Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

u assnu pa je bil čist dolgočasen. pač odpelal se jim je. . .

Hja, kaj pa naj naredi - jim da 3 sekunde prednosti na štartu,da bi nam bilo zanimivo?

Jaz samo upam, da bo desc zadnjo sezono odpeljal in slavil z Ducatijem. Ti motorji in fabrka si zaslužijo, da jih enkrat pelje pravi šampion :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi lorenzo ostal za njim takoj po štartu bi ga verjetno lahko sledil...

že tako je delal precej dobre ćase in ga na čase celo mal lovil, če bi bil na rossijevem repu bi blo pa sam še lažje.. škoda ker je slabo štartal, ker bi lahko gledali mal bol zanimivo dirko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi lorenzo ostal za njim takoj po štartu bi ga verjetno lahko sledil...

že tako je delal precej dobre ćase in ga na čase celo mal lovil, če bi bil na rossijevem repu bi blo pa sam še lažje.. škoda ker je slabo štartal, ker bi lahko gledali mal bol zanimivo dirko...

končno spet en pameten komentar :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, kaj pa naj naredi - jim da 3 sekunde prednosti na štartu,da bi nam bilo zanimivo?

Jaz samo upam, da bo desc zadnjo sezono odpeljal in slavil z Ducatijem. Ti motorji in fabrka si zaslužijo, da jih enkrat pelje pravi šampion :-)

Po nekaterih nepreverjenih informacijah je Rossi že delal neke teste z Dučejem, pa ni šlo. Bojda je bil Ducati kot ''f-16 v dnevni sobi''.

Res ne vem kaj je tako specifičnega na Ducatiju. Ne morte rečt, da Hayden in Melandri nista pilota najvišjega razreda. Do zmage sta ga pripeljala samo Stoner in Capirossi, Guintoli pa je imel prebliske vsake toliko časa(in če je padal dež...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nekaterih nepreverjenih informacijah je Rossi že delal neke teste z Dučejem, pa ni šlo. Bojda je bil Ducati kot ''f-16 v dnevni sobi''.

Res ne vem kaj je tako specifičnega na Ducatiju. Ne morte rečt, da Hayden in Melandri nista pilota najvišjega razreda. Do zmage sta ga pripeljala samo Stoner in Capirossi, Guintoli pa je imel prebliske vsake toliko časa(in če je padal dež...).

pozabil si omenit še alexa in to oba... barros se je fajn pelu na njem, dosegel celo stopničke in še nekaj odmevnih rezultatov, še posebi za privatno ekipo, medtem ko je hoffman tudi dosegal na njem svoje najbolše rezultate, tak da tudi on ni bil slab, če upoštevamo dejstvo da ni bil nevem kakšen pilot...

sam še vedno vrjamem v haydna... zanimivo bo vidt kaj bo naredil v laguni al pa sachu... v PI bo pa zmagal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nekaterih nepreverjenih informacijah je Rossi že delal neke teste z Dučejem, pa ni šlo. Bojda je bil Ducati kot ''f-16 v dnevni sobi''.

Res ne vem kaj je tako specifičnega na Ducatiju. Ne morte rečt, da Hayden in Melandri nista pilota najvišjega razreda. Do zmage sta ga pripeljala samo Stoner in Capirossi, Guintoli pa je imel prebliske vsake toliko časa(in če je padal dež...).

z Ducem je zmagal tudi Troy Bayliss. na podij je pripeljal tud Checo. Faktor so bile tudi Bridgestonke, tovarna je polno podpirala ducati, in njihove gume so dovoljevale večje nagibe, ki jih je desmo16 nujno potreboval za dobre rezultate.

post-1354-1246306283_thumb.jpg v primerjavi s hondo. . . .

Ironično je, da je motor postal problematičen po spremembi pravil, in ravvno takrat je Stoner z njim raztural. . . . IMHO bo to zelooo težko ponovit.

post-1354-1246306230_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja te štiri pilote sem pozabil, še posebaj Baylisa ki je ''prišel-videl-zmagal'', ampak on je bil wild-card, vprašanje kako bi bilo na dolgi rok. Mogoče bi ga morali takrat zaposlit namesto Melandrija, ampak če se je odločil, da ne bo več dirkal...

Stoner je bil tudi na tej dirki zelo fizično oslabljen, Motogp bolnica niti ne ve točno kaj je z njim, upajo pa da ga čimprej porihtajo, motor je bil menda bolj konkurenčen kot prej.

Laguna Seca se približuje, do konca je še polovico sezone. Rossi je spet hiter ko pes, Lorenzo pa grize in grize. Če sestavijo Stonerja skupaj, zna bit Laguna spet zelo zanimiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je stoner protestno osvojil tretje mesto... zakaj bi se dokazoval, če je itak najbolši :evilgrin: :evilgrin:

Hahaha.... je je :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi lorenzo ostal za njim takoj po štartu bi ga verjetno lahko sledil...

že tako je delal precej dobre ćase in ga na čase celo mal lovil, če bi bil na rossijevem repu bi blo pa sam še lažje.. škoda ker je slabo štartal, ker bi lahko gledali mal bol zanimivo dirko...

Na Rossijevem repu,ja ,če bi sedel gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne boš pregorel, ko se toliko razburjaš (vzburjaš) :whistle:

mislš da je za klik na tegale: :headbang:

potrebno razburjenje?

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne veš zakaj sm to napisu raje ne komentiri :trance_33_sleep:

Prvo kot prvo, klinc pa ta stoner , dokler je Rossi na sceni nima kej iskat...kvečemu 3 mest.

Zgleda, da ti je zlo pr srcu, da ga skos zagovarjaš..sam sej enga dne bos sprevidu .. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo, klinc pa ta stoner , dokler je Rossi na sceni nima kej iskat...kvečemu 3 mest.

Zgleda, da ti je zlo pr srcu, da ga skos zagovarjaš..sam sej enga dne bos sprevidu .. :whistle:

ja ampak očitno ti še zmeri ni jasno da sm tist napisu ker je prej nekdo napisu casey ROBIČ stoner... kakorkol...

stoner mi je precej pri srcu, zagovarjam ga pa zato ker je pač boljši kot pa nekateri mislte...

in že dejstvo da govoriš klinc pa ta stoner, dokler je rossi na sceni nima kej iskat, pove dost o tem kolk se ga bojiš in se poskušaš prepičat da ni dost dober da bi premagu rossija...

ampak neglede na to kolk se trudš ga bo še vedno kdaj premagu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz načeloma držim pesti za Rossija, ker se moj favorit na žalost vozi bolj zadaj, ampak je kljub temu pač potrebno priznat, da je Stoner hudo dober pilot.. Konec koncev je premagal Rossija in osvojil naslov svetovnega prvaka v kraljevskem moto razredu. Poleg tega, pa vidimo da Ducati očitno ni tako super duper oh in sploh najboljši, ker ostali trije al kolk jih je še, ponavadi niso v borbi za najvišja mesta, pa so bolj ali manj voženi/bili voženi s strani dobrih GP pilotov.

Že res, da naj bi bil specifičen motor ipd, ampak kakorkoli že to obračaš, je Stoner s svojim znanjem in sposobnostmi tisti, ki ta konkreten motor vozi med top 3, oziroma je z njim osvojil prvenstvo. In že večkrat je premagal tudi Rossija in se mu odpeljal.

Še enkrat, sam sem definitivno za Rossija če zbiram med njima, prav tako menim, da Rossi verjetno dejansko je boljši pilot , kar je razvidno že iz njegovih dosežkov, ampak izjave v smislu, kako Stoner nima pojma, kako ni kos Rossiju, ipd, so pa smešne :)

Je že večkrat dokazal, da zna prehitet in se odpeljat in sem prepričan, da bo tudi v prihodnje tako. Tako, da jaz ga ne bi preveč podcenjeval, fant je hiter, tako kot Lorenzo, Spies, pa še marsikateri od tamladih. Zna kaj hitro kateri izmed njih zagrenit Rossiju življenje in speljat naslov..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz načeloma držim pesti za Rossija, ker se moj favorit na žalost vozi bolj zadaj, ampak je kljub temu pač potrebno priznat, da je Stoner hudo dober pilot.. Konec koncev je premagal Rossija in osvojil naslov svetovnega prvaka v kraljevskem moto razredu. Poleg tega, pa vidimo da Ducati očitno ni tako super duper oh in sploh najboljši, ker ostali trije al kolk jih je še, ponavadi niso v borbi za najvišja mesta, pa so bolj ali manj voženi/bili voženi s strani dobrih GP pilotov.

Že res, da naj bi bil specifičen motor ipd, ampak kakorkoli že to obračaš, je Stoner s svojim znanjem in sposobnostmi tisti, ki ta konkreten motor vozi med top 3, oziroma je z njim osvojil prvenstvo. In že večkrat je premagal tudi Rossija in se mu odpeljal.

Še enkrat, sam sem definitivno za Rossija če zbiram med njima, prav tako menim, da Rossi verjetno dejansko je boljši pilot , kar je razvidno že iz njegovih dosežkov, ampak izjave v smislu, kako Stoner nima pojma, kako ni kos Rossiju, ipd, so pa smešne :)

Je že večkrat dokazal, da zna prehitet in se odpeljat in sem prepričan, da bo tudi v prihodnje tako. Tako, da jaz ga ne bi preveč podcenjeval, fant je hiter, tako kot Lorenzo, Spies, pa še marsikateri od tamladih. Zna kaj hitro kateri izmed njih zagrenit Rossiju življenje in speljat naslov..

Ja, lepo si povedu ... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja te štiri pilote sem pozabil, še posebaj Baylisa ki je ''prišel-videl-zmagal'', ampak on je bil wild-card, vprašanje kako bi bilo na dolgi rok. Mogoče bi ga morali takrat zaposlit namesto Melandrija, ampak če se je odločil, da ne bo več dirkal...

Zdaj si jih pa že tolk 'zbral', da že ne morš več rečt, da je Ducati navadna 'plužna',a?

Ducati je pač motoristična strast. Njihov marketing ga je naredil za to, kar je. In seveda njegove vozne lastnosti, v minulih 2 desetletjih pa tudi kompromisi, katere so sprejemali japonci ...

Kaj pa ce stoner zamenja znamko? Bi bil se tako hiter?

Z rossijevo Yamaho bi bil še hitrejši :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj si jih pa že tolk 'zbral', da že ne morš več rečt, da je Ducati navadna 'plužna',a?

Ducati je pač motoristična strast. Njihov marketing ga je naredil za to, kar je. In seveda njegove vozne lastnosti, v minulih 2 desetletjih pa tudi kompromisi, katere so sprejemali japonci ...

eh, u motoGP niso nikoli delali kompromisov. taljani so jih predlani nadmudrili na celi črti. na cesti je to drugače. japonski motorji so konstruirani za masovno izdelavo. pr njih "serijsko" pomeni čist nek druzga kot v ducatiju ki "serijske" stroje dela zato, da lahko dirka v WSBK.

u laguni stavim na jokico27, ker mam filing, da rossi nebo tako oster kot je bil lani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, u motoGP niso nikoli delali kompromisov. taljani so jih predlani nadmudrili na celi črti. na cesti je to drugače. japonski motorji so konstruirani za masovno izdelavo. pr njih "serijsko" pomeni čist nek druzga kot v ducatiju ki "serijske" stroje dela zato, da lahko dirka v WSBK.

u laguni stavim na jokico27, ker mam filing, da rossi nebo tako oster kot je bil lani.

sej so jih ja in to ful...

ampak moraš vedt da so bli oni zato tolk dobri ker so bli ostali tako slabi (po drugi strani niti ne tolk, ker je yamaha imela odličen stroj, samo na ravnini jim je sfalilo), njihova največja (in kjučna) prednost so bile pa gume... tudi suzuki je dosegal stopničke, zdej ko so pa vsi na enakih gumah se pa vidi kje so...

seveda je svoje dodal še mojstrski pilot (naprimer loris ni naredil praktično nič, sploh napram prejšni sezoni)

na tistih dirkah ko michelinove gume niso delale problemov in ni bilo 1km dole ravnine (jerez, assen itd...) stoner že ni imel več nobene prednosti...

lani ko je tudi rossi dobil bridgestonove gume je bila njegova yamaha neulovljiva...

letos so jih dobili vsi in največ se vidi predvsem pri lorenzu... nehal je padat (pri čemer je zagotovo nekoliko vplival tudi oprijem) in postal je še hitrejši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!