Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

torej je tako da kdor ne navija za rossija ali pa ga celo ne mara je kreten, debil, trpi, živi v zmoti in mu ni pomoči...

luštno ni kej... :blush:

ne ne. nism tako mislu. to nima nobene veze z rosijem, ampak le z zelo konfuznimi miselnimi vzorci, tako značilnimi za poste vaju dveh in še kakega forumskega vseznalca bi najdli, ki si poleg druženja s konfuzijo tako tesno zatiska oči pred realnostjo.

BTW, jez sm Biaggijev fan. vedno bil in bom. Žal mi je de se max in 46 nista srečala u 250. tam se Max nebi osramotil kot se je v 500, in kasnej v moto Gp kjer je kristalno jasno, de je rosi postal največji in najbolši. iz klovnstva, ki meni ni všeč, pač napaja svojo motivacijo. njemu je všeč zmagat, tud zato, de pol praznuje. . . Ti zelo resn kredibilen objektiven in dosleden, cenjen komentator mu tega pač ne odpustiš, ker maš svojo predstavo o dirkačih. . . . ki je seveda edina prava.

Edwards in Ponceral sta upravičeno ful jezna na De Angelisa. ko je sklatu američana je Dovi lahko brez boja zasedu četrto mesto u skupnem seštevku

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne. nism tako mislu. to nima nobene veze z rosijem, ampak le z zelo konfuznimi miselnimi vzorci, tako značilnimi za poste vaju dveh in še kakega forumskega vseznalca bi najdli, ki si poleg druženja s konfuzijo tako tesno zatiska oči pred realnostjo.

BTW, jez sm Biaggijev fan. vedno bil in bom. Žal mi je de se max in 46 nista srečala u 250. tam se Max nebi osramotil kot se je v 500, in kasnej v moto Gp kjer je kristalno jasno, de je rosi postal največji in najbolši. iz klovnstva, ki meni ni všeč, pač napaja svojo motivacijo. njemu je všeč zmagat, tud zato, de pol praznuje. . . Ti zelo resn kredibilen objektiven in dosleden, cenjen komentator mu tega pač ne odpustiš, ker maš svojo predstavo o dirkačih. . . . ki je seveda edina prava.

Edwards in Ponceral sta upravičeno ful jezna na De Angelisa. ko je sklatu američana je Dovi lahko brez boja zasedu četrto mesto u skupnem seštevku

pa nism reku da nesme praznovat, se metat po pisti, zarad mene če se v asfalt zarije... njegova stvar kar dela in ima pravico. meni seveda ni všeč, ampak grem lahko tut za tist cajt na wc cajtng brat...

samo pač nebom nikol za njega navijal ker mi je taka kretenska osebnost, dirkač je seveda izjemen in iz tega vidika bi bil vsekakor vreden navijanja...

nikol nism nobenmu reku da nesme za rossija navijat... al pa da mora za caseya navijat... vi pa vs čas morite neki ko napišem kej v podporo caseju, kao da je nula in da je treba za rossija pesti in rit stiskat...

čeprav mi je rossi totalno antipatičen, mu še vedno zaploskam ob vsaki zmagi (seveda sam pri sebi, ker mi gre pol na živce, ker ostali rossi fani ob meni takoj nekaj začnejo kao če sm se spreobrnil itd... kar kaže samo na to kašni osli so, ker nikol nebi zaploskali stonerju ali komurkoli drugemu, pa če bi rossja za 3 kroge napral)...

tudi tega efekta, ki je pri rossi fanih močno viden in sicer kdorkoli samo rossi ne, pri meni ni. oz v neki meri celo ja in sicer samo zaradi prepotentnih rossi fanov, ki imajo ob padcu njihovega osla še 3 dni dolge nosove in ti trenutki so pač neprecenljivi... zato, čeprav mi je ob odsotnosti caseya vseeno kdo zmaguje, stiskam pesti za danija in horheja...

medtem ko če nebi bilo rossija bi 9/10 njegovih navijačev recimo lani reklo, kdorkoli samo stoner ne... pa ne zaradi stonerjevih navijačev, pač zaradi stonerja samega...

letos ko pa je bol ali manj bolan al pa ga sploh ni, pa nikogar več ne moti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KennyJR, neki ti vse to črno-belo vidiš ...

Rossijevi fani (nekateri) smo pač taki, da nam je jasno, da je Rossi najboljši tudi, kadar ne zmaguje ... :-) Drugi lahko zmagujejo, pa nam je jasno, da niso najboljši, zato se nam pač zdi butasto, da so zmagali.

;)

to samo kaže kako teslo si...

zate bi bil rossi najbolši tudi če bi bil že pol sezone izven deseterice, njegov moštveni kolega bi pa serijsko zmagoval in dokazal da ima tudi rossi zmagovalni motocikel...

no tipičen rossi fan... zaplankan do amena, zaslepljen in do ušes zaljubljen v rossija... takim pač ni pomoči :headbang:

najboljši je tisti ki v danem trenutku najbolje opravlja svoj poklic... pa ne mislm eno dirko, ampak pač določeno obdobje nekaj dirk, vsekakor pa ne zadnjih deset sezon... pač če je to rossi je to rossi, če je to stoner je pač to stoner, ali pa lorenzo, zarad mene če canepa...

samo za vas zaplankance je pa to rossi v vsakem primeru, pa če je res on al pa če je stoner al pa nevem kdo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljši je tisti ki v danem trenutku najbolje opravlja svoj poklic... pa ne mislm eno dirko, ampak pač določeno obdobje nekaj dirk, vsekakor pa ne zadnjih deset sezon... pač če je to rossi je to rossi, če je to stoner je pač to stoner, ali pa lorenzo, zarad mene če canepa...

Ampak večino časa zadnjih 10 let pa je to Rossi, kakorkoli obračaš :-)

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no slišim da rossi spet nakaj joka... klik

mislm... absurd...

kaj misli da je da bo yamaha samo njega praskala po jajcih, za ekipnega kolego mu bo pa dala enga luleka ki ga bo komandrial al kaj?

yamaha si logično prizadeva imeti dva kokurenčna voznika. in ne vidim kaj je tukaj narobe...

"Zadnja leta je v motoGP stalna praksa, da imajo vodilne ekipe v ekipi le enega vrhunskega dirkača, pri Yamahi pa sva dva."

ja seveda oslovska pamet... a zato so v repsolu odlsovil nickya in notr dali dovija?

a zato so capirexa pri ducatiju odžagal, in dali notr melandrija (pa je capirex dobro peljal). melandrija so takrat postavili v ekipo enakovredno stoneru in si želeli da bi italijan osvojil naslov... tudi nickyja niso vzeli za loleka nr 2.

letos so se celo potegovali za jorgeja...

"vsa ta leta sem veliko pripomogel k razvoju in nenehnim izboljšavam, ki smo jih naredili na motociklih, kar je bilo vse lepo in prav, saj sem imel na koncu od tega korist sam, a zdaj sadove mojega dela obira tudi moj najhujši tekmec.."

ja ko si se pa ti usedel na spedenano NSR je bilo pa vse v redu? si si pa zaslužu? še jeremmyja si dobu gratis...

zakaj bi moral biti kr neki priviligiran proti drugim? za svoje pretekle dosežke? a dej no yamaho zanimajo naslovi zdej ne pa za 5 let nazaj. rossi je popolnoma enak vsem ostalim dirkačem, ker dela popolnoma enako delo in nima nč višjega naziva kot pa dirkač...

za svoje dosežke v preteklosti in sedanjosti dobiva 14 miljonsko letno plačo, ki jo bodo ostali samo sanjali in tukaj se stvar tudi zaključi... glede na to za kolk "majhen" dnar lorenzo dirka rossiju za ritjo, je lahko vesel da sploh ma tolk kolkr ma...

že to da je jorge, glede na to kolk dobr je, izrazito drugi voznik moštva dovolj pove...

nevem od kod mu ta aroganca in neko napenjanje da lorenzo vozi njegov motor, je že res, ampak dejstvo je da ga bo kdorkoli bo 2. voznik yamahe. za moje pojme si ta sedež jorge najbolj zasluži. ali pa dani in casey, ki pa nebi bla nič slabša nasprotnika...

če se pa rossi boji da ga bo lorenzo kajkmalu nascal nej pa pač spizdi s telimi njegovimi forami kam drugam, mogoče v F1... tam obstaja edina ekipa ki ima enega dobrega voznika in drugo lutko (no vsaj v šumijevih časih je bilo tako) in naj tam uživa svoj sloves klovna...

mislm kašna aroganca...

pa tele njegove izjave kako bo on začel računat gresiniju ker se njegova dva rossiju za rit šlepata... ravno vsakič sta se mu prlimala na rit ja... in to ravno njemu, ker je oh in sploh ena sralica...

al pa to da bo vsakemu ki ga pazi to kopira v motogp s tisto stegnjeno nogo začel računat... ka je spet kej davkariji dolžn da rab dnar al kaj se tak napenja...

pa kolkr se jst spomnem je s to nogo dol na ovinku začel dani... in sicer je takrat dani rekel da se sploh ne zaveda da jo da dol... mogoče zaradi tesljajev ali pa podzavestno zaradi občutka varnosti... in na ES se je o tem govoril takrat izključno le o daniju brez kakega rossija...

šele kasneje je rossi začel zavirat tako... s tem da je rossi pač dal nogo dol že na zaviranju, dani pa že v vstopu v ovinek in za krajši čas...

le zakaj je torej rossi poizkusil dat nogo dol na ovinku?...

skratka če misl bit jokica naj bo... samo meni se s tem nebo nič prikupil...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no slišim da rossi spet nakaj joka... klik

Wow, če so to rekli na 24 ur pol je zihr vse res:wacko:

Ti si kao neki hud poznavalec pol se greš pa sklicevat na 24ur :slap:

Raje pejd en krog z mofo, kot da njihove članke bereš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wow, če so to rekli na 24 ur pol je zihr vse res:wacko:

Ti si kao neki hud poznavalec pol se greš pa sklicevat na 24ur :slap:

Raje pejd en krog z mofo, kot da njihove članke bereš.

verjetno so do nekje skopirali, sami si tega pač preprosto ne morjo zmislt ker so preneumni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa to da bo vsakemu ki ga pazi to kopira v motogp s tisto stegnjeno nogo začel računat... ka je spet kej davkariji dolžn da rab dnar al kaj se tak napenja...

pa kolkr se jst spomnem je s to nogo dol na ovinku začel dani... in sicer je takrat dani rekel da se sploh ne zaveda da jo da dol... mogoče zaradi tesljajev ali pa podzavestno zaradi občutka varnosti... in na ES se je o tem govoril takrat izključno le o daniju brez kakega rossija...

šele kasneje je rossi začel zavirat tako... s tem da je rossi pač dal nogo dol že na zaviranju, dani pa že v vstopu v ovinek in za krajši čas...

le zakaj je torej rossi poizkusil dat nogo dol na ovinku?...

Mislm, človek, a bi že nehal enkrat?! Absolutno si že zoprn s tem tvojim tečnarjenjem in sikanjem čez Rossija, kjerkoli & kadarkoli. Če ti ni všeč, ti pač ni všeč, zaqwa moraš še ostale moriti s tem?

Ja. seveda, Rossi kopira vožnje drugih, jasno. Sam ne zna pogruntat linij in nagibe telesa, da ne omenjam kako bi ga ti učil kolenčkanja. :krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, človek, a bi že nehal enkrat?! Absolutno si že zoprn s tem tvojim tečnarjenjem in sikanjem čez Rossija, kjerkoli & kadarkoli. Če ti ni všeč, ti pač ni všeč, zaqwa moraš še ostale moriti s tem?

Ja. seveda, Rossi kopira vožnje drugih, jasno. Sam ne zna pogruntat linij in nagibe telesa, da ne omenjam kako bi ga ti učil kolenčkanja. :krneki:

forum je zato da se pove svoje mnenje mar ne?

in zdej jst nebi smel povedat tega mnenja ker tebi ni všeč? odrasti...

in zakaj bi ravno vsi morali kopirati od rossija? res da je mogoče najboljši, ampak kdo je rekel da se vedno kopira od najbolšega? zoprnaš ti s tem kaj naj kdo piše in kaj ne, ne pa jst...

čez rossija malkrat kej rečem, ampak pač če si zasluži (in tokrat po mojem mnenju si) pa itak da nebom tiho in to velja za vseh 17 v motogp tudi za stonerja...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha ta KennyJR je res obseden... poglejte.. še na 24 ur strani ima take komentarje :grrr ... http://24ur.com/sport/motogp/rossi-tega-si-ne-zasluzim.html

če se mi ne da 2x pisat komentarja in ga skopiram sem pa obseden? prej ste vi obsedeni z mano, ker je res 3/4 postov na vsaki strani o meni... hvala ampak ne rabim ljudi ki bi bli obsedeni z mano... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

forum je zato da se pove svoje mnenje mar ne?

in zdej jst nebi smel povedat tega mnenja ker tebi ni všeč? odrasti...

Ajde, zdej pa že nehej bluzit nekam v tri krasne. Se sploh kdaj prebereš, al kar streljaš po neskočni belini?

Pa glede "odraščanja", absolutno se oglaša taprav, jaooo:rolleyes:

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde, zdej pa že nehej bluzit nekam v tri krasne. Se sploh kdaj prebereš, al kar streljaš po neskočni belini?

Pa glede "odraščanja", absolutno se oglaša taprav, jaooo:rolleyes:

misli si svoje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tele njegove izjave kako bo on začel računat gresiniju ker se njegova dva rossiju za rit šlepata... ravno vsakič sta se mu prlimala na rit ja... in to ravno njemu, ker je oh in sploh ena sralica...

al pa to da bo vsakemu ki ga pazi to kopira v motogp s tisto stegnjeno nogo začel računat... ka je spet kej davkariji dolžn da rab dnar al kaj se tak napenja...

Človek božji, pa ti veš kaj je hec??headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi gospod KennyJr, jaz sicer nisem veterinar, in zato moja diagnoza ni tako kredibilna kot vaši komentarji. mogoče je celo napačna, ampak vseeno, vam jo prišepnem

KennyJR ti si eno navadno tele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam fakk KennyJR ti nis več normalen s temi tvojimi komentarji, ma ja sploh nis nikol biu, zdej te je pa še tuk bol zjebalo k je Rossi stonerčka psihično na dno spravu...ccc:winkiss:

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi pa ste... nevem kako bi lahko poimenoval vašo diagnozo, ampak ko nekdo napiše nekaj čez rossija... pa to povsem objektivno in utemeljeno, takoj vsi neusmiljeno po njem...

res neverjetno... kako ste takoj prizadeti in užaljeni ko nekdo nekaj čez vašega reče... sej nevem al je smešno al žalostno...

ste res kot ene ovce in rossi vaš pastirček...

jst pa pač tista črna ovca ki na koncu vsake pravljice konča mnogo višje... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

forum je zato da se pove svoje mnenje mar ne?

in zdej jst nebi smel povedat tega mnenja ker tebi ni všeč? odrasti...

in zakaj bi ravno vsi morali kopirati od rossija? res da je mogoče najboljši, ampak kdo je rekel da se vedno kopira od najbolšega? zoprnaš ti s tem kaj naj kdo piše in kaj ne, ne pa jst...

čez rossija malkrat kej rečem, ampak pač če si zasluži (in tokrat po mojem mnenju si) pa itak da nebom tiho in to velja za vseh 17 v motogp tudi za stonerja...

Rossi ima absolutno prav. Če imaš šampiona v garaži, delaš maksimalno na njem ... To so namreč ljudje, ne konji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi ima absolutno prav. Če imaš šampiona v garaži, delaš maksimalno na njem ... To so namreč ljudje, ne konji.

zakaj bi mel enega najboljšega če imaš preverjeno lahko 2 najboljša... sploh pa kaj bo potem ko bo rossi šel (v penzijo)? bo recimo hayden ostal pri yamahi in pripeljal motor do naslova (sej ne da ni mogoče, samo malo verjetno)? :headbang:

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ko si se pa ti usedel na spedenano NSR je bilo pa vse v redu? si si pa zaslužu? še jeremmyja si dobu gratis...

mislm kašna aroganca...

pa tele njegove izjave kako bo on začel računat gresiniju ker se njegova dva rossiju za rit šlepata... ravno vsakič sta se mu prlimala na rit ja... in to ravno njemu, ker je oh in sploh ena sralica...

al pa to da bo vsakemu ki ga pazi to kopira v motogp s tisto stegnjeno nogo začel računat... ka je spet kej davkariji dolžn da rab dnar al kaj se tak napenja...

pa kolkr se jst spomnem je s to nogo dol na ovinku začel dani... in sicer je takrat dani rekel da se sploh ne zaveda da jo da dol... mogoče zaradi tesljajev ali pa podzavestno zaradi občutka varnosti... in na ES se je o tem govoril takrat izključno le o daniju brez kakega rossija...

šele kasneje je rossi začel zavirat tako... s tem da je rossi pač dal nogo dol že na zaviranju, dani pa že v vstopu v ovinek in za krajši čas...

le zakaj je torej rossi poizkusil dat nogo dol na ovinku?...

skratka če misl bit jokica naj bo... samo meni se s tem nebo nič prikupil...

očitno si v mlajših letih bolj slabo spremljal gp, ker če bi ga malo bolje bi vedel da je bila rossijeva nsr daleč od spedenane, ker so v razvoju zašli v malce napačno smer

1. hondin voznik je bil takrat criville in pobrskaj malce po internetu kako je branil svoj naslov ter kako je šlo ostalim

hondinim voznikom

ko je dal rossi 1. dol nogo je dani še 2t olje v 250 klasi vohal

in kenny, si že slišal kdaj za sarkazem? po tvojem pisanju sklepam da ne

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi mel enega najboljšega če imaš preverjeno lahko 2 najboljša... sploh pa kaj bo potem ko bo rossi šel (v penzijo)? bo recimo hayden ostal pri yamahi in pripeljal motor do naslova (sej ne da ni mogoče, samo malo verjetno)? :headbang:

Prašej Rona Dennisa zakaj.

Nicky je do naslova prpelal odd-ball Hondo. tisti motor je razvijal samo on, vse druge na gridu so ble podobne ena drugi, nickyjeva pa je bla svoj planet. tako je to takrat povedal Randy Mamola.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!