Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

My še en moto2 Eskil suter, bivši 250ccm pilot, je profič za izdelavo okvirjev. delal je tud grušte za Kawasaki motoGp. sej najbrž piše u članku. . . in JA prav sem imel, v moto 2 bo Akrapovič popularna izbira. Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je bilo na 24 ur že v nedeljo al soboto zjutri :naughty: :naughty: :naughty:

drgač pa... motor je lih čist tak kot pa ilmorjev par let nazaj, ki ga je izdelal isti proizvajalec...

glede na to da bodo predvsem manjše ekipe imele željo po že izdelanih šasijah, mu bo biznis lavfal, kar pomeni da bo na štartu precej enakih motorjev... čeprou mislm da bodo šezmer ekipi ki bodo same sestavile cel motor, boljše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne samo fora je v tem da govorite... stoner nima pojma... stoner rossiju do kurca ne seže...

pol pa ko rossi reče da je stoner težko premagljiv pa takoj vsi... stoner je full dober, težko ga je premagat... lala...

OVCE

Zdaj šele sem sprevidel, da si ti zrcalna mentalna slika Rossija ...

aha no zdej če pa rossi reče je pa takoj drugač...

Če mi Rossi reče, da sm črnc, si grem takoj po ghetto blasterja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na :They will have their first finalised SRT MMX Moto2 prototpye 2010 bikes ready for testing at the end of October 2009 maš ti očitno res dober vir informacij, da veš vse to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja valda ce Rossi rece, verjetno bomo bolj njemu verjel, ker dejansko dirka proti njemu kaj? Ce si mislil, da bi mogl tebi? :hmm::lol1:

zdej. . .rossi reče rosssi reče, jez mu ne verjamem vsega. mislim, hm. . . kaj sm tel rečt, dost njegovih izjav je bullshit, namenjen psihiranju konkurence. tak filing mam že dolgo. zadnja dva primera, Indianapolis: na warmupu smo najdli nov seting, dobili desetinko na krog, in smo za dirko zelo konkurenčni. Jasno je blo videt, da niso nič našli, in je bil Lorenzo hitrjši. in Rossi je to vedel. Misano pa čist drugače, jah de sicer ima pole, ampak de neve, de mu pista ne leži ,da je konkurenca hitra de bo borba. . . pa se jim je malodane odpeljal.

Če poenostavim na fuzbal: billić je rekel anglija ni več to kar je bila se pravi de so vatreni mislili, da se jih da nabit. de to ni strašna velesila. tekmo so uzeli čist mal nalahko, in. . . levi so kocke razmetali po celem londonu. . .

če se stoner vrne z vtisom/idejo da se ga rossi boji, in jih na naslednji dirki 46 spet nabije ko zajce, bo črv dvoma še večji kot je zdej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na :They will have their first finalised SRT MMX Moto2 prototpye 2010 bikes ready for testing at the end of October 2009 maš ti očitno res dober vir informacij, da veš vse to.

ne štekam kaj si mislil povedat s tem?

zdej. . .rossi reče rosssi reče, jez mu ne verjamem vsega. mislim, hm. . . kaj sm tel rečt, dost njegovih izjav je bullshit, namenjen psihiranju konkurence. tak filing mam že dolgo. zadnja dva primera, Indianapolis: na warmupu smo najdli nov seting, dobili desetinko na krog, in smo za dirko zelo konkurenčni. Jasno je blo videt, da niso nič našli, in je bil Lorenzo hitrjši. in Rossi je to vedel. Misano pa čist drugače, jah de sicer ima pole, ampak de neve, de mu pista ne leži ,da je konkurenca hitra de bo borba. . . pa se jim je malodane odpeljal.

Če poenostavim na fuzbal: billić je rekel anglija ni več to kar je bila se pravi de so vatreni mislili, da se jih da nabit. de to ni strašna velesila. tekmo so uzeli čist mal nalahko, in. . . levi so kocke razmetali po celem londonu. . .

če se stoner vrne z vtisom/idejo da se ga rossi boji, in jih na naslednji dirki 46 spet nabije ko zajce, bo črv dvoma še večji kot je zdej.

stoner itak že ve kolk lahko konkurira rossiju in kolk težko ga rossi premaga... mislm da ni rossiju treba posebej povdarjat...

bo pa stonerju definitivno težko, če bo prišel nazaj in bo v estorilu mel slabo dirko, tut če se bo uredu počutil, ga to lahko precej zjebe... recimo lani je bila v estorilu katastrofa... če se letos kej takega (nekonkurenčnost ducatija) ponovi, stonerju lahko resno načne že tako načeto samozavest...

  • Ni mi všeč 9
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

resno te ne razumem... :D

seeing the future :D....ko pogledaš doma na koledar in vidiš, da je leto 2015, ostali so pa šele v 2009 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Herve Poncharal o motorju Toselanda, pomoje je možnost da Spies če bo prvak letos pride v MotoGP že 2010 če bo hotel :D

On the other bike the mystery is as thick as ever and I would prefer to wait a little bit before talking about the other bike because a lot of things are linked to that bike. It can be a lot of people on that bike.

That is a question I absolutely cannot answer! I would like to, but I have got no relationship with Ben. Ben has signed a contract with Yamaha Japan for the next two seasons. This we know for sure and on the release we saw 2010 Superbike and 2011 MotoGP. I guess there is a small theoretical possibility he could be here if the second seat is still open, but that would be a decision for Yamaha and Ben together. Not me.

http://www.crash.net/motogp/interview/152107/1/exclusive_herve_poncharal_tech_3_motogp_-_qa.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne samo fora je v tem da govorite... stoner nima pojma... stoner rossiju do kurca ne seže...

pol pa ko rossi reče da je stoner težko premagljiv pa takoj vsi... stoner je full dober, težko ga je premagat... lala...

OVCE

Stoner nima pojma ?? Ko bo zamagla večino tekem in pustil Rossija za sabo bo definitivno imel pojma do takrat velja "nima pojma"

Stoner Rossiju do kurca ne seže?? Ponavljam zgornji stavek do takrat bo obveljalo "ne seže mu do kurca"

Rossi ni izjavil in rekel da je težko premagljiv ampak da se mora zelooooo trudit da zmaga tekmo ob Stonerju "velika razlika med bit nepremagljvi in se trudit za zamgo ob Stonerju in zmagat" Je tako ali drugače??? :whistle:

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner nima pojma ?? Ko bo zamagla večino tekem in pustil Rossija za sabo bo definitivno imel pojma do takrat velja "nima pojma"

Stoner Rossiju do kurca ne seže?? Ponavljam zgornji stavek do takrat bo obveljalo "ne seže mu do kurca"

Rossi ni izjavil in rekel da je težko premagljiv ampak da se mora zelooooo trudit da zmaga tekmo ob Stonerju "velika razlika med bit nepremagljvi in se trudit za zamgo ob Stonerju in zmagat" Je tako ali drugače??? :whistle:

marsikaj ti ni jasno...

to da če ti ne misliš tako (hvala bogu da ne) nekaj ostalih vseeno misli...

je tudi razlika med težko premagljiv in nepremagljiv... (kar si ti uporabil v prejšni povedi kot eno in isto)

in če reče da se mora zelo potruditi da ga premaga to pomeni da je težko premagljiv... ker ta besedna zveza pomeni da je premagljiv, vendar se je treba precej potruditi...

najprej se nauči slovensko, pol bodi pa pameten...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marsikaj ti ni jasno...

to da če ti ne misliš tako (hvala bogu da ne) nekaj ostalih vseeno misli...

je tudi razlika med težko premagljiv in nepremagljiv... (kar si ti uporabil v prejšni povedi kot eno in isto)

in če reče da se mora zelo potruditi da ga premaga to pomeni da je težko premagljiv... ker ta besedna zveza pomeni da je premagljiv, vendar se je treba precej potruditi...

najprej se nauči slovensko, pol bodi pa pameten...

Ehhh z butcem imet opravka :blush:

Drugače pa sem bolj pameten kot si misliš čeprav ne znam "slovenščinu"

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehhh z butcem imet opravka :blush:

Drugače pa sem bolj pameten kot si misliš čeprav ne znam "slovenščinu"

nisem rekel da si neumen, samo da je tvoja slovenščina pomankljiva... glavca...

zafarbaš pa tut takoj... a je pr puncah tut tk al je še slabš? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zafarbaš pa tut takoj... a je pr puncah tut tk al je še slabš?

Tej izjavi se smejem ne pa tvojem "zabijanju" lahko pa si sam zabiješ kak cvek v glavo da spustiš mal pritiska iz sebe da te ne bo razneslo od napihnjenosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet nisi dojel.. nism reku da si se smejal zabijanju ampak zato ker si bil zabit... :rolleyes:

glede punc je pa verjetno res... da si tak tečn ratu :naughty: :naughty:

Razloži a to pomeni da sem zabit ali da si me zabil z tvojo izjavo ?? bogi da imaš tkle brezvezbe napade smeha ko te en zabije..

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem prebral tukaj:

http://www.siol.net/sportal/avtomotosport/motociklizem/2009/09/poncharal_edwards_je_nasa_prioriteta.aspx

tole:

Na drugi strani poglejte Espargara, ki je prišel v MotoGP od nikoder in v Misanu postavil peti najhitrejši čas.

in lej ga zlomka:

http://resources.motogp.com/files/results/xx/2009/RSM/MotoGP/RAC/FastLapRider.pdf

:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač OVCE... kdor ni za rossija ga je treba sesut...

če si gledu dons popoldne Babe, veš zakaj gre...

glej:

hum kako resna je tale stvarca?

http://www.siol.net/...togp_ekipa.aspx

skor bi reku da prvič slišm?

glede na to da BMW zapušča F1 bi se lahko preizkusili tuki... ampak pomojem da se zna vse hitro končat, če se bo sploh začelo :D

za tale komentar sm dobu 6 minusov pa nism napisal niti ene besede, ki bi si minus zares zaslužila... dobil sem jih pač zato, ker vam ni všeč da navijam za stonerja...

da bi pa kdo konkretno mal pokomnetiru pa ne... če itak nimate pojma, minuse zna tut moja tamala ki je 6 let stara dajat... in ja gleda motogp, ter navija za stonerja...

da se vam tut da klikat tistele minuse... otroc... kot na 24 ur... pa grem stavt da vas ma 3/4 tam svoje accounte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač OVCE...

za tale komentar sm dobu 6 minusov pa nism napisal niti ene besede, ki bi si minus zares zaslužila... dobil sem jih pač zato, ker vam ni všeč da navijam za stonerja...

da bi pa kdo konkretno mal pokomnetiru pa ne... če itak nimate pojma, minuse zna tut moja tamala ki je 6 let stara dajat... in ja gleda motogp, ter navija za stonerja...

Na splošno mislim,da ti še nisem dal minus ali mogoče eden!

Sam si mi pa ful dete!Sploh,ker si komaj"polnoletno dete"pametuješ in LAŽEŠ pa ko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na splošno mislim,da ti še nisem dal minus ali mogoče eden!

Sam si mi pa ful dete!Sploh,ker si komaj"polnoletno dete"pametuješ in LAŽEŠ pa ko...

sej ne rečem da vsi... sam nekateri pa, ker sami od sebe minusi ne pridejo... in da padajo na take komentarje je banalnost...

glede tega kolk jst LAŽEM:unsure: pa kr tiho bodi, ker me ne poznaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na splošno mislim,da ti še nisem dal minus ali mogoče eden!

Sam si mi pa ful dete!Sploh,ker si komaj"polnoletno dete"pametuješ in LAŽEŠ pa ko...

sej ne laže, on je prepričan de je res kar piše. u bistvu to ni laž, ampak po vsej verjetnosti, posledca bolezni.

pedrosa in barbera se med počitnicami takole kratkočasita. Korajžna. Lepa demonstracija kako fit in kako natrenirani so dirkači.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!