Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

ne dovi je k veter... ko je rossija pred sabo kr odpihnu... doviju ni para...

dovi legenda...

DOVIIII V BRNUUU SE BOM OBLEKU V TVOJE BARVO... TVOJO MAJCO, TVOJO KAPO IN HISTERIČNO KLICU TVOJE IME VSAKIČ KO BOŠ PRŠU MIM MENE!!!!!

VEM DA ME NE BOŠ RAZOČARU IN BOŠ ZMAGU!!!

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne dovi je k veter... ko je rossija pred sabo kr odpihnu... doviju ni para...

dovi legenda...

DOVIIII V BRNUUU SE BOM OBLEKU V TVOJE BARVO... TVOJO MAJCO, TVOJO KAPO IN HISTERIČNO KLICU TVOJE IME VSAKIČ KO BOŠ PRŠU MIM MENE!!!!!

VEM DA ME NE BOŠ RAZOČARU IN BOŠ ZMAGU!!!

Nisi zanimiv. :wacko: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne dovi je k veter... ko je rossija pred sabo kr odpihnu... doviju ni para...

dovi legenda...

DOVIIII V BRNUUU SE BOM OBLEKU V TVOJE BARVO... TVOJO MAJCO, TVOJO KAPO IN HISTERIČNO KLICU TVOJE IME VSAKIČ KO BOŠ PRŠU MIM MENE!!!!!

VEM DA ME NE BOŠ RAZOČARU IN BOŠ ZMAGU!!!

heheh ti je prihajal, ko si to pisu ha :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da v Brnu ne Stonerja KLIK

Problem of trust. . . mostly psyhologichal.

očitno je dečko pregorel. podobno kot je pregorel Gibernau, ki se je na tiskovki javno distanciral od lova za 46 in naslovom, in s prstom pokazal na melandrija, češ, ne računajte več z mano, on je naslednji pretendent za naslov. to je blo 2005, melandri je takrat končal 2 v prvenstvu.

Sete se ni več pobral, Stoner je mlajši in morda se pobere. . . IMHO je to ena večjih Rossijevih prednosti. Kljub neverjetnoi statistiki je še vedno zelo motiviran in psihično fit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang:

drugega na tvoj komentar ne morem rečt...

stonerjeve težave so se začele v barceloni, ko je bil vodilni v prvenstvu... bil je konkurenčen, imel je dober motor (kot je sam pravil) in dejansko ni imel nobenega vzroka da bi kakorkoli pregorel...

nevem kako lahko nekaj nakladaš in takole blatiš voznika kot je casey...

sploh ker niti najmanjšega pojma nimaš kaj mu je in vse kar lahko tvoja omejena pamet izjavi je dajanje v nič nekoga ki ni rossi, rossi je pa bog...

sej ma vsak pravico da pove kar mu leži na duši, tud jst naprimer zdele... ampak nevem kako lahko kar določiš da je pregorel, da je to da nima zaupanja, problem tega da je pregorel, da ga je rossi psihično zjebal...

zakaj je sete takrat pokazal na melandrija in rekel, ne sprašujte mene, vprašajte marca, on se lahko bori z rossijem, ti pa tud ni čist jasno... sete je takrat dojel da tisto sezono ne more več postati prvak ali se boriti za naslov, ker je bil premalo konkurenčen in je to tudi javno priznal... ja je imel predvsem psihične težave ko se je kar na lepem v pesek zapeljal itd... pobratise pa tudi ni mogel, če je imel narazpolago samo eno sezono z ducatijem, ki mu je na prvi dirki celo crnkil, po nekaj dirkah se je pa fantastično polomil... je pa tut moje mnenje da tudi če bi mel še več možnosti, je verjetno bilo najboljše že za njim...

je pa vprašanje kaj bo s stonerjem v prihodnosti... upam da nekako prebrodi te težave, ampak bo zelo težko...

v brnu se pa seveda navija za DOVIIIJA!!!! tak da stonerja nebo noben kej preveč pogrešu.. GREMO VSI ZA DOVIJAAAAA!!!!!

in ja spet jih bo samo 16...

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kallio namesto stonerja pa fabrizio namesto kallia. Me zanima če bo Fabrizio skeglal rossija v istem ovinku kot je spiesa če bo mel priliko :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam še zmerej vidim lorenza kot največjega konkurenta rossiju

trenutno zagotovo

če vse poteka normalno lorenzo za rossijem praktično ne more zaostati...

ampak po drugi strani pa je dokazal da rossija ne more premagat... v catalunyi in laguni je sam naredil napako, v sachu mu rossi ni niti dal možnosti da bi karkoli poizkusil... še name je naredilo vtis kako je odpeljal zadnji krog...

je pač dejstvo da je rossi le preveč izkušenj lorenzo pa še palček ki nima izkušenj iz takšnih dvobojev in bo zato ponavadi potegnil kratko...

je pa dejstvo da bo tudi v tem elementu z leti napredoval in če ježe sedaj tako dober bo le še boljši...

po drugi strani je tu naprimer pedrosa... on lahko premaga rossija, ker mu je zmožen ubežat in potem rossi nemore nič več...

tuki se pokaže da je rossi mal šibkejši v uvodnih krogih ko je guma še hladna in to predvsem stoner in pedrosa lahko izkoristita in pobegneta, ker sta sama v tem delu dirke izjemno dobra... sploh kadar vstopita v prvi ovinek kot prva in rossija ni neposredno zadaj...

je pa lorenzo edini ki letos lahko resno konkurira rossiju in ga tut mal priganja...

pedrosa je premal konstanten in nasploh pomojem v napačnem moštvu, medtem ko je stoner itak bolan, seveda pa je vprašanje če bi blo kej drugač če bi bil zdrav...

AMPAK TUKAJ JE SEVEDA ŠE DOVI... NJEMU NI PARA... BOJTE SE GA VSI ROSSIJI, LORENZOTI, PEDROSE. DOVI JE NOVI KRALJ!!!

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene Lorenzo malce spominja na Crivillea, ko je bil v teamu z Doohanom kjer je razvoj vodil Mick je bil vedno zelo blizu, ko pa je razvoj prevzel sam je bilo

vsega konec in se je zgubil v povprečju, zato sem po eni strani navijal in upal da bo Lorenco prestopil k Hondi, da pokaže koliko je zares vreden oz. ali je faktor on ali odlično razvita Yamaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

“I am not anaemic. There is something wrong but I don’t know what it is and neither do the doctors.” Tako je rekel Stoner po Laguni Seci, men pa vse skup smrdi na levkemijo :hmm: , nevem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

“I am not anaemic. There is something wrong but I don’t know what it is and neither do the doctors.” Tako je rekel Stoner po Laguni Seci, men pa vse skup smrdi na levkemijo :hmm: , nevem?

daj ne kliči hudiča :unsure:

ustrašil se je horheja in doktorja :evilgrin: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj ne kliči hudiča :unsure:

ustrašil se je horheja in doktorja :evilgrin: :P

To bi tudi jaz rad videl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnov tem je problem...

stoner se nebi kar tako ustrališl rossija in lorenza... če se ju ni lani, ko je imel že tak zaostanek, pa je zmagal še nekaj drik zapored, se jih tudi letos nebi smel...

tut jst bi si želel da je le to, pa da si opomore do naslednje sezone in gasa...

ampak nekaj sigurno mora biti... upam da ne kaj resno resnega... ker v to da se je ustrašil rossija vrjamejo samo še rossi fani, ki se izživlajo nad stonerjem... če bi pa tako bolehal rossi bi bil pa največji revček in bi bil car ker je tako dolgo vztrajal tako bolan...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keni, samo zate:

post-1354-1249975869_thumb.jpg

Zakaj pa kako pa kje in kdaj je kdo pregoru oziroma ni pregorel, veš ti tolk k jaz. malo ali nič. Vendar, če dečko spusti tri dirke, in kot opravičilo navedejo psihološke težave, se bojim, in upam hkrati, da 27 ni resno bolan. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na raznih forumih je zaslediti, da naj bi Stoner resno razmišljal o zaključku kariere in da naj bi mu dal Ducati na voljo 3 dirke za razmislek

res upam da dečko ni pogorel in da ga bomo naslednje leto spet gledali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama ugibanja. Bog si ga vedi kaj je res, kaj ni. Ce dohtrji ne vejo kaj mu je, sam tud ne ve kaj mu je...pocakat bo treba se neki casa, da se opogumijo pa povejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keni, samo zate:

post-1354-1249975869_thumb.jpg

Zakaj pa kako pa kje in kdaj je kdo pregoru oziroma ni pregorel, veš ti tolk k jaz. malo ali nič. Vendar, če dečko spusti tri dirke, in kot opravičilo navedejo psihološke težave, se bojim, in upam hkrati, da 27 ni resno bolan. . . .

lej mal pomisli... če je v igri njegova kariera potem mora biti nekaj resnega... zakaj bi pregorel? šlo mu je, ni bil toliko pod pritiskom da osvoji naslov... vseeno bi raje videl to...

ampak če nekdo hoče zaključiti kariero po nekaj slabih dirkah ki so prišle zaradi bolezni je verjetno nekaj hujšega... pa čeprav si še vedno želim da bi imel ti prav...

moje mnenje je da so dohtarji že ugotovili kaj mu je... vprašanje je samo kdaj bo prišlo v javnost...

aja pa kaj je to na sliki?

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mislu da je kej drugega ko so že ravno modre tabletke :evilgrin:

jst sm vedno hladen ko špricer :rolleyes:

sm kot dovi... in ne kot rossi ki ga takoj izdajo živci :naughty:

doviiiiiIIII

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!