Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

ej Kenny a si ti vedno tako agresiven in napadalen--?? al si sam takrat, ko si na netu in si varno skrit nekje za svojim trapastim "nickom"

..ti si kao poznavalec motociklizma, zagovarjaš pa same zgube..Kennya Jr., Gibernaua, Caseya,,,,skratka same take, ki so osvojili par zmag in morda eno prvenstvo čist slučajno..a?

še čudno, da ne zagovarjaš Haydna....

sicer pa lahko vsak najbrž pove, kar mu paše, al si ti tisti, ki si zakupil tale forum samo zase?

in še to...

sam si glihkar povedal, da sta na DSFu komentatorja 20 minut govorila o Stonerjevem padcu, čeprav je bil Lorenzo....torej?? Torej se vsak lahko zmoti a? Tudi taki asi, kot jih ima DSF, pa čeprav so ti fantje komentirali prej Formulo 1, vsaj deset let

Gre samo za to, da tebi itak nikol ne bo dobro nič, kar bo domače....če bi Moody, Mamola in Ryder komentirali v slovenščini bi pa njih pluval....

zdej pa nared svojo peticijo, ne pa da sam govoriš in druge podpihuješ..pa da vidmo, kaj boš z njo dosegu, ko si tok brihten..pod peticijo se je namreč potrebno podpisat s polnim imenom in priimkom, ki se ga ti itak ne upaš napisat.... al se boš podpisal s Kenny???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej narod. motogp.com vas reši vseh debat o komentatorjih. če je res tako boleče poslušat Gabra, pliz, plunte jebenih 90€ in mate vse probleme rešene. insiderske informacije živahni komentarji z malo napakami. . . en komentator mi je biu ful antipatičen, pa sm se ga že navadu, in zdej prow uživam ko gledava na websajtu. in za ta denar dobiš proste nedelje, lahko uživaš pohajaš in delaš kar hočeš, ne dežuraš pred TV da vidiš live, in ni treba čakat na ponovitev al pa torrent. ko prideš domow, cak, in gledaš dirko. vedno je tam. . .čaka. super zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Humorist!

90€ a veš kolk je to enga dnarja?!?

Da bi slovencljni dal kaj za dirko gledat dej no sej je laži kurcat :) pa na per it (al pa lizike kupt :evilgrin: )

Sej men tud ne paše Gaber prav preveč ampak mam pa zato toliko raje prenose dirk da potrpim...

Letos si nisem nabavil licence za motogp, pa mi za enkrat ni zal, prejšnja leta sem kupoval pa je res dobro urejeno in pripravljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S peticijo bi res tezko dosegli, da bi ga skenslali ampak bi mogoce vsaj to dosegli, da bi prislo v javnost in bi se ded mal bl potrudu oz. veckrat povabil Skubico in mu pustil vec do besede.

Na POPu gledam samo tedaj k gledamo s prijatelji skupaj... in za komentarje mam ze skoraj filter v usesih in ga redko kdaj se slisim...

vecino samo tedaj ko se kaj zmoti... in ne morem ostati ravnodusen...

(kako lahko kdo tako komentira sport, ki mi pomeni tako veliko! )

Res zgleda, kot, da ima ze v naprej napisane dolocene informacije, ki vcasih niso na mestu. Vseeno ma premal znanja ampak ok, tud to gre...

Se mi zdi, da spremlja dirko v 80% al pa se manj. Nvm al tk slabo vidi pa si ne upa it okolistu...prevec napak naredi in naj vsaj to odpravi.

Pa proge sploh tud slabo pozna (ali pa je to, da slabo spremlja)... vlkrat rece, da gre kdo mimo, k ma mal drugacno linijo, ampak tam se ne prehiteva... se Rossi ne. Pa se to, nikoli ne sme komentator navijati za nekoga v takem smislu, da sam njega omenja pa naj bo to kdorkoli.

Dosti tega se nabere... lani sem spremljal na POP tvju samo pred startom malo in pa med reklamami na eurosportu.

Pa verjamem, da bi na peticiji zbrali vec sto glasov... ker bi se moja stara mama glasovala :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Humorist!

90€ a veš kolk je to enga dnarja?!?

ja vem. en fusraster pa ročka za kuplungo od VTR :D

S peticijo bi res tezko dosegli, da bi ga skenslali ampak bi mogoce vsaj to dosegli, da bi prislo v javnost in bi se ded mal bl potrudu oz. veckrat povabil Skubico in mu pustil vec do besede.

Na POPu gledam samo tedaj k gledamo s prijatelji skupaj... in za komentarje mam ze skoraj filter v usesih in ga redko kdaj se slisim...

vecino samo tedaj ko se kaj zmoti... in ne morem ostati ravnodusen...

(kako lahko kdo tako komentira sport, ki mi pomeni tako veliko! )

Res zgleda, kot, da ima ze v naprej napisane dolocene informacije, ki vcasih niso na mestu. Vseeno ma premal znanja ampak ok, tud to gre...

Se mi zdi, da spremlja dirko v 80% al pa se manj. Nvm al tk slabo vidi pa si ne upa it okolistu...prevec napak naredi in naj vsaj to odpravi.

Pa proge sploh tud slabo pozna (ali pa je to, da slabo spremlja)... vlkrat rece, da gre kdo mimo, k ma mal drugacno linijo, ampak tam se ne prehiteva... se Rossi ne. Pa se to, nikoli ne sme komentator navijati za nekoga v takem smislu, da sam njega omenja pa naj bo to kdorkoli.

Dosti tega se nabere... lani sem spremljal na POP tvju samo pred startom malo in pa med reklamami na eurosportu.

Pa verjamem, da bi na peticiji zbrali vec sto glasov... ker bi se moja stara mama glasovala :winkiss:

ma kaj bote podpisovali? kašno peticijo? kaj more "pridet u javnost" kdo javnost sploh je? Gaber je kot komentator pol sposoben. tak je. spremenil se nebo. Kot da bi pizdu na vreme ker je decembra mraz.

prepričan sem, da se GK maksimalno trudi, in da vse od sebe. kar je, je. to je to. če ti res toolko pomeni ta šport, ti pravim, €€ nakaži in boste vsi rešeni teh kristusovih muk in trpljenja.

99 pravi, da bi u laguni zmagal. če nebi zayebal prehitevanja Rossija hehe. ma ta ni normaln :)

Had it not been for that mistake Lorenzo believes he could have won the race. Instead the Spaniard crossed the finish line 1.926 seconds behind race winner Dani Pedrosa and 1.582sec from Rossi

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izrekel podpredsednik Hondinega dirkaškega oddelka (HRC) Šuhei Nakamoto. Japonec je dejal, da se je z zmago vsem odvalil velik kamen s srca, a da dobro vedo, komu gre največ zaslug za zmago: "Ne motociklu, pač pa dirkaču gre pripisati zasluge za slavje. Glede prvega še vedno zaostajamo za tekmeci, a se trudimo na vso moč, da bi jih ujeli," je priznal

vir 24h.com

Ej a je to sploh možno?!? :unsure:

Da so Hondini možje priznali da je za kaj odgovoren (zaslužen) tudi dirkač?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Kenny a si ti vedno tako agresiven in napadalen--?? al si sam takrat, ko si na netu in si varno skrit nekje za svojim trapastim "nickom"

..ti si kao poznavalec motociklizma, zagovarjaš pa same zgube..Kennya Jr., Gibernaua, Caseya,,,,skratka same take, ki so osvojili par zmag in morda eno prvenstvo čist slučajno..a?

še čudno, da ne zagovarjaš Haydna....

sicer pa lahko vsak najbrž pove, kar mu paše, al si ti tisti, ki si zakupil tale forum samo zase?

in še to...

sam si glihkar povedal, da sta na DSFu komentatorja 20 minut govorila o Stonerjevem padcu, čeprav je bil Lorenzo....torej?? Torej se vsak lahko zmoti a? Tudi taki asi, kot jih ima DSF, pa čeprav so ti fantje komentirali prej Formulo 1, vsaj deset let

Gre samo za to, da tebi itak nikol ne bo dobro nič, kar bo domače....če bi Moody, Mamola in Ryder komentirali v slovenščini bi pa njih pluval....

zdej pa nared svojo peticijo, ne pa da sam govoriš in druge podpihuješ..pa da vidmo, kaj boš z njo dosegu, ko si tok brihten..pod peticijo se je namreč potrebno podpisat s polnim imenom in priimkom, ki se ga ti itak ne upaš napisat.... al se boš podpisal s Kenny???????

sorry če se je zdelo napadalno, ni bilo tako mišljeno, samo hotel sm jasno in enoumno povedat...

sicer sm napisu 20 sekund in ravno obratno stoner in lorenzo, ampak a zdej pa če je en komentator zanič so pa lahko vsi? eh...

ne žali voznikov ki so vživljenju dosegli tolk kot ti neboš v 4ih in ki so predvsem pregarali več kolkr se boš ti kdajkol pretegnu... :closedeyes:

lahko napiše vsak kar hoče, torej tut jst... al si ti mogoče zakupil ta forum? :naughty:

99 pravi, da bi u laguni zmagal. če nebi zayebal prehitevanja Rossija hehe. ma ta ni normaln :)

Had it not been for that mistake Lorenzo believes he could have won the race. Instead the Spaniard crossed the finish line 1.926 seconds behind race winner Dani Pedrosa and 1.582sec from Rossi

lej če nebi naredu napake bi prehitel rossija in ker je bil dost hitrejši bi sigurno končal precej pred njim, pedrosa je pa končal 4 desetinkice pred rossijem? torej nebi zmagal? res da je pedrosa upočasnil in da bi lahko vseen hitrej odpelu, ampak verjetno bi ga lorenzo še prej presentu kot pa ga je rossi...

in ja... če bi lorenzo prišel v tako situacijo kot je rossi v zadnji ovinek, se nebi vdal... in verjetno se nebi dobro končalo :)

vsekakor je imel možnosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry če se je zdelo napadalno, ni bilo tako mišljeno, samo hotel sm jasno in enoumno povedat...

sicer sm napisu 20 sekund in ravno obratno stoner in lorenzo, ampak a zdej pa če je en komentator zanič so pa lahko vsi? eh...

ne žali voznikov ki so vživljenju dosegli tolk kot ti neboš v 4ih in ki so predvsem pregarali več kolkr se boš ti kdajkol pretegnu... :closedeyes:

lahko napiše vsak kar hoče, torej tut jst... al si ti mogoče zakupil ta forum? :naughty:

lej če nebi naredu napake bi prehitel rossija in ker je bil dost hitrejši bi sigurno končal precej pred njim, pedrosa je pa končal 4 desetinkice pred rossijem? torej nebi zmagal? res da je pedrosa upočasnil in da bi lahko vseen hitrej odpelu, ampak verjetno bi ga lorenzo še prej presentu kot pa ga je rossi...

in ja... če bi lorenzo prišel v tako situacijo kot je rossi v zadnji ovinek, se nebi vdal... in verjetno se nebi dobro končalo :)

vsekakor je imel možnosti...

če,če,če PA GA NI!!!!!!!!! :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če,če,če PA GA NI!!!!!!!!! :doze:

pa sj ni rekel da je ampak da je imel možnosti... sepravi je tisto kar je povedal res... nebi blo res če bi rekel da ga je...

štekaš? :unsure:

vrjetno ne :rolleyes::worship: :naughty: :unsure: :trance_33_sleep: :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amapk ti prow dežuraš k ti kdu replicira post da mu ga nazaj..mojga ni potrebe

pa d ne bom čist off..dirko sm prespal :D...zamudu kej-ne. čakamo nemčijo :D

aja pa še to glede team managerja...bivša se drži v skupnem na 73 mestu :worship::whistle:

Popravljeno . Popravil brembo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sj ni rekel da je ampak da je imel možnosti... sepravi je tisto kar je povedal res... nebi blo res če bi rekel da ga je...

štekaš? :unsure:

vrjetno ne :rolleyes::worship: :naughty: :unsure: :trance_33_sleep: :whistle: :evilgrin:

še dobro da mamo tebe na forumu vsaj eden pameten :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobro da mamo tebe na forumu vsaj eden pameten :winkiss:

moja malenkost :closedeyes:

amapk ti prow dežuraš k ti kdu replicira post da mu ga nazaj..mojga ni potrebe

pa d ne bom čist off..dirko sm prespal :D...zamudu kej-ne. čakamo nemčijo :D

aja pa še to glede team managerja...bivša se drži v skupnem na 73 mestu :worship::whistle:

ok ga nebom :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry če se je zdelo napadalno, ni bilo tako mišljeno, samo hotel sm jasno in enoumno povedat...

sicer sm napisu 20 sekund in ravno obratno stoner in lorenzo, ampak a zdej pa če je en komentator zanič so pa lahko vsi? eh...

ne žali voznikov ki so vživljenju dosegli tolk kot ti neboš v 4ih in ki so predvsem pregarali več kolkr se boš ti kdajkol pretegnu... :closedeyes:

lahko napiše vsak kar hoče, torej tut jst... al si ti mogoče zakupil ta forum? :naughty:

lej če nebi naredu napake bi prehitel rossija in ker je bil dost hitrejši bi sigurno končal precej pred njim, pedrosa je pa končal 4 desetinkice pred rossijem? torej nebi zmagal? res da je pedrosa upočasnil in da bi lahko vseen hitrej odpelu, ampak verjetno bi ga lorenzo še prej presentu kot pa ga je rossi...

in ja... če bi lorenzo prišel v tako situacijo kot je rossi v zadnji ovinek, se nebi vdal... in verjetno se nebi dobro končalo :)

vsekakor je imel možnosti...

Stoner bi ga sigurn v zadnem ovinku, pač Rossi nima pojma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner bi ga sigurn v zadnem ovinku, pač Rossi nima pojma.

jooooo... rossi je tut po dirki dejal da je imel možnost ampak je bilo preveč tvegano... torej pametno da ni... lorenzo pač nebi niti pomislu da nebi in vrjetno leteeeli...

to sm mislu povedat...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner bi ga sigurn v zadnem ovinku, pač Rossi nima pojma.

Itak da ga bi stouner dol poču,sam ga mau bolezen daje!

Rosi pa se tak al tak skoz neki ven meče,ccc,...sploh se ne pelje tko dobr kot melandri.Če bi melandri meu njegov moto v laguni bi zmagu.Ziher!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...lej če nebi naredu napake bi prehitel rossija in ker je bil dost hitrejši bi sigurno končal precej pred njim, pedrosa je pa končal 4 desetinkice pred rossijem? torej nebi zmagal? res da je pedrosa upočasnil in da bi lahko vseen hitrej odpelu, ampak verjetno bi ga lorenzo še prej presentu kot pa ga je rossi...

in ja... če bi lorenzo prišel v tako situacijo kot je rossi v zadnji ovinek, se nebi vdal... in verjetno se nebi dobro končalo :)

vsekakor je imel možnosti...

Človek, a ti kdaj prebereš svoje lastne umotvore, preden jih napopaš vsem na vpogled? * tukaj dodam smajlija, sam izberi katerega*

Tale tvoja briljantna analitična bravuroza o Lorenzu, Rossiju in Perdosi v Laguni Seci je za v anale. Mislim dobesedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, za v anale. V analno luknjo. Tako kot občasno kakšna dirka.

Pa ne vem, a se jaz tako spreminjam (beri staram), da mi za kakšno dirko bolj dol visi kot ne, ali so MotoGP z vedno novimi pravili, omejevanjem konkurence (gume) pripeljali do točke, da vse skupaj izgleda Rossishow, pa ne v smislu, da ga favorizirajo, ampak da je še edini, ki vleče voz naprej. Da brez njega sploh ne bi več gledali.

Zato nisem še nabavil prenosa pri motogp pikakom, no, verjetno ga bom, ker sem pač sit reklam in komentatorjev (POP in DSF). Cartman, prav imaš. Grem za tabo, če mi tehnologija dopusti.

Sicer je pa zanimivo, da letos ni komentarjev v smislu 'Yamaha je premočna, prehitra bla bla bla', kot je bilo predlani govora za Ducatija. Za mene je Stoner car. In Rossi tudi. Pedrosa ne, ker je Hondo zjebal s tem, ko si jo je naredil po svoji meri. Pa premajhen in prešvoh je za MotoGP. Lorenzo bo pa moral še dokazati, da je car, zdaj ima pač premočan stroj, ki mu ga je Rossi dodelal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, za v anale. V analno luknjo. Tako kot občasno kakšna dirka.

Pa ne vem, a se jaz tako spreminjam (beri staram), da mi za kakšno dirko bolj dol visi kot ne, ali so MotoGP z vedno novimi pravili, omejevanjem konkurence (gume) pripeljali do točke, da vse skupaj izgleda Rossishow, pa ne v smislu, da ga favorizirajo, ampak da je še edini, ki vleče voz naprej. Da brez njega sploh ne bi več gledali.

Zato nisem še nabavil prenosa pri motogp pikakom, no, verjetno ga bom, ker sem pač sit reklam in komentatorjev (POP in DSF). Cartman, prav imaš. Grem za tabo, če mi tehnologija dopusti.

Sicer je pa zanimivo, da letos ni komentarjev v smislu 'Yamaha je premočna, prehitra bla bla bla', kot je bilo predlani govora za Ducatija. Za mene je Stoner car. In Rossi tudi. Pedrosa ne, ker je Hondo zjebal s tem, ko si jo je naredil po svoji meri. Pa premajhen in prešvoh je za MotoGP. Lorenzo bo pa moral še dokazati, da je car, zdaj ima pač premočan stroj, ki mu ga je Rossi dodelal.

hehe ja morde lahk podpišemo peticijo, de kenijađunijorja skupinsko ignoriramo, če ga že moderatorji v imenu svobode govora nesmejo nekam poslat. . .

motoGp si le kupi, ker je pol sezone mimo, je tud cena zdej polovična!!! 44€ do konca sezone!!

Iz lastnih izkušenj ti povem, da je staranje zelo pomemben faktor. :wallbash: Danes zjutraj recimo, sm u kopalnici ugotovil, da sta mimo oba milanska koncerta U2, pred petimi leti sm šu za njimi na irsko, od romanja v sarajevo je blo to pač TO, nism nit pomislu de nebi šel. danes mi (skor čist) dol visi

Motogp je res mal rossishow, ampak zato ker je vprašanje samo eno. ker je poročanje in obnašanje medijev takšno. a bo rossi še enkat zmagal., ali 46 nebo še enkrat zmagal. podobno usodo je doživljala F1 zadnje tri sezone schumacherjevega nastopanja. Drugid kot da ni. Ko je Schu čelado obesil na klin, se je sprostil prostor za ostale in kar na enkrat so bili v igri hamilton massa in raikonen. enako se bo z motoGp zgodilo ko 46 upokojijo. ne dvomim, da bo 46 dobila svoje mesto ob 34, in je nebo sm,el nosit nihče več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek, a ti kdaj prebereš svoje lastne umotvore, preden jih napopaš vsem na vpogled? * tukaj dodam smajlija, sam izberi katerega*

Tale tvoja briljantna analitična bravuroza o Lorenzu, Rossiju in Perdosi v Laguni Seci je za v anale. Mislim dobesedno.

no ja... pa povej kje sm se zmotil... pričakujem tvojo popolno razlago, ker si baje tolk pametn :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ja morde lahk podpišemo peticijo, de kenijađunijorja skupinsko ignoriramo, če ga že moderatorji v imenu svobode govora nesmejo nekam poslat. . .

motoGp si le kupi, ker je pol sezone mimo, je tud cena zdej polovična!!! 44€ do konca sezone!!

Iz lastnih izkušenj ti povem, da je staranje zelo pomemben faktor. :wallbash: Danes zjutraj recimo, sm u kopalnici ugotovil, da sta mimo oba milanska koncerta U2, pred petimi leti sm šu za njimi na irsko, od romanja v sarajevo je blo to pač TO, nism nit pomislu de nebi šel. danes mi (skor čist) dol visi

Motogp je res mal rossishow, ampak zato ker je vprašanje samo eno. ker je poročanje in obnašanje medijev takšno. a bo rossi še enkat zmagal., ali 46 nebo še enkrat zmagal. podobno usodo je doživljala F1 zadnje tri sezone schumacherjevega nastopanja. Drugid kot da ni. Ko je Schu čelado obesil na klin, se je sprostil prostor za ostale in kar na enkrat so bili v igri hamilton massa in raikonen. enako se bo z motoGp zgodilo ko 46 upokojijo. ne dvomim, da bo 46 dobila svoje mesto ob 34, in je nebo sm,el nosit nihče več.

Ja, včasih sem organiziral snemanje med dopustom, potem sem si krožnik nabavil, danes pa... ja, je treba kar EMŠO pogledat, je marsikaj bolj jasno.

Pa še nesreča, in človek kar naenkrat dobi drugačno perspektivo.

Čisto resno pa razmišljam, da bi šel eno dirko kar v živo pogledat, npr. Brno letos. Samo preverim termin in dopust, motor je pripravljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sete in njegova ekipa so se poslovili od prvenstva KLIK, sedaj imamo samo še 17 voznikov

v Svetovnem prvenstu :(

upam da se bo Dorna zamislila in kmalu nekaj ukrenila, ker je situacija po mojem mnenju že zelo kritična

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!