Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

Mas enga zaveznika...Jest osebno Rossija ne maram, tako kot nisem maral Schumacherja npr. Vsak ima pravico da navija za svoje.

Ce povem po pravici, nimam nic proti njegovi voznji, ne maram pa njegove osebnosti ker mi deluje kot ena afna ne pa kot pravi dirkac.

A pravi dirkač mora bit zategnjen in dolgočasen?

Le zakaj potem nisi maral Schumacherja? :hmm:

Zato niti ne gledam MotoGP, kot nisem F1 v Schumijevih casih. Raje sem gledal ko je bilo se 500ccm, zdej pa brezeveze.

Sam Rossi pa Yamaha, ziv dolgcas..

Samo res, pa taka 'afna' kot je. :slap:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem domov nasekan ko zmaj. slabo mi je da je jeoj pol pa se preberem da kenny jr od 8 leta gleda moto gpworship.gif stari ti si meni taki car, ker takrat sem gledal jaz se risanke ves tisto ko je v ono palčko pihala deklica joj zdaj se ne spomnim naslova. aja pa z kekec peciklop sem se naganjal po hofi

ti si pa res meni car da si ze moto gp gledal tak zgodaj. se vidi da si pravi poznavalec tega športa postalwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1996 star se bil 5-6 let ja in ja gledal sem 125 na ES (TVS 2 je mel dirke le od 250ccm pa 500ccm) skoraj vsako dirko.. takrat mi je bilo najljubše v 250cc sicer,

neboš verjel ampak spomnim se še nekaj dirkanja schwantza nekje v sezonaj 1994 1995, no v slednji mam v spominu da je vozil samo na začetku... in ravno on me je najbolj navdušil da sm postal tako zvest privrženev tega športa...

sorry sam očitno sem bil bol razvit od tebe pri 5ih letih ;)

pridem domov nasekan ko zmaj. slabo mi je da je jeoj pol pa se preberem da kenny jr od 8 leta gleda moto gp%7Boption%7D

1994 je bil star 3 leta,1995 pa 4leta!In postal navdušenec!

5,6,7leta gledal skoraj vse dirke

Od 8leta pa vse dirke sledi,gleda,spremlja,arhivira v svoj spomin :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje sem gledal ko je bilo se 500ccm, zdej pa brezeveze.

Sam Rossi pa Yamaha, ziv dolgcas..

Ja tu ps ni kaj dodati. Eno tako izredno zanimivo obdobje, ko di lshko Doohana gledal kako se vozi daleč odspredaj in se na progi nič ne dogaja. Pa potem totalna dominacija Honde nekaj let.

Pismo, do Rossija so skoraj uspeli uničit MotoGP in ga spremeniti v F1.

Hvala bogu, da je ta "afna" pogruntala, da tak šport rabi gledalce, za to da preživi.

Po drugi strani pa me zanima, kateri dirkač je še imel jajca, da je šel iz TOP motorja na popolnoma nekonkurenčen motor in ga spravil v tako stanje, da Vam je sedaj dolgčas gledati centimeterske dvoboje med voznikoma istega moštva. Vsi ostali rinejo tj, kjer je trenutno najboljši metrial.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem domov nasekan ko zmaj. slabo mi je da je jeoj pol pa se preberem da kenny jr od 8 leta gleda moto gpworship.gif stari ti si meni taki car, ker takrat sem gledal jaz se risanke ves tisto ko je v ono palčko pihala deklica joj zdaj se ne spomnim naslova. aja pa z kekec peciklop sem se naganjal po hofi

Toffsy in pojoča travica? :-)

841.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mas enga zaveznika...Jest osebno Rossija ne maram, tako kot nisem maral Schumacherja npr. Vsak ima pravico da navija za svoje.

Ce povem po pravici, nimam nic proti njegovi voznji, ne maram pa njegove osebnosti ker mi deluje kot ena afna ne pa kot pravi dirkac. Zato niti ne gledam MotoGP, kot nisem F1 v Schumijevih casih. Raje sem gledal ko je bilo se 500ccm, zdej pa brezeveze.

Sam Rossi pa Yamaha, ziv dolgcas..

In kaj imajo osebnosti zveze s sposobnostjo in dirkanjem? Če si dober si dober, če si as si as koga briga osebnost. In oba Šumi in Dr. sta absolutna asa, katerih rekordov nihče ne bo več snel. :whistle:

Naprimer, bi bilo pa res nefer, če bi te v vojni ena afna s puško snela preden bi ti naboje vložil? :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj nebi mogel pri 8ih resno spremlajti dirkanja? ka ste bli res vsi tak umsko zaostali da tega pri teh letih nebi premogli...

in ja že pri treh štirih letih sva s fotrom sedela na kavču pred tv in gledala motogp...

že zelo zgodaj sem se začel ubadat s statistiko in nasploh s samim prvenstvom, vedno spraševal kolk je razlika v točkah in podobno... sem pač tolk bolj pameten od vas, kaj naj... raje bodite tiho, ker se boste sam še bol osramotili s telimi risankami... čeprav je blo tut pr meni včasih še posebi ko so ble bolj v jutranjih urah dirke, al naj gledam živ žav al motogp, pa je vedno prevladal motogp, če ne zaradi mene, pa zaradi tega ker smo meli takrat samo en tv doma :)

čepra v kolkr mam v spominu so bile dirke ponavadi bolj zgodaj, ali pa se mi samo zdi, ker sm bil še manjši pa je blo težje vstat :D

za 125ccm pa... ianone kreten... sej ni edini, je polno takih debilov, ampak pač z glavo skozi zid ne gre... espargaro mu je pustil ves prostor, ker je najbrž vedel kako se bo končalo... ampak tukaj pač ni bilo nič več za storit... ampak to je dirkanje... tisto kar je bolj moteče je to, da namesto da bi ianone espargara prosil milosti in odpuščanja, se mu zahvalil za ves prostor ki mu je bil ponujen, mu je čelno stisnu... mislm primitivc kretenski... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 125ccm pa... ianone kreten... sej ni edini, je polno takih debilov, ampak pač z glavo skozi zid ne gre... espargaro mu je pustil ves prostor, ker je najbrž vedel kako se bo končalo... ampak tukaj pač ni bilo nič več za storit... ampak to je dirkanje... tisto kar je bolj moteče je to, da namesto da bi ianone espargara prosil milosti in odpuščanja, se mu zahvalil za ves prostor ki mu je bil ponujen, mu je čelno stisnu... mislm primitivc kretenski... :headbang:

Hvala bogu za take kretene, ki nardijo dirko zanimivo, da imamo gledalci kaj za vidt:yea1::OK:

Popravljeno . Popravil peroVXR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no upam da še lorenzo strese rossija da bomo meli kej vidt... mislm ej.. :rolleyes:

drgač pa kaj je tvoj z avtarja delu, glede na to da ga ni več v konkurenci

sam namreč gledam wsbk...

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimal me je samo s katerimi, empirično-znanstvenimi, wunderkind metodami si nastavil merilo, kaj je prepričljivo in kaj ni...pa da to še tko sveto promoviraš...posebej, ker po tvoje bi to naj bil indikator, kako bodo stvari na tekmi potekale(Denijeve zvezde bi ubijale zate ;))..sm ti kr favš....hotu ti povedat, da razlika na FP pa Q lahko en k....pomeni(zato primer pedrose)...da je vseeno kdo je prvi...vem da si totalni antifan Rosija in da imaš najbrž voodoo lutko doma, ko jo zbadaš za cajta dirke :krneki:...osebno mi je dottore pri srcu, sam ne bom zdaj pisu za Stonerja kako mu tič ravno ne nese, alpa da 99 nosi iste gate skoz celo sezono(neoprane seveda)...in na konc rečeš, da ti je ql da so skupaj po točkah, ti enostavno ne verjamem...teb je sam pomembno, da bi Rosi pušnu...in če sem dobro sledil po tvojih postih, to zarad tega, ker podoživljaš travme svojega idola kamenkota

Pa še...Rosi je car ko pade ali pa se vozi, predvsem zaradi tega, kar je dosegu v svoji karieri(in nivo na katerem je tud zdaj) in ne zarad showa-a(to je samo stranski efekt, ki pač popularnosti sam koristi)...če bi bil do zdaj samo 1x prvak in se ostali cajt ta leta vozu od 5-10-ga mesta bi bil samo klovn in nič več(folk ma rad zmagovalce-long term edino tko lahko obstaneš)...ma konsistenco, kot noben do zdaj(in verjetno, kot je noben ne bo imel še nekaj časa)...da zaključim, pravo navijanje pomeni, da navijaš za nekoga in ne proti nekomu(predlagam ti več pozitivizma, da ne boš preveč zagrenjen ratu)

kenny je fasal gibernau-stoner sindrom :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj nebi mogel pri 8ih resno spremlajti dirkanja? ka ste bli res vsi tak umsko zaostali da tega pri teh letih nebi premogli...

in ja že pri treh štirih letih sva s fotrom sedela na kavču pred tv in gledala motogp...

že zelo zgodaj sem se začel ubadat s statistiko in nasploh s samim prvenstvom, vedno spraševal kolk je razlika v točkah in podobno... sem pač tolk bolj pameten od vas, kaj naj... raje bodite tiho, ker se boste sam še bol osramotili s telimi risankami... čeprav je blo tut pr meni včasih še posebi ko so ble bolj v jutranjih urah dirke, al naj gledam živ žav al motogp, pa je vedno prevladal motogp, če ne zaradi mene, pa zaradi tega ker smo meli takrat samo en tv doma smile.gif

čepra v kolkr mam v spominu so bile dirke ponavadi bolj zgodaj, ali pa se mi samo zdi, ker sm bil še manjši pa je blo težje vstat biggrin.gif

za 125ccm pa... ianone kreten... sej ni edini, je polno takih debilov, ampak pač z glavo skozi zid ne gre... espargaro mu je pustil ves prostor, ker je najbrž vedel kako se bo končalo... ampak tukaj pač ni bilo nič več za storit... ampak to je dirkanje... tisto kar je bolj moteče je to, da namesto da bi ianone espargara prosil milosti in odpuščanja, se mu zahvalil za ves prostor ki mu je bil ponujen, mu je čelno stisnu... mislm primitivc kretenski... headbang.gif

umsko zaostal si ti in tvoje nezrele izjave. se vidi da so moto gp dirke vplivale na tvoj umski razvoj. ker zivis v svojem svetu, vidis mi ki smo ziv zav gledali se nam to ne dogaja.

drugace pa moja nečakinja je zdaj 3 leta stara pa mislim da si idealni da se zraven nje v peskovniku igras. ker mentalno si res nekje na nivoji 3 letnega otroka. aja upam da bo dirka napeta zmagal pa bo tak rossi :trance_25_naughty.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda ker je bautista aoyamo za mišjega... le še 11 točk prednosti... medtem ko se je simončeli že mal izloču iz boja...

vaši komentarji zgori pa... kaj naj vam jst če ne morte dojet... tak je blo...

sicer pa pravjo pametnejši odneha, tk da kregite se kolkr čte...

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda ker je bautista aoyamo za mišjega... le še 11 točk prednosti... medtem ko se je simončeli že mal izloču iz boja...

vaši komentarji zgori pa... kaj naj vam jst če ne morte dojet... tak je blo...

sicer pa pravjo pametnejši odneha, tk da kregite se kolkr čte...

pa cepec si no. otork idi apn šraufat raje v garazo, al pa ateju travo pomagat pokosit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugace pa moja nečakinja je zdaj 3 leta stara pa mislim da si idealni da se zraven nje v peskovniku igras. ker mentalno si res nekje na nivoji 3 letnega otroka. aja upam da bo dirka napeta zmagal pa bo tak rossi :trance_25_naughty.gif

3-leta stara pa še vedno ne gleda moto gp?!?!...zadnji cajt pred TV postavt ;)...

drugače pa bravo Vale...bravo Loris

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi lepo suvereno do zmage, horhe danes pač ni mogel storiti nič... že to da se ni še on stresel na štartu lahko precej ceni...

moj favorit se je nekaj časa sicer dobro držal, ampak vseeno ni bilo tiste suverenosti... škoda...

cepec de angelis je še 1x dokazu da v motogp nima kej iskat s takimi bedarijami... oropal je rezultata še haydna edwardsa in de punieta...

elias je spet pokazu da se ne more pelat v ospredju več kot pa 3 kroge, pa čeprav ima precej dobro mašino.

škoda no da je hayden tako zgodaj končal, sam sej bodo še šanse :)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba nabavit usesa... pa jih zacet prodajat ;)

Kr kurjo kozo dobis, k poslusas folk, k pride Vale na stopnicke...

Mislim, da je spet v pravem casu naredil pravo doktorsko potezo... in si priboril psiholosko prednost +5 pik. Navijaci in usesa so bili samo pika na i ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo spet en tipičen primer...

jst se ne obremenjujem z rossijem, vi se in vi mu vs čas neki slavo izrekate, jst ga obravnavam tako kot vse ostale, za katere mi dol visi...

se pa obremenjujem z raznimi neozdravljivimi primerki na tem forumu, ki vidijo samo tisto rumeno 46... ampak samo zato ker jim hočm vse dobrro..

Mas enga zaveznika...Jest osebno Rossija ne maram, tako kot nisem maral Schumacherja npr. Vsak ima pravico da navija za svoje.

Ce povem po pravici, nimam nic proti njegovi voznji, ne maram pa njegove osebnosti ker mi deluje kot ena afna ne pa kot pravi dirkac. Zato niti ne gledam MotoGP, kot nisem F1 v Schumijevih casih. Raje sem gledal ko je bilo se 500ccm, zdej pa brezeveze.

Sam Rossi pa Yamaha, ziv dolgcas..

kak bi se temu reklo? nekako naraven pakt enako trpečih. taprava dva se pač zastopta.

motogp mi je biu kr zabaven, nevem kaj je s predroso. kr nek se smeje, pa humor je odkril, štopal, . . . na dirki je zgledal rossi čist drgač kot na Indyju. tam se mi je zdelo, de ma precej bl lesen motor kor Jorge, tiuki pa, u šikani recimo, 99 ni mogu vozit take ćiste linije, (al pa jo je drugače vzel :unsure: ) , definitivno pa njegova Yamaha ni tako lepo žlajfala kot 46. no, kombinacija motor+setingi+pilot je bla pr rossiju bolša.

fuuul mi je žal Nickya. njemu se to kr zgodi, in če nebi mel pogodbe podpisane, ti lahk tak debilizem enga k pozabi žlajfat uniči kariero. en minus za dovija, k je par krogov odpelal hitro, pol pa mu je tempo precej padu, tud če je mel Pedrosa podobne probleme, oba sta risala črte, zgleda de ima honda grip na zadnjem kolesu mal slabši kot yamaha. Loris je pa spet demonstriral svoj terier style, grizu grizu grizu. . tip je res car. supernono

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!