Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

ampak zato k ma vedno boljši moped k ostali :krneki:

:headbang:

zato ker se (meni osebno) tak bustat obnaša...

ampak prot ianoneju je pa vseeno prava legenda... dejansko me je vse minil, ko sm ga vidu brez čelade in s tistimi očali... komi sm se prpravu do tega da sm pol 250cc gledu... srčno upam da tipu ne rata, ker nebi rad gledu čez 5 let take budale v motogp... :headbang:

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... dejansko me je vse minil, ko sm ga vidu brez čelade in s tistimi očali... komi sm se prpravu do tega da sm pol 250cc gledu... srčno upam da tipu ne rata, ker nebi rad gledu čez 5 let take budale v motogp... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang:

zato ker se (meni osebno) tak bustat obnaša...

ampak prot ianoneju je pa vseeno prava legenda... dejansko me je vse minil, ko sm ga vidu brez čelade in s tistimi očali... komi sm se prpravu do tega da sm pol 250cc gledu... srčno upam da tipu ne rata, ker nebi rad gledu čez 5 let take budale v motogp... :headbang:

Ja najbolj, da so pol vsi ko Pedrosa in po tekmi tiho mašo užgejo :krneki: ....bi bil živi dolgcajt in hvala bogu, da ni tko...če se že tko fajtajo na dirki se mi zdi prav, da kasneje tud mal emocij na plano pride(ne pa, da zgleda, kot, da je edina motivacija denar, brez kančka veselja)

Popravljeno . Popravil kuntakinte
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje na vse napisano..................

rossi :worship: to danes in že nič kolikokrat prej dokazuje, da je on tisti in ne mašina .............

ducati = sranje ? ka pa vem ? ne tolk dolg nazaj je bil prvak v GP ....... ? v SBK ........ ?! kdaj je bil suzuki nazadnje prvak v GP?

lp

ee, suzuki je zadnič zmagal prvenstvo leta 2000, KrJr, WSBK pa ne tako davnega 2005.

a je ducati sranje al ne, je težko rečt. zagotovo ni tako hud stroj kot je letos Yamaha.

dirka pa. . . nism gledal u živo, in sm večino stvari vedel, predn sm pogledal, pa me je vseeno dvigvalo s stola. . . ludo i nezaboravno. The Doctor lako še vedno zmaga vsako dirko, če je supermotiviran, kot je bil tukej. sam de je pokvaru Lorezotovo zabavo. . . carsko. epsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... dejansko me je vse minil, ko sm ga vidu brez čelade in s tistimi očali... komi sm se prpravu do tega da sm pol 250cc gledu... srčno upam da tipu ne rata, ker nebi rad gledu čez 5 let take budale v motogp... :headbang:

Če pa ti nisi bolan?

pač si ga ne želim gledat ker je antipatičen. a je s tem kej narobe?

Ja najbolj, da so pol vsi ko Pedrosa in po tekmi tiho mašo užgejo :krneki: ....bi bil živi dolgcajt in hvala bogu, da ni tko...če se že tko fajtajo na dirki se mi zdi prav, da kasneje tud mal emocij na plano pride(ne pa, da zgleda, kot, da je edina motivacija denar, brez kančka veselja)

pa sej niti ni nevem kašnih emocij kazal, samo že tak obupno zgleda, potem pa še tista bedna očala in kapa postrani pa gremo frajerja špilat.. zame so emocije čustva ne pa frajarjenje in neke fore... pač tega nimam rad... nism se mislu nč prtožvat, sam podal sem svoje mnenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bi blo omejitve z bencinom bi bil Ducati verjetno neulovljiv

hja samo če bi kengurujo lahko ventilator lahko vrgadili na čelado , ker ni ravno normalno po dirki izgledal :naughty:

mogoče je prejšen vecer prevec fostersov spil :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte si že enkrat dopovedat, da so vsi šoferji carji in vsem kapo dol, ampak med temi izbranci so seveda spet eni boljši, eni pač slabši... Zate Kenny itak vemo, da si mal čuden, še posebi kadar gre beseda o Rossiju-saj druzga sploh ne pišeš, sam o tem kako ti je antipatičen in podobna s.....!! Je pa dejstvo, da če je kdo naredu ta šport tako številčno gledan je to prav Rossi in ne Pedrosa in ne Stoner. Kot sem že reku: Vsi so odlični ampak CAR je pa samo eden.............GO VALE!!!

brez zamere............... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte si že enkrat dopovedat, da so vsi šoferji carji in vsem kapo dol, ampak med temi izbranci so seveda spet eni boljši, eni pač slabši... Zate Kenny itak vemo, da si mal čuden, še posebi kadar gre beseda o Rossiju-saj druzga sploh ne pišeš, sam o tem kako ti je antipatičen in podobna s.....!! Je pa dejstvo, da če je kdo naredu ta šport tako številčno gledan je to prav Rossi in ne Pedrosa in ne Stoner. Kot sem že reku: Vsi so odlični ampak CAR je pa samo eden.............GO VALE!!!

brez zamere............... :whistle:

ja pa kaj pol če mi je antipatičen? ka mi nebi smel bit? nikol nism tajil njegovih kvalitet in zaslug... samo kot oseba mi je pa pač kreten že od vsega začetka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej niti ni nevem kašnih emocij kazal, samo že tak obupno zgleda, potem pa še tista bedna očala in kapa postrani pa gremo frajerja špilat.. zame so emocije čustva ne pa frajarjenje in neke fore... pač tega nimam rad... nism se mislu nč prtožvat, sam podal sem svoje mnenje...

kaj si ti neki fanboy, da se obremenjuješ s tem kako kdo zgleda, sem mislil da gledaš dirke zaradi dirkanja in ne zaradi dirkačev,

njihovega izgleda in obnašanja...

imam občutek da si malce nestrpen do drugače mislečih od tebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja maš kr prav... si ne štejem v dobro lastnost ampak pač sm tak, da me full motijo taki ki počnejo stvari ki se mi ne zdijo zanimive, ali mi niso všeč, mi gre hitr na žiuce...

ne obremenjujem se kako kdo izgleda, sam mi gre pa kdo precej hitro na žiuce... pač tak sm kaj naj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bi blo omejitve z bencinom bi bil Ducati verjetno neulovljiv

baje to dirko ni bil problem ne benz ne motor, ampak kamenikova bolezn. zato je tud tako rabljeno zgledal, po koncu. če je kdo pogledal press konferenco, je povedal, de so našli neko rešitev ki je motor spremenila, če bi bil zdrav, bi vzil celo dirko z lorenzom in rossijem. omenil je tudi, da so nastavitve zelo koristne za assen. . .živi bili pa vidjeli. mal sm žalosten, da se u boj nemore umešat še kdo, Honda, suzuki. to bi zelo lepo utišalo tiste, ki so motogp popopavali. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi Simon...pomojem ga merkajo da samomora ne nardi:P

Drgač pa Kenny....men je recimo Lorenzo top favorit, njegov slog vožnje in borbeni duh, hkrati pa športnost sta mi všeč, obeta in mu privoščim naslov.......

......nisem pa homoseksualec in za razliko od Gabra K recimo, zraven imen dirkačev ne uporabljam pridevnikov kot "simpatični" ali "čedni". Lorenzo je po mojem, morda zgrešenem, mnenju daleč od najlepšega dirkača vseh časov, za kar pa me boli k. Sem sklepal da vsaj na tem forumu ne bo govora o tem kako je Hayden čeden in Kalio simpatičen, temveč bolj o tehniki in dogajanju na pisti. Če ti Rossi ni simpatičen, za moškega to ni nič hudega. Morda ti pa ni simpatičen zato, ker je Caseyu pokazal kdo je The Doctor? (samo mnenje, da ne bo zamer :winkiss: )

Lahko pa rečemo kakšno o bejbah ki so pozirale zraven dirkačev....tiste v moštvu Fiat Yamaha so samo postrani gledale, zakaj se je mehanikom na Rossijevi strani utrgalo recimo, pa še bolj luštne bi lahko našli.

LP

P.S.: Nisem homofob

Popravljeno . Popravil Murderdoll
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KennyJR pa kaj nisi ti enkrat napisal,da se ne greš več tu na forumu??? Ti še jaz povem,da bi bilo bolje,da se ne prijaviš več gor,ker te tvoje izjave res niso za sem...ti človek si BOLAN!!!! :headbang:

Popravljeno . Popravil bostrom155
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa Kenny....men je recimo Lorenzo top favorit, njegov slog vožnje in borbeni duh, hkrati pa športnost sta mi všeč, obeta in mu privoščim naslov.......

Se strinjam! Lanskoletna zaletavost in otročje izjave so naredile svoje in moje mnenje je, da je ravno on največji konkurent za naslov prvaka. (je pa res, da je dubu motor že poštiman v nulo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi Simon...pomojem ga merkajo da samomora ne nardi:P

Drgač pa Kenny....men je recimo Lorenzo top favorit, njegov slog vožnje in borbeni duh, hkrati pa športnost sta mi všeč, obeta in mu privoščim naslov.......

......nisem pa homoseksualec in za razliko od Gabra K recimo, zraven imen dirkačev ne uporabljam pridevnikov kot "simpatični" ali "čedni". Lorenzo je po mojem, morda zgrešenem, mnenju daleč od najlepšega dirkača vseh časov, za kar pa me boli k. Sem sklepal da vsaj na tem forumu ne bo govora o tem kako je Hayden čeden in Kalio simpatičen, temveč bolj o tehniki in dogajanju na pisti. Če ti Rossi ni simpatičen, za moškega to ni nič hudega. Morda ti pa ni simpatičen zato, ker je Caseyu pokazal kdo je The Doctor? (samo mnenje, da ne bo zamer :winkiss: )

Lahko pa rečemo kakšno o bejbah ki so pozirale zraven dirkačev....tiste v moštvu Fiat Yamaha so samo postrani gledale, zakaj se je mehanikom na Rossijevi strani utrgalo recimo, pa še bolj luštne bi lahko našli.

LP

P.S.: Nisem homofob

pa ne no :D bmk kak izgleda, al je simpatičn al ne... samo če mi gre pa nekdo na živce ga pa res ne maram gledat...

drugač pa ne ni zato ker bi caseyu pokazal kdo je the doctor... rossija ne maram že od takrat ko sva jaz in casey motorje še na gor gledala... ko je rossi začel vozit v 125ccm in mel neke tipično bedne italjanske fore...

KennyJR pa kaj nisi ti enkrat napisal,da se ne greš več tu na forumu??? Ti še jaz povem,da bi bilo bolje,da se ne prijaviš več gor,ker te tvoje izjave res niso za sem...ti človek si BOLAN!!!! :headbang:

sem... pa sm si premislu? pa veš zakaj? zato da lahko grenim življenje takim primitivcem kot si ti... pa naj še kdo reče da svet ni pravičen :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!