Skoči na vsebino

Sejem rabljene opreme


Dr. HALIFAX

Priporočene objave

takega sejma še nisem videl :lol1::slap: enih par starih cunj, konbinezon probajker, rabljen -350€ :slap: eh, :lol1::lol1: . bogi tip se je prpelal iz MS na sejem poln pričakovanja...iz LJ so se vozili , ker so verjeli ,da bo kaj videti ......rečte kar hočte, sam tole je blo nič. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem takih sejmov videl že dosti saj grem na vsakega če le imam čas oz. sem obveščen o njem.taisti kombinezon je koštal lani 560 evrov (sem bil zraven pri Lujzu)tak da cena na sejmu ni bila glih grozna če pa še odšteješ "glihaje" bi bila cena prava.vsi ki pa so prišli do deset metrov oddaljenega bifeja in prisedli veseli družbi smo jih počastli z pijačo pa še nasmejali smo se do solz zato mislim, da je dogodek bil in da organizator ne more vplivati na količino ponudbe saj koliko ljudje prinesejo opreme toliko je pa pač je.sejem smo oglaševali na glavnih moto spletih in obvestili kar nekaj klubov tako, da bi se zlagal če bi rekel,da sem bil z obiskom zadovoljen imeli pa smo se le fajn in nekateri smo preživeli dopoldan v veseli družbi.

L.P.-Yeti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!