Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

Stoner najhitrejši na warmupu, malo pred Rossijem, pedroso, edwardsom in lorenzom :)

Bo zanimivo videt kolk krogov od 32ih bo stoner zdržu vozit na polno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner najhitrejši na warmupu, malo pred Rossijem, pedroso, edwardsom in lorenzom :)

Bo zanimivo videt kolk krogov od 32ih bo stoner zdržu vozit na polno :naughty:

stoner je naredil na warm upu 6 krogov... ostali tam 14 mogoče 13, tak da al samo hrani moči, al je pa spet čist preč...

lorenzo je zeloo dobro pelaj.... samo tut za njega vprašanje če lahko odpelje 32 krogov, predvsem pa bo zelo ranljiv v medsebojnih bojih...

hayden se pa skoz v boljši luči kaže ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje se oba ne bosta mogla po motorju prekladat tko kot bi hotela :) za Haydena je pa že skrajen čas da kak dober rezultat dobi, rečmo da bi bil pred stonerjem :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje se oba ne bosta mogla po motorju prekladat tko kot bi hotela :) za Haydena je pa že skrajen čas da kak dober rezultat dobi, rečmo da bi bil pred stonerjem :yea1:

jap... hayden sigurno je sposoben tut na ducatiju dobr odpelat... in mislm da bi bil zdej pa res že skranji čas... mora pokazat da ni kot melandri in začet dosegat dobre rezultate...

upam da ohrani sedež pri ducatiju, ker drugače bo težko ostal v motogp...

nasploh bi bli pri ducatiju verjetno zadovoljni že s parimi stopničkami in kostantnimi nastopi, ker ponovnega tveganja si verjetno nebi radi privoščili...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo ste nafilali teh 64 strani.....

In sem prepričana, da vmes kje tiči kak odgovor.....

samo toliko bockanja brat.....pa res..... roko na srce....z veseljem prepustim drugim....

Zanima pa me sledeče ... Mula mi šteka, popa itaq ne dobim.....piratdownload pa tak sam filme g...

je možno dobit KRATEK in JEDRNAT ODGOVOR- NA KATERI STRANI FREE DOWNLOAD (npr.zadnje ali predzadnje) DIRKE?

THX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo ste nafilali teh 64 strani.....

In sem prepričana, da vmes kje tiči kak odgovor.....

samo toliko bockanja brat.....pa res..... roko na srce....z veseljem prepustim drugim....

Zanima pa me sledeče ... Mula mi šteka, popa itaq ne dobim.....piratdownload pa tak sam filme g...

je možno dobit KRATEK in JEDRNAT ODGOVOR- NA KATERI STRANI FREE DOWNLOAD (npr.zadnje ali predzadnje) DIRKE?

THX

www.mininova.org Tukaj se kar dosti stvar dobi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo ste nafilali teh 64 strani.....

In sem prepričana, da vmes kje tiči kak odgovor.....

samo toliko bockanja brat.....pa res..... roko na srce....z veseljem prepustim drugim....

Zanima pa me sledeče ... Mula mi šteka, popa itaq ne dobim.....piratdownload pa tak sam filme g...

je možno dobit KRATEK in JEDRNAT ODGOVOR- NA KATERI STRANI FREE DOWNLOAD (npr.zadnje ali predzadnje) DIRKE?

THX

miška oz mucka :D

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=...amp;part=sports

tuki lahko gledaš v živo prenose na mnogih kanalih z več programi :D tk da samo izbereš program, ga potegneš dol s te strani(najdeš pod software) in naložiš.. klikneš na strani play in gledaš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola rejserji,

a kdo ve kdo je dobil penalty, k ta leseni butelj od Gabra ni niti opazil table :headbang:

PS aha, evo, zdej je pogruntal, k so Jamesa diskvalificirali... kak bimbo, SV. Trojica, KJE STE??????????

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toseland za jump start :)

haha skubic rekel da k da bi bil Stoner malo depresiven k ga bolezen sam med vikendi al pa po kvalifikacijah doleti :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

miška oz mucka :D

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=...amp;part=sports

tuki lahko gledaš v živo prenose na mnogih kanalih z več programi :D tk da samo izbereš program, ga potegneš dol s te strani(najdeš pod software) in naložiš.. klikneš na strani play in gledaš ;)

THX :blush::wub::wub:

- se res že nekaj mesecev bockam s tem pa...... :whistle: O:-) O:-) O:-)

BTW LP in mnogo srečnih kkm :OK::OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEDROSA?! :wacko: OD KJE?!?!?!?! spet se je potrjuje, če Cartman kej stavi, se to 100% nebo zgodilo. Najbol mi je bil všeč Nicky, končno je dosegel skoraj konkurenčno peto mesto, in prostodušno priznal, da se kot dvojni zmagovalec Lagune nemore bit overexcided zarad petega mesta. . .

me pa res zanima, s čim se futrajo, kašne tablete in blokade dobivajo ti modeli, da je Lorenzo lahko vozil kot je. . . po takem pristanko kot ga je mel, normalen človek še tri tedne nemore nič. :unsure: . . . noro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

me pa res zanima, s čim se futrajo, kašne tablete in blokade dobivajo ti modeli, da je Lorenzo lahko vozil kot je. . . po takem pristanko kot ga je mel, normalen človek še tri tedne nemore nič. :unsure: . . . noro.

Hola mojster,

hehe, saj veš kako dela fizika, F=m x a, in če je m tko majhen (kot je pri Kamnitem in Podeželskem playboyu, op.prev.) pol tud F ni tko zlo velik kljub dost velikem a... kot vidiš ni druge, shujšat bo treba :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!