Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

Rossi preprosto ni zdržal pritiska Dovija :evilgrin:

ja. sej če si post bral naprej. . . mislil sem, da 46 razmišlja samo še o naslovu. nope. očitno se je od Doningtona hotel poslovit z zmago. No, prow use mu res nemore it po načrtih. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi ni hayden... rossi vedno hoče zmagat... lepo se je to vidlo v PI 2004 ko bi na predzadnji dirki lahki bil prvak že z 2. mestom pa je vseeno v zadnjem krogu nascal seteja...

sploh ker je bla to zadnja dirka v doningtonu in kot je že prej napovedoval se je hotel posloviti z zmago, ker bi mu to veliko pomenlo... naslovov ma itak že dost, pa tut če bi osvojil ničlo bi šezmeri bil vodilni...

včeraj je bil dovi hitrejši od njega, lahko bi ga prehitel, ampak je le vozil za njim in to je rossja zjebalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pa kaj vi gledate dirko zaradi komentarja ali zaradi dirkanja?

Pred zadnjo dirko smo z kolegi gledal v lokalu na projektorju.

Drugim gostom je igrala play lista mi pa smo gledali nemo dirko.

Brez komentatorja, brez zvoka motorjev...

In moram priznati, da je bil vzdušje svetoven. Ena grupa za Rossija druga za Lorenzota :rolleyes:

skratka: Če se gleda z srcem, ostanejo samo še malenkosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no samo če pa gledaš sam al pa z nekom ki navija za istega kot ti je pa povsem drugače...

jst vem da če gledam s fotrom zna bit hudičevo zanimivo, sicer takrat ko se tolčeta rossi in horhe ne, ker fotru itak ni važn kdo sam da je yamaha...

samo kadar pa rossi in horhe odletita je pa nepozabno :D

medtem ko če gledam sam mi en padec rossija in horheja nebi nič pomagal če je stoner 14...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj je bil dovi hitrejši od njega, lahko bi ga prehitel, ampak je le vozil za njim in to je rossja zjebalo...

Ja, itak ... dej, prosim te, raje ne klamfaj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matic doc..tole tvoje namigovanje pac ne drzi. Poznam oba... Gabra in Bostjana in vem, da sta velika frenda in da je Gaber tisti, ki Skubica povabi na prenos dirke. Tudi zasebno sta prijatelja, skupaj hodita v vsako leto v Daytono in na dopust in tako...

tko da res ne vem zakaj bi imel kdo koga dost in zakaj se ne bi marala...

tale obcutek si pac sfalil.,.zal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, itak ... dej, prosim te, raje ne klamfaj ...

aja ja pozabu sm da rossi ne more klonit pod pritiskom, zato je bil pa leta 2006 prvak...

in on ne dela napak ampak je neki primitivn britanc na progo odvrgel babanin olupek... ti lump ti...

če bi v taki situaciji pogrnil dovi bi se že repenčil kako ga je rossi psihično uničil...

zdej končno vem da si na tvojem avtarju res ti...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matic doc..tole tvoje namigovanje pac ne drzi. Poznam oba... Gabra in Bostjana in vem, da sta velika frenda in da je Gaber tisti, ki Skubica povabi na prenos dirke. Tudi zasebno sta prijatelja, skupaj hodita v vsako leto v Daytono in na dopust in tako...

tko da res ne vem zakaj bi imel kdo koga dost in zakaj se ne bi marala...

tale obcutek si pac sfalil.,.zal

zakaj mam jst tak občutek da si ti na tem forumu samo zato da braniš gabra? vedno kadar kej napišeš je omenjen gaber...

seveda vemo da sta frenda, da ga je gaber povabil in hvala bogu da ga je... še bolj pa me veseli da dejansko skupaj komentirata vsako dirko in upam da to postane stalnica... na čisto vsaki dirki...

ampak a ti pa svojga frenda še nikoli nis nazaj zabil?

ne pravim da ga gaber je, samo to nima veze s tem glede tega kakšna frenda sta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny, lej - itak, da je Dovizioso na Rossija izvajal *ful pritisk* ... Jasno ko beli dan, da je Rossi padel zaradi Dovija ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny, lej - itak, da je Dovizioso na Rossija izvajal *ful pritisk* ... Jasno ko beli dan, da je Rossi padel zaradi Dovija ...

lej dovi je vozil za rossijem, rekel je da bi ga lahko prehitel in to je bilo tudi vidno... bil je hitrejši... ampak tudi rossi je hotel zmagati, saj bi mu zmagal veliko pomenila... pač je hotel nekoliko preveč... sej vem da je težko priznat... sam jebi ga tak je... tut jst priznam da je stoner lani parkat zajebal... da o včeraj ne govorim :krneki:, ampak ti si očitno ne moreš priznat...

in pol se vsi zgražate nad lorenzom, ki je padel ko je zapeljal na belo linijo... prej neumnost kot napaka...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej dovi je vozil za rossijem, rekel je da bi ga lahko prehitel in to je bilo tudi vidno... bil je hitrejši... ampak tudi rossi je hotel zmagati, saj bi mu zmagal veliko pomenila... pač je hotel nekoliko preveč... sej vem da je težko priznat... sam jebi ga tak je... tut jst priznam da je stoner lani parkat zajebal... da o včeraj ne govorim :krneki:, ampak ti si očitno ne moreš priznat...

in pol se vsi zgražate nad lorenzom, ki je padel ko je zapeljal na belo linijo... prej neumnost kot napaka...

Priznam samo, da sem totalno teslo, ker se hakljam na neumnosti, kot jih pišeš ... vse drugo je totalno brezpredmetno. Rossi je car in padel zihr ni zarad Doviziosa ali morebitnega 'pritiska', ki bi ga ta izvajal nanj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam samo, da sem totalno teslo, ker se hakljam na neumnosti, kot jih pišeš ... vse drugo je totalno brezpredmetno. Rossi je car in padel zihr ni zarad Doviziosa ali morebitnega 'pritiska', ki bi ga ta izvajal nanj ...

tolk o neumnostih in tem da rossi samo zato ni padel zarad dovija ker je car in to se nemu ne more zgodit... počas me spominjaš na tiste iz 24ur... kk maš nick tam? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keni, ti si res en bumbar

Vsi so se vozil na meji, eni so padel eni so bli pa tik pred tem da padejo.

Siguren pa ni ruknu zato ker ni bil navajen da mu kdo diha za ovratnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobody's perfect. Tud Rossi dela napake. Ampak na koncu bojo pike povedale.... Kdo ma pa najvec zmag je pa itak trenutno jasno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keni, ti si res en bumbar

Vsi so se vozil na meji, eni so padel eni so bli pa tik pred tem da padejo.

Siguren pa ni ruknu zato ker ni bil navajen da mu kdo diha za ovratnik.

dovi bi lahko vozil hitreje pa je vozil ravno toliko hitro da je ostal za rossijem... to se je videlo in tudi sam je povedal...

pač je rossi naredil napako, ker je šel preko svojih zmožnosti... mal prehitro in bang... šlo se mu je za zmago, ampak tokra pač ni bil dovolj dober da bi zmagal in to gre prenekaterim močno v nos... in zato je potem vsak bumbar...

take komentarje pričakujem na 24ur, kjer je vse samo navijaštvo...

tuki pa sm mislu da so bol realni ljudje, pa jih je očitno precej tut takih ki majo v glavi da je rossi najboljši in da se ga neda premagat in da če ga kdo premaga je že en razlo zato in če rossi naredi napako je spet neka posebna sila, medtem ko če kdo drug pade ga rossi zjebe al pa na vsak način hoče dokazat da je boljši od rossija in pri tem pretirava...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keni, ti si res en bumbar

Vsi so se vozil na meji, eni so padel eni so bli pa tik pred tem da padejo.

Siguren pa ni ruknu zato ker ni bil navajen da mu kdo diha za ovratnik.

Podpišem se da je tako (oboje) :naughty:

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj si rekel, da spoštuješ naše mnenje in ne vidim razloga za slabo voljo, če ti napišem, da mislm da je Rossi najbolši. Ker pač je :grim Na vseh dirkah pa res ne more zmagat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj si rekel, da spoštuješ naše mnenje in ne vidim razloga za slabo voljo, če ti napišem, da mislm da je Rossi najbolši. Ker pač je :grim Na vseh dirkah pa res ne more zmagat....

Tudi jaz mislim, da je Rossi najboljši :whistle: in tudi jaz sem prepričan, da ni padel zaradi 'psihološkega pritiska', ki bi ga nanj izvajal Dovizioso ... pač pa zgolj zaradi slabe lastne kalkulacije za tisti ovinek ... vseeno je njemu, kdo vozi za njim ali pred njim - on se, po mojem mnenju, pač zabava na pisti maksimalno in se trudi zmagati proti komurkoli. Še nikoli mu ni blo pod častjo sredi dirke koga naprej spustit, da ga je potem lahko lovil ko zajca v zadnjih krogih :-)

PS: tudi jaz se strinjam s tem, kdo je v tej temi bumbar :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj si rekel, da spoštuješ naše mnenje in ne vidim razloga za slabo voljo, če ti napišem, da mislm da je Rossi najbolši. Ker pač je :grim Na vseh dirkah pa res ne more zmagat....

pa nič me ne moti če rečete najboljši.. navsezadnje ne morte met narobe... je aktualni prvak, vodilni v prvenstvu, ma največ zmag v zadnjih dveh sezonah...

stoner v zadnjem času ne kaže neke dobre forme, ampak vrjamem da se pobere...

skratka bol me moti to da ko pade stoner se je takoj posral pred rossijem, ko pa pade rossi ko mu nekdo diha za ovratnik je pa pač naklučje...

rossi je hotel zmagati in zato šel preko svojih zmožnosti (kar je tudi sam povedal)... če nebi blo dovija bi mel tako prednost da bi lahko v miže zmagal... torej...

zame ni nespoštovanje mnenja to da pač nazaj napišem da se ne strinjam... pač pa se mi zdi nespoštovanja to da nekdo neki napiše, drugi pa odgovori z daj ne bluzi, al pa ti si bumbar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nič me ne moti če rečete najboljši.. navsezadnje ne morte met narobe... je aktualni prvak, vodilni v prvenstvu, ma največ zmag v zadnjih dveh sezonah...

stoner v zadnjem času ne kaže neke dobre forme, ampak vrjamem da se pobere...

skratka bol me moti to da ko pade stoner se je takoj posral pred rossijem, ko pa pade rossi ko mu nekdo diha za ovratnik je pa pač naklučje...

rossi je hotel zmagati in zato šel preko svojih zmožnosti (kar je tudi sam povedal)... če nebi blo dovija bi mel tako prednost da bi lahko v miže zmagal... torej...

zame ni nespoštovanje mnenja to da pač nazaj napišem da se ne strinjam... pač pa se mi zdi nespoštovanja to da nekdo neki napiše, drugi pa odgovori z daj ne bluzi, al pa ti si bumbar...

kdaj je rossi zadnjič padu na suhi stezi? če upoštevamo tud trenige, opaziš, de so ostali približno 2krat več natleh kot 46

kdaj je rossi zadnič v boju 1:1 potegnu kratko? ne somnim se.

46 je nabil vse iz prejšnje generacije ( Biaggi KrJr, Criville Baross Capirossi ) iz svoje generacije (Melandri, Gibernau, pogojno edwards) in nabija vse iz mlade garde (pedrosa stoner hayden lorenzo) Ti si edini ki dvomi v nejgove 101 krat dokazane jeklene živce, znanje in motivacijo, ki ga trenutno držita eno ligo nad ostalimi. Prav popolnoma VSI, brez izjeme, so se pod njegovim pritiskom zlomili.

Verjamem tudi, da rossi nebi padel, če bi za njim namest dovija vozil lorenzo al pa stoner.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi delajo-mo napake.Rossi bolj redko :whistle: Če pa jih ne bi,bi pa itak vsakič zmagal!Oziroma brez njegove napake tak nima konkurence :worship: :krneki: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj je rossi zadnjič padu na suhi stezi? če upoštevamo tud trenige, opaziš, de so ostali približno 2krat več natleh kot 46

kdaj je rossi zadnič v boju 1:1 potegnu kratko? ne somnim se.

46 je nabil vse iz prejšnje generacije ( Biaggi KrJr, Criville Baross Capirossi ) iz svoje generacije (Melandri, Gibernau, pogojno edwards) in nabija vse iz mlade garde (pedrosa stoner hayden lorenzo) Ti si edini ki dvomi v nejgove 101 krat dokazane jeklene živce, znanje in motivacijo, ki ga trenutno držita eno ligo nad ostalimi. Prav popolnoma VSI, brez izjeme, so se pod njegovim pritiskom zlomili.

Verjamem tudi, da rossi nebi padel, če bi za njim namest dovija vozil lorenzo al pa stoner.

ni mi jasno zakaj haydna šteješ pod mlado gardo ampak ok :P

zagotovo nisem edini ki v to dvomi in ne govori neumnosti... ampak glej... tudi on je pokazal da mu kdaj lahko živci popustijo... sicer precej mankrat kot ostalim, ampak če bi se našel kdo drug ki bi bil hitrejši od njega bi se mu večkrat... ko je bil proti haydnu v mal slabšem položaju leta 2006 je kljub temu da mu ga niti ni blo potrebno premgat padu...

ostali so se pred rossijem zlomili zaradi tega ker so imeli v glavi to da je predober... zakaj se to nebi moglo prikrasti tudi v rossijevo glavo? je popolnoma enak kot ostali...

pa lepo te prosim... eno ligo nad ostalimi? konkurenca je v tem trenutku tako izenačena da bi bla bol težko bolj...

sesir

res da je rossi ponavadi brez napak nepremagljiv, ampak vedno pa pač ne in naprimer letos v qatarju se je to pokazalo, pa lani na parih dirkah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno nobeden od vas ni zasledil komentarje Rossi-ta in Dovizioso-ta (na Italjanski televiziji so bili ti obširni). Torej kot sta povedala oba so bile razmere na progi zelo težke tako, da ni bilo težko narediti napako. Je res, da bi lahko Dovi prehitel Rossita (kar je tudi povedal), samo potem ne bi bil nič hitrejši, ker je moral tisti, ki je bil spredaj ugotavljati ali je steza mokra in kako hitro se laho pelje po njej.

Dovi je povedal, da je imel lahko delo, dokler je sledil Rossitu (takrat so pridobili 11s prednosti), ko pa je le-ta padel, pa je imel velike težave zaradi proge - to se je tudi potem videlo, ko so ga skoraj dohiteli iz ozadja. Rossi, pa je povedal, da bi bilo bolje če bi spustil Dovi-ta spredaj tako verjetno ne bi naredil napake, ker mu bi pač samo sledil in ga po mojem mnenju na koncu tudi prehitel.

Popravljeno . Popravil flagellum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!