Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

Za Stonerja se je ob prestopu iz Honde v Ducati potrdilo staro dirkaško pravilo, da je lažje hitrega voznika naučiti, da ne pada, kot pa obratno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Stonerja se je ob prestopu iz Honde v Ducati potrdilo staro dirkaško pravilo, da je lažje hitrega voznika naučiti, da ne pada, kot pa obratno.

obstajajo tudi izjeme pri tep pravilu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes prvi trije na treningu: 1. Rossi, 2. Lorenzo, 3. Stoner.....obeta se zanimiva dirka :naughty: (upam in očitno da brez menjav motorjev zaradi dežja :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stonerju se je celo uspelo v pesku mal povalat, drgač ga je pa cel trening metalo, da se mi je kr smilu...

hayden na odličnem 6. mestu, zgleda gredo stvari na bolš ;)

talmaši pa kr v motogp :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo da je rossi z mal prednosti 1., so mu zgleda zmontirali dele ki jih bo lorenzo dobil čez tri dirke al pa še kasnej če bo pred rossijem, edwards pa toseland pa jeseni :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NORA DIRKA!!! :D

Bravo Rossi :worship: :worship: :worship:

Sem skoraj pozabil dihat v zadnjem krogu :D

No tudu Lorenzu vsa čast, se je res super peljal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NORA DIRKA!!! :D

Bravo Rossi :worship::worship::worship:

Sem skoraj pozabil dihat v zadnjem krogu :D

No tudu Lorenzu vsa čast, se je res super peljal :D

se pridružujem...res nora dirka, čeprau sm ujeu sam zadnji del, sam glih tist je blo zakon...

Stoner je pa biu zjeban nekok :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvak je tisti, ki ima največje število osvojenih zmag, če imajo enako, se gleda druga mesta, ipd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: NORO!!!

Lorenzo je dober, ampak je le drugi najboljši :kva2:

Čestitke Rossiju, da je v zadnjem ovinku skočil skozi priprta vrata in zadržal linijo :worship:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo pa smo dočakal še eno fenomenalno dirko, kamera je skoz skakala od ene do druge borbe, rossi je še enkrat dokazal zakaj je doktor, vse čestitke tud lorenzu, dobr se je upiral in kot je sam rekel ni pričakoval da bo rossi švignu mimo v zadnjem ovinku. Stoner je bil pa tolk švoh ker je bil baje bolan.

No tole so ble njihove izjave:

Valentino Rossi: "V italijanščini bi takšno dirko poimenovali "mamamia", saj je bila fantastična borba za zmago. Oba Yamahina dirkača sva letela po stezi. Po nekaj krogih sem se moral spopasti z Jorgejem Lorenzom in borila sva se do cilja. V zadnjih dveh letih sem bil največji bitki z Lorenzom danes tu in s Stonerjem lani v Laguni Seci. A v Ameriki se s Stonerjem nisva borila do cilja in sem lahko zadnjih nekaj krogov dirkal sproščeno, danes pa sem se boril do zadnjega ovinka, zadnjega vzdihljaja."

Jorge Lorenzo: "Danes je bil Valentino bolj pogumen od mene. Nisem pričakoval, da me bo prehitel v zadnjem ovinku, zato ga nisem zaprl. Valentino je pogumen dirkač in je veliko bolj izkušen od mene. Pomembno je, da se redno uvrščam na stopničke in zabavam gledalce."

Casey Stoner: "Razočaran sem, saj sem v petek kljub padcu dobro začel. Včeraj sem imel težave z motorjem, saj nisem bil dovolj hiter, da bi konkuriral Yamahi. Za dirko smo še spremenili nastavitve, ki so naredile veliko spremembo, a sam sem vsak dan postajal bolj bolan in po današnjem ogrevanju sem se počutil zares obupno. Bal sem se, da dirke ne bom končal. Na polovici sem obupal, saj nisem imel energije za boj, zato sem se odločil, da bom mirno osvojil nekaj točk."

vir:24ur

Jih je pa tale keržišnik spet stresal :headbang:

Če ste opazl zmeri reče : dragi gledalke in drage gledalci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!