Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

tole vseen precej obeta

drgač pa randy ;) fajne čase je delu ;) bi mu prvošču končno kkšne stopničke s hondo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13:55 italia 1 :whistle: ..za DSF pa ne vem ker ga nimamo

Hvala. :)

Nekaj našel; Freitags ab 12.55 Uhr stehen dann alle Qualifyings auf dem Programm, bevor am Samstag ab 10.45 Uhr in den Rennen aller drei Klassen der spannende Kampf um WM-Punkte in den Mittelpunkt rückt.

:kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: Ignore user ne obstaja? :naughty:

ignore user je bedno ker marsikdo kdaj kej koristnega napiše pol pa fališ :P

drgač pa za vse ki še ne veste in nimate kakega uporabnega kanala doma ena spletna stran kjer je vedno prenos:

http://www.myp2p.eu/index.php?part=sports

res fajna stran, vedno je vsaj ene par prenosov. za večino rabiš namestit program, ampak je vse že na strani pod software...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogledal zdele na DSF trening...Rossi spet odlično, tud Pedrosa za njim, za največ idiota se je pa itak spet pokazal Stoner, ker so spet vsi vdrugi krivi za njegov "neuspeh", nekomu je clo v boxih po treningu pokazal sredinec :rolleyes:

bomo vidl kaj bo jutr :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogledal zdele na DSF trening...Rossi spet odlično, tud Pedrosa za njim, za največ idiota se je pa itak spet pokazal Stoner, ker so spet vsi vdrugi krivi za njegov "neuspeh", nekomu je clo v boxih po treningu pokazal sredinec :rolleyes:

bomo vidl kaj bo jutr :)

kaj se stoner spet kurči :lol1:

mislm da je biu tisto box seteja nism pa 100%

drgač pa pedrosa se je fajn pršlepau za 46 ko :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe kaj je blo s stonerjem... nism videl kaj ja naredil :D hehe a lahko kdo mal bol opiše...

čeprou glede na to da je v tistem krogu peljal svoj najbolši čas, je bilo verjetno že res neki, glede na to da je bil po prehitevanju seteja 7 desetink zadi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zanimivost, sem šel slučajno preveriti zdajle in bi bil Ben Spies svojim časom na Superpole 11 na gridu MotoGP dirke :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa res da so v sbk še Q gume, medtem ko jih v motogp ni več... stoner je lani pelu 1:35.neki drobiža....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolš je biu un ducatijev mehanik na koncu z onboard kamere, kjer fris je naredu pol k je stoner dol stopu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zanimivost, sem šel slučajno preveriti zdajle in bi bil Ben Spies svojim časom na Superpole 11 na gridu MotoGP dirke :rolleyes:

kr se ti lih da, men pa ne, a bi bil tulk prjazn pa razliko napisu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spies je odpeljal na superpoleu 1'37.626

na ostalih treningih je bil najbolši čas 1'38.714 (to je verjetno z gumami za dirko)

danes je rossi peljal 1'36.025

stoner pa s trdimi gumami 1:36.9xx, to je bil pomoje tudi najhitrejši čas na trdih gumah...

če bi imeli Q gume bi šlo verjetno še hitreje, recimo stoner je peljal 1'35.520 lani...

lani bi se ben uvrstil s tem časom ki ga je v assnu odpeljal točno na 15 mesto, prehitel bi le melandrija, westa in hopkinsa ki se je lani v assnu grdo polomil...

kakorkoli obrnemo so te primerjave dokaj nerealne... sploh zaradi tega ker majo v sbk kvalifikacijske gume v motogp pa ne več...

še najbolj realna primerjava je to, da je haga peljal 1'38.680 na dirki in bomo vidl kolk bodo fantje peljali ju3...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sedajle je na 24ur pokazalo neki z depunietom, k je stonerja kr močno zaprl.. če je blo to to, je bil stoner upravičeno jezen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehhhh, kolkor sem jaz gledal trening je bil stoner kar nekaj desetink prepočasen :yea1:

jah najbl ga je pomoje tist biiig moment zbegal in pol se ni mogel več zbrat... verjetno je bil tut zato pol dost žiučn...

ampak kakorkoli na race gumah je edini šel pod 1:37 in mislm da bo ju3 nevarn ;) če pa ne bomo pa pač poslušal nove izgovore :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubožec Casey... :slap:

The 2007 World Champion appeared to lose his temper more than once on Friday, with Randy de Puniet apparently holding him up in the morning practice and Sete Gibernau reportedly slowing him down in the afternoon.

Afterwards, an irritated Stoner commented, “Things are going pretty well for us in terms of race set-up. When I put the qualifiers on I had so many riders in front of me it wasn’t funny. We had Sete Gibernau in the middle of the track in a sixth gear area, he looked around and saw me coming and didn’t bother to get out of the way.”

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej okej sej vem da se ni ravno športno odzval... samo kot kaže ga je res oviral in zakaj morte pol takoj vsi žalit in se delat norca iz njega?

me prav zanima kaj bi blo če bi rossiju nekdo zafrknil krog... najbrž bi ga označili za nedoraslega da vozi v motogp in bi ga poslali v penzijo itd...

pa se sploh ne gre za to al ga je res oviral al ne, pač pa že za sam princip, da caseyu ni nč za vrjet in da si vedno vse zmisli...

že tako če ti v tolk hitrem ovinku nekdo samo mal zapre pot, vsako zmanjšanje plina prinese res veliko izgubo...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej okej sej vem da se ni ravno športno odzval... samo kot kaže ga je res oviral in zakaj morte pol takoj vsi žalit in se delat norca iz njega?

Ker je fajn tebe je*at... :lol1:

“It was Sete and it was in the only part of the track where we are really in sixth gear as I changed direction, and it had already happened once this morning. He looked behind, saw me as I was coming out of the fast kink to the right and sped up to wait for me to come past and I had to shove my way past. Toni (Elias) did the same thing and Randy (de Puniet) has done it twice this weekend also. Normally a part where I am flat out through the kink I had to back off completely because I didn't know where he was going to go. They look behind and see you coming and the first thing you should do is get out of the way but they just speed up and wait for you to push By them and it is happening so much in 125s and 250s. When I was in 125s I saw that riders had more respect for each other, there would be riders waiting for people but they would be on the edge of the track and see you make your way through but now it is impossible. They sit there and look at you right on the line and nothing is done about it. They are waiting for a tow in a dangerous and fast part of the track, which obviously cost me time but could have cost me a whole lot more if I had crashed. It is a frustrating situation, which seems to be happening more and more in MotoGP and it is about time something was done to stop it.”

Upam, da se bo pojavil kak posnetek incidenta...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej okej sej vem da se ni ravno športno odzval... samo kot kaže ga je res oviral in zakaj morte pol takoj vsi žalit in se delat norca iz njega?

me prav zanima kaj bi blo če bi rossiju nekdo zafrknil krog... najbrž bi ga označili za nedoraslega da vozi v motogp in bi ga poslali v penzijo itd...

pa se sploh ne gre za to al ga je res oviral al ne, pač pa že za sam princip, da caseyu ni nč za vrjet in da si vedno vse zmisli...

že tako če ti v tolk hitrem ovinku nekdo samo mal zapre pot, vsako zmanjšanje plina prinese res veliko izgubo...

toni elias-jerez 2006 :whistle: nema veze,stoner je meu še dovolj časa da odpelje še en hitr krog pa je zapelau v boxe še pred iztekom časa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toni elias-jerez 2006 :whistle: nema veze,stoner je meu še dovolj časa da odpelje še en hitr krog pa je zapelau v boxe še pred iztekom časa

ni mu zafrknil kroga ampak ga je vn butnil :D to je čist drgač.. tam se vidi da je bil toni "kriv"... sej če bi stonerja en vn trešu se tut nebi noben napenu kaka pička je stoner (ali pač?)...

drgač pa res je mel še dost časa, vprašanje kolk je mel še gum...

tut rossi je ujel (za mišjega) še en krog pa ni izboljšal časa...

pa sej se sploh ne gre za to kateri je bil stoner, pač pa to da ko ga nekdo ovira se vsi takoj norčujejo iz njega (pa čeprav ne morte vedt al ga je res oviral al ne)

če bi jst kej takega za rossija reku bi me vživega požrli (samo pač jst nism tako otroče)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!