Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

no ker imam preveč časa sem nekako sestavil postavo za sezono 2010

ne zato da bi se delu pametnega kje bo kdo, pač pa za to, ker bi rad videl kaj vi mislite in pa kako natančen bom :)

torej

FIAT YAMAHA: Rossi, Stoner (malo verjetno pa vendar, zakaj pa ne :P)

REPSOL HONDA: Pedrosa, Lorenzo (mogoče bo dobil celo 3. motor)

MARLBORO DUCATI: Hayden, Dovizioso

SUZUKI: Capirossi, Spies

MONSTER YAMAHA: Hopkins, Edwards (v kolikor bo še dirkal)

GRESINI HONDA: Melandri, Simončeli

SCOT HONDA: Talmaši

LCR HONDA: de Puniet (upam da ostane, ker ni tako slab)

PRAMAC DUCATI: Kallio, Aoyama (zelo rad bi ga videl v MotoGP in tole je edino mesto, če bo v SCOT hondi samo en dirkač)

ASPAR DUCATI: Bautista

KAWASAKI: Kdorkoli bo me ne briga, ker z dve leti starim motorjem bi bil pa še melandri zadnji... vprašanje če sploh bodo, samo glede na to da so podpisali do 2011 je to njihova dolžnost... no ja mogoče se clo vrnejo...

ne zato da bi se delu pametnega kje bo kdo.............. pa glih zato

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet vsi nasedate Kennyu. Komentirajte njegovo napoved ne pa smetit po temi, kot že nevem kolkokrt do zdaj.

Kje je pa Vermulen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v superbike pomoje :)

letos mu negre in ker diši po letu velikih sprememb je on kr mal na odstrelu... pri suzukiju bodo enega voznika skor sigurno menjali in to verjetno nebi capirex (škoda), v kakem drugem moštvu ga pa jst ne vidm... ampak do konca je vseeno še skoraj pol sezone in še so možnosti, samo trenutno mu, vsaj po moje, mal slabo kaže...

lahko bi ga vzeli v sbk k ten kate hondi. chece verjetno nebodo nevem kolk časa več gledali, od kyonarija tud nč ni, razn kkšn padec sem pa tja... samo prej bi reku da bi raje jamesa vidli v svoji ekipi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v superbike pomoje :)

letos mu negre in ker diši po letu velikih sprememb je on kr mal na odstrelu... pri suzukiju bodo enega voznika skor sigurno menjali in to verjetno nebi capirex (škoda), v kakem drugem moštvu ga pa jst ne vidm... ampak do konca je vseeno še skoraj pol sezone in še so možnosti, samo trenutno mu, vsaj po moje, mal slabo kaže...

lahko bi ga vzeli v sbk k ten kate hondi. chece verjetno nebodo nevem kolk časa več gledali, od kyonarija tud nč ni, razn kkšn padec sem pa tja... samo prej bi reku da bi raje jamesa vidli v svoji ekipi...

8. VERMULLEN 64 pts

9. CPIROSSI 61 pts.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kdaj je pa capirossi merilo? tud capirossi ni kej prida, čeprav je letos zabeležil par lepih uvrstitev... in razlika je boge 3 točke, pa čeprav ima capirossi 2 ničli...

sej jest bi tud raje vidu da odslovijo capirossija, samo vseeno si veliko bolj želijo njega kot pa chrisa... mogoče ostane, če ne bodo dobili bena oz nikogar drugega...

itak vem da si pač napisal to zgolj zato, ker vedno moraš met neki proti, neglede na to kaj napišem... si pač najbolj pameten...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ker imam preveč časa sem nekako sestavil postavo za sezono 2010

ne zato da bi se delu pametnega kje bo kdo, pač pa za to, ker bi rad videl kaj vi mislite in pa kako natančen bom :)

torej

FIAT YAMAHA: Rossi, Stoner (malo verjetno pa vendar, zakaj pa ne :P )

REPSOL HONDA: Pedrosa, Lorenzo (mogoče bo dobil celo 3. motor)

MARLBORO DUCATI: Hayden, Dovizioso

SUZUKI: Capirossi, Spies

MONSTER YAMAHA: Hopkins, Edwards (v kolikor bo še dirkal)

GRESINI HONDA: Melandri, Simončeli

SCOT HONDA: Talmaši

LCR HONDA: de Puniet (upam da ostane, ker ni tako slab)

PRAMAC DUCATI: Kallio, Aoyama (zelo rad bi ga videl v MotoGP in tole je edino mesto, če bo v SCOT hondi samo en dirkač)

ASPAR DUCATI: Bautista

KAWASAKI: Kdorkoli bo me ne briga, ker z dve leti starim motorjem bi bil pa še melandri zadnji... vprašanje če sploh bodo, samo glede na to da so podpisali do 2011 je to njihova dolžnost... no ja mogoče se clo vrnejo...

Spies na Suzukiju?Hmmm nebi blo slabo. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo je bolj verjetno da se bosta Spies pa Toseland zamenjala, drugač pa motogp trg čaka na lorenzovo odločitev, wsbk pa na spiesovo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo je bolj verjetno da se bosta Spies pa Toseland zamenjala, drugač pa motogp trg čaka na lorenzovo odločitev, wsbk pa na spiesovo :whistle:

čeprou jst kr najbl računam na to da spies ostane v wsbk... mogoče na aprili...

pr tech3 poncharal že dlje časa povdarja da si full želi hopkinsa...

glede lorenza pa močno navijam za hondo... tud če se sam zamenja z danijem...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo nej gre k Hondi, k na Yamahi je prehitr :naughty:

Popravljeno . Popravil Hello_Nasty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend pa Donington Park, upam na napeto dirko in večjo konkurenčnost #27.

Pa še časovnik v našem času, da ne bo presenečenj:

Now Showing: Your Time

Friday, 24 July 2009

125 FP1 13:40 - 14:40

MotoGP FP1 14:55 - 15:55

250 FP1 16:10 - 17:10

Saturday, 25 July 2009

125 FP2 10:00 - 10:40

MotoGP FP2 10:55 - 11:55

250 FP2 12:10 - 13:10

125 QP 14:00 - 14:40

MotoGP QP 14:55 - 15:55

250 QP 16:10 - 16:55

Sunday, 26 July 2009

125 WUP 10:40 - 11:00

250 WUP 11:10 - 11:30

MotoGP WUP 11:40 - 12:00

125 RAC 13:30

250 RAC 14:45

MotoGP RAC 16:30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozno je vse skupi... kar mi najbl ni všeč je to da je ravno QP ob treh tako kot superpole :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na začetk fp1 od 125 se je spet uscal... tk da bo spet mokro... čepro za ju3 in nedelo napoved ni tak slaba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stoner kraljuje v doningtonu... v parih krogih je sposoben postavt tak čas, ki ga ostali ne dosežejo v 10ih...

talmaši pa dokazuje da mu mokra steza res leži... že v sachu je bil na mokrem nekaj časa zelo hiter, trenutno pa je 5. :)

mogoče je tako hiter zato, ker ma samo v mokrem konkurenčn motor :)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stonerju je že v uvodnih krogih FP2 uspel padec :D rahlo ga je založu v prvem melbourne loopu..

drgač je pa steza še nekolk vlažna...

prenos je na

http://www.justin.tv/moorat_tv/popout

ne vidš vsak dan prenos dopoldanskega treninga ;)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra dobra ;) škoda bil bi v igri za pole, tak pa bo mel ju3 težave iz 2. vrste, sploh k je rossi na poleu...

ampak moje mnenje je da v primeru suhega vremena bo pač pedrosa štartal pobegnil zmagal...

v primeru dežja si pa upam stavit na caseya, čeprav bo tut rossi dal vse od sebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledam qp od 250 pa vidim ralf waldmann na 23 mestu... pa si rečem to je ziher kak sin, pa odprem rezultate od fp2 in kliknem na njegovo ime pa mi odpre tole

a se zejbavajo?

no ja očitno ne :

http://www.motogp.com/en/news/2009/Waldman...tute+appearance

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi kraljuje v doningtonu... v parih krogih je postavil tak čas, ki ga ostali ne dosežejo v 10ih...ampak moje mnenje je da v primeru suhega vremena bo pač rossi štartal pobegnil zmagal...

v primeru dežja si pa upam stavit na rossija, čeprav bo tut stoner dal vse od sebe... :naughty:

Popravljeno . Popravil alezzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a-a....

stoner je v parih krogih postavil tak čas kot rossi v 10ih tudi na kvalfikacijah... rossi se je lahko le oddahnil po stonerjevi napaki in ne bodi zoprn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

250ccm naj startajo v suhem, potem se ulije in Waldmann na mestu zlocina, z nikomur razumljivo taktiko ponovno zmaga v zadnjem ovinku... Eh, to se zgodi enkrat v zivljenju (malce heca).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!