Skoči na vsebino

The Motorcycle Personality Test


DAN

Priporočene objave

Yamaha YZF R1 !

:eek:

Cool.

Čeprav ... It was a close decision with the Suzuki GSXR1000, but your personality seemed a bit more R1-ish. (But hey, I could be wrong. Its only a silly test.)

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo že nekaj na tem......Aprilia RSV Mille B)

Pa daj, kaj res ???

:unsure:

Huh, te pa moram začet šparat za R1 ... :hmm: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RSV MILLE :evilgrin:

You've spent some big bucks on a sexy Aprilia, now go buy a beat-up Kawasaki EX500 as a track bike and get in some practice before you kill yourself. :)

Popravljeno . Popravil tombgo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

You're addicted to speed, but have the knowledge and experience to match. Although you like to win, you don't really care so much about competing with others as much as competing with yourself.

Your bike is the Yamaha YZF R1. Given how easily the rear wheel on this beast spins up coming out of turns, it is fortunate that you constantly work to improve your skills. (I've seen more R1s crash at track days than any other bike.)

It was a close decision with the Suzuki GSXR1000, but your personality seemed a bit more R1-ish. (But hey, I could be wrong. Its only a silly test.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, men pa FJR1300. No ni slab motor, sam za kkšen dolg makadam, pa globoke luže ga je mal škoda. Rajš kr pri capotu ostanem.

Sam opis so pa kr zadel:

You have the characteristics of a master street rider. On the way to work, your love for riding sometimes leads you to take the long way. The 50-miles-of-back-roads long way. You live for the perfect road, and plan vacations around riding.

You need a bike that can handle your addiction to the twisties as well as comfortably carry two on a weekend trip through the mountains. Your bike is the FJR1300. Can I borrow it someday?

Lp T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz si motor izbiram BREZ testov,do zdaj vedno uspešno.Tudi z zdajšnjim motorjem" zelo zadovoljen" Npr. če bi mi ga vkradli kupim takoj novega edino nov model bi imel malo več kubikov(+143) in ca 20 Ps več,pa še malo elektronike proti zdrsavanju!!!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz si motor izbiram BREZ testov,do zdaj vedno uspešno.Tudi z zdajšnjim motorjem" zelo zadovoljen" Npr. če bi mi ga vkradli kupim takoj novega edino nov model bi imel malo več kubikov(+143) in ca 20 Ps več,pa še malo elektronike proti zdrsavanju!!!!! :whistle:

Zdej pa še izpolni OSEBNI TEST pa sporoč, kaj ti oni dajo, ko si ne moreš sam izbirati :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa še izpolni OSEBNI TEST pa sporoč, kaj ti oni dajo, ko si ne moreš sam izbirati :whistle:

Edino,če mi prevedeš v Slovenščino,Srbo-Hrvaščino ali Nemščono OK čakam na prevod,da naredin test OK in potem dobiš sporočilo!!!! :whistle:

Pa še za pir dobiš,ko se srečava! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem dobu sportsterja 883, pol je pa še moja hotla rešit test, je pa zadela volvota :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino,če mi prevedeš v Slovenščino,Srbo-Hrvaščino ali Nemščono

Žal sem ga poskusil prevesti s svojim prevajalnikom, pa mi trenutno šteka :trance_33_sleep: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal sem ga poskusil prevesti s svojim prevajalnikom, pa mi trenutno šteka :trance_33_sleep: .

Žal meni tudi večkrat v hlačah Št 56 !!! :hmm:

Ps: če rabiš prevod iz nemščine se samo javi,meni nič nešteka ti lahko simultano prevajam! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ps: če rabiš prevod iz nemščine se samo javi,meni nič nešteka ti lahko simultano prevajam! :eek:

thx, but No thx :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Your result for The Motorcycle Personality Test ...

Yamaha YZF R1

You scored 8 moxie, 10 zeal, and -2 pomp!

:wacko: :? Človk niti sam sebe ne pozna! Kurc vidi makedam pa udobno vožno pa nevem še kaj dejmo gas pa direkt na Grobnik pa de vidmo kdo je ta pru!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!