Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

Ker katapult z mesta (pedrose), se vid da ma samo 49 kg, no baje majo novo šasijo.Drgač je pa dobr pelu, tko da čestitke za zmago, čeprou bi ga na koncu skoraj usral.Seveda pa čestitke tud rossiju in še posebej lorenzu, k se je tko dobr vozu glede na tist padec.NO končno je tud heydnu neki ratal.

Tale keržišnik je pa tema od teme, pol stvari je spustu, pa skoz je lorenzota in stonerja mešu, pa skubica prekinju pr vsakem stavku :headbang: .

Mi je blo prou dobr gledat pr starših kvalifikacije k majo svojo satelitsko in sm lohka spremlju na british eurosport, sveto dvojico, žal je mamola manjkal.

No vse bolj so pa glasni glede uvedbe 100 kubičnih motorjev nazaj v moto gp, ker so baje manjši stroški kot sedaj z 800.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirke nisem videl do konca, zaspal med reklamami... :headbang:

torej te ni dovolj zanimala :evilgrin:

našel stran kjer lahko gledaš vse dirke http://www.watchmotogp.com/ (nisem še preveril če deluje in kako deluje, uporaba na lastno odogovornost :D)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirke nisem videl do konca, zaspal med reklamami... :headbang:

Jaz pa sem videl ravno najbolj zanimiva dela... prvih 10 krogov in zadnjih nekaj krogov... sicer pa sem malo :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prcko..."vale" na poleposition? :naughty:

Je kdo za, da nardimo eno peticijo, da keržišnika al ka je ze skenslajo... pa naj skoz Skubica komentira.

Men gre ze posteno na zivce, da se skoz moti :headbang: ...k ne bi gledu dirke oz. sploh bil fan motogpja... kr neki.

Sej ne rabmo enga k se kr neki dere... naj si mal ogleda dirke iz Eurosporta pa bo vidu, kk pa kej.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo za, da nardimo eno peticijo, da keržišnika al ka je ze skenslajo... pa naj skoz Skubica komentira.

Hvala vsemogocnemu, da imam(o) vsaj DSF. Svabi niso svoh, sploh. :OK:

Sicer pa to progo enostavno moras imeti rad, tudi ce trenutno noben ne dirka po njej. :trance_33_sleep:

Jorge... :worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsemogocnemu, da imam(o) vsaj DSF. Svabi niso svoh, sploh. :OK:

Sicer pa to progo enostavno moras imeti rad, tudi ce trenutno noben ne dirka po njej. :trance_33_sleep:

Jorge... :worship::worship::worship:

no ja vsak ma svoje mnenje ampak moje je tako, da je poptv zanič, dsf pa še bolj...

itak nemško ne zastopim nič, tak da bolj malo vem kaj se dogaja, ampak tudi italjansko ne zastopim nič, pa ob komentiranju naprimer wsbk vedno vem zakaj se gre...

reklame majo včasih celo 10 minut dolge pod 6 pa še nism naletu da bi ble... na dirkah so mal krajše, ampak ne kej dost... in vedno jih dajo ravno takrat ko je naprimer kdo v rdečih cifrah itd...

tut niso nevem kaki strokovnjaki... kar me pa najbol mot, je pa to da med FP in QP dajejo celozaslonske intervjuje s četrtkove tiskovne konference, al pa s svojimi 125cc vozniki...

spremljevalni program je pa itak samo bradl, cortese pa folger cel vikend...

tak da mi prenosi niso niti najmanj všeč...

glede peticije pa kaj še čakate takoj in zdaj :) če bi vedu za kako fajno stran bi že sam naredu :)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej te ni dovolj zanimala :evilgrin:

našel stran kjer lahko gledaš vse dirke http://www.watchmotogp.com/ (nisem še preveril če deluje in kako deluje, uporaba na lastno odogovornost :D )

Tule samo trojanci tekmujejo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja vsak ma svoje mnenje ampak moje je tako, da je poptv zanič, dsf pa še bolj...

itak nemško ne zastopim nič, tak da bolj malo vem kaj se dogaja, ampak tudi italjansko ne zastopim nič, pa ob komentiranju naprimer wsbk vedno vem zakaj se gre...

Kenny, ker NE razumem italijansko, NE sodim njihovih prenosov. A bo slo? :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny, ker NE razumem italijansko, NE sodim njihovih prenosov. A bo slo? :trance_33_sleep:

hočm povedat sam da sta komentatorja zanič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočm povedat sam da sta komentatorja zanič...

Kako lahko to rečeš, če ne razumeš, kaj sta povedala?!! Jaz naprimer, bi zadevo na DSF-u pohvalil, so se potrudili. Res je, da imajo kar veliko reklam, ampak imajo prav tako kar nekaj "bonbončkov". Zelo bi pohvalil Hoffmana,ki me je prijetno presenetil, poda veliko uporabnih informacij iz prve roke (kako jih ne bi), prav tako pa je človek pravi poliglot, ki poleg svojega jezika tekoče govori angleško, špansko in italijansko :worship: . Sem se prav nasmejal, ko je pristopil do enega dirkača in ga povprašal, v katerem jeziku želi, da se pogovarjata. Prav tako mi je všeč njegov krog z aprilio RSV 4, ki ga naredi na vsaki pisti, hkrati pa ima pod čelado mikrofon in sproti komentira.

Torej, z moje strani lahko samo :OK: rečem na prenose DSF. Aja, no mogoče sta mi šla to nedeljo malo naživce, ko je sokomentator Alexa vsakič, ko so dirkači šli čez "corkscrew" posebej poudaril, kako je to nesrečno mesto za Alexa in kako se je tam končala njegova kariera.

Kar se tiče pa dirke same, me veseli, da se je krog zmagovalcev razširil, kapo dol Lorenzotu za "cojones", ki jih je pokazal na dirki, Rossi tradicionalno dobro, Stoner pa je "ugasnil po nekje dobri polovici. Škoda za Dovija, verjetno bi #27 osvojil 5. mesto ob končani vožnji. Hayden je spet pokazal dobro dirko, upam, da bo nadaljeval v tem vzponu rezultatov. Jap, bo treba enkrat tole v živo pogledat. :grim

V Sachsenringu upam, da bo napeta dirka in da bo konkurenčnih vsaj 5,6 dirkačev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom zdaj kar na DSF preklopil. Prej me je na starem TV malo slika za=bavala, nov TV pa teh težav nima. Jih ima samo še Siol.

Je pa Hoff izrekel čestitke Stonerju, da se je pripeljal do konca.

Poleg komentatorja na PopTV mi gredo pa na živce tudi reklame - kaj mislijo, da je ciljna publika tako debilna? Mislim, same pralno-fekalne reklame, medtem ko na DSF vrtijo vsaj nekaj motorističnih.

Tako da se pridružujem peticiji za zamenjavo komentatorja, pa pod njo bi tudi dodal peticijo za premaknitev debilnih reklam na termine, namenjene njim (telenovele ipd).

Če bi dali razpis ven za komentatorja, bi se takoj javil. Sicer sem lani malo zarjavel, ampak težko verjamem, da bi slabše komentiral kot zdajšnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom zdaj kar na DSF preklopil. Prej me je na starem TV malo slika za=bavala, nov TV pa teh težav nima. Jih ima samo še Siol.

Je pa Hoff izrekel čestitke Stonerju, da se je pripeljal do konca.

Poleg komentatorja na PopTV mi gredo pa na živce tudi reklame - kaj mislijo, da je ciljna publika tako debilna? Mislim, same pralno-fekalne reklame, medtem ko na DSF vrtijo vsaj nekaj motorističnih.

Tako da se pridružujem peticiji za zamenjavo komentatorja, pa pod njo bi tudi dodal peticijo za premaknitev debilnih reklam na termine, namenjene njim (telenovele ipd).

Če bi dali razpis ven za komentatorja, bi se takoj javil. Sicer sem lani malo zarjavel, ampak težko verjamem, da bi slabše komentiral kot zdajšnji.

glede reklam... vrtijo tiste reklame ki sponzorirajo prenos, kolikor jst vem...

tudi če to niso sponzorji, jih pač vrtijo ker jim firme plačujejo za te reklame... pač na poptvju ne dobijo reklam od suzukija naprimer... sploh pa kaj je važno kake reklame so, važno je da jih je čim manj in to mi je na poptv všeč... sploh ker jih je 10x manj kot pri f1 in je druga polovica dirke povsem brez...

no in če kdo ve kako, potem naj to peticijo že naredi...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prcko..."vale" na poleposition? :naughty:

Je kdo za, da nardimo eno peticijo, da keržišnika al ka je ze skenslajo... pa naj skoz Skubica komentira.

Men gre ze posteno na zivce, da se skoz moti :headbang: ...k ne bi gledu dirke oz. sploh bil fan motogpja... kr neki.

Sej ne rabmo enga k se kr neki dere... naj si mal ogleda dirke iz Eurosporta pa bo vidu, kk pa kej.

Lp

A me je slikca izdala :unsure:

Jest sm za da nardimo peticijo, ker mam včasih občutek, da bi vsak fan skor bolje komentiral, dogajanje na stezi.

Ker kerž. skoz zamuja al pa sploh ne vidi, da se je kaj zgodilo, še posnetke od "live" slike zašuštra, mislm NO COMMENT :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, jao sej ne morem verjet, kakšne nekonstruktivne debate imamo tukaj..

ja..pa dejmo pol še peticijo podpisat, da Danilo Turk ne bo več predsednik države in da Boškotu Šrotu vzamejo Pivovarno Laško a???

in itak, da bodo vsi naše peticije upoštevali takoj a ne.......

Joooj ljudje, a ste res tako naivni al kaj?

Naj samo povem, da sta za tale deal med POPom in Dorno za prenose Moto GPja v veliki meri "krivca" ravno Keržišnik in Ališič in da jima na nek način lahko rečemo samo hvala....

res je...da ga včasih Keržišnik lomi..in da v žaru komentiranja zameša kakšnega dirkača, ampak tko pač je...tud meni bi bilo bolj všeč, če bi na to bolj pazil...samo tale ideja o petciji je pa res butasta do konca

in ja ..bom spet rekel enako...men komentar iz Lagune (Keržišnik-Skubic) sploh ni bil tako slab..je pa bilo seveda nekaj napak

..aja pa še to...POP ima (po objavljenih rejtingih neodvisne agencije sodeč) odlično gledanost Moto GPja in glede na to da so "običajni" gledalci po anketi revije STOP izglasovali Keržišnika za 3. najboljšega komentatorja v SLO ( Za Bergantom in Ališičem, ki ta posel opravljata že več kot deset let) potem je neumnost pričakovat, da ga bodo zamenjali, zato ker nas je tukaj enih deset ali pa dvajset, ki se pritožujemo...

nima smisla

dejmo rajš načet kakšno pametno temo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res da ga nebojo skenslal in tud res je da večina gledamo dirko na pop-u. Je pa res da če bi imeli še zmeraj eurošport in sveto trojico, bi večina gledala njih in ne popa, ki bi lahko predvajal tudi kvalifikacije, tako kot pri formuli.

Pa mislim da po tolkih dirkah kometiranja nebi smel mešat dirkače, pažar komentiranja gor ali dol, ker to se mu redno dogaja.

Skubic je pa čist vredu, dokler ma besedo, oz dokler ga ne prekinjajo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočm povedat sam da sta komentatorja zanič...

na osnovi čega praviš da sta zanič če ne zastopiš pol kurca kaj govorita .Glede na to da govorim in razumem it. ti lahko rečem da sta fenomena od komentatorjev povedo točno vse pa še dodatke da se pol ure še cepaš od smeha in če je dirka dolgčasna ti jo oni naredijo zelo dinamično z njihovimi komentarji .

Pejt spat s takimi komentarji  :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A me je slikca izdala :unsure:

pomoje da kar slavna očetova satelitska z več kot 50 eurosporti ;)

jao, jao sej ne morem verjet, kakšne nekonstruktivne debate imamo tukaj..

ja..pa dejmo pol še peticijo podpisat, da Danilo Turk ne bo več predsednik države in da Boškotu Šrotu vzamejo Pivovarno Laško a???

in itak, da bodo vsi naše peticije upoštevali takoj a ne.......

Joooj ljudje, a ste res tako naivni al kaj?

Naj samo povem, da sta za tale deal med POPom in Dorno za prenose Moto GPja v veliki meri "krivca" ravno Keržišnik in Ališič in da jima na nek način lahko rečemo samo hvala....

res je...da ga včasih Keržišnik lomi..in da v žaru komentiranja zameša kakšnega dirkača, ampak tko pač je...tud meni bi bilo bolj všeč, če bi na to bolj pazil...samo tale ideja o petciji je pa res butasta do konca

in ja ..bom spet rekel enako...men komentar iz Lagune (Keržišnik-Skubic) sploh ni bil tako slab..je pa bilo seveda nekaj napak

..aja pa še to...POP ima (po objavljenih rejtingih neodvisne agencije sodeč) odlično gledanost Moto GPja in glede na to da so "običajni" gledalci po anketi revije STOP izglasovali Keržišnika za 3. najboljšega komentatorja v SLO ( Za Bergantom in Ališičem, ki ta posel opravljata že več kot deset let) potem je neumnost pričakovat, da ga bodo zamenjali, zato ker nas je tukaj enih deset ali pa dvajset, ki se pritožujemo...

nima smisla

dejmo rajš načet kakšno pametno temo

a bi ti lahko nehu v vsakem primeru neki kritizirat naše kritiziranje kržišnika in ga nebi na vsak način branu z nekimi dejstvi, katera so za nas čist nepomembna... če bo peticija ustanovljena, pa bo, če se ne strinjaš z njo jo pač neboš podpisal...

glede kržišnika je pa tak, da je že res da se mu lahko zahvalimo (verjetno) ampak če ne zna komentirat pač nezna in tega dejstva ne moreš spremenit... če se zajebe 5x na minuto zame ni noben komentator... in če mešaš stonerja in pa lorenza vs čas potem ti res ni pomoči...

pač sorry ampak nismo vsi takega mnenja kot ti in zakaj nam morš zdej zbijat moralo da s peticijo nebomo nikamor pršli... pač nebomo, mislš da bomo kej ne slabšem če ne bomo?

na osnovi čega praviš da sta zanič če ne zastopiš pol kurca kaj govorita .Glede na to da govorim in razumem it. ti lahko rečem da sta fenomena od komentatorjev povedo točno vse pa še dodatke da se pol ure še cepaš od smeha in če je dirka dolgčasna ti jo oni naredijo zelo dinamično z njihovimi komentarji .

Pejt spat s takimi komentarji  :headbang:

lej ti niti slovensko pomoje ne znaš, ker očitno nisi uspel prebrat da sta italijanska komentatorja super in čeprav ne razumem kej dost italjansko, sta mi res fajn in ju z veseljem poslušam in kljub nerazumevanju jezika še vedno vem kaj se dogaja...

pritoževal sm se nad nemškima, ki sta ob padcu caseya še kar govorila kako odstranjujejo lorenzov motor, pa čeprav je bil tisto casey že 20 sekund... pa tut njun ton mi ni všeč in nasploh dsf ni po moji meri...

tk da drugič raj ti mal prespi pa 2x preberi pol pa napiši komentar.. ok? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje ma sindrom Gibernau :evilgrin:

baje ti pospešeno odmirajo možnaske celice :evilgrin:

sete in casey sta oba taka pilota da nimaš ti kej čez njiju govort ;) :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj samo povem, da sta za tale deal med POPom in Dorno za prenose Moto GPja v veliki meri "krivca" ravno Keržišnik in Ališič in da jima na nek način lahko rečemo samo hvala....

res je...da ga včasih Keržišnik lomi..in da v žaru komentiranja zameša kakšnega dirkača, ampak tko pač je...tud meni bi bilo bolj všeč, če bi na to bolj pazil...

in ja ..bom spet rekel enako...men komentar iz Lagune (Keržišnik-Skubic) sploh ni bil tako slab..je pa bilo seveda nekaj napak

Ališič in Keržišnik sta znosna samo,če imata ob sebi še enega komentatorja-

Men Keržišnik včasih deluje kot,da bi si že prej sam napisal razplet dirke in ko pol ni kaj tako je celi zmeden.Včasih ma ja take vmes,da........... Škubic ja ni vedu kaj mu naj nazaj reče,če take strela.Kot naprimer na koncu uno "kaj bi bilo če bi bil Rossi malo hitrejši"al tak neka :headbang:

Pa kr v besedo skače.Če sam ne zna naredit-povedat kaj zanimivega naj vsaj človeku pusti da pove...

Še ne loči motorjev in čelad pa naj si da pred sebe slike čelad in motorjev ter imena zraven,da bo vsaj vedel kaj govori!

Pa pri vseh monitorjih,ki jih ima bi lahko malo prej vedel za koga gre.Ne pa,da piše na ekranu on pa še vedno zmedeno ali je ta ali ta...

Je pa seveda boljše kot prej ko prenosov ni bilo :naughty:

Lahko bi še s prenosi superbike dirk začeli :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!