Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

Zdaj si jih pa že tolk 'zbral', da že ne morš več rečt, da je Ducati navadna 'plužna',a?

Že že, ampak koliko je takih, ki so se bili sposobni celo sezono(ali 3, kot kaže) voziti na nož v ospredju? Zelo star in neroden tišlar ti lahko z eno roko pokaže...

Ne me narobe razumet, jaz navijam za Ducatija. Niso plužna očitno, samo toliko specifičen za peljat. Končne hitrosti Stoner nima več največje, kar je v sezoni 07 vedno lahko obrnil sebi v prid. Samo čudim se, da ga Stoner tako dobro pelje, ostali trije pa trenutno ne, lani pa tudi ni bilo nič bolje. Melandri je na eno leto starem Kawasakiju brez tovarniške podpore(=denar) hitrejši, oziroma vsaj bolj viden je, če ne drugega po mokrem.

Kakšne so stave drugih za Laguno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje je da yamahama trenutno lahko sledi le stoner. Samo glede na to da ma trenutno težave, bo to bolj težko počel... sploh ker v enem tednu se ni mogel nevem kolk pozdravit, če se prej v dveh ni in pa v laguni bo zagotovo zelo vroče...

pričakujem dobr rezultat haydna, edwardsa in pa vermeulna...

nekako bi reku da se bosta za prvi mesti udarili yamahi, za tretje pa casey, chris in colin...

če pa casey nebo imel težav pa pričakujem tudi njega v borbi za zmago in mislm da če bo prišlo do tega, bo driko tudi dobil, ker res nujno rabi zmago, če že ne zarad drugega vsaj zato da dokaže da lahko zmaga...

hayden bi mogoče lahko presenetil s 5-6 mestom...

skrita favorita za kej več sta zame še melandri in pa de puniet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko k že teče debata, men se zdi da se pa letos Capirossi lepo vozi na suzukiju, stalno se vozi v špici, pač do zdej mu še ni ratal, ker ali se sesuje ali ga Elias vn vrže ali enostavno ne gre... Je pa tam in meša štrene, se mu vidi da da vse od sebe, včasih še mal več, do peska, kar se mi zdi za šoferja, ki je že toliko let v motogpju pohvalno, za marsikaterga mladca je to teško rečt.

PS, ja glih zanga navijam, čeprov na suzukiju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

ja, k tole vidiš ti postane čist jasno zakaj Honda ne (z)more bit več prvak (naši motorji so najboljši, naši motorji so najboljši, naši mo... :slap: ) razen ko dobijo naslov skor šenkan :rolleyes:

pri Yamahi zgleda vedo da je premalo delat samo na tehniki, ampak je treba gradit tudi na ljudeh in odnosih!! moj poklon :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko prosim kdo pove/da link, kje lahko na netu gledam prenos Moto GPja (dirka + kaksni trening)...fajn bi blo,da je se 125 & 250 ccm zraven. Tnx!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://rapidshare.com/files/219827202/TvantsSetup.exe

s tem programčkom lahko gledaš francoski eurosport, treningov nimajo imajo pa kvalicikacije. Ta vikend je samo motogp, 125 in 250 v laguna seci ne vozijo :)

na tv ants je frenč eurosport zadne cajte full nedosegliv, vsaj pr men...

http://www.myp2p.eu/

na temle linku maš precej podobnih opcij. ena že more delat :D

Tale yamahin video pa... en bolši k tadrug :D

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe casey bo spet na seteja jezen :P

drgač pa lepo je spet vidt da ma mal prednosti pred ostalimi ;)

chris je bil spet hiter dokler ni padel, me prav zanima kaj lahk nardi ta vikend...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni več prednosti, je v fiat sendviču :D

no ja u bistvu sta ga na koncu oba pojedla :)

je pa zanimivo da je casey delu bolše čase na trdih gumah kot na mehkih in tut oba fiata sta vozila večinoma na trdih...

sicer se pa tale rob bel skor nič ne vid, sploh ker ne veš al je to bel rob, al se samo napis bridgestone okol vrti :)

casey je zgledu precej zjeban na koncu... upam da se mi je samo zdel... ker zdej bi pa zmaga že res prou pršla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že po treningu zgleda bogi, kaj bo šele po dirki, tokrat mogoče ne bo na varnem 3. mestu vozu, se bo mogu borit :D ma to neko kengurujsko gripo :whistle:

sicer pa melandriju je en cajt lepo kazal, je bil 6. al 7. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer se pa tale rob bel skor nič ne vid, sploh ker ne veš al je to bel rob, al se samo napis bridgestone okol vrti :)

če ga jst vidm(razločm) k mam očala .... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ga jst vidm(razločm) k mam očala .... :whistle:

pa sj jst tut vidm (pomoje) in to brez očal...

sam na nekaterih ovinkih se sploh ne vid... lahko bi se vidl že na prvi pogled :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minute pred koncem kvalifikacij, grd padec lorenza, podobno tudi stoner. :BUA: lorenzo se je zgleda da poškodoval :BUA::hmm: stoner pa je ok.

rezultati

1.lorenzo

2.rossi

3.stoner

4.pedrosa

5.dovizioso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda za lorenza, ker bi bil ju3 verjetno 1. favorit, tako bo pa že uspeh če se bo pojavil na štartu...

hvala bogu da je casey ql, čeprou ju3 nevem kolk ma kej šans...

v laguni je ta posebnost, da je notranja stran precejšnja prednost, tak da bi lahko casey prišel prvi v prvi ovinek, oz v drugi... od lorenza se ne pričakuje da bi nevem kako dobro potegnu, rossi je pa čist blizu...

pedrosa bi na štartu tudi lahko prišel precej naprej...

ju3 bo zagotovo zanimivo, sploh ker tonči 6. štarta :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bo pa lahka dirka za rossija če lorenzo ne bo štartu ampak bo probal dirkat, stoner pa itak poleg bolezni (baje da ima epsen-barr al neki, karkol to je) ne bo za nobeno rabo, sploh ker si je še neki nategnu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!