Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

Herve Poncharal bo mel poleg ekipe v MotoGp tud dva Moto2 motorja.

"We will have two riders in Moto2,” Poncharal told motogp.com at Misano. “We are very excited about the Moto2 project as this is something that we have been pushing in order to see from 2010 and I’m quite sure that this class is going to be fantastic" en motor bo vozil Jules cluzel, spomnimo se ga po dirki v katarju.

če sm iskren, tud jez mam velika pričakovanja do moto2 serije. zdi se mi, de bo dirkanje bol v stilu WSBK.

Pogonski agregati in gume bodo za vse enaki. nekaj razlik bo v okvirju in elektroniki, dodano vrednost pa bo moral prispevat pilot. po moje bo pisano!!! in stavim pivo, de bodo 250 odpadle iz igre tako kot so 500.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hjah glede na to da majo 350ccm več bi skor moral bit hitrejši, sej mašina je itak prototipna... sicer ni čist max, ampak prav daleč pa ne... 150 konj ni tak malo... tak da mislm da nebo nobene prednosti za 250cc, ker tut corner speed bo pri teh motorjih precejšen... razen same teže mogoče...

tak da jst prčakujem bol vožnjo v stilu MotoGP klase... pa niti ne tako drugačen kot 250...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hjah glede na to da majo 350ccm več bi skor moral bit hitrejši, sej mašina je itak prototipna... sicer ni čist max, ampak prav daleč pa ne... 150 konj ni tak malo... tak da mislm da nebo nobene prednosti za 250cc, ker tut corner speed bo pri teh motorjih precejšen... razen same teže mogoče...

Kolko pa imajo 250-ke konjev?

tak da jst prčakujem bol vožnjo v stilu MotoGP klase... pa niti ne tako drugačen kot 250...

Hehe, odloči se - ali bo bolj v stilu MotoGP ali bo pa 'ne tako drugačen kot 250'?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker vam ni všeč da navijam za stonerja...

da bi pa kdo konkretno mal pokomnetiru pa ne... če itak nimate pojma, minuse zna tut moja tamala ki je 6 let stara dajat... in ja gleda motogp, ter navija za stonerja...

Jah, težko je za Stonerjeve fane na forumih, težko ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko pa imajo 250-ke konjev?

Hehe, odloči se - ali bo bolj v stilu MotoGP ali bo pa 'ne tako drugačen kot 250'?

D.

za konje je tm nekje do 120... je igralec mal mal reku... seprav jih je kr precej več pri novih mašincah...

glede na to da motogp stil ni tako drugačen od 250cc, kot naprimer 250cc od wsbk, ravno tam nekje vmes...

ne tako drugače kot v 250cc ampak glede na nove storje, mal bol proti motogp... nekje vmes... kako bo v praksi bomo pa vidl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za konje je tm nekje do 120... je igralec mal mal reku... seprav jih je kr precej več pri novih mašincah...

glede na to da motogp stil ni tako drugačen od 250cc, kot naprimer 250cc od wsbk, ravno tam nekje vmes...

ne tako drugače kot v 250cc ampak glede na nove storje, mal bol proti motogp... nekje vmes... kako bo v praksi bomo pa vidl...

In kje si zasledil,da imajo tolk konjev?Prosim za link!

Konjev imajo okoli 100!Govorijo oziroma določeni pa pravijo,da jih ima 110-kar pa še nisem zasledil "potrjeno" s testom!Kje pa si zasledil 120 pa me res zanima!

Kaj to mutiš :unsure: Ti si prava pravljica!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prenos na ES... sorry...

No jz sem za razliko pogovarjal o tem z ljudmi,ki so takšne motorje tudi "pripravljali",testirali...in sicer tlele,da ne boš preveč pametoval!Moja povezava

Je pa res,da se je že nekajkrat najdel kdo na tem forumu,ki je pametnejši kot ti ljudje!Čudno,da potem nimamo v Sloveniji takšne trgovine oziroma servisa!Ker tle nimajo glih malo dela oziroma zaslužka!So pa res na nivoju :worship:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma veš kaj...

raje vrjamem izkušenemu človeku ki se preverjeno že dalj časa s tem ukvarja in ve... kot pa z nekom ki na forumu še nič resnega ni povedal... razen kako se je on pogovarjal pa nevem kaj še... jst sm se pogovarjal z lojzetom petrletom, pa zato še nism politik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma veš kaj...

raje vrjamem izkušenemu človeku ki se preverjeno že dalj časa s tem ukvarja in ve...

Tud prav!Samo,če tvoja trditev velja mi prosim najdi na internetu potrditev tega kar praviš!

Sem zdaj malo pobrskal po netu in našel samo to na WIKI -The 250cc 2-stroke race bikes in 250GP make a little over 100bhp (gulp!), but these are in a very high state of tune and rebuilt every week.-POWER 250CC

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no glede na to da sem 1x nevem kdaj... na ES slišal, ti težko najdem na netu vir...

sem pa poiskal in našel tole:

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20090816112505AA2wgqa

tudi tale je dobil vir s televizije, mogoče celo isti vir...

drugače je pa 120 nekaj čez 100... sploh sem reku do 120 in 110 je zelo blizu recimo... vsekakor je čez 100...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma veš kaj...

raje vrjamem izkušenemu človeku ki se preverjeno že dalj časa s tem ukvarja in ve...

No sem se samo zate še malo potrudil in samo potrdil,kar so mi povedali ljudje za katere sem itak vedel,da vedo kaj govorijo :whistle:

-between 100 and 110hp at 12000-13000rpms

-Dani Pedrosa Honda 100 HP 250s

Sem pa našel še komplet specifikacije od KTM250!

Engine

Engine Type: twin cylinder, 2-stroke

Displacement (cc): 249.6

Bore x Stroke (mm): 54 / 54.5 mm

Performance: approx. 110 HP / 13,000 rpm

Torque: 62 Nm / 12,200 rpm

Compression ratio: 9:1

Transmission: 6 gears

Carburetor: 2 x Keihin 39

Cooling: Liquid cooled

Lubrication: Mixture lubrication

Ignition: CDI Chassis

Frame: aluminum twin spar frame

Suspension front/rear: Öhlins

Brake front/rear: Brembo Steel disc

Rims front/rear: Marchesini

Fuel capacity: approx. 23 Liters

Weight: 101 kg

P.S

Verjamem,da ne veš kdaj si slišal,če pa slediš moto-gp od svojega tretjega leta!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi če je 110 je to do 120... in ni 100...

sploh pa bi reku da ma aprilia več kot pa recimo honda ali KTM...

sej nima veze.. se udam.. zarad mene če je 98.4... nove mašine majo precej več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi če je 110 je to do 120... in ni 100...

sploh pa bi reku da ma aprilia več kot pa recimo honda ali KTM...

sej nima veze.. se udam.. zarad mene če je 98.4... nove mašine majo precej več...

Sej je res "vseeno".Dejstvo pa je,da si spet neki pametoval,kar ne moreš z ničemer,razen čvekami argumentirat!Seveda pa pišeš drugim,da oni pišejo stvari,ki jih ne...

Še vseeno pa je razlika ali imajo med 100 in 110konji oz.celo manj ali,če bi imeli 120!

Sicer je za starejšo vendar vseeno...so pa na linku izmerjeni tudi konji še za cestne motorje!

250cc Gran Prix RR, Aprilia, 250 GP ex factory... ~82+ True HP klik1 klik2

The Honda RS250R is powered by a 2-stroke, liquid-cooled V-twin engine, which develops a maximum output of 92 real horsepower at 12500 rpm, featuring dynamic power and high response over the entire engine speed ranges.KLIK

Upam,da bo ta mašina dovolj nova!

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa pametujem... vprašal je.. jst sm lepo normalno povedal... to kar sem slišal od človeka ki dejansko nekaj ve...

pametuješ edino ti, ki moraš na vsak moj post neki gnjavit... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa pametujem... vprašal je.. jst sm lepo normalno povedal... to kar sem slišal od človeka ki dejansko nekaj ve...

pametuješ edino ti, ki moraš na vsak moj post neki gnjavit... :headbang:

Ajde, Keni, cajt je, da se mal resetiraš, in ne bljuziš o vsaki stvari tja nekam v tri pasje dni. Oz. b'djal, da se prej malce bolj informiraš, preden streljaš narezane naboje.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za konje je tm nekje do 120... je igralec mal mal reku... seprav jih je kr precej več pri novih mašincah...[/b]

kaj pa pametujem... vprašal je.. jst sm lepo normalno povedal... to kar sem slišal od človeka ki dejansko nekaj ve...

pametuješ edino ti, ki moraš na vsak moj post neki gnjavit... :headbang:

Preberi si vse te tvoje poste,da ti ne citiram vseh :whistle:

Ti si napisal,da jih imajo do 120 oziroma,da jih imajo nove celo precej več!Al ne veš kaj pišeš oziroma ne znaš prebrati!?

Jaz pa sem samo hotel link od tega podatka-in ne takšnega od enega tipčka ala tebe!

Očitno človek od katerega si slišal niti ne ve kaj-vsaj v dotični temi :whistle:

Jz ti kr ne gnjavim na vsak post!Ampak argumentiram kar sem jaz napisal in si me "užalil"!

Nisi nekaj strani nazaj napisal,da tle nihče ne more kaj argumentirat?A zdaj te pa moti,ker v tem primeru "pogoriš"?

Jz sem se osebno menil s temi ljudmi in sigurno niso imeli niti najmanjšega vzroka lagati!Potem pa sem se samo "potrudil" in našel za moje "trditve" dokaze na internetu,kar pa ti za tvoje pravljice ne moreš!

Keny,Keny...čeprav že od plenic slediš motociklizem(250ccm po tvojih besedah največ v času Doohan.a)veš zelo malo!Ne tolk rukat z glavo v zid-imaš še mlečne kosti in ti resnično škoduje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny zelo me spominjaš na tistega, ki pravi

V naši družini so vsi mal ... sam jaz sem ''orng'', razlagaj si posvoje.

Prosim, da pišeš v svoji temi in ne smetiš na okoli.

Včasih je Jure007, Jani in še kdno napisal komentar, da si ga lahko prebral sedaj je pa tole rataltrance_16_dozingoff.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberi si vse te tvoje poste,da ti ne citiram vseh :whistle:

Ti si napisal,da jih imajo do 120 oziroma,da jih imajo nove celo precej več!Al ne veš kaj pišeš oziroma ne znaš prebrati!?

Jaz pa sem samo hotel link od tega podatka-in ne takšnega od enega tipčka ala tebe!

Očitno človek od katerega si slišal niti ne ve kaj-vsaj v dotični temi :whistle:

Jz ti kr ne gnjavim na vsak post!Ampak argumentiram kar sem jaz napisal in si me "užalil"!

Nisi nekaj strani nazaj napisal,da tle nihče ne more kaj argumentirat?A zdaj te pa moti,ker v tem primeru "pogoriš"?

Jz sem se osebno menil s temi ljudmi in sigurno niso imeli niti najmanjšega vzroka lagati!Potem pa sem se samo "potrudil" in našel za moje "trditve" dokaze na internetu,kar pa ti za tvoje pravljice ne moreš!

Keny,Keny...čeprav že od plenic slediš motociklizem(250ccm po tvojih besedah največ v času Doohan.a)veš zelo malo!Ne tolk rukat z glavo v zid-imaš še mlečne kosti in ti resnično škoduje!

ti si moten...

NOVE sm misli 600cc mašine... ****...

ker je bla debata kolk bodo 600cc v prednosti.... ****... dej ti mal preber, jst bom že vedu kaj pišem!

lej če sm te užalil predlagam da si tih pa te nebom več, ok?

glede tele debate, ja si argumentiral in nisem rekel da nisi... sta bila pač dva pogleda na stvar... in nikoli nism rekel da maš narobe... samo reku sm da ne vrjamem lih... je pa logično da so si podatki različni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KennyJR, kaj ce bi ti mal prebral 1 stran nazaj, pa bi vidu, da je nekdo uprasal za 250cc motorje....zdej se pa vleces vn, da si mislu za 600cc, ce si pa tko mislu, bi pa tko napisu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!