Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

francoski eurosport prek tvants spet dela če bi kdo gledal kvalifikacije zdele :)

na justin.tv ni nič pametnega pa da ne bi štekalo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jst mam še eno boljšo rešitev

tuki mate datoteko ki jo zaženete in potem vas vpraša kateri program hočte gledat, napišete številko 14 za britis ES 2 in gledate. rabte sam še VLC player.

http://rapidshare.com/files/273121354/britishtv-windows.zip.html

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako v 250cc vsi padajo na istem mestu na popolnoma isti način... tam kjer je padel edwards so odleteli simončeli, debon, di meglio, luthi...

kot da bi gledal počasne posnetke :)

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer se niso zmotili :)

Prvo so rezultati kvalifikacij, drugo pa je link do rezultatov 1. treninga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bo dalo kje gledat dirko prek neta?

A živo pa ne bo nikjer al kaj :headbang: Na Eurosportu tudi ne piše, da bi bilo, vsaj pri siolu ne :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prenos je na DSFu ob 21.00, tisti ki nimate te možnosti, pa se vrnite eno stran nazaj in najdite post od @KennyJR, v katerem je razločil eno opcijo, da se da gledat preko neta na British Eurosport.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men ne dela nč.. tud ta link k je igralec dau sm kliknu..pa še zdej ne morm vidt ničččč.. bom mogu res čakat na posnetek na pop tv :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men ne dela nč.. tud ta link k je igralec dau sm kliknu..pa še zdej ne morm vidt ničččč.. bom mogu res čakat na posnetek na pop tv :BUA:

VLC player rabiš da ti začne predvajat, jest gledam british eurosport 2 ampak je posnetek 125cc dirke, mam občutek da sploh nebo motogp v živo :rolleyes:

Popravljeno . Popravil igralec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šel na zgornjo povezavo, pod Eurosport2 UK pritisnil "play", naložil .zip datoteko, znotraj katere sem zagnal .exe datoteko, izbrak kanal št. 13 (BBC sport) in prav zdaj gledam v živo motogp krog za ogrevanje .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A živo pa ne bo nikjer al kaj :headbang: Na Eurosportu tudi ne piše, da bi bilo, vsaj pri siolu ne :rolleyes:

Eurosport nima več prenosov motogp. Zdej na DSF - letos že skoz. Ne vem kva ste delal do zdaj.

Popravljeno . Popravil hajamoto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!