebno poznam in sem se vozil z njim....

pač nimaš več 14 let, in ti je to jasno. enim nebo nikoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Ni mi pa všeč,da nekdo tak pljuva po nas ali njih,ki smo morali neki skozi dati,da le to "znajo-znamo"

....

Bošček stari, a si že čist na konc?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi pa všeč,da nekdo tak pljuva po nas ali njih,ki smo morali neki skozi dati,da le to "znajo-znamo"

dajmo spoštovati sportnike tako ali drugače!Vsak od nas ma neki,ki nas veseli!Važno je da karkoli počnemo v tem uživamo!-al ne?

no, glih treba ni blo, al ne?

Pa še okol športnikov - izvajanje športov sodi na športne poligone, vsaj takih športov, ki so sicer v javnosti na nenamenskih površinah lahko nevarni ...

Sori, ampak res mam prav :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač nimaš več 14 let, in ti je to jasno. enim nebo nikoli.

Uf, modre besede, vse prevečkrat slišane, vse premalokrat resno razumljene. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, glih treba ni blo, al ne?

Pa še okol športnikov - izvajanje športov sodi na športne poligone, vsaj takih športov, ki so sicer v javnosti na nenamenskih površinah lahko nevarni ...

Sori, ampak res mam prav :-)

Moj poklon, Veliki ded... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Knapić, a češ u zapor? Kje maš motor? Kje maš zadno?

Pa kje maš internet?!?!?!

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vstanite, v suženjstvu zakleeetiii ... ;)

Pa dobro vstal sem.........na zadno kolo :kva2: (sn dal marsikaj skozi, zato me malo bolj ceni) :cry:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!