Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

Se strinjam! Lanskoletna zaletavost in otročje izjave so naredile svoje in moje mnenje je, da je ravno on največji konkurent za naslov prvaka. (je pa res, da je dubu motor že poštiman v nulo)

tud jst mam podobno mnenje... recimo casey (pa mogoče tudi rossi) je bil tud prvo sezono večinoma na tleh, pa zaletav, pa brezglav... v naslednji pa mu je uspelo... mogoče mu manjka mal izkušenj in mu da rossi kako lekcijo, ampak po resnici povedano me je v boju za naslov bol strah lorenza kot pa rossija, tut po prikazanem v tej sezoni se mi zdi tak... (pa da nebo kdo spet težil, ker to je le moje mnenje)

glede motorja pa tudi casey in tudi rossi sta se na začetku le usedla na motor in vozila, tak da v tem ne vidm nč slabega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst mam podobno mnenje... recimo casey (pa mogoče tudi rossi) je bil tud prvo sezono večinoma na tleh, pa zaletav, pa brezglav... v naslednji pa mu je uspelo... mogoče mu manjka mal izkušenj in mu da rossi kako lekcijo, ampak po resnici povedano me je v boju za naslov bol strah lorenza kot pa rossija, tut po prikazanem v tej sezoni se mi zdi tak... (pa da nebo kdo spet težil, ker to je le moje mnenje)

glede motorja pa tudi casey in tudi rossi sta se na začetku le usedla na motor in vozila, tak da v tem ne vidm nč slabega...

mogoče tud. mogoče pa ne. u prvi sezoni je na 16ih dirkah 10krat stal na štengah, od tega dvakrat zmagal, odstopil je trikrat. prvestvo končal drugi.

primitivcev vas je tle gor ostalo zelo malo. si pa med top 5, si tudi svetovni prvak u nakladanju razpredanju in distribuciji megle.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče tud. mogoče pa ne. u prvi sezoni je na 16ih dirkah 10krat stal na štengah, od tega dvakrat zmagal, odstopil je trikrat. prvestvo končal drugi.

primitivcev vas je tle gor ostalo zelo malo. si pa med top 5, si tudi svetovni prvak u nakladanju razpredanju in distribuciji megle.

no ja je pa vseeno prvi dve dirki pogrnil... pa sej sm napisu MOGOČE... nevem kaj moraš vedno iskat same luknje v mojih trditvah... :rolleyes:

glede primitivcev pa samo tiho bodi pa še 1x preber svoj zadnji stavek... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja je pa vseeno prvi dve dirki pogrnil... pa sej sm napisu MOGOČE... nevem kaj moraš vedno iskat same luknje v mojih trditvah... :rolleyes:

glede primitivcev pa samo tiho bodi pa še 1x preber svoj zadnji stavek... :headbang: :headbang:

keni, statistika. nič mogoče. previrljive informacije. distribuiraš meglo. nakladaš in zavajaš. nebuloziš. ne iščem lukenj. tvoji posti so votli od znotraj, od zunaj jih pa nič ni.

uničuješ voljo in kredibilnost še tistim petim normalnim debaterjem.

sorry. je lunin krajc, in me je zaneslo, de sm prebral en tvoj post. to se bo zgodilo sam vsake tolko. . .

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keni, statistika. nič mogoče. previrljive informacije. distribuiraš meglo. nakladaš in zavajaš. nebuloziš. ne iščem lukenj. tvoji posti so votli od znotraj, od zunaj jih pa nič ni.

uničuješ voljo in kredibilnost še tistim petim normalnim debaterjem.

sorry. je lunin krajc, in me je zaneslo, de sm prebral en tvoj post. to se bo zgodilo sam vsake tolko. . .

kaj to tebe briga če itak nisi med tistimi 5imi? primitivc... pa če tut jst še tk primitivno izpadem me prou en mal briga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je počasi zadosti tega sranja in smetenja po tej temi!!!

Imam občutek, da vam gre sam za nabiranje objav. Povejte rajš kej pametnega al pa bod`te tiho!!!!

Je že res, da je Rossi dubu Hondo od Doohana ampak hotu sem rečt, da kar se sprotnih nastavitev tiče ni imel prav dosti pomoči. Naslednje leto je pa itak prišlo vse na novo, z yamaho pa vemo vsi kdo jo je naredil:RICOLAAAAA!!!

Če se motim ...........sorry to je le moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je počasi zadosti tega sranja in smetenja po tej temi!!!

Imam občutek, da vam gre sam za nabiranje objav. Povejte rajš kej pametnega al pa bod`te tiho!!!!

Je že res, da je Rossi dubu Hondo od Doohana ampak hotu sem rečt, da kar se sprotnih nastavitev tiče ni imel prav dosti pomoči. Naslednje leto je pa itak prišlo vse na novo, z yamaho pa vemo vsi kdo jo je naredil:RICOLAAAAA!!!

Če se motim ...........sorry to je le moje mnenje

ricola? :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keni, statistika. nič mogoče. previrljive informacije. distribuiraš meglo. nakladaš in zavajaš. nebuloziš. ne iščem lukenj. tvoji posti so votli od znotraj, od zunaj jih pa nič ni.

uničuješ voljo in kredibilnost še tistim petim normalnim debaterjem.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa rečemo kakšno o bejbah ki so pozirale zraven dirkačev....tiste v moštvu Fiat Yamaha so samo postrani gledale, zakaj se je mehanikom na Rossijevi strani utrgalo recimo, pa še bolj luštne bi lahko našli.

Rossi je morda res gej, ampak ti si pa en čisto navadn peder :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja je pa vseeno prvi dve dirki pogrnil... pa sej sm napisu MOGOČE... nevem kaj moraš vedno iskat same luknje v mojih trditvah... :rolleyes:

Kenny, ne išče lukenj .. ampak pač opozori, kadar v tvojih trditvah vidi kraterje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj to tebe briga če itak nisi med tistimi 5imi? primitivc... pa če tut jst še tk primitivno izpadem me prou en mal briga...

Vidmo, ja. Škoda. Preveč je takih na tem forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidmo, ja. Škoda. Preveč je takih na tem forumu.

odidi pa bo en manj... če ti jih je tolk preveč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena prekrasna dirka, ki pa sva si jo (jaz in moja punca namreč) ogledala kar v živo na tribuni ob koncu ciljne ravnine med samimi Španci. :rolleyes: Moram reči, da so naju kar malo čudno gledali, ko sva bučno proslavila prehitevanje Capirexa mimo Pedrose. :unsure:

125 ccm: Super dirka, z velikim polomom Simona, morali bi videti dolge nosove španskih navijačev, nobenemu ni bilo nič jasno.

250 ccm: Škoda, da je Simonchelli padel, bi bil edini konkurenčen Bautisti. Tu moram povedati, da so španski navijači odreagirali zelo nešportno, saj so padec Simonchellija pospremili z bučnim aplavzom in skandiranjem. Ravno zaradi tega sva midva potem bučno proslavila zmago v boju Capirex-Pedrosa in Rossi-Lorenzo.

MotoGP: Ni kaj povedat, ta vikend najzanimivejša dirka, razvili so se dvobojčki za vsako pozicijo. Na žalost moj favorit ni zmagal (#27) a glede na to, kakšen je prišel na cilj, sem lahko vesel, da je sploh končal dirko. Več razloga za veselje je imela punca, zato sem jo poslušal še celo nedeljo :P. Kar se tiče motorjev, njihov glas me fascinira vsako dirko znova (če si jo le ogledam v živo), trenutno je Yamaha najboljši motor. To se je dobro videlo na ciljni ravnini, kjer Ducati ni mogel mimo niti iz zavetrja.

Skratka, bilo je super v španskem kotlu (35 stopinj in več) na Montmelu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

250 ccm: Škoda, da je Simonchelli padel, bi bil edini konkurenčen Bautisti. Tu moram povedati, da so španski navijači odreagirali zelo nešportno, saj so padec Simonchellija pospremili z bučnim aplavzom in skandiranjem. Ravno zaradi tega sva midva potem bučno proslavila zmago v boju Capirex-Pedrosa in Rossi-Lorenzo.

zdej se nebi spušču v podrobnosti al upravičeno al neupravičeno...

sam španci simončeliju zeloo zamerijo tisto kar je naredil v mugellu letos bautisti in lani barberi... pa še kako drugo potezo tud... in men se zdi čist logično da ga ne marajo... tut jst ga ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej stari, pa koga ti sploh maraš? Zakaj sploh gledaš pol Moto GP, če ti gre pol folka tm na kurac???

Berem to temo, sploh nism hotu komentirat pa smetit, sm ta model sm piše kdo mu gre na kurac pa kdo mu je antipatičen, pa vse je sm njegovo mnenje. Cajt bo, da to svoje blesavo mnenje obdržiš zase, če nima nobene veze s temo!!! Prebral sem 5 strani, vse kar sem pa zvedu o Moto GP je, koga ti ne maraš...

Ajde! PA BREZ ZAMERE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej stari, pa koga ti sploh maraš? Zakaj sploh gledaš pol Moto GP, če ti gre pol folka tm na kurac???

Berem to temo, sploh nism hotu komentirat pa smetit, sm ta model sm piše kdo mu gre na kurac pa kdo mu je antipatičen, pa vse je sm njegovo mnenje. Cajt bo, da to svoje blesavo mnenje obdržiš zase, če nima nobene veze s temo!!! Prebral sem 5 strani, vse kar sem pa zvedu o Moto GP je, koga ti ne maraš...

Ajde! PA BREZ ZAMERE

Ja ampak njegovo mnenje je treba spoštovat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej stari, pa koga ti sploh maraš? Zakaj sploh gledaš pol Moto GP, če ti gre pol folka tm na kurac???

Berem to temo, sploh nism hotu komentirat pa smetit, sm ta model sm piše kdo mu gre na kurac pa kdo mu je antipatičen, pa vse je sm njegovo mnenje. Cajt bo, da to svoje blesavo mnenje obdržiš zase, če nima nobene veze s temo!!! Prebral sem 5 strani, vse kar sem pa zvedu o Moto GP je, koga ti ne maraš...

Ajde! PA BREZ ZAMERE

Ja kaj češ danšnja mladina z zelo razvitim "EGO - sistemom"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej stari, pa koga ti sploh maraš? Zakaj sploh gledaš pol Moto GP, če ti gre pol folka tm na kurac???

Berem to temo, sploh nism hotu komentirat pa smetit, sm ta model sm piše kdo mu gre na kurac pa kdo mu je antipatičen, pa vse je sm njegovo mnenje. Cajt bo, da to svoje blesavo mnenje obdržiš zase, če nima nobene veze s temo!!! Prebral sem 5 strani, vse kar sem pa zvedu o Moto GP je, koga ti ne maraš...

Ajde! PA BREZ ZAMERE

pa napisal sem kaj španci zamerijo simončeliju... zravn sem omenil da se z njimi strinjam... ampak ti očitno ne razumeš bistva... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je morda res gej, ampak ti si pa en čisto navadn peder :naughty:

Pa a si ti čist prizadet al kaj ti je?!?!

Plus še to, kdaj sm pa reku da je Rossi gej, on je faca.

Moj komentar leti samo na to, da je smešno videt preklaste finoče zraven kupa mehanikov.

Zame je pa itak moja najboljša :wub:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je pa itak moja najboljša :wub:

LP

pa najbl poskočna tut :evilgrin: :evilgrin: (sorry nism si mogu pomagat :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!