Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

Pr nas MotoGp gledamo takole. :Dpost-1354-1239697118_thumb.jpg Naj vas eurosportov logo ne zavede. to je blo poskusno predvajanje testa iz Jereza.

Brubi46 in jaz sva kupla dostop na MotGP.com, Seveda so nama prodali HI Resolution, ki pa niti na 17 inčnem monitorju ni nevem kako HiRes, slika niti pod razno ni televizijska in ima IMHO manj FPS. Komentatorja sta zelo ažurna in okej komentirata, majo dober dostop do informacij v pitlanu in vse, pogrešam pa tisto ekspertno znanje ki ga ima Mamola, ko nam je znal povedat in pokazat kje in kdaj lahko kdo ukrade desetinko ali dve. . . in zakaj to zmore. . . zdi se mi da je 40€ proč vrženih, ker je razlika med navadno in HiRes sliko neopazna!!! ko bom mel čas, se bom še mal igral z nastavitvami na projektorju in poskušal z različnimi outputi na PCju, ampak slika ki jo gledam na monitorju mi nekako ne vliva kakega blaznega optimizma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo, imam 103 programe na kabelski, pa prenosa ni bilo nikjer. Jebem vam sunac :evilgrin:

Še DSF, ki letos prenaše vse povezano z GP-jem (vse kvalifikacije, dirke), je prenašal bundesligo. No, malo jim oprostimo, k so dali posnetek že takoj ob 22.15.

Bravo Melandri, škoda za izlet... lahk bi se za top8 boril.

To je zaradi črnega kawasakija. :naughty: Itak še vedno pravim, da mora biti Kawl črn, ne pa take muslimanske barve :kva2::kva2::kva2::yea1:

Popravljeno . Popravil jupiter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem se učil taljansko na Italia 1 ... ampak je blo kr dougcajt, tko da zna bit, da bom nehal sledit tem dirkam ... :)

...tudi jaz do včeraj sploh nisem vedel, da imam Italia1...T2 rulez.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem se učil taljansko na Italia 1 ... ampak je blo kr dougcajt, tko da zna bit, da bom nehal sledit tem dirkam ... :)

se strinjam, še malo naj ga serjejo z takimi prenosi in komentatorji kot so na popu ali DSF (živ dolgcajt - pa tudi brez nekega velikega prispevka hoffmana) pa bom tudi raje tisti čas izkoristil za kaj drugega.

DORNA SUCKS!!!!!!!! :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja naslednja dirka je pa čez 2 tedna in sicer na Japonskem (Motegi)!! :evilgrin:

Tukaj sta Yamaha in Ducati kar izenačena!Obema leži ta pista!!

2007:

1.Loris CAPIROSSI (ITA) Ducati 

2.Randy DE PUNIET (FRA) Kawasaki 

3.Toni ELIAS (SPA) Honda 

6.Casey STONER (AUS) Ducati

13.Valentino ROSSI (ITA) Yamaha 

2008:

1.Valentino ROSSI (ITA) Yamaha 

2.Casey STONER (AUS) Ducati

3.Dani PEDROSA (SPA) Honda

2009? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: pa če bi lahko v razredu MotoGP uvedli hendikepiranje s svinčenimi kvihti za tiste, ki so prevečkrat prehitri :-). Tako, kot pri konjskih dirkah :) Da bi bile dirke malo bolj izenačene in bolj zanimive :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa se je končno začelo, kr zanimiva saj na začetku, pedro se je pa dobr ulovu, če ne bi se razmontiru k norc, mi je kr vroče ratal, čeprou nism njegov fan.

Upam da bo dorna vidla svojo napako, da so ga usral totalno in da bojo dal nazaj na eurosport, pa stare tri napovedovalce, ki jim ni para.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa se je končno začelo, kr zanimiva saj na začetku, pedro se je pa dobr ulovu, če ne bi se razmontiru k norc, mi je kr vroče ratal, čeprou nism njegov fan.

Upam da bo dorna vidla svojo napako, da so ga usral totalno in da bojo dal nazaj na eurosport, pa stare tri napovedovalce, ki jim ni para.

prelepo da bi bilo res :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa se je končno začelo, kr zanimiva saj na začetku, pedro se je pa dobr ulovu, če ne bi se razmontiru k norc, mi je kr vroče ratal, čeprou nism njegov fan.

Upam da bo dorna vidla svojo napako, da so ga usral totalno in da bojo dal nazaj na eurosport, pa stare tri napovedovalce, ki jim ni para.

Hola,

to se zagotovo ne bo zgodilo, to ni nobena napaka, Dorni dol visi če je nam novi sistem všeč al ne, to so naredili zaradi denarja, saj zdaj potegnejo veliko več kot prej in tega keša pač ne bodo izpustili iz rok... sej z malo sreče bo kmalu še kaka tovarna zapustila ta cirkus in bo šla cela zadeva v franže, tko da ne bodo mel več kej prodajat komurkoli... čim prej se to zgodi tem bolje, k tole je res postalo zlo dolgočasno - če jih par pade že vsi ostali pridejo med prvih 10, pa kako svetovno prevenstvo je to :rolleyes: IMHO res nobene škode če tole krepne, dokler mamo WSBK z 32 dirkači in skor 10 različnimi motorčki :OK:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha ha, vsi sam neki jokate kak dolgčas je postal motoGP. Pa kdo vas sili da gledate. Men je bila dirka prav zanimiva in sem res vesel, da se je sezona končno začela.

Dejstvo je, da sta v karavani dva, ki sta nadpovprečna. Pa če še tako prilagodijo pravila se tega ne da spremeniti. A ste vidl kak je Rossi gledal, ko so Stonerju podelil pokal. To bo še fajt :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj bodo rezultati na MotoGP 2009 Fantasy League?

ponavadi traja kak dan....sicer si lahko pa tudi sam sešteješ pa boš ocenu kje prbližno si :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa se je končno začelo, kr zanimiva saj na začetku, pedro se je pa dobr ulovu, če ne bi se razmontiru k norc, mi je kr vroče ratal, čeprou nism njegov fan.

Upam da bo dorna vidla svojo napako, da so ga usral totalno in da bojo dal nazaj na eurosport, pa stare tri napovedovalce, ki jim ni para.

Zakaj sem jaz gledal na Eurosport? Sicer sem gledal iz torrenta, pa vseeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola stric,

ne vem kaj si gledal, kot je bilo uradno sporočeno ima British ES pravico prenašanja prenosov MotoGP (a ga pri nas žal ne vidimo :( ) ES pa sme samo posnetke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, kdaj in kje bi si lahko ogledal prvo dirko v GP-ju?

Hvala.

Če posnetek prve dirke letos si potegni torent dirke dol in lahko kdarkoli in kjerkoli :naughty:

V živo pa...

Iz Zagreba odhod z Hrvati :whistle: ... od 29.5 do 31.5 Mugello cena 2090 kun(dva polpenziona,karta za dva dni) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavadi traja kak dan....sicer si lahko pa tudi sam sešteješ pa boš ocenu kje prbližno si :D

Rezultati so samo za prvih sto....kje pa dobiš svoj rezultat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa če je samo lestvica...

včasih ti je pisalo kateri si, kolk maš točk, kateri si na posamezni dirki, kolk maš skupi točk, vse, zdej je pa sam ena boga lestvica in to je to :/

btw naračunal 115, bl reušna kt ne... prve tri sm mel prou :)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultati so samo za prvih sto....kje pa dobiš svoj rezultat?

ponavadi so ti posalli email na tvoj email s številom doseženih točk in uvrstitvijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!