Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

NORA DIRKA!!! :D

Bravo Rossi :worship: :worship: :worship:

Sem skoraj pozabil dihat v zadnjem krogu :D

No tudi Lorenzu vsa čast, se je res super peljal :D

:OK::OK::OK:

Fsi ki ste zamudli, zvecer je ponovitev na DSF-u. :yea2: Naj se vam ne zgodi se enkrat! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dirka definitivno vredna za domačo videoteko :worship:

kdor jo je zamudil mu je lahko žal  :worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: NORO!!!

Lorenzo je dober, ampak je le drugi najboljši :kva2:

Čestitke Rossiju, da je v zadnjem ovinku skočil skozi priprta vrata in zadržal linijo :worship:

In to zelo priprta :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to zelo priprta :worship:

mu je že kak krog prej skozi tista priprta vrata na konc ciljne se zmuznu..pa se horhe ni dost hitr nauču zgleda..

u ja, hayden je z radikalnimi nastavitvami radikalno zboljšal svojo uvrstitev :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako bi bilo če bi imeli na zadnji dirki vsi enako št.točk?

Hudo bi blo, če bi vsi trije bli pred zadnjo dirko poravnani v točkah :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to zelo priprta :worship:

sej ne da hočem kej vrednost rossijevi zmagi, ampak vrata so bila na široko odprta... jorge se je fajn nategnil...

drgač pa nora dirka in res oba si zaslužta vse pohvale. rossi je navkljub temu da mu je jorge pustu precej prostora mojstrsko prehitel in si je to zmago res zaslužu. res mu privoščim.

stoner me je na začetku kr presenetu, na koncu se je pa tut zelo dobro boril glede nato kakšen je prišel v cilj...

super drika ;) upejmo na čimveč takšnih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dejte no špagetarji s svojim bednim dukatijem, pa karbonski okvir pa ne vem še kaj, samo na ravnini je to hiter motocikel, drugač pa požrešna jajca, ki je svetlobno leto za yamaho. Pa kako se bo en bedni Stoner kosal z doktorjem, saj je lani v Laguni iz njega naredil pravega drekača, tako ga je zmlel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dejte no špagetarji s svojim bednim dukatijem, pa karbonski okvir pa ne vem še kaj, samo na ravnini je to hiter motocikel, drugač pa požrešna jajca, ki je svetlobno leto za yamaho. Pa kako se bo en bedni Stoner kosal z doktorjem, saj je lani v Laguni iz njega naredil pravega drekača, tako ga je zmlel.

se strinjam... ducati je sranje :closedeyes:

samo ne morš pa po eni dirki sodti kdo je najboljši in kdo drekač...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jorge Lorenzo: "...... Pomembno je, da se redno uvrščam na stopničke in zabavam gledalce."

Brez besed

Lizila je ugotovu da nikoli ne bo dohtar

Pred dohtarjem pa klobuk dol

Dirka pa super (me je kar nehala bolt glava tisto urco)

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jorge Lorenzo: "...... Pomembno je, da se redno uvrščam na stopničke in zabavam gledalce."

Brez besed

Lizila je ugotovu da nikoli ne bo dohtar

Pred dohtarjem pa klobuk dol

Dirka pa super (me je kar nehala bolt glava tisto urco)

:yea2:

v tej sezoni sta 3:3... sploh pa je gaber :P reku med dirko da je horhe reku da rossi nikoli ni bil njegov vzornik in verjetno noče bit dohtar... sicer pa kdo bi hotu bit :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tej sezoni sta 3:3... sploh pa je gaber :P reku med dirko da je horhe reku da rossi nikoli ni bil njegov vzornik in verjetno noče bit dohtar... sicer pa kdo bi hotu bit :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

tudi ne more bit!!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi ne more bit!!!! :headbang:

me prav zanima kak bo na koncu sezone :whistle:

nevem kaj vsi tak podcenjujete mlajše voznike. res da niso tako izkušeni, ampak so izjemno hitri in potrebno je računat tud na njih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam... ducati je sranje :closedeyes:

samo ne morš pa po eni dirki sodti kdo je najboljši in kdo drekač...

Po bitki smo vsi generali :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me prav zanima kak bo na koncu sezone :whistle:

nevem kaj vsi tak podcenjujete mlajše voznike. res da niso tako izkušeni, ampak so izjemno hitri in potrebno je računat tud na njih...

jih ne podcenjujem,vsi so dobri DOKTOR je pa sam eden :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po bitki smo vsi generali :whistle:

če to leti na sranje vedi da to menim že od nekdaj :trance_33_sleep:

jih ne podcenjujem,vsi so dobri DOKTOR je pa sam eden :trance_33_sleep:

hvala bogu (pa ne zato k je tolk dobr) :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala bogu (pa ne zato k je tolk dobr) :naughty: :evilgrin:

ampak zato k ma vedno boljši moped k ostali :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje na vse napisano..................

rossi :worship: to danes in že nič kolikokrat prej dokazuje, da je on tisti in ne mašina .............

ducati = sranje ? ka pa vem ? ne tolk dolg nazaj je bil prvak v GP ....... ? v SBK ........ ?! kdaj je bil suzuki nazadnje prvak v GP?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK::OK::OK:

Fsi ki ste zamudli, zvecer je ponovitev na DSF-u. :yea2: Naj se vam ne zgodi se enkrat! :nono:

ob keri uri ?

kdor jo je zamudil mu je lahko žal  :worship::worship::worship:

V dobi interneta in ob tako zvenečem dogodku ne rabi - na srečo - biti nikomur žal ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi :worship: to danes in že nič kolikokrat prej dokazuje, da je on tisti in ne mašina .............

A sem kdaj rekel, da sem jaz *tisti* ? :naughty:

Sicer pa - pogledal finiš, kr gut, ja. Všeč mi je, da valentino Rossi še ni za odpad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Odlična dirka! Zadnje tri kroge sem spremljal v stoje. Rossi je dokazal da je legenda, ne razumem pa kako lahko podcenjujete Lorenza?! Takole vštric peljati z The Doctorjem je pač izjemno in glede na domač teren bi mu bolj privoščil zmago. Ko je bil Vale Lorenzovih let, je imel enako število osvojenih naslovov svetovnega prvaka, s tem da je imel Rossi enega v razredu 125ccm in enega v 250ccm, medtem ko ima Lorenzo dva v 250ccm....torej ima teoretično vse šanse da postane zamenjava ko gre Vale v penzijo (in danes je dokazal da to ne bo kmalu).

Sta pa oba face in sta zelo športno komentirala in pohvalila drug drugega, ni bilo jokanja ala Stoner na Laguni Seci 2008, ko Rossiju ni hotel stisniti roke, da Biaggija ne omenjamo...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!