Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

Na katerem programu pa bo letos smiselno gledat MotoGP :?

Že vnaprej ignoriram predloge pop tv. :ninja:

z mojo lepšo polovico bova motoGP gledala kar na njihovi strani, via internet. za 80?€ Gledal bi taljane,m ampak se bojim, da ma tud motoGP scrambalno sliko, tako kot F1. .. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na katerem programu pa bo letos smiselno gledat MotoGP :?

Že vnaprej ignoriram predloge pop tv. :ninja:

Jst jih v živo ne bom gledal, torrentz.com vabi :) . Sam upam, da se bodo najdle tudi dirke 125ccm in 250ccm, ter treningi vseh skupin :( .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na katerem programu pa bo letos smiselno gledat MotoGP :?

Ce razumes nemsko, potem DSF (vecina treningov + dirk vseh kategorij bo v zivo). Ker drugega pravzaprav ni. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na katerem programu pa bo letos smiselno gledat MotoGP :?

Že vnaprej ignoriram predloge pop tv. :ninja:

tudi pri meni verjetno tako kot lani PopTV odpade.. torej, namesto eurosporta :cry: bom letos gledou DSF.

Ce razumes nemsko, potem DSF (vecina treningov + dirk vseh kategorij bo v zivo). Ker drugega pravzaprav ni. :glare:

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma meni se pa zdi da kar malce pretiravate s tem sovraštvom do PopTvja.. Ok, saj bi tudi jaz veliko raje videl kakšnega drugega komentatorja, ampak saj ne gledam dirke zaradi komentatorja in tega kar novinarska ekipa pripravi zraven, pa naj bo to na kateremkoli programu. Dirko gledam zaradi dirke in dirkačev, kar se pa tiče raznih novosti in informacij pa itak sproti spremljam malo sceno, tako da ne bom ravno umrl, če tega ne bom slišal od komentatorja med prenosom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma meni se pa zdi da kar malce pretiravate s tem sovraštvom do PopTvja.. Ok, saj bi tudi jaz veliko raje videl kakšnega drugega komentatorja, ampak saj ne gledam dirke zaradi komentatorja in tega kar novinarska ekipa pripravi zraven, pa naj bo to na kateremkoli programu. Dirko gledam zaradi dirke in dirkačev, kar se pa tiče raznih novosti in informacij pa itak sproti spremljam malo sceno, tako da ne bom ravno umrl, če tega ne bom slišal od komentatorja med prenosom :)

na PopTV nimajo dost naglas zvok motorja :P a si kdaj šaltov med europosrtam pa poptv-jam? :) razlika je očitna..

upam da se bo na DSF motorje fajn slišal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma meni se pa zdi da kar malce pretiravate s tem sovraštvom do PopTvja.. Ok, saj bi tudi jaz veliko raje videl kakšnega drugega komentatorja, ampak saj ne gledam dirke zaradi komentatorja in tega kar novinarska ekipa pripravi zraven, pa naj bo to na kateremkoli programu. Dirko gledam zaradi dirke in dirkačev, kar se pa tiče raznih novosti in informacij pa itak sproti spremljam malo sceno, tako da ne bom ravno umrl, če tega ne bom slišal od komentatorja med prenosom :)

Ja, ampak ko Gaber razlaga kr neki se na pisti dogaja svašta, on pa se zacikla in nemore spelat. . . Žalosten sm ker je tisto kar bi jaz gledal šport. in kot tako si zasluži športne komentatorje. ne pa psevdo strokovnjake in upokojene navdušence. Gaber je pač ljubiteljski novinar. in uživa v tem kar dela. verjamem da ni lahko. je pa vseeno obupen komentator. brez Skubica pa sploh. Skubic ima credo in zna komentirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem v nedeljo gledal motoGP na DSF. Mislim da to ni v redu ideja oz. je živ dolgčas in da bo Gaber Keržišnik napram njim prav zanimiv. Predlagam kombinacijo - pred dirko DSF in med dirko (zdaj pa nekateri nehajte brati) POP TV. Ali pa za nekaj ur vse odklopiti (gremo na kakšen krog) in potem gledati ponovitve na Eurosportu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma meni se pa zdi da kar malce pretiravate s tem sovraštvom do PopTvja.. Ok, saj bi tudi jaz veliko raje videl kakšnega drugega komentatorja, ampak saj ne gledam dirke zaradi komentatorja in tega kar novinarska ekipa pripravi zraven, pa naj bo to na kateremkoli programu. Dirko gledam zaradi dirke in dirkačev, kar se pa tiče raznih novosti in informacij pa itak sproti spremljam malo sceno, tako da ne bom ravno umrl, če tega ne bom slišal od komentatorja med prenosom :)

Mene pa full razpizdi, ko se pri raznih intervjujih gre kao 'simultano' prevajanje... Njegov prevod ni pol kurca vreden, onega v ozadju se ne sliši - na koncu sploh ne vem, za kaj je šlo...

Kvalitete komentiranja sploh nima smisla omenjat - proti Sveti Trojici itak skoraj noben nima kaj praskat... :cry:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem v nedeljo gledal motoGP na DSF. Mislim da to ni v redu ideja oz. je živ dolgčas in da bo Gaber Keržišnik napram njim prav zanimiv. Predlagam kombinacijo - pred dirko DSF in med dirko (zdaj pa nekateri nehajte brati) POP TV. Ali pa za nekaj ur vse odklopiti (gremo na kakšen krog) in potem gledati ponovitve na Eurosportu?

Ker kar dobro razumem nemško sem prej spremljal dirke na eurosportu, zdaj pa jih bom na dsf. Res, da komentator na dsf deluje skoraj tako dolgočasno, kot pri nas nekoč Niko Mihelič, je pa zato toliko bolje, ker je strokovni sodelavec Alex Hoffman, ki pa se na zadevo kar dobro spozna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo se raj bat, da ne bi še Ališiča dali na MotoGP komentirat ... :)

potem pa zagotovo gledam na PopTV :) resno mislim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker kar dobro razumem nemško sem prej spremljal dirke na eurosportu, zdaj pa jih bom na dsf. Res, da komentator na dsf deluje skoraj tako dolgočasno, kot pri nas nekoč Niko Mihelič, je pa zato toliko bolje, ker je strokovni sodelavec Alex Hoffman, ki pa se na zadevo kar dobro spozna.

blagor pač tebi in tistemu ki zna nemško, ampak čene je pa vseeno bolje gledat na POPTV, pa čeprou je gabr tak smotan, še vedno zveš več kot pa na DSF...

bom dau prošno za komentatorja na POPTV, fantje držte pesti ;)

pa še na dsf me je zanč to zmotlo, da je bla tolk raztegnena slika, da so bli motorji prou smešno ozki od strani pa kratki, v obeh primerih pa tut enormno visoki, tako kot so bli visoki vsi ljudje, nenormalno visoka slika, pa nimam neke čudne televizije, lani tega nism opazu na ES, a je kej narobe z DSF al pa je že slika sama po sebi taka bol za WS??

če bi pa ališič komentiral MotoGP ja to bi blo pa noro...

zanč mi je bla najbl smešna tale:

"Bojim se da se bo dirka končala za varnostnim avtomobilom. To se že res dolgo ni zgodilo... No pravzaprav mi je vseeno"

haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa kr dopade na pop tv, sploh tista pol urna oddaja pred dirko, proti komentatorju nimam nč, kot je že jure omenu ne gledam dirke zarad njega, pa tud drugače se mi ne zdi napačen, raj videm da komentira nek moto navdušenec, ko pa kr en seljo.(klub temu da je lani kdaj melandri prevzel vodstvo :D)

Proti eurosportu se itak skrije, sam tud vsi ostali se. Da ne govorim kako so eni jokal zakaj na slo tv ni nobenega motogp prenosa, ko so ga pa dal, pa tkoj vsi kurcat.

Isto bi blo če bi pisto zgradil, zdej vsi jokajo kako je ni, pa kako jo rabmo, ko bi pa bla, bi bla pa prehitra/prepočasna, predaleč, predraga, hostese bi mele premejhne joške, bi se že kej našlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sokomentatorka bo pa doctorrossi :P

ja, in poj naj utihneta na forumu ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sokomentatorka bo pa doctorrossi :P

Hum... pol bi se slišalo med prenosom sam vzdihovanje, raj ne ;)

ja, in poj naj utihneta na forumu ^^

al pa čeb kr ti mau utihnu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hum... pol bi se slišalo med prenosom sam vzdihovanje, raj ne ;)

"samozavest" za tipkovnico................drugače pa........... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa čeb kr ti mau utihnu ;)

kokr se spovnm si že kr ene parkrat reku da neboš več pisal na forumu.

tko da, nevem zakaj se tega ne držiš.

"samozavest" za tipkovnico................drugače pa........... :whistle:

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"samozavest" za tipkovnico................drugače pa........... :whistle:

uuuum... pa naj ti doktorca pove kej glede tega :P

kokr se spovnm si že kr ene parkrat reku da neboš več pisal na forumu.

tko da, nevem zakaj se tega ne držiš.

ja sm napisu 1x, pa sm se tega držal zato ker sm pač ugutovu da bi vm s tem ugodil, zdej pa pač nimam več interesa komurkoli ugodit ;) še najmn pa tep ;)

tvoji posti so lih en taki k moji, s tem da je v mojih prisotne precej mn resnosti

bogiii

torej prošnja za komentiranje oddana :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuum... pa naj ti doktorca pove kej glede tega :P

ja sm napisu 1x, pa sm se tega držal zato ker sm pač ugutovu da bi vm s tem ugodil, zdej pa pač nimam več interesa komurkoli ugodit ;) še najmn pa tep ;)

tvoji posti so lih en taki k moji, s tem da je v mojih prisotne precej mn resnosti

bogiii

torej prošnja za komentiranje oddana :P

super

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm napisu 1x, pa sm se tega držal zato ker sm pač ugutovu da bi vm s tem ugodil, zdej pa pač nimam več interesa komurkoli ugodit ;) še najmn pa tep ;)

tvoji posti so lih en taki k moji, s tem da je v mojih prisotne precej mn resnosti

bogiii

torej prošnja za komentiranje oddana :P

OK, če že moraš, pa piši :whistle: Prosim le (tebe pa tudi ostale), da pišeš vsaj približno tako, da se bo dalo brati :rolleyes: . Za tole "spakedranščino" bi si pri meni takoj prislužil "ban", če bi bil moderator ali pa vsaj izbrisan post.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol... najbolj ironično je to, da je men zgornji post tak smešn, ker se mi zdi preveč slovninčno napisan :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa kr dopade na pop tv, sploh tista pol urna oddaja pred dirko, proti komentatorju nimam nč, kot je že jure omenu ne gledam dirke zarad njega, pa tud drugače se mi ne zdi napačen, raj videm da komentira nek moto navdušenec, ko pa kr en seljo.(klub temu da je lani kdaj melandri prevzel vodstvo :D)

Proti eurosportu se itak skrije, sam tud vsi ostali se. Da ne govorim kako so eni jokal zakaj na slo tv ni nobenega motogp prenosa, ko so ga pa dal, pa tkoj vsi kurcat.

Isto bi blo če bi pisto zgradil, zdej vsi jokajo kako je ni, pa kako jo rabmo, ko bi pa bla, bi bla pa prehitra/prepočasna, predaleč, predraga, hostese bi mele premejhne joške, bi se že kej našlo.

Word :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jest se strinjam, da znamo Slovenci sam kurcat in nic pohvalit. Ko ni blo Moto GPja na domacih TVjih nam ni bilo prav, zdaj ko je, nam pa spet ni. In enako bi bilo, ce bi meli svojo pisto...bi ze nasli nek razlog, da bi se se vedno rajs po cesti pobijali. Predraga, prezahtevna, predalec, bla,bla, bla...nek izgovor bi imeli, da jo ne bi uporabljali. Zdaj ko je pa ni pa vsi jamramo, kako bi bilo fino, ce bi jo imeli. Taki smo in to je treba priznat.

Men je Gabrov komentar cist OK....ja, jasno..ne more se primerjat z "sveto trojico" ampak tako pac je, ker so Ryder, Mamola in Moody na sceni ze 30 let al pa vec in imajo za seboj na dirkah nekaj deset clansko podporo za prenos. Se mi zdi, da ga Gaber res kdaj userje kje..ampak kdo ga pa ne. Ful se je popravu v dveh letih prenosov in ne smemo pozabit, da Alisic dela F1 (vse dirke) ze skor 15 let. A je kdaj kdo poslusu kak njegov posnetek izpred 10ih let..kake je klatil in kako je komentiral...ajooooooj

Pa se nekaj ne smemo pozabit, da je na dirkah precej lazje enemu komentatorju, ki prihaja iz Spanije, Anglije ali Italije...., kot pa Ukrajincu, Slovencu ali Cehu, za katere se vsem tam, precej jebe.

Oddaja pred dirko je pa zakon...fula dobre intervuje nardijo, pregled zgodovine, novice, komentarji in kaksen zanimiv prispevek o gumah,bremzah in podobno...jest tega na Eurosportu se nisem vidu

Glede na tale prenos na DSFu v Nedeljo, ki je bil zame, (kljub Hofmanu) cista beda, bom sam definitvno tud letos z veseljem spremljal Moto GP na POPu.

zdej me pa lohk krizate.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!