Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

Ja air-bagov še nekaj časa ne bomo imeli. Bi blo zanimivo gledat Rossija kako bi nadaljeval, če bi se kombinezon napihnil. A ste opazli kako sta si Gaber in Boštjan na momente skočla v lase in si izmenjala nekaj nizkih, je kr malo popestrilo dirko.

Škoda za Ducati in izbiro gum, sem pa prvič opazil kako ima Casey naluknjano prednjo masko ob straneh, zanimivo.

sej se po 10ih sekundah sprazne airbag...

drgač pa so to uporabljali že v jerezu in assnu... naluknjan sprednji del namreč...

to kar so pa dans naredili pri ducatiju je blo pa dokonca kretensko... pa sej niso eno 2. razredno moštvo ki tvega... oni so v boju za naslov in tega si res ne morjo prvoščit... en velik bu za stonerja, ducati in vse ki so meli kej zravn... sedajle je čisto možno da so zajebali naslov...

lahko bi zmanjšali zaostanek na manj kot 20 točk, sploh ker se stoner nebi tako utrudil ob tem tempu in bi lahko bil vsaj na stopničkah, tako pa je razlika 37 točk... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship::worship::worship: , za vse tri kategorije. Uzivancija... :rolleyes:

In pol ta bedna + dolgocasna F1 :BUA: unici se eno legendo, Donington Park. :cry::cry::cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se po 10ih sekundah sprazne airbag...

ampak meh verjetno ostane in zna biti zelo moteč

drugače pa čestitke vsem trem na stopničkah

ducati :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, saj je Gaber povedal, da na unmu mejhnmu ekranu bolj slabo vidta....ok....ker je blo smesn, k sta lih razlagala o pofarbanih robnikih in takrat Lorenzo pade...kokr se je vidl je direkt gor zapeljal....njima pa ne dost jasn kaj je blo....no ja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, kar je danes izvajal Kerzisnik na POPtv, ni podobno nicemur.

Do zdaj sem bil preprican, da je Alisic najslabsi komentator pod soncem. Morda mu delam krivico in se je v zadnjih letih, odkar jaz, vse sorodstvo, prijatelji in znanci ter po mojem mnenju 70% ostalih Slovencev spremljamo F1 na ostalih kanalih, popravil (dvomim!), toda to, kar pocne ta tip ni podobno nicemur.

5x napove koncni red ze v prvih treh krogih in seveda useka mimo, ob ocitnem prehitevanju Lorenza dva ovinka ugiba, ce je res prehitel Rossija, kar jasno opazi ves ostali svet pred TV sprejemniki... "In mislim, da je Lozenzo prehitel The Doktorja! Mislim, da je Lorenzo spredaj. Ali je Jorge prehitel mostvenega kolega?" Nato tisina in custveni izbruh. "Daaaaa, Lorenzo je spredaj!!!"... Sanja se mu ne, kdo je kdo, ne smirgla sogovornika, mu skace v besedo s svojim "Mislim, mislim..." in ga na koncu zbega, da se on zacne klamfati nesmisle, ki jih sicer s svojim dirkaskim znanjem nikdar ("De Puniet bo najbrz dohiteli Dovija" in ob tem ne opazi, da je Colin v istem kadru se sekundo na krog hitrejsi od Francoza), pred dirko se nauci nekaj dejstev in to ponovi v tricetrt ure vsaj trikrat, namesto kaksnega strokovnega pojasnila, se (v vzornikovem stilu) oklepa rumenih novic.... Skratka, nevredno MotoGP tekmovanja.

Ampak, OK. Vem, da se POPtv ne ozira na kritike gledalcev, sicer bi Miran odsel ze pred leti, zato bo tudi Gaber ostal. Upam le, da na HRT2 zacnejo drugo leto prenasati se MotoGP, kajti od zdaj naprej bom tekme spremljal striktno preko neta, francoski komentar gor ali dol.

In zdaj odgovor tistim ki boste napisali, naj grem komentirati sam ali da v Sloveniji nimamo boljsih.

Vsak naj opravlja svoje delo kot se spodobi. Ce bi imeli ljudje, ki so z mano v poslovnem odnosu toliko objektivnih kritik do mojega dela kot jih lahko slisimo in beremo o omenjeni dvojici, bi me sef ze davno zbrcal na cesto.

In drugo. Glejte kdaj WTCC na Papriki in poslusajte komentatorja. Fanta vesta, kako se streze zadevi.

Vem tudi, da bi tole moral pisati na POPtv, toda v skupni pritozbi motokluba pred desetimi leti in telefonskem zagotovilu, da jim lahko posljemo tudi podpise vseh, ki podpirajo zamisel naj Alisica umaknejo izpred mikrofona, nam je prijazna telefonistka zdolgocaseno odgovorila: "Saj niste edini, toda nicesar ne boste dosegli. Ima prevec zvez."

Tako, zdaj mi je odleglo!

Popravljeno . Popravil 11Matej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ališič je izredno dober komentator... ima precej strokovnega znanja (ki ga ne uporablja ker nikogar ne zanima), ima precej poznanstev v celi karavani F1 in se zna povsod uvalit in vse zvedt... lahko govori s komerkoli...

njegov glas je pravi za komentirat, pa čeprav se dere ko eno budalo za vsak drek, vsaj veš da se nekaj dogaja...

edino kar dela narobe je da velik spregleda in včasih ne loči za koga gre (pa čeprav je že večkrat dokazal da ve za vsako podrobnost na katerikoli čeladi)

seveda se najdejo nekateri ki jim pač ni všeč, ne more bit vsem všeč...

no... kaj ma to veze z gaborm, je nima, ker gaber nima nobene od teh kvalitet, razn prvo polovico predzadnje vrstice...

in zadnja vrstica če nadomestiš besedo nekateri z vsi in besedo vsem z nobenmu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mirsad in gaber sta najmanj brata...

vse mamce in stare mame, iz mehiških nadaljevank, prešaltajo na pop..

pav za te sta odlična komentatorja.

tudi reklame so prav za te... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mirsad in gaber sta najmanj brata...

vse mamce in stare mame, iz mehiških nadaljevank, prešaltajo na pop..

pav za te sta odlična komentatorja.

tudi reklame so prav za te... :BUA:

reklame so za to da greš scat, po nov čips, pobrt vse povštre ki si jih med dirko zmetu po dnevni s kavča, pa spucat glažovne od vaze ki si jo zadel z enim od povštrov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste opazli kako sta si Gaber in Boštjan na momente skočla v lase in si izmenjala nekaj nizkih, je kr malo popestrilo dirko.

Na kaj točno namiguješ? Sam tega nisem opazil. Gaber pač v svojem gobezdavem slogu, ko poudarja vsako besedo, kot da je zlata, Boštjan pa izkušen dirkač, ki lahko res skulirano pove svoje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pa kaj vi gledate dirko zaradi komentarja ali zaradi dirkanja?

Če je zanič komentar, ti vzame užitek v spremljanju dirke. Komentiranje je del dirke (preko TV). Dirke v živo so bistveno bolj dolgočasne, ravno zato, ker v živo ne vidiš vseh sekcij in tudi ne izveš nobenih informacij, ki jih sicer pred TV (če je dobr komentar).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolj trapasto se mi zdi to... ko začne boštjan neki razlagat.. (nevem če je blo res tako, samo pač dam nek primer) torej boštjan začne razlagat o novem airbagu.. pa začne lorenzo in rossi bosta uporabila nov dianesejev airb... gaber:JAAAA LORENZO IN ROSSI BOSTA UPORABILA NOV AIRBAG LALALALAAA....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih ni važno kje gledaš dirko, samo da jo lahko, da vidš svoje favorite in borbe na nož do zadnjih metrov.

In tale danes je bila kr zanimiva, polno napak, padcev, preobratov in za spremenbo drugi obrazi na stopničkah.

Favoriti se bojo pa že na naslednji dirki udarl med seboj, žal šele 16. avgusta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je rossi nadaljeval po padcu brez ročice sklopke? vsaj tako mi je zgledalo na posnetku, kot da se je odlomila

Na kaj točno namiguješ? Sam tega nisem opazil. Gaber pač v svojem gobezdavem slogu, ko poudarja vsako besedo, kot da je zlata, Boštjan pa izkušen dirkač, ki lahko res skulirano pove svoje mnenje.

tudi mene zanima kje natančneje sta si izmenjevala kakšne nizke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pa zdi, da ste tle vsi skup' še boljš' komentatorji kot Mirsad in Gaber.

Čestitke!!

Jst sploh ne bom več dirk na TV gledu, pa tud' u živo ne, :O ampak bom samo tle prečekiru "strokovne komentarje", pa mi bo vse jasno!! :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je pa danes revež od Stonerja kar smilil, ko je na startu zgledal kot da bo vsak čas bruhal in zajokal. Pol pa še blamaža z gumami.

Rossi je pa tut čisto po nepotrebnem kiksnil. Bo pa za drugič vedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko so reklame na DSF preklopim na POP in razlika je več kot očitna. iz umirjenega strokovnega komentiranja dsf komentatorja (nevem kdo je) in njegovega strokovnega sodelavca alex hoffmana preklopim na neko brezvezno kričanje kržišnika in reveža boštjana, ki se trudi kaj povedat pa ne pride do besede.

edina škoda kržišnika je da zgleda ne zna uporabljat monitorjev pred sabo ker drugače bi včasih videl kako hitro kdo vozi na krog in potem nebi ugibal ali bo kdo dohitel in prehitel osebo pred sabo medtem ko kržišnikov favorit za zmago v resnici zadnje 3 kroge vozi 2 sek. na krog počasneje.

aja pa malo se mi zdi da mu je rossi bolj pri srcu kot ostali vozniki :whistle:

motogp na dsf in pop, kot da iz lay lenota preklopiš na jerry springerja :headbang:

še vedno pa jasno ne morem prebolet da ni več motogp-ja na eurosportu :cry:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto rider...se povsem strinjam s tabo. Tule gor so sami strokovnjaki. Po mojem pa noben od njih ni itak se nikol na motorju sedel...

jest mislim, da bi morala dirke na TV komentirat Kenny in Pervy....dva vrhunska strokovnjaka, ki itak vesta vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto rider...se povsem strinjam s tabo. Tule gor so sami strokovnjaki. Po mojem pa noben od njih ni itak se nikol na motorju sedel...

jest mislim, da bi morala dirke na TV komentirat Kenny in Pervy....dva vrhunska strokovnjaka, ki itak vesta vse

a boli kaj če si tako pameten? :whistle:

oprosti ampak motogp je še kaj več od komentiranja kdo je koga prehitel kar itak vidiš na ekranu in tuljenja pa izjav "težave!!!!" ko med prehitevanjem en voznik malo zapre drugega.

če komentiraš motogp je to služba kot vsaka druga in žalostno da se v dobi interneta ko ni nujno da ravno poznaš vse šefe ekip in dirkače osebno pač kržišnik očitno ne pripravi na dirke. ja, bi lahko komentiral ker že dolgo spremljam motogp (oz. prej 500cc) in ker me to zanima tudi marsikaj preberem na netu pred dirkami.

aja pa na motorju sem tudi že sedel, celo na kakih 2-3 različnih :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je bla dirka precej dobra! popolnoma nepričakovan rasplet, ampak dirka. . . kr huda. Ni mi jasno, kaj so si pr ducatiju mislili. rad bi zvedel, kaj je stalo za odločitvijo da štartajo na dežnih gumah. a so jim kaki meteorologi podvalili zgodbice, al so oni sami "ugotovili" de se bo ulilo kot iz škafa. IMHO so imeli cca 3 kroge časa, da se res pošteno ulije. po treh-šterih krogih bi ble gume fuč in zaostanek že opazen. . . . .

ni me presenetu lorenzo. jasno je, da poskuša na vsak način dokazat, da je že boljši od rossija, in zgleda da ga ta ihta stane. vsak viken gre vsaj enkat potleh. zelo me je presenetu rossijev padec. mislil sem, da bo kalkuliral, in dovija spustil predse. pobasal 20 pik in srečno. pa tega ni nardu. Škoda zanj, dobro za dirko. in vseeno mu je ratalo da iz doningtona nese večjo prednost kot jo je mel pred dirko.

Vse neumnosti porvoligašev so odlično izkoristili vsi ostali. Lepo se je pokazalo, kako malo je treba, pa se vrstni red popolnoma premeša.

Ps: Komentatorji na motogp.com so super. skor tako dobri kot moody ryder mamola. no, mamolo in njegov input zelo pogrešam. on je nenadomestljiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pa zdi, da ste tle vsi skup' še boljš' komentatorji kot Mirsad in Gaber.

Čestitke!!

Jst sploh ne bom več dirk na TV gledu, pa tud' u živo ne, :O ampak bom samo tle prečekiru "strokovne komentarje", pa mi bo vse jasno!! :P:D

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kaj točno namiguješ? Sam tega nisem opazil. Gaber pač v svojem gobezdavem slogu, ko poudarja vsako besedo, kot da je zlata, Boštjan pa izkušen dirkač, ki lahko res skulirano pove svoje mnenje.

Kaže na ekranu borbo za 3. mesto, Gaber komentira da je dogajanje v ozadju zanimivo, Boštjan doda "ja če je 3. mesto za tebe ozadje" (v ciničnem tonu). Pa še jih je bilo samo sem že pozabil. Gaber ga je skoz prekinjal in ga je Boštjan kmalu imel dost. Vsaj jaz sem dobil občutek, da nekaj ni štimalo med njima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni me presenetu lorenzo. jasno je, da poskuša na vsak način dokazat, da je že boljši od rossija, in zgleda da ga ta ihta stane. vsak viken gre vsaj enkat potleh. zelo me je presenetu rossijev padec. mislil sem, da bo kalkuliral, in dovija spustil predse. pobasal 20 pik in srečno. pa tega ni nardu. Škoda zanj, dobro za dirko. in vseeno mu je ratalo da iz doningtona nese večjo prednost kot jo je mel pred dirko.

Vse neumnosti porvoligašev so odlično izkoristili vsi ostali. Lepo se je pokazalo, kako malo je treba, pa se vrstni red popolnoma premeša.

Rossi preprosto ni zdržal pritiska Dovija :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!