Skoči na vsebino

Varna vožnja


PURPLE

Priporočene objave

1) Vprašal me, razen tebe, ni nihče. Pa tudi jaz ne tebe.

...

Moto rider, kolikor jaz vidim je tisto letelo na nekoga drugega. In tisti si je to tudi zaslužil. Škoda krega za brezveze, ker sta oba fejst možakarja. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto rider, kolikor jaz vidim je tisto letelo na nekoga drugega. In tisti si je to tudi zaslužil. Škoda krega za brezveze, ker sta oba fejst možakarja. :yes:

Eh, kaj pa veš Fritz! Razmišljam, da bi menjal image. :hmm:

Za bolj prilagodljivega :doze: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeeee, to, bravo. Le tako dalje!

Veš včasih so dejanja hitrejša od misli, v tem primeru prsti. Vzemi besedo komaj z rezervo, napisano je bilo za bolj slikovito razlago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šola varne vožnje v koloni ... .)

To je pa glih t'ko, :o kot bi se na topovski granati pelu!!! :worship::worship: :slap: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šola varne vožnje v koloni ... .)

To je sam za "jagre" k obladajo vožnjo na metku. Ostali teoretiki pa se učte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo, greva z ženo na izlet in dohitim kolono petih motoristov. Se peljem nekaj čas za njimi in ugotovim, da se moram peljat nekaj časa po levi nekaj časa po desni za njimi - po vseh možnih vaših teorijah. Ker mi to ne paše se odločim, da jih prehitim ampak - kako?. Ali enega po enega, ali grem mimo kot raketa. To je sedaj vprašanje? Tako se običajno vozijo Nemci po naših cestah - pozdravim jih pa z roko ali nogo kar je bolj varno. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo, greva z ženo na izlet in dohitim kolono petih motoristov. Se peljem nekaj čas za njimi in ugotovim, da se moram peljat nekaj časa po levi nekaj časa po desni za njimi - po vseh možnih vaših teorijah. Ker mi to ne paše se odločim, da jih prehitim ampak - kako?. Ali enega po enega, ali grem mimo kot raketa. To je sedaj vprašanje? Tako se običajno vozijo Nemci po naših cestah - pozdravim jih pa z roko ali nogo kar je bolj varno. :naughty:

Če boš šel enega po enega imaš več možnosti, da boš mimo prišel živ in morda celo cel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko tale film gledam sploh ni čudno,da je toliko motoristov mrtvih na cestah.Tudi pri nas je veliko takih izstrelkov,rad bi ju videl kaj bi naredila takrat ko Npr.na cesti Dvor - Kočevje na sredini ovinka kmet z Fergusonom s 5 Km/ vleče čez cesto z 5m-tersko ketno 20 m dolgo smreko, ali ko se ti košuta prikaže v sredini ovinka jaz sem to vse že doživel in k sreči odnesel brez poškodb.Zato pri hitrejših vožnjah sam sebi nekako pravim vozi toliko kolikor vidiš naprej in nikoli v ČRNO. :hmm:

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je sam za "jagre" k obladajo vožnjo na metku. Ostali teoretiki pa se učte.

Ja, ja, pol pa jim prižigajo sveče ob cesti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko tale film gledam sploh ni čudno,da je toliko motoristov mrtvih na cestah

Mene bolj čudi da jih ja SAMO toliko. Hvalabogu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj čudi da jih ja SAMO toliko. Hvalabogu ...

ta filmček lahko tud u eno drugo temo prlimaš. mogočer bo mr. klobuček doumel, de wheelie ni nekej za kar bi kogarkoli malikovali. ampak dvomim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo, greva z ženo na izlet in dohitim kolono petih motoristov. Se peljem nekaj čas za njimi in ugotovim, da se moram peljat nekaj časa po levi nekaj časa po desni za njimi - po vseh možnih vaših teorijah. Ker mi to ne paše se odločim, da jih prehitim ampak - kako?. Ali enega po enega, ali grem mimo kot raketa. To je sedaj vprašanje? Tako se običajno vozijo Nemci po naših cestah - pozdravim jih pa z roko ali nogo kar je bolj varno. :naughty:

Mi v tem primeru povečamo varnostno razdaljo, se postavimo v vrsto in umaknemo malo bolj v desno. Hitrost vseskozi ostane enaka (po omejitvah). Tisti, ki nas ponavadi dohiti, običajno prehiti vsakega posebaj. Potem se spet normalno cik-cak razporedimo. Če mi prehitevamo, pa lepo povrsti eden po eden, nikoli več kot en avto naenkrat.

Btw Zgolj moje mnenje, čeprav se vsi verjetno ne strinjate z napisanim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi v tem primeru povečamo varnostno razdaljo, se postavimo v vrsto in umaknemo malo bolj v desno. Hitrost vseskozi ostane enaka (po omejitvah). Tisti, ki nas ponavadi dohiti, običajno prehiti vsakega posebaj. Potem se spet normalno cik-cak razporedimo. Če mi prehitevamo, pa lepo povrsti eden po eden, nikoli več kot en avto naenkrat. Btw Zgolj moje mnenje, čeprav se vsi verjetno ne strinjate z napisanim.

Ta je zelo pametna :worship: jaz bi dodal še to, samo en motor en avto... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!