Skoči na vsebino

Prijazen Motosvetovec gre s kombijem v Genovo?


Prevtzer

Priporočene objave

Aja, a kdo slučajno ve če ima Husqvarna SMR 510 v prometni polno število kW al ma <25kW?

Oziroma kako bi se dalo zrihtat da bi imelo to <25kW?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, a kdo slučajno ve če ima Husqvarna SMR 510 v prometni polno število kW al ma <25kW?

Oziroma kako bi se dalo zrihtat da bi imelo to <25kW?

Hvala

Vse Husqvarne so pri nas v papirjih z manj kot 25kW! Mislim da so vse blokirane na 14kW. Vsaj moja je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No. zdej ste me lepo prepričal da Husaberga ne bom vzel, sem pa dobil eno super Husqvarno sem se z lastnikom že praktično vse zmenil je pa iz Milana tko da če gre kdo v Mialno s kombijem, recimo na EICMO se naj oglasi pa si bova razdelila stroške.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, na njihovi strani ni nič o kitu ampak baje da bo in potem bo SM izgledal takole.

Pa pri Husabergu so že leta 2004 dali največji povdarek na zanesljivost in so letniki 2004 dobri, 2005 je še boljši potem naprej pa sploh ne morš falit.

Ti kr kupi pa prosim pol poročaj, kva se kaj dogaja ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kr kupi pa prosim pol poročaj, kva se kaj dogaja ... ;)

tišina ti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem v bližnji prihodnosti po motor v kraj blizu Milana, sam se moram odločit ali grem s svojim berlingotom ali bom najel kombi.

Živjo, po mojem bi te ceneje prišlo če najameš kombi in grem jaz s teboj:

(Kombi+POT)/2=100€

Potni stroški če greš sam=140€

Pojdiva s kombijem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem v bližnji prihodnosti po motor v kraj blizu Milana, sam se moram odločit ali grem s svojim berlingotom ali bom najel kombi.

Kam pa boš spravil motor?

A boš vse zice ven vrgel?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam pa boš spravil motor?

A boš vse zice ven vrgel?

lp

Sovoznikov sedež odstranim in se lepo not zapelje po dolžini.

Izračun glede stroškov gre pa tkole:

Do milana in nazaj je 1000 km. Kombi žre 10L/100 km. Vzamem kanistre s slovenskim bencinom s sabo in zapravim za 100€ bencina. Cestnin je za cca 30€ (za kombi) v eno smer, kar znese 60€ skupaj. Najem kombija stane 50€. Torej pride kombi cca 210€. Če delim z 2 je to cirka 100€.

Berlingo žre 6L/100 km bencina (preverjeno), torej znese bencina 60€, cestnin je za 20€ v eno smer, kar skupaj pride 100€.

Na istem sem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sovoznikov sedež odstranim in se lepo not zapelje po dolžini.

Izračun glede stroškov gre pa tkole:

Do milana in nazaj je 1000 km. Kombi žre 10L/100 km. Vzamem kanistre s slovenskim bencinom s sabo in zapravim za 100€ bencina. Cestnin je za cca 30€ (za kombi) v eno smer, kar znese 60€ skupaj. Najem kombija stane 50€. Torej pride kombi cca 210€. Če delim z 2 je to cirka 100€.

Berlingo žre 6L/100 km bencina (preverjeno), torej znese bencina 60€, cestnin je za 20€ v eno smer, kar skupaj pride 100€.

Na istem sem :)

No ja, bi pa meni naredil uslugo, tudi to je nekaj. Pa če bi zaspal za volanom te bom zbudil, veš kok je tvoje življenje vredno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!