Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

Haj. Mi lahko nekdo pove kje bi lahko spremljal tudi 125 in 250ccm dirke? Vem da ste dajali neke linke, ampak iskreno povedano - se mi ne da po vseh teh straneh iskat. Mi je kr žal da se nisem že prej pozanimal glede tega :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=...amp;part=sports

na temle linku se ti bodo na dan eventa izpisale povezave na katerih lahko gledaš...

za nekatere rabiš program, ki ga dobiš tudi na tej strani pod zavihkom software, za nekatere potrebujel še WMP, ki ga verjetno imaš, tako da samo klik in že dela :)

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si pa bumbar a ne :krneki:

sicer pa preberi si malce svoje poste in potem pametuj o pravopisu :slap:

pa kaj se razburjaš no... nekaj malega heca, pa takoj moraš začet zoprnat in žalit...

sorry če sm te s čim prizadel... a maš menstro mogoče? :rolleyes:

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če slučajno še ni omenjeno, bo v Brnu kot wild-card v 125dirki nastopal Hrvat Ivan Višak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz grem u brno.. :)

Kako je pa kaj z vstopnicami za Brno, si jih je treba že kaj prej priskrbeti ali je dovolj da se tam narišem in se mi ni treba bati da bo razprodano (namreč sploh nisem imel v planu iti na dirko, zdaj pa vidim da bom slučajno v bližini in mogoče bi si res šel v nedeljo dirko pogledat)?. Verjetno je tudi več različnih vstopnic za različne dele proge, kakšno priporočilo (seveda me zanimajo najboljše opcije med najcenejšimi).

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi gremo ju3 zvečer...karte kupimo tam na dirkališču. Edino prenočišča mamo rezervirana...tam v prvi vasi 3km od dirkališča. Ja z kartami je tko...mi smo hodili na sbk prejšnji mesec. tam smo sicer meli vip karte, tak da smo meli vstop na vse tribune. zdaj pa smo se odločli, da si bomo kupli karto za C-tribuno, ker največ vidiš tam...pa še 2 ekrana sta postavlena, tak da maš celotno dogajanje pred sabo. pa tam je nekak najbolj evforično vzdušje...dirkači se ustavijo na koncu tam, itd. za ceno pa še nevem kaka bo...=/ LP alen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam glede C tribune, še v igrcah ko greš tam mimo je slišat zelo glasne special efekte navijačev hehe...pa mislim da ni glih men najdražjimi, spomnim se da so ble v preteklih letih dražje tribune s sedeži, kjer si videl samo en ovinek ipd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi tud gremo ,z motorji, odhod petek ob 1500.lj.

zaenkrat smo trije družba zaželjena,gremo pa v camp,povratek ponedeljek rano!!

itak C tribuna 120 ojrov!

Sam škoda k kamna ne bo!!!!

LP m

Če gre kdo zravn 040783242

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoce kdo ve kje se da videti qualifikacije na tv danes......

DSF, ITALIA1, GP uradna stran sam tuki rabiš €€€...............verjetno še kje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DSF, ITALIA1, GP uradna stran sam tuki rabiš €€€...............verjetno še kje

ob kateri uri pa so ponavadi ob 13h a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pole za Rossija čeprav bi pomoje izboljšal čas če ne bi odletel :D

Jutri bo pomoje boj med prvimi tremi, me zanima če bo Kallio končal pred Haydnom :whistle:

Drugače je pa kar velika razlika v primerjavi z WSBK, Rossijev čas 2.7s hitrejši od pole position časa Spiesa, se pomoje klanci poznajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ve kdo kje na internetu bi se dalo zastojn gledat vse dirke od 125 do gp?

če pogledaš 2 posta višje boš opazu link, k sm ga včeri prlimu. tm bo vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!